Heymans richt zich tot Charleroi-fans: “Soms op het randje…”

door
Heymans richt zich tot Charleroi-fans: “Soms op het randje…”

Sporting Charleroi kon eindelijk nog eens winnen in de Jupiler Pro League. Na een nul op twaalf in de competitie won het met 1-0 van Westerlo. Daan Heymans scoorde de winning-goal, uitgerekend tegen zijn ex-club.

Heymans sprak nadien met Sporza en was in de wolken met de drie punten. Toch deed het pijn om tegen zijn voormalige werkgever te scoren. Charleroi staat nu op een negende plek met zeventien punten, één punt achter Westerlo.

LEES OOK: 'Standard steekt JPL-club de loef af: deal nabij'

Fanatieke fans

De supporters lieten hun onvrede de afgelopen weken duidelijk merken. "Ze zijn enorm fanatiek, soms op het randje, maar op dagen als deze is dat plezant. Ze zijn altijd met veel als we buitenshuis spelen en thuis zitten ze massaal achter het doel. Het is een publiek dat ons naar een overwinning kan stuwen."

Heymans doet dan ook een oproep aan de fans. "De laatste weken zijn we iets te vaak op achterstand gekomen en hebben ze zich misschien af en toe tegen ons gekeerd. Misschien verdienden we dat ook. De enige manier om hier uit te raken is samen met de supporters”, aldus de aanvaller van Charleroi.

Veel emoties

Heymans duwde Westerlo aldus kopje onder. "Er is één ploeg waar ik niet tegen wil scoren en dat is Westerlo, maar het gebeurt toch elke keer. Normaal zou ik niet vieren, maar de emoties kwamen er gewoon even uit.”

De ontlading was enorm groot. “Tien minuten ervoor gaf ik nog een foute pass en was er weer dat fluitconcert. De vibes van vorig jaar kwamen weer even naar boven. Toen ik scoorde, kwam er heel veel los. Het doet ontzettend veel deugd."

Vind jij dat de Charleroi-fans soms te ver gaan?

Meest recent

'Castagne op weg naar zeer verrassende transfer'

Volgende zomer staat er een WK op het programma en dus is het voor verschillende (kandidaat-)Rode ...

2
2
De Mil benoemt hét manco bij Gent: "Topkerels, maar..."

Donderdagavond worden de kwartfinales van de Croky Cup afgesloten met een kraker tussen Anderlecht ...

15
15
Saliba doet krasse uitspraak over titelkansen Anderlecht

Deze week heeft het Belgische voetbalseizoen zich weer op gang getrokken na de winterstop. De ...

66
66
'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

Club Brugge hoopt zich deze winter te versterken, maar voorlopig lijkt het vooral aan uitgaande ...

221
221
'AA Gent mikt hoog en gaat voor absolute toptransfer'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

165
165
'Stunttransfer Faes zorgt voor grote comeback bij Duivels'

Het WK begint stilaan te naderen. De Rode Duivels hopen komende zomer nog eens te verrassen en heel ...

81
81
Twijfel rond Coosemans groeit bij Anderlecht

Wat brengt de toekomst van Colin Coosemans? Dat is een groot vraagteken. Bij RSC Anderlecht en de ...

148
148
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

20
20
Hayen blikt terug op ontslag bij Club: eerste gedachte verrast

Club Brugge ontsloeg Nicky Hayen en dat zorgde voor veel commotie in het Belgische voetbal. Een ...

338
338
‘Anderlecht slaat toe: Nederland verstomt door toptransfer’

In Nederland had niemand dit zien aankomen. De naam circuleerde al, maar plots ligt hij op tafel in ...

665
665
'Standard en STVV lonken naar Serie A-deals'

Gaat de Jupiler Pro League weldra twee Belgische verdedigers verliezen? Het zou zomaar kunnen. ...

73
73
Anderlecht slikt: zéér straffe onthulling Dreyer

Een jaar geleden liet RSC Anderlecht Anders Dreyer voor amper 5,5 miljoen euro (inclusief de bonus ...

270
270
Union-fans mogen dromen: nieuwe parel als JPL-attractie

Union SG heeft deze mercato al flink geïnvesteerd in nieuwe spelers. De landskampioen haalde al ...

42
42
Renard en Borguet slaan toe: Anderlecht kraait victorie

Bij RSC Anderlecht willen ze een bijzonder slimme zet doen. Misschien wel een van de slimste van ...

472
472
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

102
102
"Te traag" - Anderlecht-tweetal maakt zich onmogelijk

Bij RSC Anderlecht blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de zomermercato. ...

410
410
Gastland Marokko flikt het! Finale AfCon staat vast na penalty's

De kaarten zijn geschud op de Africa Cup. Aanstaande zondag is het Marokko dat met Senegal zal ...

64
64
Alonso lacht in vuistje: Real blameert zich tegen tweedeklasser

De 1/8ste finales in de Copa del Rey hebben een enorme verrassing opgeleverd. Zo is het grote Real ...

188
188
Bayern raast door met nieuw record, totale vernedering Ajax

Het Bayern München van coach Vincent Kompany blijft door de Bundesliga razen. Woensdag werd het ...

167
167
Kampioen foutloos: Union naar halve finales na knappe goals

Union SG blijft voorlopig als enige Belgische club actief op drie verschillende fronten. De ...

85
85
Hayen zet puntjes op i bij Genk: "Zou onrealistisch zijn"

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

334
334
Maag Courtois keert om: Vini slachtoffer walgelijk incident

Slechts enkele dagen na het ontslag van coach Xabi Alonso, moest Real Madrid opnieuw aan de bak. ...

134
134
Details kleedkamer-interventie Bart Verhaeghe onthuld

Club Brugge is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en sneuvelde dinsdagavond op het ...

724
724
'Grote interesse Kerk: Antwerp onderneemt ultieme poging'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

436
436
'Anderlecht neemt drastische beslissing in dossier-Duranville'

De fans van RSC Anderlecht blijven voorlopig wachten op de eerste directe aanwinsten van de ...

525
525

Meer sportnieuws