KRC Genk-sterkhouder afgemaakt: “Fink kan dit niet laten passeren”

door
KRC Genk-sterkhouder afgemaakt: “Fink kan dit niet laten passeren”

KRC Genk ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Union SG. De manschappen van Sebastien Pocognoli wonnen met 4-0 van Thorsten Fink en consorten. Tijdens Extra Time werd de wedstrijd uitvoerig besproken.

Vooral Mujaid Sadick werd volledig afgemaakt. De verdediger ging verschillende keren niet voluit en hield zich ook in bij het tegendoelpunt Isaac Promise. De analisten van Extra Time waren dan ook erg verbaasd én kritisch op de centrale verdediger van KRC Genk.

LEES OOK: 'Harde realiteit' bij Genk: "Worden ze niet vrolijk van"

Niet laten passeren

“Dat was joggen in Central Park”, begint Filip Joos op de 4-0 van Promise en de opvallende actie van Sadick. Frank Boeckx zag een verslagenheid. “Dit was een typisch geval van de veer is gebroken, 3 of 4-0 het maakt allemaal niet meer uit. Maar dit kan je als coach of ploegmakker niet laten passeren. Je wilt niet de fout van iemand anders rechtzetten.” 

Er is veel verontwaardiging omdat Sadick zich ferm lijkt in te houden. “Als verdediger moet je fierheid hebben om de spits terug te halen. En hij is niet traag. Hij was ook op gang aan het komen, maar dan stopt hij plots met sprinten”, aldus Boeckx. Uiteindelijk eindigde de wedstrijd ook op 4-0.

Leider krijgt slaag

KRC Genk is dit seizoen nochtans enorm sterk bezig in de Jupiler Pro League. Fink en de zijnen zijn de leider met 31 punten uit veertien wedstrijden. Dat zijn vijf punten meer dan dichtste achtervolger Royal Antwerp FC. Afgelopen speeldag ging het echter compleet mis in het Dudenpark. Zal Fink ingrijpen?

Moet Fink ingrijpen na de actie van Sadick?

Meest recent

Beerschot doorgelicht: eigenaars geven nieuwe ambities prijs

Er is weer rust en positiviteit rondom Beerschot. De Kielse Ratten spelen voluit mee voor promotie ...

13
13
Via Union naar Galatasaray met Hagi: "Droom die uitkwam"

Union SG staat voor een zware verplaatsing in de Champions League. Ze nemen het vanavond in ...

34
34
'Manchester ontploft: onverwachte keeperbom rond Lammens'

Bij Manchester United lijkt eindelijk alles goed te zitten met Senne Lammens in doel: clean sheets, ...

190
190
Breuk met DAZN: twee alternatieven voor Pro League

DAZN dropte dinsdag een bom van formaat door het contract met de Pro League op te zeggen. Zowel op ...

69
69
De 11 namen: Hubert hakt opvallende knopen door bij Union

Terwijl de heisa rond DAZN de nationale krantenkoppen domineert zouden we haast vergeten dat er ook ...

20
20
Storm rond Brusselmans: BV gaat los na knetterende rel

Herman Brusselmans staat opnieuw in de schijnwerpers. In zijn recente column nam de ...

86
86
DAZN voert druk op: Belgisch voetbal van de buis?

Na een ellenlange soap is de kogel door kerk. DAZN liet dinsdag weten het contract met de Pro League ...

170
170
Koude oorlog met DAZN: Pro League onderneemt actie

Halfweg de reguliere competitie is de bom gebarsten. Na een maandenlange impasse liet DAZN zopas ...

395
395
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

186
186
Hayen duidelijk over beschikbaarheid Tzolis én Mignolet

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de selectie ...

168
168
'Bom bij Real: Courtois in de clinch met ploegmakkers'

Het is hommeles bij Real Madrid. Ondanks behoorlijke resultaten van Xabi Alonso bij De Koninklijke ...

202
202
Consternatie alom: Telenet en Proximus reageren op DAZN

DAZN lijkt niet van plan de oorlog met de Pro League te stoppen. De rechtenhouder van het Belgische ...

1490
1490
Einde van Gheysens? Antwerp-supporters schieten in actie

Royal Antwerp FC zit in de gevarenzone. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk in eigen huis onderuit ...

248
248
Club houdt hart vast: Forbs reageert op bliksemvertrek

Carlos Forbs is dit seizoen één van de aangename verrassingen bij Club Brugge. De ...

413
413
DAZN stampt tegen schenen: fans massaal in opstand

De situatie tussen DAZN, de Pro League en de telecomproviders is volledig geëscaleerd. De ...

978
978
Club Brugge meldt grote verrassing voor Sporting

Club Brugge kijkt namens de Champions League recht in de ogen van Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de ...

209
209
Explosieve onrust bij Antwerp: iets veel groters mis

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old greep na de ...

305
305
DAZN-oorlog catastrofaal: dit zijn de enorme gevolgen

De DAZN-oorlog tussen de Pro League en de Belgische telecomproviders is compleet ontploft. De ...

700
700
El Ouahdi troeft Union af, ook El Hadj krijgt prijs

Zakaria El Ouahdi van KRC Genk en Ait El Hadj van Union SG zijn in de prijzen gevallen. Tijdens ...

45
45
Drama Belgisch voetbal: DAZN verbreekt per direct contract

De oorlog tussen DAZN en de Pro League heeft een hoogtepunt bereikt. Het Laatste Nieuws laat weten ...

579
579
TRANSFERUURTJE: ‘Leegloop Club Brugge, goudmijn Anderlecht’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

245
245
VRT dropt groot nieuws: Enorm mysterie rond Tom Waes

Tom Waes heeft niet het meest fijne jaar achter de rug. In november 2024 knalde Waes met zijn ...

119
119
Union SG baalt: in hetzelfde schuitje als Club Brugge

Union SG bekampt in de Champions League Galatasaray. De Turkse landskampioen is al vijftien maanden ...

109
109
Volgend JPL-ontslag al op komst? “Beledigend niveau”

Royal Antwerp FC nam afscheid van Stef Wils na de pijnlijke nederlaag tegen Dender. Op de Bosuil ...

293
293
Real in zak en as na nieuwe ferme tegenslag Courtois

Thibaut Courtois moest afgelopen interlandperiode al verstek geven bij de Rode Duivels en de doelman ...

159
159

Meer sportnieuws