Chery geniet van Antwerp-ploegmaat: "Fantastisch niveau"

489
Chery geniet van Antwerp-ploegmaat:

Antwerp FC kan de laatste interland-break van het seizoen met een gerust gemoed aanvatten. De Great Old pakte zaterdagnamiddag immers de volle buit mee op het veld van KV Kortrijk. Al had RAFC daar wel een sterke Senne Lammens voor nodig.

De ploeg van coach Jonas De Roeck was met een duidelijke missie afgezakt naar het Guldensporenstadion. Na de duidelijke nederlaag van een week eerder tegen KRC Genk, wou Antwerp immers aanknopen met een overtuigende prestatie en een goed resultaat. Dat was er in de aanvangsfase ook aan te zien.

De landskampioen van 2023 ging immers verschroeiend van start en kwam na nog geen tien minuten spelen op voorsprong via Vincent Janssen. En bij de start van de tweede periode wist Zeno Van den Bosch die voorsprong ook te verdubbelen. Maar vervolgens werd het toch weer spannend.

LEES OOK: Lavia staat weer op bij Chelsea: eindelijk weer basis?

Indrukwekkende Lammens

Via een owngoal van Van den Bosch zorgde KVK immers snel voor de aansluitingstreffer. En vervolgens had de thuisploeg ook verschillende goede kansen om de bordjes weer in evenwicht te brengen. Maar een ijzersterke Lammens pakte uit met de ene goede redding na de andere. 

Achteraf oogstte de jonge doelman dan ook heel wat lof. Niet in het minst bij zijn eigen ploegmaats. "Senne heeft ons absoluut gered in de laatste minuut. Hij keept al een heel seizoen op een fantastisch niveau", reageerde Tjaronn Chery bij Gazet van Antwerpen.

The Great Young

Lammens is overigens niet de enige jongeling die momenteel indruk maakt bij RAFC. "Als je onze achterhoede en het middenveld bekijkt… Die jongens zijn allemaal zeventien jaar, bij manier van spreken", stelt Chery. "Er loopt veel talent rond. Normaal zou je ze rustig moeten kunnen brengen, maar door de omstandigheden, met de vele blessures, moeten ze nu al opstaan. Hoe zij zich tonen, is mooi. Af en toe loopt het wat minder, maar daar leren ze uit. Ik ben super trots op hen."

Lammens hoort bij de drie beste doelmannen in de JPL ...

Meest recent

Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

53
53
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

52
52
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

42
42
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

36
36
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

15
15
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

68
68
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

149
149
Koppen rollen in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

134
134
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

297
297
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

274
274
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

122
122
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

126
126
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

221
221
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

185
185
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

254
254
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

314
314
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

216
216
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

227
227
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

112
112
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

101
101
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

257
257
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

53
53
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

142
142
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

247
247
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

993
993

Meer sportnieuws