KRC Genk-sterkhouder afgemaakt: “Fink kan dit niet laten passeren”

door
KRC Genk-sterkhouder afgemaakt: “Fink kan dit niet laten passeren”

KRC Genk ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Union SG. De manschappen van Sebastien Pocognoli wonnen met 4-0 van Thorsten Fink en consorten. Tijdens Extra Time werd de wedstrijd uitvoerig besproken.

Vooral Mujaid Sadick werd volledig afgemaakt. De verdediger ging verschillende keren niet voluit en hield zich ook in bij het tegendoelpunt Isaac Promise. De analisten van Extra Time waren dan ook erg verbaasd én kritisch op de centrale verdediger van KRC Genk.

LEES OOK: Grote verbazing bij Genk: "En de kentering is nog veraf"

Niet laten passeren

“Dat was joggen in Central Park”, begint Filip Joos op de 4-0 van Promise en de opvallende actie van Sadick. Frank Boeckx zag een verslagenheid. “Dit was een typisch geval van de veer is gebroken, 3 of 4-0 het maakt allemaal niet meer uit. Maar dit kan je als coach of ploegmakker niet laten passeren. Je wilt niet de fout van iemand anders rechtzetten.” 

Er is veel verontwaardiging omdat Sadick zich ferm lijkt in te houden. “Als verdediger moet je fierheid hebben om de spits terug te halen. En hij is niet traag. Hij was ook op gang aan het komen, maar dan stopt hij plots met sprinten”, aldus Boeckx. Uiteindelijk eindigde de wedstrijd ook op 4-0.

Leider krijgt slaag

KRC Genk is dit seizoen nochtans enorm sterk bezig in de Jupiler Pro League. Fink en de zijnen zijn de leider met 31 punten uit veertien wedstrijden. Dat zijn vijf punten meer dan dichtste achtervolger Royal Antwerp FC. Afgelopen speeldag ging het echter compleet mis in het Dudenpark. Zal Fink ingrijpen?

Moet Fink ingrijpen na de actie van Sadick?

Meest recent

Blunder Anderlecht? "Topclubs moeten hem snel ophalen"

Anderlecht moest het de voorbije weken stellen zonder Ali Maamar en Anas Tajaouart. De twee talenten ...

10
10
Verrassing bij Duivels: "Hij zal vaker spelen dan je denkt"

De Rode Duivels hebben maandagavond in Wales hun opdracht volbracht en zetten zo een grote stap ...

22
22
The Guardian plaatst 2 Belgen in lijst met grootste talenten

De gouden generatie van de Rode Duivels mag dan wel stilaan tot het verleden behoren, er zit echter ...

47
47
Michael Van Gerwen zorgt voor grote shock: "Het is gedaan"

Michael van Gerwen, drievoudig wereldkampioen darts én bekend PSV-fan heeft uitgepakt met een ...

69
69
TRANSFERUURTJE: 'Monstertransfers Club, wending bij Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

161
161
Ongelooflijk: Ronaldo én Messi blijven records breken

Cristiano Ronaldo en Lionel Messi gaan de geschiedenisboeken in als legendes van het voetbal. ...

43
43
Doku verrast vlak na Wales met groot nieuws

De Rode Duivels staan met één been op het WK 2026 na het gelijkspel tegen ...

54
54
‘Opvallend Anderlecht-plan met Verschueren onthuld’

RSC Anderlecht staat op het punt om een nieuwe structuur voor te stellen na het vertrek van Wouter ...

241
241
Pocognoli geeft meteen plannen met Pogba prijs

Sebastien Pocognoli werd officieel voorgesteld bij AS Monaco. De Belgische coach moet de ploeg weer ...

69
69
PSV dacht aan stunt met zomertransfer Gouden Schoen

PSV kende een heel drukke zomermercato. Er vertrokken heel wat basisspelers en er kwamen een resem ...

104
104
'Dennis (ex-Club Brugge) baalt: ex-club stuurt hem wandelen'

De carrière van Emmanuel Dennis zit de afgelopen jaren toch wel in een flinke neerwaartse ...

108
108
'Belgische topclubs, opgelet: Rode Duivel moet weg'

De wintermercato loert om de hoek. Voor een aantal spelers is dat de laatste kans om nog een ...

208
208
Anderlecht likt zijn wonden: "Zou 5,7 miljoen vragen voor hem"

RSC Anderlecht liet afgelopen zomer de nodige jonge talenten de club verlaten. Eén speler ...

364
364
Kane doet boekje open: dit denkt Bayern-ster écht over Kompany

Bayern München is op fenomenale wijze aan het huidige seizoen begonnen. De club won tot dusver ...

412
412
'FC Barcelona en AC Milan lonken naar ex-JPL-toppers'

De wintermercato loert alweer in de verte. Alweer een maand transfergeruchten, maar ondertussen ...

73
73
'Garcia broedt op verrassende naam in WK-selectie'

De tweede interland-periode van het seizoen zit er alweer op. Desondanks zal bondscoach Rudi Garcia ...

298
298
'Anfield in rep en roer: Real slaat wéér genadeloos toe'

Liverpool FC moest eind vorig seizoen machteloos toekijken hoe sterspeler Trent Alexander-Arnold op ...

85
85
Paul Gascoigne breekt volledig: "Hij stierf in mijn armen"

De Engelse voetballegende Paul Gascoigne (58) was ooit een van de grootste sterren op het veld, maar ...

50
50
'De Bruyne niet tevreden: Garcia maakt kemel met Vanaken'

Rudi Garcia staat op punt om de Rode Duivels te verzekeren van hun plek op het WK 2026. Desondanks ...

759
759
Anderlecht in de wolken: enorme opsteker uit ziekenboeg

RSC Anderlecht staat na één derde van de reguliere competitie op de derde plaats in de ...

324
324
Atalanta in shock: De Ketelaere-bommetje slaat keihard in

Tijdens de interlandbreak gaf Charles De Ketelaere een onverwacht signaal van ...

295
295
'Club Brugge zet zich schrap: monstertransfer in januari'

Club Brugge nam tijdens de voorbije zomermercato afscheid van een waslijst aan sterkhouders. ...

408
408
WK 2026: Deze Duivels nu al zeker van plaats in selectie

Behoudens een enorme schok tegen Liechtenstein en Kazachstan, treden de Rode Duivels straks voor de ...

371
371
Verschueren voorzitter? 'Vandenhaute beslist over veto'

Bij RSC Anderlecht staat woensdag een uiterst belangrijke afspraak op het programma. Op een speciale ...

224
224
Garcia bekoort: "Dat was een goede tactische vondst"

De Rode Duivels wonnen na een sterke prestatie met 2-4 op het veld van Wales. Het WK is zo goed als ...

118
118

Meer sportnieuws