'Tedesco radeloos: vijf Duivels plots zwaar in de problemen'

350 stemmen
'Tedesco radeloos: vijf Duivels plots zwaar in de problemen'

Vlak voor de interlandperiode in de Nations League duiken er grote problemen op voor bondscoach Domenico Tedesco. Maar liefst vier Rode Duivels vielen uit met een blessure terwijl ook Ameen Al-Dakhil alwéér niet in de selectie van Stuttgart zat.

Kevin De Bruyne is er sowieso niet bij en ook Youri Tielemans gaf verstek bij de Belgische nationale ploeg. Tedesco heeft echter nog kopzorgen in de huidige selectie. Het Nieuwsblad vreest voor vijf Rode Duivels.

LEES OOK: Transferupdate The Athletic: nieuws over Club, Lavia, Godts

Blessureleed

Joaquin Seys kent een ongelooflijk seizoen bij Club Brugge en was de enige debutant in de selectie van Tedesco. De back viel echter uit in de wedstrijd tegen Beerschot. Het beeld dat de clubdokter van Blauw-Zwart Seys moest wegdragen is alvast geen goed teken.

Jeremy Doku en Charles De Ketelaere kwamen niet in actie voor respectievelijk Manchester City en Atalanta. Doku heeft een blessure aan de quadriceps en kan niet goed sprinten. CDK heeft dan weer een kwaaltje aan de linkerhamstring en bleef ook aan de kant in Italië.

Geen speeltijd

Als laatste blessure is er nog Roméo Lavia. De natie kijkt reikhalzend uit naar de middenvelder bij de Rode Duivels, maar bij Chelsea ging hij tegen Arsenal twintig minuten voor tijd naar de kant na een botsing met Jurrien Timber. Mogelijk aldus ook geen Lavia voor Tedesco.

En dan is er ook de situatie omtrent Al-Dakhil. Tedesco heeft de verdediger duidelijk in de bovenste schuif liggen, maar bij het Duitse Stuttgart komt hij amper aan de bak. Na een zware blessure speelde hij dit seizoen nog maar tien minuten. Ondanks Al-Dakhil fit was zat hij niet in de selectie van Stuttgart.

Vind jij de Nations League-matchen overbodig?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

65
65
Club hakt knoop door: extra transfer voor Preud'homme

Door het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord, zal Guilian Preud'homme een groot deel van ...

112
112
Wilmots smult van verrassende Duivel: "Quasi perfecte match"

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

58
58
Oranje met kopzorgen naar VS, Congo bedwingt Denemarken

De 48 WK-deelnemers zijn momenteel volop bezig met hun oefencampagne. Voor Nederland draaide de ...

95
95
El Ouahdi beleeft drama vlak voor opstijgen WK-vlucht

Heel wat WK-deelnemers hebben de oversteek van de Atlantische Oceaan inmiddels ingezet. Ook Marokko, ...

196
196
'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

85
85
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Brandon Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

181
181
Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Club Brugge verlengde recentelijk het contract van Hans Vanaken. Maar de draaischijf wordt in ...

484
484
"Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Kevin De Bruyne wil in de komende weken schitteren op het wereldkampioenschap met de Rode Duivels. ...

113
113
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

557
557
Dubbele boost Duivels: "Ongelooflijk hoe gemotiveerd hij is"

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

309
309
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

656
656
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

172
172
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

415
415
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

188
188
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

77
77
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

123
123
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

118
118
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

305
305
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

322
322
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

461
461
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

499
499
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

520
520
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

187
187
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

221
221
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

90
90

Meer sportnieuws