'Jackpot voor Cercle Brugge: details Denkey-deal onthuld'

255 stemmen
'Jackpot voor Cercle Brugge: details Denkey-deal onthuld'

Afgelopen zomer bleef hij tot ieders verbazing op post, maar nu heeft Kévin Denkey alsnog een nieuwe uitdaging te pakken. Tot grote tevredenheid ook van Cercle Brugge, dat naar verluidt een absolute recordsom ontvangt voor haar Togolese topschutter.

Eerder geraakte al bekend dat Denkey, die afgelopen weekend reeds ontbrak omdat hij toestemming kreeg om zijn transfer af te ronden, op weg was naar FC Cincinnati. Dat zou volgens Amerikaanse bronnen maar liefst een slordige 14 miljoen veil hebben om de 23-jarige spits weg te plukken uit Jan Breydel.

LEES OOK: Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Kassa rinkelt bij Cercle Brugge

Die informatie wordt nu ook grotendeels bevestigd door Het Nieuwsblad, dat contact opnam met afscheidnemend CEO Alexander Vantyghem. Hij reisde namens de Vereniging in allerijl mee met Denkey om de onderhandelingen te voeren. Beide partijen wilden dan ook zo snel mogelijk een akkoord bereiken.

Van een overeenkomst op papier is voorlopig weliswaar nog geen sprake, maar Vantyghem bevestigt dat de deal zo goed als rond is. "De grote cijfers zijn afgeklopt", klinkt het, al wenst hij daarover voorts geen exacte details te verschaffen. Wel gaat het volgens hem "sowieso om meer dan 15 miljoen euro".

Denkey tot december op post?

Eind deze week wordt een definitief akkoord verwacht, al blijft Denkey nadien misschien nog wat langer op post. Nog volgens de krant hoopt Cercle nog tot het einde van dit jaar te kunnen rekenen op de trefzekere krachtpatser, die pas in januari zou beginnen aan de voorbereiding bij zijn nieuwe werkgever.

Mogelijk heeft Denkey zijn laatste wedstrijd in Brugge, waar zijn transfer de bouw van een nieuw trainingscomplex moet helpen bekostigen, dus toch nog niet gespeeld. Al zou dat uiteraard wel risico's inhouden voor FC Cincinatti. Afwachten dus of de Amerikanen akkoord gaan met dit voorstel. Wordt vervolgd.

Hoeveel is Denkey waard?

Meest recent

Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

10
10
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

95
95
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

91
91
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

160
160
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

234
234
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

105
105
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

496
496
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

165
165
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

440
440
'Transformatie City: opvolger Guardiola dropt transferbom'

Vrijdag volgde de officiële bevestiging: Pep Guardiola zwaait zondag af als coach van ...

139
139
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

691
691
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

221
221
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

690
690
Van Bommel pakt uit met straffe Antwerp-uitspraak

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

517
517
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

189
189
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

358
358
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

1184
1184
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

455
455
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

323
323
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

472
472
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

402
402
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

280
280
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

219
219
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

473
473
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

389
389

Meer sportnieuws