Geen winnaar in Lommel-Deinze, Beveren houdt demonstratie

140
Geen winnaar in Lommel-Deinze, Beveren houdt demonstratie

In de Challenger Pro League hebben Lommel en Deinze zaterdagavond de kans laten liggen om dichter bij de top drie te sluipen. Ze hielden elkaar in evenwicht en blijven daardoor hangen in het klassement. SK Beveren deed dan weer een goede zaak met een klinkende zege tegen Francs Borains.

Deinze kon met vertrouwen naar Lommel trekken nadat de overname van de club deze week helemaal officieel beklonken werd, waardoor hun toekomst voorlopig veilig gesteld lijkt. Dat vertaalde zich echter niet op het veld, want het was Lommel dat een droomstart nam.

LEES OOK: Dierckx doet boekje open over Club Brugge: “Een schok”

Geen winnaar tussen Lommel en Deinze

Al na drie minuten kwamen de Limburgers immers op voorsprong. Salah mocht vanop de eigen helft een actie opzetten en legde daarna ook gepast af voor Diego Rosa, die bij de eerste paal de vroege openingsgoal binnen kon schuiven. De Braziliaan was later in de eerste helft ook nog dicht bij een tweede goal.

Die maakte hij echter niet en dat stelde Deinze in staat om in de tweede helft nog langszij te komen. Ze kregen op het uur een strafschop na handspel van Tolinsson en vanop de stips zorgde Daci voor 1-1. Daar bleef het bij, waardoor Lommel en Deinze op respectievelijk plaatsen vier en vijf blijven hangen.

Beveren boekt ruime zege

Beveren kende dan weer een geweldige avond tegen Francs Borains. De jonge Japanner Michiwaki bracht hen in de negende minuut op voorsprong en effende zo het pad voor een ruime zege. Na snel opeenvolgende goals van Kerrigan en Servais zaten de Waaslanders nog voor rust op rozen.

In de tweede helft kon Dassy al snel de score verder uitdiepen en die 4-0 werd ook de eindstand. Beveren wipt daardoor naar de negende plaats in de rangschikking, terwijl Francs Borains op de voorlaatste plaats blijft bengelen.

Zal Beveren nog kunnen meestrijden voor de play-offs?

Meest recent

Opdoffer voor Genk: avontuur in Youth League zit er al op

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

3
3
Bosz blaast loftrompet over Club Brugge: duo uitgelicht

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

14
14
Anderlecht grijpt in: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

83
83
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

130
130
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

119
119
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

109
109
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

61
61
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

154
154
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

141
141
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

189
189
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

95
95
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

103
103
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

201
201
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

139
139
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

230
230
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

334
334
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

95
95
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

460
460
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

606
606
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

215
215
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

140
140
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

148
148

Meer sportnieuws