'Real tóch wintermercato op: driekoppig lijstje gelekt'

281 stemmen
'Real tóch wintermercato op: driekoppig lijstje gelekt'

In La Liga won titelverdediger Real Madrid zaterdag met 4-0 van Osasuna, maar het zag verdediger Eder Militao wel opnieuw geblesseerd uitvallen. En dus gaat de Koninklijke allicht op zoek naar defensieve versterking. Het verlanglijstje zou alvast bekend zijn.

Real pakte tijdens de voorbije zomermercato uit met de langverwachte komst van Kylian Mbappé. De Franse superster werd transfervrij weggeplukt bij Paris Saint-Germain. Daarnaast werd ook het Braziliaanse wonderkind Endrick aan de selectie van coach Carlo Ancelotti toegevoegd.

De club liet in het tussenseizoen echter ook één van de waardevolle krachten in de defensie gaan. Zo besloot Nacho om de poorten van het Estadio Santiago Bernabeu na jaren trouwe dienst achter zich dicht te trekken. De Spanjaard verkoos een lucratief avontuur in Saudi-Arabië. Een directe vervanger werd niet gehaald.

LEES OOK: 'Mourinho gaat los bij Real: zés grote zomeraanwinsten'

Code rood in verdediging

Daar lijken de Madrilenen nu evenwel spijt te hebben. De verwachting is immers dat Militao andermaal een lange periode aan de kant staat. Ondertussen ligt ook David Alaba nog een poos in de lappenmand en ook noodoplossing Aurélien Tchouaméni is geblesseerd. De spoeling centraal achterin is dus erg dun.

Dat blijft allicht niet zonder gevolgen. Zo is de kans groot dat de Madrilenen voor het eerst in jaren de winterse mercato zal optrekken om versterking te halen. Aanvankelijk was dat nochtans niet het plan, maar gezien de huidige situatie kan de clubleiding bijna niet anders dan coach Carlo Ancelotti van extra defensieve opties te voorzien.

Geen Ramos, drie alternatieven

Even werd zelfs gespeculeerd over een terugkeer van de transfervrije Sergio Ramos. Maar dat plan werd al snel van tafel geveegd. Volgens AS staan er nu drie andere namen op de verlanglijst. Daarvan is Castello Lukeba al ruime tijd in het vizier en hij is op zijn 21ste ook de jongste van de drie transferdoelwitten. De Franse (beloften-)international van RB Leipzig is evenwel ook de duurste vis.

Een ander Bundesliga-target is Jonathan Tah. Die loopt eind dit seizoen uit contract bij Bayer Leverkusen en kan dus allicht voor een bescheiden som opgehaald worden. Bovendien speelt hij bij de Duitse nationale ploeg al samen met Antonio Rüdiger. Tot slot is ook Europees kampioen Aymeric Laporte in beeld. De Spanjaard komt momenteel uit voor Al-Nassr, maar zou willen vertrekken in Saudi-Arabië.

Real Madrid wint dit seizoen opnieuw de UCL ...

Meest recent

'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

95
95
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

201
201
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

86
86
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

206
206
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

43
43
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

50
50
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

128
128
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

137
137
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

79
79
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

145
145
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

58
58
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

165
165
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

151
151
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

25
25
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

183
183
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

413
413
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

279
279
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

79
79
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

884
884
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

517
517
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

579
579
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

399
399
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

728
728
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

356
356
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

558
558

Meer sportnieuws