Heymans richt zich tot Charleroi-fans: “Soms op het randje…”

door
Heymans richt zich tot Charleroi-fans: “Soms op het randje…”

Sporting Charleroi kon eindelijk nog eens winnen in de Jupiler Pro League. Na een nul op twaalf in de competitie won het met 1-0 van Westerlo. Daan Heymans scoorde de winning-goal, uitgerekend tegen zijn ex-club.

Heymans sprak nadien met Sporza en was in de wolken met de drie punten. Toch deed het pijn om tegen zijn voormalige werkgever te scoren. Charleroi staat nu op een negende plek met zeventien punten, één punt achter Westerlo.

LEES OOK: Één Club Brugge-speler afgemaakt: “Al maanden slecht!"

Fanatieke fans

De supporters lieten hun onvrede de afgelopen weken duidelijk merken. "Ze zijn enorm fanatiek, soms op het randje, maar op dagen als deze is dat plezant. Ze zijn altijd met veel als we buitenshuis spelen en thuis zitten ze massaal achter het doel. Het is een publiek dat ons naar een overwinning kan stuwen."

Heymans doet dan ook een oproep aan de fans. "De laatste weken zijn we iets te vaak op achterstand gekomen en hebben ze zich misschien af en toe tegen ons gekeerd. Misschien verdienden we dat ook. De enige manier om hier uit te raken is samen met de supporters”, aldus de aanvaller van Charleroi.

Veel emoties

Heymans duwde Westerlo aldus kopje onder. "Er is één ploeg waar ik niet tegen wil scoren en dat is Westerlo, maar het gebeurt toch elke keer. Normaal zou ik niet vieren, maar de emoties kwamen er gewoon even uit.”

De ontlading was enorm groot. “Tien minuten ervoor gaf ik nog een foute pass en was er weer dat fluitconcert. De vibes van vorig jaar kwamen weer even naar boven. Toen ik scoorde, kwam er heel veel los. Het doet ontzettend veel deugd."

Vind jij dat de Charleroi-fans soms te ver gaan?

Meest recent

'Club Brugge stap dichter bij eerste winteraanwinst'

Club Brugge windt er geen doekjes om dat een extra flankaanvaller dé uitgesproken prioriteit ...

8
8
'Anderlecht gaat all-in: Vazquez out, Benteke in?'

RSC Anderlecht gaat vooral op uitgaand vlak een drukke zomer tegemoet, maar op inkomend gebied is er ...

252
252
Tielemans haalt loftrompet boven: “Heel speciaal”

Youri Tielemans heeft een topjaar achter de rug. De middenvelder is de architect van het sterk ...

11
11
FIFA-baas Infantino slaat snoeihard terug op WK-chaos

Het WK 2026 komt dichterbij en het landentornooi in de Verenigde Staten, Mexico en Canada kreeg al ...

62
62
Vanaken zekerheid op WK? “Had al eerder kunnen zijn”

Hans Vanaken is al jaren een sterkhouder op het middenveld van Club Brugge, maar bij de Rode Duivels ...

89
89
Antwerp wrijft zich in de handen: topduo staat op

Royal Antwerp FC kende een desastreuze reeks en keek zelfs even tegen degradatiezorgen aan. Stef ...

111
111
Boeckx doet straffe uitspraken over “maniakale” Kompany

Het einde van het jaar zit er bijna op en dan worden de beste momenten overal bovengehaald. Ook ...

73
73
Vaste Rode Duivel plots ferm in de rats: "Héél vreemd"

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada komt dichterbij met de nakende jaarwisseling. ...

59
59
‘Code rood bij Antwerp: exit ‘stabiele factor’ dreigt’

Royal Antwerp FC dreigt weer een totale leegloop mee te maken. Achter de schermen is de club al druk ...

171
171
Extra pijnlijk: Lardot steunt uithaal naar ref en VAR

De VAR en scheidsrechters in België blijven een groot discussiepunt. Ook afgelopen speeldag ...

229
229
Garcia houdt hart vast: grote vrees De Bruyne en Lukaku

2026 staat voor de deur en dat is het jaar van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De ...

92
92
Joos geeft raad: “Deze Duivel zou áltijd bij Real spelen”

De Rode Duivels lagen de afgelopen seizoenen erg goed in de transfermarkt. Met de wintermercato voor ...

139
139
‘Transferwending Ordonez: Club ziet strijd losbarsten’

Joel Ordonez werd afgelopen zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht. Zo stond ...

349
349
TRANSFERUURTJE: ‘Grootse plannen Club, leegloop Antwerp’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

304
304
‘OHL bereidt zich al voor op gigantische knaltransfer’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen is volop aan het draaien. Bij Oud-Heverlee ...

104
104
Enorme teleurstelling: grijpt Garcia genadeloos in?

2026 is het jaar van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach Rudi Garcia is al ...

173
173
‘Antwerp wil deze winter in eigen land shoppen’

Royal Antwerp FC moet elke mercato verkopen om het hoofd boven water te houden, maar komende ...

328
328
‘Racismerel Beveren – Beerschot: straffen op komst’

Op 20 december namen SK Beveren en Beerschot het tegen elkaar op. De match werd ontsierd door een ...

149
149
Wesley Hoedt en Emma Heesters droppen gigantische relatiebom

Voetballer Wesley Hoedt en zangeres Emma Heesters zijn opnieuw uit elkaar. Dat bevestigt de manager ...

121
121
Tielemans doet transferboekje open: “Het klopt”

Youri Tielemans is dit seizoen enorm sterk bezig. Met Aston Villa doet de middenvelder zowaar mee ...

158
158
Ontsteltenis bij Anderlecht: Stroeykens weg in januari?

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato van gerichte versterking voorzien. Maar de ...

536
536
'Doorbraak gevonden: supertransfer City binnen 48 uur'

Een winterstop is de clubs uit de Premier League niet gegund, in de komende drie dagen wordt zelfs ...

103
103
'Club blijft cashen: Liverpool legt grote zak geld klaar'

Club Brugge KV maakt zich ook in 2026 op voor enkele grote uitgaande transfers. Eén van de ...

613
613
'Hayen slikt meteen forse transferopdoffer bij KRC Genk'

KRC Genk zal zich de komende maanden moeten herpakken na een tegenvallende eerste helft van het ...

1107
1107
La Louvière strikt bekende naam, Westerlo laat aanvaller gaan

De winterstop in de Jupiler Pro League is aangebroken, maar achter de schermen blijven de ...

160
160

Meer sportnieuws