Kuyt behoudt vertrouwen, Hayen wisselt drie keer

door
Kuyt behoudt vertrouwen, Hayen wisselt drie keer

Club Brugge wil zondagavond opnieuw beslag leggen op de tweede plaats in de Jupiler Pro League. Maar dan moet de landskampioen wel gaan winnen op het veld van hekkensluiter Beerschot VA. Scheidsrechter Bram Van Driessche fluit de partij op 't Kiel om 19u15 op gang.

In aanloop naar de aftrap was het uitkijken naar de basisteams aan beide zijden. Beerschot is bezig aan een dramatisch niveau, maar haalde in zijn laatste thuismatchen wel hoopgevende resultaten. Na de zege tegen Anderlecht, werd vorige week AA Gent op een gelijkspel gehouden. Daar wil men nu dus nog een stuntzege tegen de titelverdediger aan toevoegen.

Coach Kuyt heeft dan ook weinig redenen om veel te sleutelen aan zijn basiself en dat doet hij dus niet. Zo kiest de Nederlander resoluut voor dezelfde starters als een week geleden tegen Gent.

LEES OOK: Penaltyfestijn Beerschot, baalavond voor Patro en Bokadi

Meijer terug in basiself

Club Brugge kon op zijn beurt met vertrouwen naar 't Kiel afzakken. Blauw-Zwart had afgelopen woensdag immers voor een mooie stunt gezorgd door in de Champions League te winnen van Aston Villa. Op die prestatie wou coach Hayen dan ook voortbouwen.

Desondanks voerde hij toch enkele wissels door ten opzichte van woensdag. Zo maakt Meijer zijn rentree in de basiself ten koste van De Cuyper. Op het middenveld is Onyedika dan weer beschikbaar na zijn Europese schorsing. Hij houdt Nielsen op de bank. Voorin tot slot, krijgt Vermant weer de voorkeur op Jutgla.

Wie wint?

Meest recent

Club Brugge krijgt eerste blessure-verdict Vanaken te horen

Ondanks de nipte zege op het veld van KVC Westerlo, heerste zaterdagavond grote ongerustheid in het ...

130
130
Toptransfer voor Genk: "Scouts mogen blijven komen"

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

58
58
Barça haalt uit in La Liga, Raphinha heerst met hattrick

In de Spaanse Primera Division heeft FC Barcelona zondagnamiddag gepast gereageerd op de overwinning ...

14
14
Standard gooit PO I te grabbel: Antwerp overleeft penalty en rood

Standard maakt mathematisch gezien nog kans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar heeft ...

100
100
Drie wissels bij KV Mechelen, Bertaccini weer op bank

KV Mechelen en RSC Anderlecht kunnen zich zondag verzekeren van hun ticket voor Play-Off I. Een zege ...

59
59
Paniek bij Club Brugge: opvallende actie na blessure Vanaken

Club Brugge boekte zondagavond een overwinning op het veld van KVC Westerlo, maar daarmee is ook al ...

591
591
United alleen derde: Lammens en co doen gouden zaak in topper

In de Engelse Premier League heeft Manchester United zich tot één van de grote ...

40
40
Duivel volledig afgeschreven: WK-selectie in acuut gevaar

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

225
225
Daar gaan we wéér: uitfans laten Antwerp-Standard stilleggen

Zondagmiddag stond in de Jupiler Pro League het duel tussen Antwerp FC en Standard op het programma. ...

346
346
'Harde keuze Taravel: topaanwinst moet plots vrezen'

RSC Anderlecht kan zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van de Champions' Play-Offs. Een ...

281
281
Twee logische wissels bij Antwerp, Standard met Nielsen

Standard behoudt nog een waterkans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar moet zondag dan wel ...

41
41
STVV druipt af: wereldgoal houdt Genk in PO I-running

KRC Genk zal tot en met slotspeeldag mogen strijden om een plek in de Champions' Play-Offs. Racing ...

149
149
'Club Brugge verschiet: Arsenal klopt aan voor smaakmaker'

Onder meer dankzij de sterke campagne in de Champions League, kunnen verschillende sterkhouders van ...

406
406
Gloednieuwe Duivel imponeert: "Kandidaat voor de ploeg"

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

247
247
'Ongeziene crisis Tottenham: hoofd nu al op kapblok'

In de Premier League gaat Tottenham Hotspur zondagavond op bezoek bij Liverpool FC. Bij een nieuwe ...

75
75
Anderlecht haalt verse kracht in huis: Taravel reageert

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

352
352
Antwerp pookt supporters op met hoog bezoek op Bosuil

Antwerp FC is definitief uitgeteld voor de Champions' Play-Offs. Desondanks wil men zondagnamiddag ...

168
168
Sleutelduel KV Mechelen-Anderlecht: "Zij zijn in voordeel"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

432
432
D-Day in JPL: deze drie ploegen vandaag zeker van Play-Off I?

Zondag worden de overige wedstrijden van de voorlaatste speeldag in de reguliere competitie van de ...

271
271
Genk-STVV: Hayen houdt vast aan verrassing, Vrancken wisselt niet

Zondagmiddag staat de Limburgse derby op het programma in de Jupiler Pro League. En de belangen bij ...

37
37
TU: 'Barça lonkt naar Club, spectaculaire transfersom Doku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

245
245
Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Philippe Clement koos verrassend voor een avontuur in de Championship bij het Engelse Norwich City. ...

543
543
De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Kevin De Bruyne kende een moeilijke periode met een hardnekkige blessure in Napels. Maar de ...

202
202
Overmars zweet peentjes: gevolgen Antwerp desastreus

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old kan Play-Off 1 al ...

423
423
Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

Het rommelt ferm bij KSC Lokeren. De club is ambitieus, maar de resultaten in de Challenger Pro ...

103
103

Meer sportnieuws