'Laporta gaat voor absolute prestigetransfer bij Barça'

355 stemmen
'Laporta gaat voor absolute prestigetransfer bij Barça'

FC Barcelona verloor afgelopen weekend van Real Sociedad, maar kan voorts alleen maar tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Desondanks wordt weer volop gespeculeerd over versterking voor de selectie van coach Hansi Flick. Zo zou preses Joan Laporta stevig willen uitpakken.

Na een aanslepende soap na Barça eind vorig seizoen dan toch afscheid van clubboegbeeld Xavi Hernandez als hoofdcoach. Om hem te vervangen besloot de clubleiding beroep te doen op één van hun voormalige kwelduivels. Zo viel de keuze op Flick, die de Catalanen destijds serieus pijnigde als T1 van Bayern München.

LEES OOK: Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Voorzittersverkiezingen

En dat blijkt voorlopig een goede beslissing. De Duitser slaagde er op korte tijd immers in om een ploeg te kneden die spectactulair en aanvallend voetbal koppelt aan de nodige resultaten. Barcelona staat momenteel ruim op kop in La Liga en is met 9 op 12 ook goed op koers in de Champions League.

Alles loopt dus op schema, desondanks worden achter de schermen volop transferplannen gesmeed. Al heeft dat ook een extra-sportieve oorzaak. In 2026 staan immers nieuwe voorzittersverkiezingen op het programma. En huidige preses Joan Laporta zou de socio's in de zomer willen paaien met een offensieve toptransfer.

Opvolger Lewandowski

Daarnaast wil hij ook een nieuwe posterboy aantrekken voor de opening van het nieuwe Camp Nou. Volgens SPORT zou de huidige president zijn zinnen hebben gezet op een nieuw speerpunt, een opvolger voor de alweer 36-jarige Robert Lewandowski. Daarbij geldt Erling Haaland als zijn absolute droomdoelwit. Maar gezien de financiële realiteit lijkt de doelpuntenmachine van Manchester City onhaalbaar. 

Als alternatief wordt Viktor Gyökeres genoemd, al zal ook de Zweedse sensatie van Sporting CP een pak geld moeten kosten. Tot slot schuift bovengenoemd medium ook de naam van Omar Marmoush naar voren. De Egyptenaar is bezig aan een fenomenaal seizoen bij Eintracht Frankfurt. En gezien zijn afkoopsom van 45 miljoen euro, ook de goedkoopste optie van de drie.

🚀

Barça wordt kampioen dit seizoen ...

Meest recent

Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

19
19
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

53
53
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

108
108
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

23
23
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

37
37
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

49
49
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

88
88
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

76
76
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

32
32
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

165
165
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

205
205
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

444
444
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

206
206
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

316
316
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

33
33
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

44
44
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

179
179
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

209
209
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

26
26
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

509
509
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

190
190
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

47
47
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

45
45
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

34
34
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

135
135

Meer sportnieuws