UEFA zet 'dribbelaar' Brandon Mechele in spotlights

371 stemmen
UEFA zet 'dribbelaar' Brandon Mechele in spotlights

Club Brugge maakte zondagavond een slechte beurt door een dubbele voorsprong uit handen te geven op het veld van hekkensluiter Beerschot VA. Ook Brandon Mechele was niet op de afspraak bij de landskampioen. Enkele dagen eerder had hij nochtans indruk gemaakt in de Champions League.

Blauw-Zwart leek op weg naar een vlotte zege op 't Kiel nadat al snel uitliep tot 0-2. Maar vervolgens lieten de Bruggelingen het na om door te drukken en kon Beerschot weer in de wedstrijd komen. Bovendien werden de kansen gemist om uit te lopen tot 0-3. Daar betaalde Club na de rust een dure prijs voor.

LEES OOK: Partner Ngoy gezocht: "Mechele of Theate? Kies voor hem"

Pijnlijke avond op 't Kiel

Op enkele minuten tijd kon Beerschot immers op gelijke hoogte komen dankzij twee goals van de Saudische sensatie Marwan Al-Sahafi. Bij de eerste treffer speelde de aanvaller zijn snelheid uit. Voor zijn tweede goal zette hij eerst Mechele pijnlijk in de wind, waarna Al-Sahafi de bal netjes voorbij Simon Mignolet legde.

Een netelig moment dus voor Mechele, zo stelde ook analist Marc Degryse vast. "Defensief was het een drama bij Club in de tweede helft. Zo was het pijnlijk om te zien hoe Mechele zich in de luren liet leggen bij het tweede doelpunt van Al Sahafi", aldus Degryse tegenover Het Laatste Nieuws.

Indruk in Champions League

Dat uitgerekend Mechele zich zo liet ringeloren, is evenwel vrij uitzonderlijk geworden. Tijdens zijn eerste jaren bij de hoofdmacht van Club had hij het lastig om op constante basis het gewenste niveau te halen. Maar na zijn terugkeer van een uitleenbeurt aan STVV, groeide de verdediger uit tot een stabiele steunpilaar. Zeker in het huidige en vorige seizoen is Mechele meer dan ooit één van de dragende krachten.

Zelfs in de Champions League speelde hij uitstekende wedstrijden tegenover enkele topaanvallers. Afgelopen woensdag maakte hij bijvoorbeeld nog indruk tegen Aston Villa. De UEFA deelde maandag zelfs enkele beelden van de Brugse sterkhouder, waarbij hij een puike defensieve actie koppelde aan een knappe dribbel. In de reacties wordt hij dan ook bejubeld door volgers van over heel Europa.

Mechele zou een meerwaarde vormen voor de huidige Rode Duivels ...

Meest recent

'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

0
0
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

11
11
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

70
70
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

125
125
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

732
732
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

157
157
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

70
70
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

153
153
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

80
80
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

239
239
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

104
104
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

497
497
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

489
489
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

397
397
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

889
889
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

206
206
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

267
267
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

412
412
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

56
56
‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

576
576
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

224
224
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

179
179
BV-koppel Breckx-Vandenberghe legt VTM-kijker het zwijgen op

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

67
67
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

100
100
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

75
75

Meer sportnieuws