'Jackpot voor Cercle Brugge: details Denkey-deal onthuld'

door
'Jackpot voor Cercle Brugge: details Denkey-deal onthuld'

Afgelopen zomer bleef hij tot ieders verbazing op post, maar nu heeft Kévin Denkey alsnog een nieuwe uitdaging te pakken. Tot grote tevredenheid ook van Cercle Brugge, dat naar verluidt een absolute recordsom ontvangt voor haar Togolese topschutter.

Eerder geraakte al bekend dat Denkey, die afgelopen weekend reeds ontbrak omdat hij toestemming kreeg om zijn transfer af te ronden, op weg was naar FC Cincinnati. Dat zou volgens Amerikaanse bronnen maar liefst een slordige 14 miljoen veil hebben om de 23-jarige spits weg te plukken uit Jan Breydel.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Kassa rinkelt bij Cercle Brugge

Die informatie wordt nu ook grotendeels bevestigd door Het Nieuwsblad, dat contact opnam met afscheidnemend CEO Alexander Vantyghem. Hij reisde namens de Vereniging in allerijl mee met Denkey om de onderhandelingen te voeren. Beide partijen wilden dan ook zo snel mogelijk een akkoord bereiken.

Van een overeenkomst op papier is voorlopig weliswaar nog geen sprake, maar Vantyghem bevestigt dat de deal zo goed als rond is. "De grote cijfers zijn afgeklopt", klinkt het, al wenst hij daarover voorts geen exacte details te verschaffen. Wel gaat het volgens hem "sowieso om meer dan 15 miljoen euro".

Denkey tot december op post?

Eind deze week wordt een definitief akkoord verwacht, al blijft Denkey nadien misschien nog wat langer op post. Nog volgens de krant hoopt Cercle nog tot het einde van dit jaar te kunnen rekenen op de trefzekere krachtpatser, die pas in januari zou beginnen aan de voorbereiding bij zijn nieuwe werkgever.

Mogelijk heeft Denkey zijn laatste wedstrijd in Brugge, waar zijn transfer de bouw van een nieuw trainingscomplex moet helpen bekostigen, dus toch nog niet gespeeld. Al zou dat uiteraard wel risico's inhouden voor FC Cincinatti. Afwachten dus of de Amerikanen akkoord gaan met dit voorstel. Wordt vervolgd.

Hoeveel is Denkey waard?

Meest recent

Protest tegen WK-deelname Iran barst los: toch wending?

FIFA-baas Gianni Infantino liet weten dat Iran sowieso zal deelnemen aan het WK 2026 in de Verenigde ...

1
1
‘Club Brugge duwt Anderlecht dieper in de put: suprematie’

Club Brugge heeft al een aantal jaren het stokje overgenomen van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart zet de ...

127
127
'Kompany in de wolken: droomtransfer Bayern nadert'

Bayern München hoopt volgende week tegen PSG nog een scheve situatie recht te zetten na de ...

20
20
Infantino bezorgt zichzelf gênant moment op FIFA-congres

Binnen iets meer dan een maand gaat het WK van start en dus zoekt FIFA-voorzitter Gianni Infantino ...

45
45
'Klein' nieuw stadion: Union legt uit waarom

De voorbije jaren bleek het voor Belgische teams schier onmogelijk om een nieuw stadion neer te ...

163
163
'Paspoortbom in Nederland: 133 matchen in gevaar'

De voorbije weken was Nederland in de ban van 'paspoortgate'. Het was NAC Breda dat de kat de bel ...

104
104
Mazzu legt spelers OHL forse straf op na wanprestatie

In de Europe Play-Off blijft het spannend omdat geen enkel team er echt bovenuit steekt. Eén ...

40
40
'Keihard verdict voor Amadou Onana'

Twee weken voor hij zijn WK-selectie bekend maakt, zit Rudi Garcia met nog wat extra kopzorgen. De ...

131
131
Jackpot lonkt voor Genk: "Hij is te goed voor de JPL"

Voor KRC Genk is het een teleurstellend seizoen geworden. Het greep naast de top zes en kon ook in ...

138
138
Mourinho kiest favoriete ex-club: “Nooit zo’n sfeer meegemaakt”

Of hij straks terugkeert naar Real Madrid, zal in de komende weken moeten blijken. Maar José ...

182
182
RSCA overdonderd: Goto kiest voor verrassende transferclash

Anderlecht zit verveeld met de hele Goto‑zaak, en dat is logisch. De spits die ze zelf lieten ...

1110
1110
Club pakt weer uit: sterkhouder NXT verlengt

Bij Club Brugge zijn ze al druk in de weer met volgend seizoen. Dat doen ze in eerste instantie door ...

74
74
Taravel sneert naar Union: "Dat zijn we gewoon"

Bij Anderlecht zijn alle ogen gericht op 14 mei om het seizoen nog glans te geven. Dan speelt ...

244
244
'Club zet zich schrap: Dortmund lonkt naar miljoenendeal'

Club Brugge zal tijdens de komende mercato verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daarbij ook ...

292
292
UEL/UECL: Belgen balen, extra kopzorgen voor Garcia

Donderdag werden de heenmatchen in de halve finales van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

68
68
Exit Vincent Jannsen? 'Overmars neemt standpunt in'

Vincent Janssen was vorig weekend nog de grote uitblinker bij Antwerp FC. Desondanks oogt zijn ...

207
207
Lijdensweg eindelijk voorbij: grote terugkeer bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

345
345
'Kompany schikt op: Neuer beslist over Bayern-toekomst'

Vincent Kompany is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de terugwedstrijd tegen Paris ...

76
76
Vanaken verlengt bij Club: mythisch record en 4de Gouden Schoen?

Club Brugge maakte donderdag bekend dat Hans Vanaken zijn contract heeft verlengd tot medio 2028. De ...

193
193
Pochettino onthult: de 'slechte gewoonte' van Harry Kane

Harry Kane geldt al enkele jaren als één van de beste spitsen in het mondiale voetbal. ...

103
103
'Club vloekt: Anderlecht gaat met aanvaller aan de haal'

Hoewel de ontknoping van het seizoen op volle toeren draait, zijn de clubs achter de schermen al ...

624
624
'Exodus op Bosuil: 14 vertrekkers staan klaar bij Antwerp'

Na de recente 9 op 9 mag Antwerp FC stiekem toch weer dromen van een Europees ticket. Het wordt dus ...

396
396
'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel volop bezig met het vormen van zijn selectie voor het WK. Het ...

302
302
'Kompany slaat toe: transferstunt zet Duitsland op zijn kop'

Vincent Kompany zet een krachtig transfersignaal neer. Zijn nieuwste wens op de mercato zorgt voor ...

332
332
'Laatste Anderlecht-duels: Verschaeren richting verrassende club'

Behoudens een ultieme wending, is Yari Verschaeren bezig aan zijn laatste wedstrijden bij RSC ...

640
640

Meer sportnieuws