Drama bij Club Brugge: titularis maakt zich onmogelijk

door
Drama bij Club Brugge: titularis maakt zich onmogelijk

Club Brugge is er niet in geslaagd om de interland-break met een goed gevoel in te zetten. De regerende kampioen gaf zondagavond immers op pijnlijke wijze de zege weg tegen hekkensluiter Beerschot VA. Bepaalde spelers lieten daarbij een wel erg povere indruk achter.

Na de Champions League-zege tegen Aston Villa, was Blauw-Zwart met het nodige vertrouwen afgezakt naar 't Kiel. En lange tijd leek er ook geen vuiltje aan de lucht. Club begon voortvarend aan de wedstrijd, terwijl Beerschot zeker in het eerste kwartier totaal niet in staat was om een vuist te maken.

LEES OOK: 'Engelse droomtransfer voor sterkhouder Beerschot'

Blauw-Zwart stort in

De Bruggelingen kwamen dan ook verdiend op voorsprong en konden vervolgens snel verdubbelen tot 0-2. Maar de kansen om verder uit te lopen werden gemist. Ondertussen kon de thuisploeg zich terug in de match knokken. En via de pijlsnelle Marwam Al-Sahafi kwamen de Antwerpenaren zowaar weer op gelijke hoogte.

In de restant van de partij kon Club zich niet meer herpakken, waardoor twee punten op pijnlijke wijze te grabbel werden gegooid. Verschillende spelers lieten het dan ook afweten. Zelfs vaste steunpilaren als Brandon Mechele, Raphael Onyedika en Hans Vanaken beleefden een ondermaatse wedstrijd. 

Dramatische Skov Olsen

Maar vooral de prestatie van Andreas Skov Olsen was andermaal een doorn in het oog. De Deen blijft intrinsiek één van de beste spelers, voor de zoveelste keer dit seizoen speelde hij een non-wedstrijd. Het is inmiddels toch al weer enkele weken geleden dat de aanvaller nog eens kon overtuigen.

De reacties op zijn optreden zijn dan ook scherp. "Alweer een apathische wedstrijd. Werd weinig aangespeeld, maar kreeg in balbezit ook niets klaar. Ondermaats", verklaart Het Nieuwsblad zijn beoordeling van 4 op 10. Op het sociale medium 'X' spuwde de achterban dan weer zijn gal.

Hayen moet Skov Olsen vaker op de bank zetten ...

Meest recent

Galatasaray brengt Liverpool zeer stevig in de problemen

In de Champions League ontving Galatasaray om 18u45 Liverpool in eigen huis. De Turken hoopten na de ...

3
3
Godts verrast: 'Ajax zorgt voor straffe transferwending'

Mika Godts is persoonlijk aan een zeer goed seizoen bezig bij Ajax. De Belgische flankaanvaller is ...

8
8
Van Gucht in paniek: misplaatste stunt ontploft in zijn gezicht

Ruben Van Gucht pakte uit met straffe woorden, maar net daar wringt nu het schoentje. Wat bedoeld ...

15
15
'Sels grof wild: pikante Premier League-deal op til'

Matz Sels doet het goed bij Nottingham Forest, maar daar is er bijzonder veel onrust. Het gaat dit ...

34
34
Verhuurde JPL-spelers: één speler met grote zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

34
34
Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Anno 2026 is doorstroming van de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. Dat is ook het ...

11
11
'Anderlecht schiet in actie: eerste zomertarget bekend'

Dankzij de aanstelling van Jérémy Taravel als T1 koopt RSC Anderlecht tijd om alsnog ...

292
292
Fink schenkt klare wijn: transfercoup bij KRC Genk?

Met nog twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie staat KRC Genk buiten de top zes ...

92
92
Schreuder verrast: niet naar Anderlecht, wél naar het WK

Behoudens een verrassing maakt Jérémy Taravel het seizoen gewoon vol als hoofdcoach ...

98
98
'Rampscenario voor Anderlecht: korting op De Cat?'

Nathan De Cat weigert voorlopig om zijn toekomst langer aan RSC Anderlecht te verbinden, en dus ...

336
336
Horror bij Belgische cultclub: Bom ontploft door sabotage

Kent u hem nog: François De Keersmaecker? De olijke ex-voorzitter van de Belgische ...

48
48
'Totale leegloop bij Club Brugge: zomer van 150 miljoen'

Club Brugge hoopt zich de komende maanden koste wat het kost opnieuw tot landskampioen te kronen. ...

426
426
'Anderlecht loopt blauwtje: De Cat weigert contract'

Voor zover het nog nodig was gaf Nathan De Cat afgelopen zondag tegen Club Brugge nog maar eens zijn ...

529
529
Vannieuwkerke slikt snoeiharde kritiek: "Karl Coucke"

Het is crisis aan de zee en dat heeft ook Karl Vannieuwkerke geweten. Eén van de sterke ...

107
107
Nieuwe T1 voor Essevee van volgend seizoen al bekend?

Zulte Waregem koos ervoor om Sven Vandenbroeck de laan uit te sturen na desastreuze resultaten en de ...

270
270
'Club Brugge grijpt genadeloos in bij Shandre Campbell'

Club Brugge doet nog volop mee voor de titel, maar er wacht nog eerst een interlandperiode. ...

265
265
Van der Elst ziet nu al kampioen: verrassend oordeel

De titelstrijd in de Jupiler Pro League gaat dit seizoen tussen Union SG, STVV en Club Brugge. ...

295
295
De Cat krijgt ultieme transferraad: “Hij moet naar daar”

Nathan De Cat is gespreksonderwerp nummer 1 in het Lotto Park. Het 17-jarige supertalent behoort ...

190
190
Trump verbaast weer met uitspraken: "Anders afgemaakt"

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ligt zwaar onder vuur. Er zijn problemen met de ...

68
68
Goots maakt Antwerp compleet af: onbegrip over één man

Patrick Goots is een clubicoon van Royal Antwerp FC. De voormalige aanvaller volgt zijn oude club ...

169
169
Rigaux doet boekje open over transfersituatie Tresoldi

Nicolo Tresoldi verkeert in bloedvorm bij Club Brugge. Afgelopen speeldag was de goaltjesdief weer ...

246
246
‘Spectaculaire terugkeer Tessa Wullaert in de maak’

Tessa Wullaert is één van de grootste voetbalsterren die het Belgische vrouwenvoetbal ...

179
179
Club Brugge pakt weer uit met contractverlenging

Club Brugge is volop bezig met de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen werd er weer ...

202
202
Hommeles bij KV Mechelen: “Hartig woordje gesproken"

KV Mechelen zit nog steeds in de top 6, maar de kansloze nederlaag tegen KAA Gent kwam hard aan. ...

317
317
Groot De Cat-probleem bij Anderlecht: record in gevaar

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd een absolute smaakmaker bij RSC Anderlecht. De middenvelder ...

175
175

Meer sportnieuws