Union SG geeft KRC Genk stevige klets om de oren

door
Union SG geeft KRC Genk stevige klets om de oren

Om 18u30 ontving Union SG KRC Genk in een gezellig Dudenpark. De Limburgers kenden een dramatische avond, want ze gingen met 4-0 onderuit. Feest in het Dudenpark, waar ze eindelijk eens zeer efficiënt waren in de aanval.

LEES OOK: Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Lapoussin tovert in het Dudenpark

De Brusselaars begonnen zeer gretig aan de match en Genk liet zich afbluffen. Bangoura dribbelde aan de eigen zestien meter en speelde zo de bal kwijt. Lapoussin trapte nadien het leer keihard voorbij een kansloze Van Crombrugge. Een zeer mooie knal en Genk na vier minuten op achterstand. Even later beging Bangoura weer een fout aan het strafschopgebied, waardoor Union een vrije trap kreeg op een zeer leuke plaats. Van Crombrugge redde eenvoudig.

Genk speelde pover en achteraan had Smets het zeer moeilijk. De 1-0 was halverwege de eerste helft meer dan verdiend. De leider speelde niets klaar, één gevaarlijke voorzet na 37 minuten. Even later moest Moris eindelijk eens redding brengen, al was die ook niet al te moeilijk.

Sadiki deelt de doodsteek uit

De Genkies toonden weinig in het Dudenpark en Lapoussin bewees met een knappe dribbel en dito voorzet dat het bestuur hem nooit aan de kant had mogen schuiven. Want die voorzet werd door David, via de lat, in doel gekopt. Genk zo met grote zorgen de rust in.

Genk begon goed aan de tweede periode en Tolu kopte een vrije trap bijna tegen de netten. De beste kans voor de bezoekers, maar het was prijs aan de overkant. Van Crombrugge redde eerst nog maar Sadiki schoot de 3-0 in doel. Game over voor Genk, dat wel recht tot klagen had want er was een duidelijke voorgaande fout van Lazare op Heynen. De VAR liet begaan. Bizar.

Lapoussin bleef schitteren met combinaties en dribbels, en hij scoorde ei zo na de 4-0. Het was de Grote Lapoussin Show. Ongrijpbaar voor de Genkies. Enkele minuten later was het wél raak: David. De ingevallen Karetsas liet zijn klasse nadien ook nog zien met een heerlijke knal, Moris redde. Het bleef 4-0.

Scoreverloop:

  • 1-0 (04') Loïc Lapoussin
  • 2-0 (45') Promise David
  • 3-0 (50') Noah Sadiki
  • 4-0 (64') Promise David

Is Union SG nu helemaal vertrokken?

Meest recent

'Kopzorgen Garcia: grote JPL-surprise in beeld bij Duivels'

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

0
0
Arsenal zet nieuwe titelstap: City maakt dure uitschuiver

In de Engelse titelstrijd heeft Arsenal FC woensdagavond een uitstekende zaak gedaan. De leider had ...

12
12
Tedesco in ziekenhuis opgenomen: pakkende details bekend

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

21
21
Rits kwijnt weg bij Anderlecht: einde lijdensweg in zicht

Hoewel hij in de voorbije seizoenen behoorlijk wat minuten maakte, werd Mats Rits afgelopen zomer ...

201
201
DAZN-soap níét voorbij: grote ongerustheid bij Belgische clubs

De Belgische profclubs verzamelden woensdag op de burelen van de Pro League. Tijdens de meeting ...

230
230
'Pérez drukt stempel: grote naam kandidaat-trainer Real'

Real Madrid heeft enkele mindere resultaten achter de rug in La Liga en zag FC Barcelona weer vier ...

65
65
Club Brugge boort ware goudmijn aan: dríé nieuwe jackpots

Club Brugge kan al enkele seizoenen lang uitstekende financiële cijfers voorleggen. Grotendeels ...

509
509
Antwerp aangemaand tot transferactie: "In deze vorm ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

233
233
Waagt Anderlecht stuntdeal met transfergenie uit JPL?

Anderlecht moet knopen doorhakken. Paars-wit zoekt een nieuwe technisch directeur en wil eindelijk ...

277
277
'Enorme flop: Celtic stuurt JPL-aanwinst alweer door'

De Schotse topclubs richtten in de voorbije mercato's graag hun pijlen op de Belgische markt. ...

97
97
'Antwerp krijgt nieuwe tegenvaller voor cruciale trip'

Antwerp heeft vorig weekend een belangrijke zege geboekt door STVV toch wel verrassend met 1-0 te ...

140
140
'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

Napoli maakt een moeilijk seizoen door. De Italiaanse titelverdediger sneuvelde al in de league ...

48
48
'Weer uittocht: eerste vertrekker bij Union bekend'

Bij Union moeten ze elke zomer opnieuw hun beste spelers laten vertrekken. Dat was vorige zomer niet ...

79
79
Van Den Kerkhof kent sanctie na aanslag op Tzolis

De wedstrijd van vorig weekend tussen Charleroi en Club Brugge deed heel wat stof opwaaien. Bij de ...

401
401
'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

We zijn slechts drie maanden voor de start van het WK en dus is het voor vrijwel elke bondscoach van ...

54
54
Wesley Sonck beroert iedereen met openhartige getuigenis

Wesley Sonck beroert ook na zijn actieve carrière nog steeds vriend en vijand. De glimlach, ...

54
54
Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

In Engeland dreigt een schrijnend scenario voor Leicester City. Tien jaar nadat de Foxes de wereld ...

135
135
'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Standard maakt nog altijd kans op de Champions' Play-Off en dat zou voor de Rouches een opsteker ...

131
131
Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

192
192
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

42
42
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

168
168
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

369
369
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

118
118
Blunder Renard pijnlijk duidelijk: CIES met straffe cijfers

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht was geen groot succes. Er gebeurden zeker een ...

215
215
Marc Coucke kiest plots voor een totaal ander verhaal

Wat doet een topondernemer en voetbaleigenaar wanneer de stadionlichten even doven? Woensdagavond ...

61
61

Meer sportnieuws