KRC Genk-sterkhouder afgemaakt: “Fink kan dit niet laten passeren”

door
KRC Genk-sterkhouder afgemaakt: “Fink kan dit niet laten passeren”

KRC Genk ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Union SG. De manschappen van Sebastien Pocognoli wonnen met 4-0 van Thorsten Fink en consorten. Tijdens Extra Time werd de wedstrijd uitvoerig besproken.

Vooral Mujaid Sadick werd volledig afgemaakt. De verdediger ging verschillende keren niet voluit en hield zich ook in bij het tegendoelpunt Isaac Promise. De analisten van Extra Time waren dan ook erg verbaasd én kritisch op de centrale verdediger van KRC Genk.

LEES OOK: “Molensteen om de nek” – Hayen meteen zwaar onder druk

Niet laten passeren

“Dat was joggen in Central Park”, begint Filip Joos op de 4-0 van Promise en de opvallende actie van Sadick. Frank Boeckx zag een verslagenheid. “Dit was een typisch geval van de veer is gebroken, 3 of 4-0 het maakt allemaal niet meer uit. Maar dit kan je als coach of ploegmakker niet laten passeren. Je wilt niet de fout van iemand anders rechtzetten.” 

Er is veel verontwaardiging omdat Sadick zich ferm lijkt in te houden. “Als verdediger moet je fierheid hebben om de spits terug te halen. En hij is niet traag. Hij was ook op gang aan het komen, maar dan stopt hij plots met sprinten”, aldus Boeckx. Uiteindelijk eindigde de wedstrijd ook op 4-0.

Leider krijgt slaag

KRC Genk is dit seizoen nochtans enorm sterk bezig in de Jupiler Pro League. Fink en de zijnen zijn de leider met 31 punten uit veertien wedstrijden. Dat zijn vijf punten meer dan dichtste achtervolger Royal Antwerp FC. Afgelopen speeldag ging het echter compleet mis in het Dudenpark. Zal Fink ingrijpen?

Moet Fink ingrijpen na de actie van Sadick?

Meest recent

STVV spreekt het uit: "We gaan er volop voor"

STVV is momenteel de beste ploeg in België. Goed voetbal en sterke prestaties. Ze wonnen nu ook ...

21
21
Manchester United sluit moeilijk 2025 af met knappe zege

In de Premier League stond er om 21u een zeer interessante affiche op het programma. Manchester ...

8
8
Dramatisch Anderlecht eindigt 2025 met enorme domper

 RSC Anderlecht begon om 20u45 aan zijn match tegen Sporting Charleroi. Konden de Brusselaars ...

51
51
Goto héél duidelijk over winterse terugkeer naar Anderlecht

Keisuke Goto is samen met Promise David topschutter in de Jupiler Pro League met acht doelpunten. ...

113
113
Anderlecht in de problemen: "Geen nieuw contract"

RSC Anderlecht en Sporting Charleroi begonnen om 20u45 aan hun laatste partij van 2025. De eerste 45 ...

160
160
Van der Bruggen verklaart 'wederopstanding' van Cercle Brugge

Bij Cercle Brugge leek trainer Onur Cinel op weg naar een ontslag. De resultaten bleven vele maanden ...

66
66
Union SG snakt naar adem: Hubert ziet pijnpunt

Union SG speelde een draak van een partij op het veld van Cercle Brugge. Alweer. Het voetbal is al ...

22
22
Goto bezorgt Standard enorm stevige eindejaarskater

Om 18u30 stond in Luik de zeer interessante partij tussen Standard en STVV op het programma. Voor de ...

97
97
Hayen zet spelers al op scherp: "Dit moet er écht uit"

Nicky Hayen incasseerde meteen nederlaag bij zijn debuut met KRC Genk. De Limburgers verloren met ...

190
190
‘Superspits voor Anderlecht: Renard opent de geldkraan’

Anderlecht-fans dromen van een nieuwe superspits, maar voelen tegelijk de angst dat het weer eens ...

194
194
Anderlecht - Charleroi: Hasi voert één wissel door

RSC Anderlecht sluit zijn jaar af met een thuismatch tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars kunnen ...

83
83
Stankovic looft Hayen, Vetlesen ziet verandering onder Leko

Club Brugge won gevleid met 3-5 op het veld van KRC Genk. Een gelijkspel was een juiste uitslag ...

454
454
Heynen geeft hét probleem van KRC Genk prijs

KRC Genk verloor met 3-5 van Club Brugge en Operatie PO I wordt na Nieuwjaar nog héél ...

324
324
'Mignolet out: Club richt pijlen op ervaren doelman'

Dankzij een 3-5 zege in Genk kan Club Brugge met opgeheven hoofd het jaar afsluiten. Om de ambities ...

394
394
De Mil slikt bittere pil: rampscenario voor AA Gent

AA Gent sluit een op z'n zachtst gezegd wisselvallig jaar zaterdag in eigen huis af tegen Westerlo. ...

120
120
Leider Union op tandvlees: winterstop komt geen dag te vroeg

De winterstop lijkt op het juiste moment te komen voor Union, al blijft het leider. Op bezoek bij ...

71
71
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert uppercut

Met een draw tegen Anderlecht eindigde vorige week de zegereeks van Antwerp, waar Joseph Oosting in ...

536
536
Leko klopt op tafel in Brugge: "Op die positie niet top"

Ivan Leko trok vrijdag aan het langste eind in de ontmoeting met zijn voorganger Nicky Hayen, want ...

562
562
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

403
403
Genk-fans in alle staten: "Verhaeghe betaalt Visser!"

KRC Genk en Club Brugge hebben hun jaar op spectaculaire wijze afgesloten. Al kopen de Limburgers ...

406
406
Brugs onderonsje: Vanaken onthult favoriet Gouden Schoen

Het einde van 2025 nadert, en dus wordt er stilaan gespeculeerd over wie er in aanspraak komt voor ...

279
279
Analisten vellen verdict: Genk bestolen tegen Club?

KRC Genk en Club Brugge openden het kerstvoetbal op spectaculaire wijze, want in een zinderende ...

2110
2110
De Mil in de problemen: grote vrees voor Westerlo

KAA Gent hoopt met Rik De Mil de juiste T1 te hebben binnengehaald. De oefenmeester moet de machine ...

140
140
Debuut Hayen verpest na zinderende Genkse rollercoaster

Geen fan van kerstvoetbal? Mogelijk bent u het na deze wedstrijd wel geworden. Racing Genk en Club ...

324
324
Winterleegloop bij Zulte? Vandenbroeck reageert

De wintermercato staat voor de deur en de Belgische clubs zijn al volop bezig met transferdossiers. ...

542
542

Meer sportnieuws