'Tedesco radeloos: vijf Duivels plots zwaar in de problemen'

door
'Tedesco radeloos: vijf Duivels plots zwaar in de problemen'

Vlak voor de interlandperiode in de Nations League duiken er grote problemen op voor bondscoach Domenico Tedesco. Maar liefst vier Rode Duivels vielen uit met een blessure terwijl ook Ameen Al-Dakhil alwéér niet in de selectie van Stuttgart zat.

Kevin De Bruyne is er sowieso niet bij en ook Youri Tielemans gaf verstek bij de Belgische nationale ploeg. Tedesco heeft echter nog kopzorgen in de huidige selectie. Het Nieuwsblad vreest voor vijf Rode Duivels.

LEES OOK: Siquet briest bij Club Brugge: Anderlecht of buitenland?

Blessureleed

Joaquin Seys kent een ongelooflijk seizoen bij Club Brugge en was de enige debutant in de selectie van Tedesco. De back viel echter uit in de wedstrijd tegen Beerschot. Het beeld dat de clubdokter van Blauw-Zwart Seys moest wegdragen is alvast geen goed teken.

Jeremy Doku en Charles De Ketelaere kwamen niet in actie voor respectievelijk Manchester City en Atalanta. Doku heeft een blessure aan de quadriceps en kan niet goed sprinten. CDK heeft dan weer een kwaaltje aan de linkerhamstring en bleef ook aan de kant in Italië.

Geen speeltijd

Als laatste blessure is er nog Roméo Lavia. De natie kijkt reikhalzend uit naar de middenvelder bij de Rode Duivels, maar bij Chelsea ging hij tegen Arsenal twintig minuten voor tijd naar de kant na een botsing met Jurrien Timber. Mogelijk aldus ook geen Lavia voor Tedesco.

En dan is er ook de situatie omtrent Al-Dakhil. Tedesco heeft de verdediger duidelijk in de bovenste schuif liggen, maar bij het Duitse Stuttgart komt hij amper aan de bak. Na een zware blessure speelde hij dit seizoen nog maar tien minuten. Ondanks Al-Dakhil fit was zat hij niet in de selectie van Stuttgart.

Vind jij de Nations League-matchen overbodig?

Meest recent

'Club tot actie gedwongen: transferoffensief in januari'

Club Brugge verkeert momenteel in een behoorlijke dip. Van zijn laatste vier wedstrijden, verloor de ...

23
23
DAZN dropt nieuwe A-bom: 'faillissement verschillende clubs'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal blijft maar escaleren. Maandag raakte bekend ...

92
92
Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst luidt alarmbel

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

147
147
Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

151
151
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

193
193
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

289
289
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

220
220
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

80
80
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

577
577
'Kompany gruwt: transferplannetje Mourinho treft Bayern'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

64
64
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

151
151
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

492
492
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

151
151
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

261
261
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

167
167
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

172
172
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

382
382
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

561
561
Ruben Van Gucht bedolven onder kritiek: BV in verdediging

Ruben Van Gucht heeft zich de voorbije jaren ontpopt tot een van de meest veelzijdige mediafiguren ...

128
128
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

715
715
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

336
336
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

224
224
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

353
353
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

297
297
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

1109
1109

Meer sportnieuws