"Misschien is het beter om een keer hard te verliezen"

298

KRC Genk heeft zondag op pijnlijke wijze zijn derde nederlaag van het seizoen geleden. De fiere leider ging met de billen bloot in het Dudenpark, waar Union zijn scoringsprobleem plots helemaal leek te verbannen. Genk kreeg uiteindelijk een 4-0 om de oren.

LEES OOK: Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

Heynen ziet Genk op alle vlakken tekort schieten

De Limburgers waren slechts een schim van hun gebruikelijke zelf. Ze zien daardoor eerste achtervolger Antwerp naderen tot op vijf punten, maar vooral trekken ze met een stevige kater de interlandbreak in.

In het Genkse kamp werden de handen snel in eigen boezem gestoken en dat deed ook aanvoerder Bryan Heynen. "Wat het probleem was vandaag? Alles. Ik denk niet dat we iets verdienden hier", was ook hij scherp bij Het Laatste Nieuws. "Ik denk dat we vooral te traag waren. We vonden de juiste oplossingen niet. Maakten vaak de foute keuze aan de bal. Het is vervelend, maar we gaan gewoon verder. We hopen dat dit een offday was."

Nederlaag snel vergeten

Genk heeft nu wel een tweetal weken om van die opdoffer te herstellen. In die periode zal er ongetwijfeld een hartig woordje gesproken worden in de kleedkamer. Maar Heynen wil ook niet te veel belang hechten aan de zware nederlaag.

"We moeten nu niet gaan dramatiseren. Het zijn zware cijfers. Maar 2-0 of 4-0, pfff. Misschien is het beter om dan een keer hard te verliezen", opperde hij. "We moeten dit gewoon vergeten. Gewoon doorgaan en niet te negatief doen. Het zat gewoon te fout om één oorzaak op te noemen. Maar we staan nog altijd aan de leiding."

Zal Genk zich na de interlandbreak snel herpakken?

Meest recent

‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

21
21
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

55
55
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

47
47
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

23
23
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

177
177
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

244
244
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

80
80
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

82
82
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

170
170
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

69
69
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

236
236
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

329
329
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

48
48
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

438
438
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

349
349
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

115
115
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

196
196
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

29
29
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

74
74
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

50
50
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

115
115
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

117
117
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

41
41
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

17
17
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

19
19

Meer sportnieuws