Drama bij Club Brugge: titularis maakt zich onmogelijk

door
Drama bij Club Brugge: titularis maakt zich onmogelijk

Club Brugge is er niet in geslaagd om de interland-break met een goed gevoel in te zetten. De regerende kampioen gaf zondagavond immers op pijnlijke wijze de zege weg tegen hekkensluiter Beerschot VA. Bepaalde spelers lieten daarbij een wel erg povere indruk achter.

Na de Champions League-zege tegen Aston Villa, was Blauw-Zwart met het nodige vertrouwen afgezakt naar 't Kiel. En lange tijd leek er ook geen vuiltje aan de lucht. Club begon voortvarend aan de wedstrijd, terwijl Beerschot zeker in het eerste kwartier totaal niet in staat was om een vuist te maken.

LEES OOK: Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Blauw-Zwart stort in

De Bruggelingen kwamen dan ook verdiend op voorsprong en konden vervolgens snel verdubbelen tot 0-2. Maar de kansen om verder uit te lopen werden gemist. Ondertussen kon de thuisploeg zich terug in de match knokken. En via de pijlsnelle Marwam Al-Sahafi kwamen de Antwerpenaren zowaar weer op gelijke hoogte.

In de restant van de partij kon Club zich niet meer herpakken, waardoor twee punten op pijnlijke wijze te grabbel werden gegooid. Verschillende spelers lieten het dan ook afweten. Zelfs vaste steunpilaren als Brandon Mechele, Raphael Onyedika en Hans Vanaken beleefden een ondermaatse wedstrijd. 

Dramatische Skov Olsen

Maar vooral de prestatie van Andreas Skov Olsen was andermaal een doorn in het oog. De Deen blijft intrinsiek één van de beste spelers, voor de zoveelste keer dit seizoen speelde hij een non-wedstrijd. Het is inmiddels toch al weer enkele weken geleden dat de aanvaller nog eens kon overtuigen.

De reacties op zijn optreden zijn dan ook scherp. "Alweer een apathische wedstrijd. Werd weinig aangespeeld, maar kreeg in balbezit ook niets klaar. Ondermaats", verklaart Het Nieuwsblad zijn beoordeling van 4 op 10. Op het sociale medium 'X' spuwde de achterban dan weer zijn gal.

Hayen moet Skov Olsen vaker op de bank zetten ...

Meest recent

'Nieuwe TD: Anderlecht maakt verwachtingen duidelijk'

Begin februari zette Anderlecht zowel trainer Besnik Hasi als sportief directeur Olivier Renard op ...

13
13
Jonge Duivel kondigt vertrek bij PSV aan

Bij PSV werd er de voorbije dagen stevig gefeest nadat het voor de derde keer op rij de Nederlandse ...

22
22
'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

20
20
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

61
61
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

119
119
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

191
191
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

127
127
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

75
75
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

143
143
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

82
82
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

154
154
Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

85
85
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

117
117
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

107
107
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

159
159
'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

298
298
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

256
256
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

661
661
‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat RSC Anderlecht op het punt staat om het contract van Colin ...

279
279
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

121
121
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

103
103
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

94
94
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

RSC Anderlecht weet wat het zondag moet doen tegen AA Gent: winnen. Anders is het wéér ...

259
259
Monsterdeal bij PSV: "70 miljoen euro"

PSV is ondertussen alleenheerser in Nederland. Ze wonnen voor het derde jaar op rij de landstitel. ...

137
137

Meer sportnieuws