'Jackpot voor Cercle Brugge: details Denkey-deal onthuld'

door
'Jackpot voor Cercle Brugge: details Denkey-deal onthuld'

Afgelopen zomer bleef hij tot ieders verbazing op post, maar nu heeft Kévin Denkey alsnog een nieuwe uitdaging te pakken. Tot grote tevredenheid ook van Cercle Brugge, dat naar verluidt een absolute recordsom ontvangt voor haar Togolese topschutter.

Eerder geraakte al bekend dat Denkey, die afgelopen weekend reeds ontbrak omdat hij toestemming kreeg om zijn transfer af te ronden, op weg was naar FC Cincinnati. Dat zou volgens Amerikaanse bronnen maar liefst een slordige 14 miljoen veil hebben om de 23-jarige spits weg te plukken uit Jan Breydel.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht beslist over spits, fiasco Club’

Kassa rinkelt bij Cercle Brugge

Die informatie wordt nu ook grotendeels bevestigd door Het Nieuwsblad, dat contact opnam met afscheidnemend CEO Alexander Vantyghem. Hij reisde namens de Vereniging in allerijl mee met Denkey om de onderhandelingen te voeren. Beide partijen wilden dan ook zo snel mogelijk een akkoord bereiken.

Van een overeenkomst op papier is voorlopig weliswaar nog geen sprake, maar Vantyghem bevestigt dat de deal zo goed als rond is. "De grote cijfers zijn afgeklopt", klinkt het, al wenst hij daarover voorts geen exacte details te verschaffen. Wel gaat het volgens hem "sowieso om meer dan 15 miljoen euro".

Denkey tot december op post?

Eind deze week wordt een definitief akkoord verwacht, al blijft Denkey nadien misschien nog wat langer op post. Nog volgens de krant hoopt Cercle nog tot het einde van dit jaar te kunnen rekenen op de trefzekere krachtpatser, die pas in januari zou beginnen aan de voorbereiding bij zijn nieuwe werkgever.

Mogelijk heeft Denkey zijn laatste wedstrijd in Brugge, waar zijn transfer de bouw van een nieuw trainingscomplex moet helpen bekostigen, dus toch nog niet gespeeld. Al zou dat uiteraard wel risico's inhouden voor FC Cincinatti. Afwachten dus of de Amerikanen akkoord gaan met dit voorstel. Wordt vervolgd.

Hoeveel is Denkey waard?

Meest recent

'Belgie boven: test bij Fenerbahçe én Noorse interesse'

De Belgische spelers liggen altijd goed in de markt. Zij hebben vaak een zeer goede basisopleiding ...

10
10
'FCV Dender pakt uit, Deense spits op weg naar JPL'

De mercato draait op volle toeren. De Belgische eersteklassers zijn volop op zoek naar ...

25
25
Ajax heeft topdeal binnen en vindt akkoord met Lazio

Ajax heeft een grote uitgaande transfer afgerond. De Amsterdammers hebben een deal gesloten met ...

15
15
Donkere wolken boven Antwerp: Goots geeft RAFC gouden tips

Royal Antwerp FC leek op weg naar een horrorseizoen, maar plots is er weer hoop na een zeer goede ...

100
100
‘Standard gaat voor Premier League-transfer'

Standard wil zich deze maand versterken. De Rouches zijn alvast druk bezig en één ...

46
46
Hayen lyrisch: "Hij is hét grootste talent in de JPL"

Nicky Hayen is enkele weken aan de slag bij KRC Genk. Hij heeft de kern nu beter leren kennen. De ...

216
216
'Ajax maakt werk van ronduit epische transferdeal'

Ajax heeft een zeer mooi verleden met ronduit fenomenale spelers. De Amsterdammers willen het ...

26
26
'Chelsea zet Belgische traditie verder: Belg in de ploeg'

Chelsea heeft een traditie met Belgische spelers. De afgelopen jaren speelden er de nodige Belgen en ...

116
116
Hasi slaat bal mis: Anderlecht maakt cruciale fouten

Bij RSC Anderlecht verwijzen ze te vaak naar de Deense passage als oorzaak voor een aantal problemen ...

282
282
Club Brugge bereidt megadeal voor: "In de zomer..."

Club Brugge gaat in 2026 sowieso een aantal smaakmakers verliezen. Joel Ordonez en Christos Tzolis ...

326
326
Bayat over RSCA-gerucht: "Renard was ook compleet verrast"

RSC Anderlecht is op zoek naar versterking, maar moet eerst de kern afslanken. Er doken al heel wat ...

171
171
‘Anderlecht slaat toe: JPL-toptransfer hangt in de lucht’

Anderlecht kijkt al vooruit, ook in het doel. Colin Coosemans doet het uitstekend, maar paars-wit ...

554
554
Volgende vertrekker bij AA Gent: "Er met hoofd niet meer bij"

Bij AA Gent moet er zoals bij de meeste clubs, zeker door de DAZN-saga, eerst verkocht worden ...

368
368
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Bij Royal Antwerp FC mikken al een hele tijd meer en meer op de eigen jeugd. De Great Old heeft een ...

84
84
'Tielemans ontvangt bijzonder straf transfervoorstel'

Youri Tielemans is bezig aan een goed seizoen bij Aston Villa. De club gaat voluit voor een stunt en ...

182
182
Dennis (ex-Club) duikt plots op bij deze verrassende club

Emmanuel Dennis leek op weg naar een heel mooie carrière, maar de Nigeriaanse aanvaller kent ...

125
125
Cercle Brugge strikt volgende buitenlandse parel

Cercle Brugge haalt wel vaker jong talent naar Brugge. De Bruggelingen gaan met Alan Minda zo een ...

113
113
'Westerlo op weg naar tweede uitgaande transfer'

De Belgische ploegen moeten spelers verkopen door de DAZN-saga, dat lieten we jullie al eerder ...

158
158
'Hasi houdt adem in: sterkhouders weg bij Anderlecht?'

Mads Kikkenborg mag pas weg wanneer RSC Anderlecht een nieuwe doelman te pakken heeft, maar voor het ...

429
429
'Furo zorgt voor plottwist van jewelste bij Club Brugge'

Als een donderslag bij heldere hemel staat Club Brugge op het punt om afscheid te nemen van Kaye ...

660
660
“Van alle kanten komen ze”: Van Gucht doet boekje open

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

331
331
Familiedrama Beckham escaleert: zoon trekt harde lijn

Wat ooit een droomfamilie leek rond een voetbalicoon is nu pure reality drama. In het huis van David ...

185
185
Witte rook bij AA Gent: Gandelman laat kassa rinkelen

Eerder geraakte reeds bekend dat AA Gent op het punt stond om afscheid te nemen van Omri Gandelman, ...

154
154
'Transferbom bij Club Brugge: tiener levert jackpot op'

Club Brugge dacht om in januari iedereen aan boord te houden, maar één goudhaantje ...

548
548
‘KAA Gent, Standard en STVV strijden om knaltransfer’

De wintermercato is officieel geopend en soms kijken de Belgische elkaar recht in de ogen. Dat is ...

535
535

Meer sportnieuws