'Jackpot voor Cercle Brugge: details Denkey-deal onthuld'

door
'Jackpot voor Cercle Brugge: details Denkey-deal onthuld'

Afgelopen zomer bleef hij tot ieders verbazing op post, maar nu heeft Kévin Denkey alsnog een nieuwe uitdaging te pakken. Tot grote tevredenheid ook van Cercle Brugge, dat naar verluidt een absolute recordsom ontvangt voor haar Togolese topschutter.

Eerder geraakte al bekend dat Denkey, die afgelopen weekend reeds ontbrak omdat hij toestemming kreeg om zijn transfer af te ronden, op weg was naar FC Cincinnati. Dat zou volgens Amerikaanse bronnen maar liefst een slordige 14 miljoen veil hebben om de 23-jarige spits weg te plukken uit Jan Breydel.

LEES OOK: Eindelijk nieuw stadion? Club Brugge krijgt cruciale datum

Kassa rinkelt bij Cercle Brugge

Die informatie wordt nu ook grotendeels bevestigd door Het Nieuwsblad, dat contact opnam met afscheidnemend CEO Alexander Vantyghem. Hij reisde namens de Vereniging in allerijl mee met Denkey om de onderhandelingen te voeren. Beide partijen wilden dan ook zo snel mogelijk een akkoord bereiken.

Van een overeenkomst op papier is voorlopig weliswaar nog geen sprake, maar Vantyghem bevestigt dat de deal zo goed als rond is. "De grote cijfers zijn afgeklopt", klinkt het, al wenst hij daarover voorts geen exacte details te verschaffen. Wel gaat het volgens hem "sowieso om meer dan 15 miljoen euro".

Denkey tot december op post?

Eind deze week wordt een definitief akkoord verwacht, al blijft Denkey nadien misschien nog wat langer op post. Nog volgens de krant hoopt Cercle nog tot het einde van dit jaar te kunnen rekenen op de trefzekere krachtpatser, die pas in januari zou beginnen aan de voorbereiding bij zijn nieuwe werkgever.

Mogelijk heeft Denkey zijn laatste wedstrijd in Brugge, waar zijn transfer de bouw van een nieuw trainingscomplex moet helpen bekostigen, dus toch nog niet gespeeld. Al zou dat uiteraard wel risico's inhouden voor FC Cincinatti. Afwachten dus of de Amerikanen akkoord gaan met dit voorstel. Wordt vervolgd.

Hoeveel is Denkey waard?

Meest recent

RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

6
6
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

9
9
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

79
79
STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

41
41
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

178
178
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

109
109
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

32
32
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

101
101
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

165
165
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

53
53
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

186
186
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

57
57
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

76
76
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

207
207
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

64
64
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

738
738
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

394
394
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

46
46
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

391
391
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

146
146
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

396
396
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

140
140
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

176
176
Enorm probleem bij Union SG: "Te weinig voor een kampioen"

Wat Union SG liet zien tegen KVC Westerlo, dat deed pijn aan de ogen. Dat was zeker niet de eerste ...

75
75
Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

294
294

Meer sportnieuws