Drama bij Club Brugge: titularis maakt zich onmogelijk

793 stemmen
Drama bij Club Brugge: titularis maakt zich onmogelijk

Club Brugge is er niet in geslaagd om de interland-break met een goed gevoel in te zetten. De regerende kampioen gaf zondagavond immers op pijnlijke wijze de zege weg tegen hekkensluiter Beerschot VA. Bepaalde spelers lieten daarbij een wel erg povere indruk achter.

Na de Champions League-zege tegen Aston Villa, was Blauw-Zwart met het nodige vertrouwen afgezakt naar 't Kiel. En lange tijd leek er ook geen vuiltje aan de lucht. Club begon voortvarend aan de wedstrijd, terwijl Beerschot zeker in het eerste kwartier totaal niet in staat was om een vuist te maken.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

Blauw-Zwart stort in

De Bruggelingen kwamen dan ook verdiend op voorsprong en konden vervolgens snel verdubbelen tot 0-2. Maar de kansen om verder uit te lopen werden gemist. Ondertussen kon de thuisploeg zich terug in de match knokken. En via de pijlsnelle Marwam Al-Sahafi kwamen de Antwerpenaren zowaar weer op gelijke hoogte.

In de restant van de partij kon Club zich niet meer herpakken, waardoor twee punten op pijnlijke wijze te grabbel werden gegooid. Verschillende spelers lieten het dan ook afweten. Zelfs vaste steunpilaren als Brandon Mechele, Raphael Onyedika en Hans Vanaken beleefden een ondermaatse wedstrijd. 

Dramatische Skov Olsen

Maar vooral de prestatie van Andreas Skov Olsen was andermaal een doorn in het oog. De Deen blijft intrinsiek één van de beste spelers, voor de zoveelste keer dit seizoen speelde hij een non-wedstrijd. Het is inmiddels toch al weer enkele weken geleden dat de aanvaller nog eens kon overtuigen.

De reacties op zijn optreden zijn dan ook scherp. "Alweer een apathische wedstrijd. Werd weinig aangespeeld, maar kreeg in balbezit ook niets klaar. Ondermaats", verklaart Het Nieuwsblad zijn beoordeling van 4 op 10. Op het sociale medium 'X' spuwde de achterban dan weer zijn gal.

Hayen moet Skov Olsen vaker op de bank zetten ...

Meest recent

Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

76
76
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

72
72
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

65
65
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

31
31
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

36
36
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

34
34
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

112
112
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

112
112
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

422
422
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

80
80
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

156
156
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

318
318
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

64
64
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

939
939
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

509
509
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

34
34
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

185
185
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

940
940
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

161
161
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

450
450
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

828
828
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

568
568
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

356
356
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

593
593

Meer sportnieuws