'Tedesco radeloos: vijf Duivels plots zwaar in de problemen'

350 stemmen
'Tedesco radeloos: vijf Duivels plots zwaar in de problemen'

Vlak voor de interlandperiode in de Nations League duiken er grote problemen op voor bondscoach Domenico Tedesco. Maar liefst vier Rode Duivels vielen uit met een blessure terwijl ook Ameen Al-Dakhil alwéér niet in de selectie van Stuttgart zat.

Kevin De Bruyne is er sowieso niet bij en ook Youri Tielemans gaf verstek bij de Belgische nationale ploeg. Tedesco heeft echter nog kopzorgen in de huidige selectie. Het Nieuwsblad vreest voor vijf Rode Duivels.

LEES OOK: Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Blessureleed

Joaquin Seys kent een ongelooflijk seizoen bij Club Brugge en was de enige debutant in de selectie van Tedesco. De back viel echter uit in de wedstrijd tegen Beerschot. Het beeld dat de clubdokter van Blauw-Zwart Seys moest wegdragen is alvast geen goed teken.

Jeremy Doku en Charles De Ketelaere kwamen niet in actie voor respectievelijk Manchester City en Atalanta. Doku heeft een blessure aan de quadriceps en kan niet goed sprinten. CDK heeft dan weer een kwaaltje aan de linkerhamstring en bleef ook aan de kant in Italië.

Geen speeltijd

Als laatste blessure is er nog Roméo Lavia. De natie kijkt reikhalzend uit naar de middenvelder bij de Rode Duivels, maar bij Chelsea ging hij tegen Arsenal twintig minuten voor tijd naar de kant na een botsing met Jurrien Timber. Mogelijk aldus ook geen Lavia voor Tedesco.

En dan is er ook de situatie omtrent Al-Dakhil. Tedesco heeft de verdediger duidelijk in de bovenste schuif liggen, maar bij het Duitse Stuttgart komt hij amper aan de bak. Na een zware blessure speelde hij dit seizoen nog maar tien minuten. Ondanks Al-Dakhil fit was zat hij niet in de selectie van Stuttgart.

Vind jij de Nations League-matchen overbodig?

Meest recent

Schotse fans veroveren nu al het WK: bier en kilts

Schotland wist zich te kwalificeren voor het WK en dat zal iedereen geweten hebben. De Schotse ...

2
2
Snoeiharde meningen over WK-shirts Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het maandag op tegen Egypte in de eerste groepswedstrijd van het WK. ...

21
21
Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is losgebarsten. De eerst resultaten zijn binnen en ...

68
68
Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

173
173
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

50
50
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

633
633
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

159
159
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

205
205
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

364
364
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

76
76
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

455
455
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

100
100
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

237
237
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

133
133
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

78
78
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

262
262
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

29
29
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

84
84
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

67
67
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

221
221
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

189
189
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

40
40
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

69
69
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

71
71
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

481
481

Meer sportnieuws