'Real tóch wintermercato op: driekoppig lijstje gelekt'

door
'Real tóch wintermercato op: driekoppig lijstje gelekt'

In La Liga won titelverdediger Real Madrid zaterdag met 4-0 van Osasuna, maar het zag verdediger Eder Militao wel opnieuw geblesseerd uitvallen. En dus gaat de Koninklijke allicht op zoek naar defensieve versterking. Het verlanglijstje zou alvast bekend zijn.

Real pakte tijdens de voorbije zomermercato uit met de langverwachte komst van Kylian Mbappé. De Franse superster werd transfervrij weggeplukt bij Paris Saint-Germain. Daarnaast werd ook het Braziliaanse wonderkind Endrick aan de selectie van coach Carlo Ancelotti toegevoegd.

De club liet in het tussenseizoen echter ook één van de waardevolle krachten in de defensie gaan. Zo besloot Nacho om de poorten van het Estadio Santiago Bernabeu na jaren trouwe dienst achter zich dicht te trekken. De Spanjaard verkoos een lucratief avontuur in Saudi-Arabië. Een directe vervanger werd niet gehaald.

LEES OOK: Absolute rotavond Courtois: Spaanse media vellen verdict

Code rood in verdediging

Daar lijken de Madrilenen nu evenwel spijt te hebben. De verwachting is immers dat Militao andermaal een lange periode aan de kant staat. Ondertussen ligt ook David Alaba nog een poos in de lappenmand en ook noodoplossing Aurélien Tchouaméni is geblesseerd. De spoeling centraal achterin is dus erg dun.

Dat blijft allicht niet zonder gevolgen. Zo is de kans groot dat de Madrilenen voor het eerst in jaren de winterse mercato zal optrekken om versterking te halen. Aanvankelijk was dat nochtans niet het plan, maar gezien de huidige situatie kan de clubleiding bijna niet anders dan coach Carlo Ancelotti van extra defensieve opties te voorzien.

Geen Ramos, drie alternatieven

Even werd zelfs gespeculeerd over een terugkeer van de transfervrije Sergio Ramos. Maar dat plan werd al snel van tafel geveegd. Volgens AS staan er nu drie andere namen op de verlanglijst. Daarvan is Castello Lukeba al ruime tijd in het vizier en hij is op zijn 21ste ook de jongste van de drie transferdoelwitten. De Franse (beloften-)international van RB Leipzig is evenwel ook de duurste vis.

Een ander Bundesliga-target is Jonathan Tah. Die loopt eind dit seizoen uit contract bij Bayer Leverkusen en kan dus allicht voor een bescheiden som opgehaald worden. Bovendien speelt hij bij de Duitse nationale ploeg al samen met Antonio Rüdiger. Tot slot is ook Europees kampioen Aymeric Laporte in beeld. De Spanjaard komt momenteel uit voor Al-Nassr, maar zou willen vertrekken in Saudi-Arabië.

Real Madrid wint dit seizoen opnieuw de UCL ...

Meest recent

'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

28
28
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

194
194
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

213
213
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

201
201
Eén pijnpunt in CL-campagne Club: "Anders beter dan vorig jaar"

Club Brugge zal zich de komende weken weer moeten focussen op de competitie, want het avontuur in de ...

92
92
'Schoktransfer Penders naar Premier League'

Wanneer de Rode Duivels in maart op stage trekken naar de Verenigde Staten, lijkt de kans groot dat ...

74
74
Union bevestigt mokerslag: David maandenlang out

Union heeft nog altijd uitzicht op een fantastisch seizoenseinde, want het speelt de bekerfinale ...

80
80
Dender heeft nieuwe trainer helemaal beet

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie is het bij heel wat clubs nog alle ...

59
59
Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

52
52
'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

65
65
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

190
190
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

201
201
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

333
333
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

242
242
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

43
43
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

206
206
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

47
47
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

61
61
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

42
42
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

179
179
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

288
288
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

50
50
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

92
92
'Gigantische opsteker: De Bruyne sneller terug dan verwacht'

Napoli moest de Champions League deze week vanuit de zetel volgen, want de Italiaanse kampioen werd ...

54
54
Albert en Jbari over JPL-ster: "Moét mee naar het WK"

Rudi Garcia trekt met de Rode Duivels volgende maand naar de Verenigde Staten om er matchen af te ...

189
189

Meer sportnieuws