"Misschien is het beter om een keer hard te verliezen"

298 stemmen

KRC Genk heeft zondag op pijnlijke wijze zijn derde nederlaag van het seizoen geleden. De fiere leider ging met de billen bloot in het Dudenpark, waar Union zijn scoringsprobleem plots helemaal leek te verbannen. Genk kreeg uiteindelijk een 4-0 om de oren.

LEES OOK: 'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Heynen ziet Genk op alle vlakken tekort schieten

De Limburgers waren slechts een schim van hun gebruikelijke zelf. Ze zien daardoor eerste achtervolger Antwerp naderen tot op vijf punten, maar vooral trekken ze met een stevige kater de interlandbreak in.

In het Genkse kamp werden de handen snel in eigen boezem gestoken en dat deed ook aanvoerder Bryan Heynen. "Wat het probleem was vandaag? Alles. Ik denk niet dat we iets verdienden hier", was ook hij scherp bij Het Laatste Nieuws. "Ik denk dat we vooral te traag waren. We vonden de juiste oplossingen niet. Maakten vaak de foute keuze aan de bal. Het is vervelend, maar we gaan gewoon verder. We hopen dat dit een offday was."

Nederlaag snel vergeten

Genk heeft nu wel een tweetal weken om van die opdoffer te herstellen. In die periode zal er ongetwijfeld een hartig woordje gesproken worden in de kleedkamer. Maar Heynen wil ook niet te veel belang hechten aan de zware nederlaag.

"We moeten nu niet gaan dramatiseren. Het zijn zware cijfers. Maar 2-0 of 4-0, pfff. Misschien is het beter om dan een keer hard te verliezen", opperde hij. "We moeten dit gewoon vergeten. Gewoon doorgaan en niet te negatief doen. Het zat gewoon te fout om één oorzaak op te noemen. Maar we staan nog altijd aan de leiding."

Zal Genk zich na de interlandbreak snel herpakken?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Trainersbommetjes bij Anderlecht én Feyenoord'

 De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

143
143
Rode Duivels stuiten meteen op eerste WK-struikelblok

De Rode Duivels hebben een uitstekende voorbereiding achter de rug. In Kroatië werd met 0-2 ...

94
94
Union SG zit niet stil: nieuwe toptransfer voorgesteld

Union SG gaat meteen hard op de zomermercato. Vooral in de verdediging mag er extra kwaliteit bij na ...

46
46
Details Eriksen komen naar buiten: “Hij vroeg dat zelf”

De voetbalwereld hield zijn adem weer even in tijdens de oefeninterland Denemarken – ...

49
49
Oranje op WK: tussen hoop en vrees bij Van der Vaart & co

Nederland trekt met ambitie naar het WK, maar er zijn toch ook veel twijfels. Oranje heeft niet meer ...

54
54
'Topclub wil uitpakken met komst De Ketelaere'

Gaat Charles De Ketelaere komend seizoen van club veranderen? Het zou zomaar kunnen. De speler van ...

166
166
Advocaat haalt wéér zeer stevig uit naar Rigaux

Dévy Rigaux wordt stevig aangepakt in Nederland. Het ontslag van Robin van Persie bij ...

184
184
'Anderlecht heeft eerste wintertransfer nu al beet'

RSC Anderlecht gaat zich de komende weken en maanden flink roeren op de transfermarkt. De ...

246
246
Garcia hakt knoop door: wissel in de basisploeg

De Rode Duivels vertrekken vandaag naar de Verenigde Staten en één speler gaat met een ...

249
249
'Standard hoopt op buitenlands geld: vier dossiers hangende'

Standard zoekt geld, net zoals elke andere Belgische club. Dat moet komen via uitgaande transfers. ...

194
194
Hein voorspelt: "Hij gaat geweldig WK spelen bij Duivels"

De Rode Duivels reizen maandag af naar hun WK-basiskamp in Seattle. Aan motivatie om er een goed ...

161
161
Vandenbempt en Van der Elst onthullen: WK-verhaal zindert na

Peter Vandenbempt en Franky Van der Elst hebben in aanloop naar het WK in de Verenigde Staten een ...

70
70
'Club Brugge beeft: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Dat Club Brugge verschillende belangrijke krachten zal verliezen in het tussenseizoen staat buiten ...

585
585
Pérez herverkozen: Mourinho en dríé topaanwinsten naar Real

De voorzittersverkiezingen hebben dan toch geen verrassing opgeleverd bij Real Madrid. Zoals ...

123
123
Partner Ngoy gezocht: "Mechele of Theate? Kies voor hem"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

372
372
Garcia maakt van Lukaku plots weer een probleem

De discussie rond Romelu Lukaku is plots veel groter dan nodig. Niet door zijn goal tegen ...

439
439
'Trainersbom Anderlecht: Sibierski praat met bekend gezicht'

Binnen een tweetal weken begint RSC Anderlecht al aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. ...

1060
1060
'Premier League davert: Arsenal haalt uit op mercato'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

147
147
'Vierde grote vertrekker Club Brugge: Tottenham meldt zich'

Terwijl het wachten is op de eerste grote zomeraanwinst, zag Club Brugge inmiddels wel al een ...

793
793
L'Equipe ziet X-factor bij Duivels: "Hij was monsterlijk"

De Rode Duivels reizen maandag met een gerust gemoed af richting het WK. In hun laatste ...

224
224
'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'

Wouter Vrancken werd dit seizoen verkozen tot Trainer van het Jaar in de Jupiler Pro League. Dat was ...

216
216
Vanhaezebrouck doet straffe voorspelling over Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag een serieus statement gemaakt in hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. ...

379
379
Nipte opsteker voor Kroatië, blessurezorgen bij Marokko

Binnen vier dagen gaat het WK van start en dus werken vele landen nog een laatste ...

104
104
Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Het voorbije jaar was er heel wat te doen rond het quotum voor U23-teams in de Challenger Pro ...

559
559
Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

228
228

Meer sportnieuws