Sensationele comeback Ramos? 'Pérez hakt knoop door'

677
Sensationele comeback Ramos? 'Pérez hakt knoop door'

In La Liga won titelverdediger Real Madrid zaterdag met 4-0 van Osasuna, maar het zag verdediger Eder Militao wel opnieuw geblesseerd uitvallen. En dus gaat de Koninklijke allicht op zoek naar defensieve versterking. Daarbij valt nu ook de naam van Sergio Ramos.

Real pakte in de voorbije seizoenen al stevig uit op de transfermarkt. Met Vinicius Junior, Rodrygo Goes, Edouardo Camavinga en Aurélien Tchouaméni werden enkele van de grootste talenten uit met mondiale voetbal gestrikt. Zij kregen vervolgens voldoende tijd om verder door te groeien en horen inmiddels bij de wereldtop.

LEES OOK: Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Geen vervanger Nacho

In de zomer van 2023 legde preses Florentino Pérez dan weer een zak geld neer om Jude Bellingham over te nemen van Borussia Dortmund. En deze vorige gingen Pérez en co nog een stapje verder met het aanwerven van Kylian Mbappé. De Franse superster werd transfervrij weggeplukt bij PSG.

De club liet in het tussenseizoen echter ook één van de belangrijke krachten in de defensie gaan. Zo besloot Nacho om de poorten van het Estadio Santiago Bernabeu na jaren trouwe dienst achter zich dicht te trekken. De Spanjaard verkoos een lucratief avontuur in Saudi-Arabië. Een directe vervanger werd niet gehaald.

Bloedarmoede achterin

Daar lijken de Madrilenen nu evenwel spijt te hebben. De verwachting is immers dat Militao andermaal een lange periode aan de kant staat. Ondertussen ligt ook David Alaba nog een poos in de lappenmand en ook noodoplossing Aurélien Tchouaméni is geblesseerd. De spoeling centraal achterin is dus erg dun.

Dat blijft allicht niet zonder gevolgen voor de transferplannen. Zo is de kans groot dat Real een extra verdediger zal aantrekken. En mogelijk wacht het daarvoor niet eens tot de wintermercato. De club kan nu immers al transfervrije spelers aanwerven. In Spanje wordt alvast de naam van Ramos naar voren geschoven.

Pérez ligt dwars

De oud-international zit sinds afgelopen zomer nog zonder club en zou zijn ex-ploeg dus uit de nood kunnen helpen. Volgens AS is een aantal beleidsbepalers dat plan wel genegen. Voorlopig zou Pérez er echter niet aan denken de oud-aanvoerder terug te halen.

Real moet Ramos terughalen ...

Meest recent

Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

6
6
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

41
41
Anderlecht begaat Bruno-blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

56
56
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

26
26
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

106
106
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

112
112
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

55
55
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

48
48
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

18
18
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

81
81
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

201
201
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

161
161
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

356
356
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

311
311
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

127
127
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

134
134
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

234
234
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

199
199
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

268
268
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

329
329
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

228
228
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

232
232
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

113
113
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

103
103
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

262
262

Meer sportnieuws