UEFA zet 'dribbelaar' Brandon Mechele in spotlights

door
UEFA zet 'dribbelaar' Brandon Mechele in spotlights

Club Brugge maakte zondagavond een slechte beurt door een dubbele voorsprong uit handen te geven op het veld van hekkensluiter Beerschot VA. Ook Brandon Mechele was niet op de afspraak bij de landskampioen. Enkele dagen eerder had hij nochtans indruk gemaakt in de Champions League.

Blauw-Zwart leek op weg naar een vlotte zege op 't Kiel nadat al snel uitliep tot 0-2. Maar vervolgens lieten de Bruggelingen het na om door te drukken en kon Beerschot weer in de wedstrijd komen. Bovendien werden de kansen gemist om uit te lopen tot 0-3. Daar betaalde Club na de rust een dure prijs voor.

LEES OOK: Degryse zet Doku op zijn plaats: “Hij valt mogelijk af”

Pijnlijke avond op 't Kiel

Op enkele minuten tijd kon Beerschot immers op gelijke hoogte komen dankzij twee goals van de Saudische sensatie Marwan Al-Sahafi. Bij de eerste treffer speelde de aanvaller zijn snelheid uit. Voor zijn tweede goal zette hij eerst Mechele pijnlijk in de wind, waarna Al-Sahafi de bal netjes voorbij Simon Mignolet legde.

Een netelig moment dus voor Mechele, zo stelde ook analist Marc Degryse vast. "Defensief was het een drama bij Club in de tweede helft. Zo was het pijnlijk om te zien hoe Mechele zich in de luren liet leggen bij het tweede doelpunt van Al Sahafi", aldus Degryse tegenover Het Laatste Nieuws.

Indruk in Champions League

Dat uitgerekend Mechele zich zo liet ringeloren, is evenwel vrij uitzonderlijk geworden. Tijdens zijn eerste jaren bij de hoofdmacht van Club had hij het lastig om op constante basis het gewenste niveau te halen. Maar na zijn terugkeer van een uitleenbeurt aan STVV, groeide de verdediger uit tot een stabiele steunpilaar. Zeker in het huidige en vorige seizoen is Mechele meer dan ooit één van de dragende krachten.

Zelfs in de Champions League speelde hij uitstekende wedstrijden tegenover enkele topaanvallers. Afgelopen woensdag maakte hij bijvoorbeeld nog indruk tegen Aston Villa. De UEFA deelde maandag zelfs enkele beelden van de Brugse sterkhouder, waarbij hij een puike defensieve actie koppelde aan een knappe dribbel. In de reacties wordt hij dan ook bejubeld door volgers van over heel Europa.

Mechele zou een meerwaarde vormen voor de huidige Rode Duivels ...

Meest recent

Play-Off I nog niet binnen: Gent beducht voor nieuw trauma

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

38
38
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

434
434
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

197
197
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

210
210
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

239
239
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

97
97
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

434
434
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

361
361
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

234
234
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

156
156
Werk bij Beveren: Peeters geeft transferplannen vrij

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

361
361
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

207
207
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

279
279
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

78
78
'Afgang met gevolgen: City dropt dubbele transferbom'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

192
192
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

438
438
Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

129
129
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

41
41
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

126
126
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

436
436
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

346
346
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

135
135
Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

342
342
Ruben Van Gucht pakt uit na storm rond privéleven

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

32
32
Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp krijgt zondag Standard over de vloer. Veel staat er op het eerste gezicht niet op het spel, ...

166
166

Meer sportnieuws