Extra kopzorgen voor Tedesco: revelatie valt uit

door
Extra kopzorgen voor Tedesco: revelatie valt uit

Komende week verzamelen de Rode Duivels in Tubeke om zich voor te bereiden op de laatste twee wedstrijden in de Nations League, tegen Italië en Israël. Domenico Tedesco kan daarvoor alweer niet rekenen op enkele sleutelspelers, want onder meer Kevin De Bruyne en Youri Tielemans ontbreken door blessures.

Zij haalden daardoor de selectie niet en ook bij de spelers die wél opgeroepen werden, zullen er ongetwijfeld nog vraagtekens opduiken. Jérémy Doku en Charles De Ketelaere liepen de voorbije dagen al blessures op en nu is er nog een andere speler onzeker.

LEES OOK: Club Brugge-Gent: Leko verrast met selectie voor clash

Seys valt geblesseerd uit bij Club

Joaquin Seys versierde deze week zijn allereerste selectie, maar het is nog maar de vraag of hij die ook effectief zal kunnen beleven. De 19-jarige flankverdediger viel zondagavond geblesseerd uit in de wedstrijd van Club Brugge op Beerschot.

Seys moest een kwartier voor tijd naar de kant. Hij kwam slecht neer na een zware botsing met Fayed. De zwaar aangeslagen tiener moest meteen vervangen worden door Kyriani Sabbe.

Hoogst onzeker voor Rode Duivels

Het ziet er bovendien niet al te best uit voor de kersverse Duivel. Hij moest na de wedstrijd immers door de clubdokter en door Maxim De Cuyper naar de kleedkamer gedragen worden.

Het wordt nu bang afwachten wat het verdict zal zijn voor de revelatie. "Ik kan er nu nog niet veel over zeggen", vertelde Nicky Hayen na de partij aan DAZN. "Laat ons hopen dat dit geen lange blessure wordt."

Denk je dat Seys nog fit zal raken?

Meest recent

'Barça rooft België leeg: ook deal met AA Gent?'

FC Barcelona lijkt de voorbije maanden volop kennis gemaakt te hebben met België. De Spaanse ...

15
15
'Club Brugge en co grijpen naast sensatie uit 1B'

De Challenger Pro League blijkt alsmaar meer een uitstekende kweekvijver voor talent voor de Jupiler ...

20
20
Buitenkansje voor Standard? "Ik zou het niet doen"

Standard vierde Kerstmis als de nummer zes in het klassement en dat was toch een verrassing. De ...

35
35
TRANSFERUURTJE: 'Broos naar Belgische topclub, sensationele comeback Origi'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

100
100
Angulo doet onthulling over Hasi: “Altijd zéér boos”

RSC Anderlecht ziet dit seizoen een nieuwe Nilson Angulo opstaan. De buitenspeler leek onder Brian ...

91
91
Vanaken laat Mbappé achter zich, Mechele derde

Hans Vanaken is al jaren een sterkhouder op het middenveld van Club Brugge en ook dit seizoen is hij ...

79
79
'Vossen-rel ontploft na pijnlijke stilte Vandenbroeck'

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De ervaren aanvaller was de ...

221
221
Pech voor Jonge Duivels: "Ik heb België altijd afgewezen"

De Rode Duivels hebben de voorbije jaren een stevige verjongingskuur ondergaan en er lijkt nog heel ...

89
89
Drie floptransfers bij Union? Hubert geeft uitleg

Union moest de voorbije maanden weer volop aan de bak om verschillende sterkhouders te vertrekken. ...

62
62
'Onverwachte toptransfer voor Mike Trésor'

In de laatste weken kwam Mike Trésor plots weer een beetje aan de oppervlakte bij Burnley. ...

138
138
Van Damme spreekt open en bloot: 'Wereld viel op zijn kop'

Er was een tijd dat Joachim Van Damme moeiteloos meedraaide op het hoogste niveau. KV Mechelen, ...

117
117
'Club bibbert: nieuwe ontwikkeling rond sterkhouder'

Club Brugge hoopt vrijdag in Genk om 2025 toch af te kunnen sluiten met een positieve noot, na ...

405
405
'Strijd om Karetsas: deze 4 clubs aan de leiding'

2026 zal ongetwijfeld ook het jaar worden waarin Konstantinos Karetsas een toptransfer zal maken. ...

537
537
Smaakmaker alsnog weg bij Zulte Waregem?

Voor Zulte Waregem lag er een mooi geschenk onder de kerstboom. De club wist woensdagavond immers ...

278
278
Karl Vannieuwkerke grijpt naar keel: 'Zwaarste gevecht ooit'

Wie Karl Vannieuwkerke enkel kent als VRT-anker of sportpresentator, ziet maar een deel van het ...

303
303
Smaakmaker Anderlecht: "Interesse van Liverpool?"

Bij RSC Anderlecht moet er in 2026 voor tientallen miljoenen euro's verkocht worden om de rekening ...

312
312
'Origi-stunttransfer: 2 clubs in België in de running'

België snakt naar een Divock Origi-comeback. Alleen: iedereen roept “doen”, tot ...

1257
1257
'Antwerp incasseert stevige transferdomper'

Bij Royal Antwerp FC verkochten ze de afgelopen jaren voor heel wat geld. De Great Old wist onder ...

355
355
Van Jutgla tot Fujita: hoe vergaat het deze ex-JPL-toppers?

Afgelopen zomer vertrokken er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League. VoetbalNieuws ging ...

192
192
JPL-clubs dromen: deze megadeals liggen voor het grijpen

Bij onderzoeksbureau CIES berekenen ze via bepaalde data de potentiële transferwaardes van de ...

181
181
Hasi zoekt oplossing: krijgt 'floptransfer' toch een kans?

RSC Anderlecht neemt het vrijdag op tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars willen een opnieuw ...

186
186
Van De Cuyper tot Sadiki: hoe vergaat het de ex-JPL-toppers?

Afgelopen zomer vertrokken er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League. VoetbalNieuws ging ...

157
157
Ballon d'Or 2026: absolute topfavoriet nu al bekend

Ousmane Dembélé wist een historisch goed 2025 bij Paris Saint-Germain te bekronen met ...

301
301
Julie Vanloo trekt van leer: "Hij verdient standbeeld bij Club"

Julie Vanloo is niet alleen een boegbeeld bij de nationale damesbasketbalploeg 'The Belgian Cats', ...

169
169
Kerst in JPL: grote verrassing bij Genk, Vanaken steelt de show

De bubbels zijn opengetrokken, de kalkoen is geserveerd en de pakjes mogen eindelijk geopend worden. ...

126
126

Meer sportnieuws