De Mil komt na zege meteen met oproep: "Hebben we nodig"

door
De Mil komt na zege meteen met oproep:

Er ging zaterdagavond een collectieve zucht van opluchting door Mambourg, want Charleroi is er eindelijk nog eens in geslaagd om een wedstrijd te winnen. Na vier competitienederlagen op rij en tussendoor ook een blamage in de beker ging Westerlo voor de bijl met 1-0.

De onvermijdelijke Daan Heymans kroonde zich tot matchwinnaar met een fraai doelpunt. De middenvelder maakte zo een einde aan een droogte van bijna twee maanden en scoorde toch alweer zijn zevende competitiegoal van het seizoen. Maar dat het toch weer hij was die de verlossing moest brengen, legt toch een pijnpunt van Charleroi bloot.

LEES OOK: Charleroi duwt Antwerp helemaal kopje onder

De Mil wil in januari extra spits

Na de wedstrijd riep Rik De Mil bij DAZN dan ook snel op tot de komst van een extra spits. "We hebben al over de mercato gepraat. Het is duidelijk dat we extra kwaliteit nodig hebben", verklaarde hij. "We zullen zien of we in januari versterking kunnen halen met de middelen die we hebben."

Daarnaast nam de trainer het ook nog op voor Mehdi Bayat. De algemeen directeur werd alweer hard aangepakt door de ultra's, die het al langer op hem gemunt hebben. Zij vroegen alweer om het ontslag van de sterke man.

Steun voor Mehdi Bayat

"Ik vind dat er veel negativiteit rond Mehdi Bayat hangt. Hij is hier nochtans al 20 jaar en heeft de club gezond gemaakt", oordeelde De Mil. "We gebruiken het geld dat we hebben en met die middelen runnen we de club. Het is geweldig hoe hij met de spelers en de staff omging in de weken waarin we wedstrijden verloren. Hij levert hier uitstekend werk. Ik wou dat even benadrukken, want ik ben fier om hier te werken."

Bayat zal wellicht vooral moeten hopen dat de resultaten weer in stijgende lijn gaan om de rust rond zijn persoon te doen terugkeren. De zege tegen Westerlo gaf hem op dat vlak alvast de nodige ademruimte. Die zorgde er immers voor dat Charleroi uit de gevarenzone wegsprong naar de negende plaats.

Moet Charleroi in januari een spits halen?

Meest recent

Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

1
1
Vanhaezebrouck tikt Leko op de vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

35
35
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

50
50
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

157
157
'Anderlecht onderneemt actie: finaleplan met De Cat'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

178
178
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

45
45
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

260
260
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

101
101
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

235
235
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

342
342
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

258
258
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

478
478
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

213
213
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

165
165
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

117
117
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

163
163
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

87
87
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

267
267
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

32
32
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

639
639
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

73
73
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

139
139
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

198
198
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

360
360
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

98
98

Meer sportnieuws