'Tedesco radeloos: vijf Duivels plots zwaar in de problemen'

door
'Tedesco radeloos: vijf Duivels plots zwaar in de problemen'

Vlak voor de interlandperiode in de Nations League duiken er grote problemen op voor bondscoach Domenico Tedesco. Maar liefst vier Rode Duivels vielen uit met een blessure terwijl ook Ameen Al-Dakhil alwéér niet in de selectie van Stuttgart zat.

Kevin De Bruyne is er sowieso niet bij en ook Youri Tielemans gaf verstek bij de Belgische nationale ploeg. Tedesco heeft echter nog kopzorgen in de huidige selectie. Het Nieuwsblad vreest voor vijf Rode Duivels.

LEES OOK: Romeo Lavia krijgt duidelijke boodschap bij Chelsea

Blessureleed

Joaquin Seys kent een ongelooflijk seizoen bij Club Brugge en was de enige debutant in de selectie van Tedesco. De back viel echter uit in de wedstrijd tegen Beerschot. Het beeld dat de clubdokter van Blauw-Zwart Seys moest wegdragen is alvast geen goed teken.

Jeremy Doku en Charles De Ketelaere kwamen niet in actie voor respectievelijk Manchester City en Atalanta. Doku heeft een blessure aan de quadriceps en kan niet goed sprinten. CDK heeft dan weer een kwaaltje aan de linkerhamstring en bleef ook aan de kant in Italië.

Geen speeltijd

Als laatste blessure is er nog Roméo Lavia. De natie kijkt reikhalzend uit naar de middenvelder bij de Rode Duivels, maar bij Chelsea ging hij tegen Arsenal twintig minuten voor tijd naar de kant na een botsing met Jurrien Timber. Mogelijk aldus ook geen Lavia voor Tedesco.

En dan is er ook de situatie omtrent Al-Dakhil. Tedesco heeft de verdediger duidelijk in de bovenste schuif liggen, maar bij het Duitse Stuttgart komt hij amper aan de bak. Na een zware blessure speelde hij dit seizoen nog maar tien minuten. Ondanks Al-Dakhil fit was zat hij niet in de selectie van Stuttgart.

Vind jij de Nations League-matchen overbodig?

Meest recent

'Anderlecht all-in voor bekende naam als opvolger Hasi'

Voor Anderlecht is 2026 rampzalig begonnen. Het plaatste zich wel voor de halve finale van de beker, ...

20
20
Opgesloten zonder uitleg: Wesley Sonck in totale shock

Wesley Sonck gaat doorgaans geen uitdaging uit de weg. De ex-voetballer is voornamelijk te zien als ...

17
17
'Ronaldo is het beu en gaat in staking in Saudi-Arabië'

Cristiano Ronaldo is intussen al drie jaar lang hét uithangbord van de Saudische competitie. ...

19
19
'Westerlo sluit nog deals met Rangers en OH Leuven'

Westerlo deed vorig weekend een uitstekende zaak, want met een zege op het veld van Zulte Waregem ...

16
16
'Anderlecht slikt blessure- en transferdomper'

Het werd voor Anderlecht alweer een tegenvallend weekend, met een pijnlijke nederlaag op Standard. ...

153
153
Standard bevestigt vertrek, zomeraanwinst weg bij Antwerp?

Voor Belgische clubs sluit de transfermarkt maandagavond en wellicht zullen er daarvoor nog de ...

97
97
'Club Brugge slaat toch nog toe: aanwinst medisch gekeurd'

Bij Club Brugge gingen er de voorbije weken heel wat geruchten over mogelijke wintertransfers, maar ...

272
272
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Club, Hasi out bij Anderlecht'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

172
172
‘KAA Gent slaat op de valreep toe: toptalent binnen’

KAA Gent zal op het slot van de wintermercato nog toeslaan. Journalist Rudy Galetti laat weten dat ...

144
144
Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Hij was jarenlang een vaste waarde op voetbalvelden en in TV-studio's, scherp van tong en ...

60
60
Club Brugge vreest: last minute-vertrek Ordonez?

Joel Ordonez wordt al een tijdje in verband gebracht met een toptransfer. Verschillende Europese ...

245
245
‘Hasi neemt afscheid: Anderlecht-profiel onthuld’

Besnik Hasi is de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Na de nederlaag tegen grote rivaal Standard ...

296
296
'Transfervuurwerk bij Anderlecht: Ndiaye weg, winger in'

RSC Anderlecht gaat dan mogelijk toch nog een drukke transferdag kennen. Plots duiken er geruchten ...

323
323
AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

81
81
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

433
433
'Pure waanzin: KRC Genk weigert astronomisch aanbod'

KRC Genk staat voor een héél pittige laatste dag op de transfermarkt. Dimitri De ...

372
372
Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

461
461
Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Union SG. Blauw-Zwart blijft te matig voor de dag komen in ...

223
223
Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste een fenomeen dat tot de verbeelding spreekt. Het Nederlandse ...

108
108
Het brokkenparcours van Renard: positie onhoudbaar?

RSC Anderlecht likt zijn wonden. Het nieuwe bestuur heeft (weer) bergen werk te verzetten. Besnik ...

209
209
STVV met straffe transfer: Champions League-clubs afgetroefd

STVV kende al een zeer opvallende mercato. De Truienaars lijken versterkt te zijn, maar dat moet nog ...

81
81
'Club Brugge speelt met vuur na ongezien monsterbod'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

422
422
Crisis Anderlecht compleet: ook Renard op straat gezet?

RSC Anderlecht heeft zondagavond zoals verwacht afscheid genomen van Besnik Hasi als hoofdcoach. ...

656
656
Atlético pakt uit met knaltransfer, Liverpool dokt 70 miljoen

Het einde van de winterse transferperiode is in zicht, dinsdagnacht sluit de mercato in ...

94
94
'Deadline-drukte bij Genk: dríé grote transferdossiers'

KRC Genk maakte zondag een einde aan zijn maandenlange reeks zonder competitiezege. Hierdoor kan het ...

312
312

Meer sportnieuws