Chery geniet van Antwerp-ploegmaat: "Fantastisch niveau"

door
Chery geniet van Antwerp-ploegmaat:

Antwerp FC kan de laatste interland-break van het seizoen met een gerust gemoed aanvatten. De Great Old pakte zaterdagnamiddag immers de volle buit mee op het veld van KV Kortrijk. Al had RAFC daar wel een sterke Senne Lammens voor nodig.

De ploeg van coach Jonas De Roeck was met een duidelijke missie afgezakt naar het Guldensporenstadion. Na de duidelijke nederlaag van een week eerder tegen KRC Genk, wou Antwerp immers aanknopen met een overtuigende prestatie en een goed resultaat. Dat was er in de aanvangsfase ook aan te zien.

De landskampioen van 2023 ging immers verschroeiend van start en kwam na nog geen tien minuten spelen op voorsprong via Vincent Janssen. En bij de start van de tweede periode wist Zeno Van den Bosch die voorsprong ook te verdubbelen. Maar vervolgens werd het toch weer spannend.

LEES OOK: 'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Indrukwekkende Lammens

Via een owngoal van Van den Bosch zorgde KVK immers snel voor de aansluitingstreffer. En vervolgens had de thuisploeg ook verschillende goede kansen om de bordjes weer in evenwicht te brengen. Maar een ijzersterke Lammens pakte uit met de ene goede redding na de andere. 

Achteraf oogstte de jonge doelman dan ook heel wat lof. Niet in het minst bij zijn eigen ploegmaats. "Senne heeft ons absoluut gered in de laatste minuut. Hij keept al een heel seizoen op een fantastisch niveau", reageerde Tjaronn Chery bij Gazet van Antwerpen.

The Great Young

Lammens is overigens niet de enige jongeling die momenteel indruk maakt bij RAFC. "Als je onze achterhoede en het middenveld bekijkt… Die jongens zijn allemaal zeventien jaar, bij manier van spreken", stelt Chery. "Er loopt veel talent rond. Normaal zou je ze rustig moeten kunnen brengen, maar door de omstandigheden, met de vele blessures, moeten ze nu al opstaan. Hoe zij zich tonen, is mooi. Af en toe loopt het wat minder, maar daar leren ze uit. Ik ben super trots op hen."

Lammens hoort bij de drie beste doelmannen in de JPL ...

Meest recent

Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

2
2
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

30
30
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

28
28
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

16
16
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

32
32
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

29
29
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

185
185
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

88
88
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

207
207
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

182
182
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

218
218
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

491
491
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

268
268
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

131
131
Analisten pakken Tzolis aan: "Stamp hem overhoop"

Club Brugge was afgelopen maandag vooral voor de pauze een paar maatjes te groot voor RSC ...

456
456
RSCA-fan Eddy Merckx incasseert enorm grote klap

Wielerlegende Eddy Merckx is opnieuw opgenomen in het ziekenhuis. Het 80 jarige icoon kampt al ...

127
127
Antwerp met handen in het haar: nieuwe domper rond Kerk

Antwerp zal in de komende weken nog serieus uit zijn pijp moeten komen als het nog een Europees ...

92
92
Sonck onthult hét probleem van KRC Genk

KRC Genk heeft vorig weekend zijn start in de Europe Play-Off niet gemist met een zege op Antwerp. ...

185
185
'Verbazingwekkende transer voor Vermeeren'

Voor Arthur Vermeeren is het alweer een moeilijk seizoen. De 21-jarige middenvelder wordt dit ...

445
445
Zware kritiek op AA Gent: "Ze zijn snel tevreden"

De Champions' Play-Off begon vorig weekend met zeges voor Union en Club Brugge, die zo verder ...

88
88
'Nieuwe leegloop Union: 5 sterkhouders spelen voor transfer'

Vorig seizoen bekroonde Union al zijn bijzondere prestaties sinds de terugkeer op het hoogste niveau ...

96
96
AA Gent pakt weer uit met jeugdinternational

Traditioneel hinkte AA Gent stevig achterop ten opzichte van concurrenten als Anderlecht, Genk, ...

24
24
Genk ontdekt nieuwe parel: "Zegen van Courtois"

Bij KRC Genk dient de Europe Play-Off niet alleen om het seizoen nog een beetje te redden en alsnog ...

81
81
Jonge Duivels kennen loodzware opdracht op EK U17

Komende zomer zien we de Rode Duivels aan het werk op het WK, maar zij worden niet het enige ...

107
107
'KV Mechelen schrap: miljoenenaanbiedingen stromen binnen'

Bij KV Mechelen hopen ze in de Champions' Play-Off nog een Europees ticket af te kunnen dwingen. Of ...

174
174

Meer sportnieuws