'Jackpot voor Cercle Brugge: details Denkey-deal onthuld'

door
'Jackpot voor Cercle Brugge: details Denkey-deal onthuld'

Afgelopen zomer bleef hij tot ieders verbazing op post, maar nu heeft Kévin Denkey alsnog een nieuwe uitdaging te pakken. Tot grote tevredenheid ook van Cercle Brugge, dat naar verluidt een absolute recordsom ontvangt voor haar Togolese topschutter.

Eerder geraakte al bekend dat Denkey, die afgelopen weekend reeds ontbrak omdat hij toestemming kreeg om zijn transfer af te ronden, op weg was naar FC Cincinnati. Dat zou volgens Amerikaanse bronnen maar liefst een slordige 14 miljoen veil hebben om de 23-jarige spits weg te plukken uit Jan Breydel.

LEES OOK: Cercle Brugge na vlotte zege bijna zeker van het behoud

Kassa rinkelt bij Cercle Brugge

Die informatie wordt nu ook grotendeels bevestigd door Het Nieuwsblad, dat contact opnam met afscheidnemend CEO Alexander Vantyghem. Hij reisde namens de Vereniging in allerijl mee met Denkey om de onderhandelingen te voeren. Beide partijen wilden dan ook zo snel mogelijk een akkoord bereiken.

Van een overeenkomst op papier is voorlopig weliswaar nog geen sprake, maar Vantyghem bevestigt dat de deal zo goed als rond is. "De grote cijfers zijn afgeklopt", klinkt het, al wenst hij daarover voorts geen exacte details te verschaffen. Wel gaat het volgens hem "sowieso om meer dan 15 miljoen euro".

Denkey tot december op post?

Eind deze week wordt een definitief akkoord verwacht, al blijft Denkey nadien misschien nog wat langer op post. Nog volgens de krant hoopt Cercle nog tot het einde van dit jaar te kunnen rekenen op de trefzekere krachtpatser, die pas in januari zou beginnen aan de voorbereiding bij zijn nieuwe werkgever.

Mogelijk heeft Denkey zijn laatste wedstrijd in Brugge, waar zijn transfer de bouw van een nieuw trainingscomplex moet helpen bekostigen, dus toch nog niet gespeeld. Al zou dat uiteraard wel risico's inhouden voor FC Cincinatti. Afwachten dus of de Amerikanen akkoord gaan met dit voorstel. Wordt vervolgd.

Hoeveel is Denkey waard?

Meest recent

'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'

Na een uitstekende reeks in de voorbije weken, is Manchester United goed op weg naar de derde plaats ...

7
7
Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

44
44
Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

KRC Genk is met belangrijke uitoverwinning aan de Europe Play-Offs begonnen. Dat vraagt wel om een ...

11
11
Toptarget speelt open kaart: "Transfer naar Club Brugge?"

Of hij nog in actie zal komen bij Club Brugge, zal afhangen van zijn revalidatie. Maar feit is dat ...

87
87
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

51
51
'Maat is vol: RSCA-titularis speelt plek definitief kwijt'

RSC Anderlecht krijgt zondagavond het bezoek van AA Gent. De algemene verwachting is dat coach ...

151
151
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern contacteert steraanvaller'

Bayern München heeft zaterdagavond geschiedenis geschreven. Tijdens de vlotte zege op St. Pauli ...

125
125
Leko dropt hint: essentiële wissel in basiself Club?

Club Brugge wist zaterdagavond de volle buit te pakken na een erg moeizame wedstrijd op het veld van ...

103
103
KV Mechelen - Union: Vanderbiest en Hubert wisselen één keer

Union SG is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen, maar moet zondagmiddag wel bevestigen op ...

22
22
Hayen klopt op tafel bij Genk: "Gaan er alles aan doen"

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

212
212
'City steekt zomermercato in de fik met topmiddenvelder'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

73
73
TU: 'Gepeperde transfersom Vermeeren, Club vindt aanvaller'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

216
216
KV Kortrijk promoveert naar JPL: transfervuurwerk op komst

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer te zien zijn in de Jupiler Pro League. De Kerels waren zeker ...

265
265
Sebaoui briest na STVV – Club Brugge: ploegmakkers afgemaakt

STVV stond op voorsprong in de eerste helft tegen Club Brugge. De Kanaries speelden een sterke ...

135
135
Uitblinker Godts spreekt over zomerse knaltransfer

Mika Godts behoorde bij Ajax weer tot de uitblinkers. De buitenspeler was goed voor een doelpunt, ...

44
44
Vetlesen zet Club Brugge op scherp: “Assholes…”

Het zag er na 45 minuten op Stayen niet goed uit voor Club Brugge. Blauw-Zwart stond op achterstand ...

214
214
Union Berlin pakt uit met primeur: eerste vrouwelijke T1

Union Berlin staat in de Bundesliga op een elfde plek, op zeven punten van de degradatiestreep. De ...

43
43
Valentine gooit bom rond Van Gucht: Charlotte slaat terug

De liefdesperikelen rond Ruben Van Gucht hebben een nieuwe, opvallende wending genomen. In een ...

108
108
Vanderbiest waarschuwt Club Brugge & co

KV Mechelen pakte vorige week een punt tegen AA Gent. Dat was oververdiend. Vandaag nemen de ...

254
254
Westerlo kietelt KRC Genk: spelers spreken ambitie uit

Waar sommigen misschien hadden verwacht dat Royal Antwerp FC of Standard het KRC Genk nog moeilijk ...

110
110
Paniek in amateur: 'Racismerel beslist kampioenschap'

In de amateurreeksen is het stilaan ook 'money time'. Toch lijkt er in één van die ...

95
95
Vanaken verrast: lof voor opvallende pion

Club Brugge kroop door het oog van de naald tegen STVV. De Kanaries verdienden meer dan een ...

195
195
Kompany schrijft geschiedenis: ongeloof bij iedereen

Bayern München is onstopbaar, zo lijkt het wel. Ze wonnen met 0-5 van St. Pauli en dat met een ...

114
114
Leko velt oordeel over Sabbe, Forbs én Diakhon

Club Brugge won bijzonder gevleid met 1-2 op het veld van STVV. De Truienaars kregen de beste ...

400
400
Vrancken over dé fase: "Heb hier minder problemen mee"

STVV speelde een beresterke partij tegen Club Brugge. De Limburgers verdienden zeker een punt, maar ...

163
163

Meer sportnieuws