KRC Genk-sterkhouder afgemaakt: “Fink kan dit niet laten passeren”

door
KRC Genk-sterkhouder afgemaakt: “Fink kan dit niet laten passeren”

KRC Genk ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Union SG. De manschappen van Sebastien Pocognoli wonnen met 4-0 van Thorsten Fink en consorten. Tijdens Extra Time werd de wedstrijd uitvoerig besproken.

Vooral Mujaid Sadick werd volledig afgemaakt. De verdediger ging verschillende keren niet voluit en hield zich ook in bij het tegendoelpunt Isaac Promise. De analisten van Extra Time waren dan ook erg verbaasd én kritisch op de centrale verdediger van KRC Genk.

LEES OOK: Hayen voert druk op: drie spelers moéten beter presteren

Niet laten passeren

“Dat was joggen in Central Park”, begint Filip Joos op de 4-0 van Promise en de opvallende actie van Sadick. Frank Boeckx zag een verslagenheid. “Dit was een typisch geval van de veer is gebroken, 3 of 4-0 het maakt allemaal niet meer uit. Maar dit kan je als coach of ploegmakker niet laten passeren. Je wilt niet de fout van iemand anders rechtzetten.” 

Er is veel verontwaardiging omdat Sadick zich ferm lijkt in te houden. “Als verdediger moet je fierheid hebben om de spits terug te halen. En hij is niet traag. Hij was ook op gang aan het komen, maar dan stopt hij plots met sprinten”, aldus Boeckx. Uiteindelijk eindigde de wedstrijd ook op 4-0.

Leider krijgt slaag

KRC Genk is dit seizoen nochtans enorm sterk bezig in de Jupiler Pro League. Fink en de zijnen zijn de leider met 31 punten uit veertien wedstrijden. Dat zijn vijf punten meer dan dichtste achtervolger Royal Antwerp FC. Afgelopen speeldag ging het echter compleet mis in het Dudenpark. Zal Fink ingrijpen?

Moet Fink ingrijpen na de actie van Sadick?

Meest recent

Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

50
50
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

25
25
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

65
65
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

250
250
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

48
48
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

100
100
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

74
74
Hoe 'Kompany Ball' heel Europa laat verstommen

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vanavond op tegen Union SG. De trainer is bezig ...

99
99
Renard 'on fire': vijfde winterdeal officieel afgerond

Olivier Renard kent een zeer drukke mercato bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben vandaag ook de ...

332
332
Verhuurde JPL-spelers: één speler blijft indruk maken

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

83
83
Anderlecht doet grote inspanning: transfersom Sikan bekend

Anderlecht beleefde zondag een pijnlijke namiddag in Gent, want het gaf in de slotfase een ...

307
307
'Schokkende transferwending rond Mike Penders'

Mike Penders zette de voorbije maanden opnieuw grote stappen in zijn ontwikkeling. De 20-jarige ...

216
216
'Garcia houdt deur op een kier: onverwachte naam duikt op'

Voor de Rode Duivels staat 2026 uiteraard in het teken van het WK. De selectie voor het toernooi ...

119
119
'Miljoenendeal zeer nabij voor Zulte Waregem'

Zulte Waregem zette zijn 2026 uitstekend in. Het boekte vorig weekend een knappe zege tegen Genk en ...

235
235
Anderlecht jubelt: nieuwe spits strijkt eindelijk neer

De wintermercato van Anderlecht lijkt helemaal gelanceerd. Dinsdag streek met Justin Heereken al een ...

309
309
'AA Gent moet nog wachten op miljoenentransfer'

AA Gent wil zich deze winter versterken met het oog op de strijd om de top zes, maar voorlopig zien ...

186
186
Hayen haalt oude bekende van bij Club naar Genk

Bij KRC Genk grepen ze eind december hard in. Thorsten Fink werd omwille van de tegenvallende ...

602
602
'Volgende aanwinst Anderlecht helemaal in kannen en kruiken'

Bij Anderlecht lijken ze stilaan helemaal in gang geschoten te zijn op de transfermarkt. Dinsdag ...

334
334
STVV slaat toe en plukt sterkhouder weg bij Beerschot

STVV blijft ook na de winterstop verbazen. De Kanaries wipten vorig weekend zelfs naar de tweede ...

104
104
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende vertrekker bij Club, Genk sluit deal met Milan'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

185
185
‘Na zege duiken kopzorgen Leko weer op: dilemma lonkt’

Club Brugge heeft vertrouwen getankt in de Champions League. Na de 1-4 zege op Kairat Almaty kunnen ...

291
291
Onrust rond Ronaldo: schokkend incident zorgt voor opschudding

Cristiano Ronaldo zal ongetwijfeld in shock zijn na een weerzinwekkende daad. Eén van de ...

86
86
Luis Enrique verbaast iedereen met uitspraken na zeperd

De Champions League zit vol verrassingen. Man City ging hard onderuit op het veld van Bodo/Glimt en ...

62
62
Code rood voor Guardiola: Haaland bijt door het stof

Manchester City zit plots weer in de hoek waar de klappen vallen. Na de pijnlijke derbynederlaag ...

97
97
‘Club all-in voor enorme stunt: ferm miljoenenbod op tafel'

Club Brugge wil nog ferm uitpakken op de wintermercato. De formatie van Ivan Leko wist dan wel net ...

861
861

Meer sportnieuws