Heymans richt zich tot Charleroi-fans: “Soms op het randje…”

door
Heymans richt zich tot Charleroi-fans: “Soms op het randje…”

Sporting Charleroi kon eindelijk nog eens winnen in de Jupiler Pro League. Na een nul op twaalf in de competitie won het met 1-0 van Westerlo. Daan Heymans scoorde de winning-goal, uitgerekend tegen zijn ex-club.

Heymans sprak nadien met Sporza en was in de wolken met de drie punten. Toch deed het pijn om tegen zijn voormalige werkgever te scoren. Charleroi staat nu op een negende plek met zeventien punten, één punt achter Westerlo.

LEES OOK: Focus op derby: Heymans roept oorlogstaal naar STVV

Fanatieke fans

De supporters lieten hun onvrede de afgelopen weken duidelijk merken. "Ze zijn enorm fanatiek, soms op het randje, maar op dagen als deze is dat plezant. Ze zijn altijd met veel als we buitenshuis spelen en thuis zitten ze massaal achter het doel. Het is een publiek dat ons naar een overwinning kan stuwen."

Heymans doet dan ook een oproep aan de fans. "De laatste weken zijn we iets te vaak op achterstand gekomen en hebben ze zich misschien af en toe tegen ons gekeerd. Misschien verdienden we dat ook. De enige manier om hier uit te raken is samen met de supporters”, aldus de aanvaller van Charleroi.

Veel emoties

Heymans duwde Westerlo aldus kopje onder. "Er is één ploeg waar ik niet tegen wil scoren en dat is Westerlo, maar het gebeurt toch elke keer. Normaal zou ik niet vieren, maar de emoties kwamen er gewoon even uit.”

De ontlading was enorm groot. “Tien minuten ervoor gaf ik nog een foute pass en was er weer dat fluitconcert. De vibes van vorig jaar kwamen weer even naar boven. Toen ik scoorde, kwam er heel veel los. Het doet ontzettend veel deugd."

Vind jij dat de Charleroi-fans soms te ver gaan?

Meest recent

'Hoefkens met anderhalf been buiten na gigantische afgang'

In de Nederlandse Eredivisie heeft NAC Breda zondagnamiddag met schandalige 6-0-cijfers verloren van ...

0
0
Anderlecht jaagt op grote dubbelslag: nieuwe coach en TD

Anderlecht heeft met Jérémy Taravel tijdelijk duidelijkheid geschapen op de bank. De ...

239
239
Tottenham staat op uit doden: Liverpool vloekt in slotminuut

In de Engelse Premier League is Tottenham Hotspur zondagavond opgestaan uit de doden. Op bezoek bij ...

13
13
Club Brugge krijgt eerste blessure-verdict Vanaken te horen

Ondanks de nipte zege op het veld van KVC Westerlo, heerste zaterdagavond grote ongerustheid in het ...

193
193
Toptransfer voor Genk: "Scouts mogen blijven komen"

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

90
90
Barça haalt uit in La Liga, Raphinha heerst met hattrick

In de Spaanse Primera Division heeft FC Barcelona zondagnamiddag gepast gereageerd op de overwinning ...

18
18
Standard gooit PO I te grabbel: Antwerp overleeft penalty en rood

Standard maakt mathematisch gezien nog kans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar heeft ...

104
104
Drie wissels bij KV Mechelen, Bertaccini weer op bank

KV Mechelen en RSC Anderlecht kunnen zich zondag verzekeren van hun ticket voor Play-Off I. Een zege ...

60
60
Paniek bij Club Brugge: opvallende actie na blessure Vanaken

Club Brugge boekte zondagavond een overwinning op het veld van KVC Westerlo, maar daarmee is ook al ...

602
602
United alleen derde: Lammens en co doen gouden zaak in topper

In de Engelse Premier League heeft Manchester United zich tot één van de grote ...

41
41
Duivel volledig afgeschreven: WK-selectie in acuut gevaar

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

232
232
Daar gaan we wéér: uitfans laten Antwerp-Standard stilleggen

Zondagmiddag stond in de Jupiler Pro League het duel tussen Antwerp FC en Standard op het programma. ...

353
353
'Harde keuze Taravel: topaanwinst moet plots vrezen'

RSC Anderlecht kan zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van de Champions' Play-Offs. Een ...

284
284
Twee logische wissels bij Antwerp, Standard met Nielsen

Standard behoudt nog een waterkans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar moet zondag dan wel ...

42
42
STVV druipt af: wereldgoal houdt Genk in PO I-running

KRC Genk zal tot en met slotspeeldag mogen strijden om een plek in de Champions' Play-Offs. Racing ...

153
153
'Club Brugge verschiet: Arsenal klopt aan voor smaakmaker'

Onder meer dankzij de sterke campagne in de Champions League, kunnen verschillende sterkhouders van ...

419
419
Gloednieuwe Duivel imponeert: "Kandidaat voor de ploeg"

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

248
248
'Ongeziene crisis Tottenham: hoofd nu al op kapblok'

In de Premier League gaat Tottenham Hotspur zondagavond op bezoek bij Liverpool FC. Bij een nieuwe ...

76
76
Anderlecht haalt verse kracht in huis: Taravel reageert

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

356
356
Antwerp pookt supporters op met hoog bezoek op Bosuil

Antwerp FC is definitief uitgeteld voor de Champions' Play-Offs. Desondanks wil men zondagnamiddag ...

170
170
Sleutelduel KV Mechelen-Anderlecht: "Zij zijn in voordeel"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

434
434
D-Day in JPL: deze drie ploegen vandaag zeker van Play-Off I?

Zondag worden de overige wedstrijden van de voorlaatste speeldag in de reguliere competitie van de ...

272
272
Genk-STVV: Hayen houdt vast aan verrassing, Vrancken wisselt niet

Zondagmiddag staat de Limburgse derby op het programma in de Jupiler Pro League. En de belangen bij ...

37
37
TU: 'Barça lonkt naar Club, spectaculaire transfersom Doku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

249
249
Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Philippe Clement koos verrassend voor een avontuur in de Championship bij het Engelse Norwich City. ...

555
555

Meer sportnieuws