Drama bij Club Brugge: titularis maakt zich onmogelijk

793 stemmen
Drama bij Club Brugge: titularis maakt zich onmogelijk

Club Brugge is er niet in geslaagd om de interland-break met een goed gevoel in te zetten. De regerende kampioen gaf zondagavond immers op pijnlijke wijze de zege weg tegen hekkensluiter Beerschot VA. Bepaalde spelers lieten daarbij een wel erg povere indruk achter.

Na de Champions League-zege tegen Aston Villa, was Blauw-Zwart met het nodige vertrouwen afgezakt naar 't Kiel. En lange tijd leek er ook geen vuiltje aan de lucht. Club begon voortvarend aan de wedstrijd, terwijl Beerschot zeker in het eerste kwartier totaal niet in staat was om een vuist te maken.

LEES OOK: "Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Blauw-Zwart stort in

De Bruggelingen kwamen dan ook verdiend op voorsprong en konden vervolgens snel verdubbelen tot 0-2. Maar de kansen om verder uit te lopen werden gemist. Ondertussen kon de thuisploeg zich terug in de match knokken. En via de pijlsnelle Marwam Al-Sahafi kwamen de Antwerpenaren zowaar weer op gelijke hoogte.

In de restant van de partij kon Club zich niet meer herpakken, waardoor twee punten op pijnlijke wijze te grabbel werden gegooid. Verschillende spelers lieten het dan ook afweten. Zelfs vaste steunpilaren als Brandon Mechele, Raphael Onyedika en Hans Vanaken beleefden een ondermaatse wedstrijd. 

Dramatische Skov Olsen

Maar vooral de prestatie van Andreas Skov Olsen was andermaal een doorn in het oog. De Deen blijft intrinsiek één van de beste spelers, voor de zoveelste keer dit seizoen speelde hij een non-wedstrijd. Het is inmiddels toch al weer enkele weken geleden dat de aanvaller nog eens kon overtuigen.

De reacties op zijn optreden zijn dan ook scherp. "Alweer een apathische wedstrijd. Werd weinig aangespeeld, maar kreeg in balbezit ook niets klaar. Ondermaats", verklaart Het Nieuwsblad zijn beoordeling van 4 op 10. Op het sociale medium 'X' spuwde de achterban dan weer zijn gal.

Hayen moet Skov Olsen vaker op de bank zetten ...

Meest recent

'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

13
13
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

25
25
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

18
18
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

24
24
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

41
41
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

136
136
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

108
108
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

27
27
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

149
149
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

120
120
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

105
105
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

74
74
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

346
346
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

273
273
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

118
118
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

110
110
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

84
84
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

28
28
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

150
150
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

183
183
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

38
38
'Rode Duivels nemen bijzondere maatregelen voor Egypte'

De start van het WK van de Rode Duivels komt stilaan zeer dichtbij. Maandag begint ook voor hen het ...

123
123
'Leko baalt: ook leegloop in staf Club Brugge'

Club Brugge gaat een zeer bewogen zomer tegemoet. Nadat het dit seizoen kampioen werd en weer de ...

345
345
'Cercle verrast en haalt ex-speler Union terug naar JPL'

Cercle Brugge beleefde alweer een moeilijk seizoen, maar verzekerde in de Relegation Play-Off alsnog ...

390
390
'AA Gent wil transferslag slaan in Duitsland'

AA Gent pakte dit seizoen op de valreep nog een Europees ticket, maar dat betekent wel dat ze deze ...

255
255

Meer sportnieuws