Geen winnaar in Lommel-Deinze, Beveren houdt demonstratie

door
Geen winnaar in Lommel-Deinze, Beveren houdt demonstratie

In de Challenger Pro League hebben Lommel en Deinze zaterdagavond de kans laten liggen om dichter bij de top drie te sluipen. Ze hielden elkaar in evenwicht en blijven daardoor hangen in het klassement. SK Beveren deed dan weer een goede zaak met een klinkende zege tegen Francs Borains.

Deinze kon met vertrouwen naar Lommel trekken nadat de overname van de club deze week helemaal officieel beklonken werd, waardoor hun toekomst voorlopig veilig gesteld lijkt. Dat vertaalde zich echter niet op het veld, want het was Lommel dat een droomstart nam.

LEES OOK: SK Beveren wint na tumult in slotfase, Vanderhaeghe baalt

Geen winnaar tussen Lommel en Deinze

Al na drie minuten kwamen de Limburgers immers op voorsprong. Salah mocht vanop de eigen helft een actie opzetten en legde daarna ook gepast af voor Diego Rosa, die bij de eerste paal de vroege openingsgoal binnen kon schuiven. De Braziliaan was later in de eerste helft ook nog dicht bij een tweede goal.

Die maakte hij echter niet en dat stelde Deinze in staat om in de tweede helft nog langszij te komen. Ze kregen op het uur een strafschop na handspel van Tolinsson en vanop de stips zorgde Daci voor 1-1. Daar bleef het bij, waardoor Lommel en Deinze op respectievelijk plaatsen vier en vijf blijven hangen.

Beveren boekt ruime zege

Beveren kende dan weer een geweldige avond tegen Francs Borains. De jonge Japanner Michiwaki bracht hen in de negende minuut op voorsprong en effende zo het pad voor een ruime zege. Na snel opeenvolgende goals van Kerrigan en Servais zaten de Waaslanders nog voor rust op rozen.

In de tweede helft kon Dassy al snel de score verder uitdiepen en die 4-0 werd ook de eindstand. Beveren wipt daardoor naar de negende plaats in de rangschikking, terwijl Francs Borains op de voorlaatste plaats blijft bengelen.

Zal Beveren nog kunnen meestrijden voor de play-offs?

Meest recent

'Club Brugge heeft beet: medische keuring gepland'

Het zijn drukke tijden bij Club Brugge. Het moet om 21u vol aan de bak tegen Marseille om ...

5
5
Spits weg bij Union, één spits out en twee in bij Westerlo

De wintermercato is toe aan zijn laatste week en dus zijn verschillende Belgische clubs nog bezig ...

11
11
'Club baalt keihard: Barça kaapt absoluut toptalent weg'

Bij Club Brugge wisten ze de voorbije jaren al heel wat jong talent te lanceren vanuit NXT en er ...

132
132
AA Gent slaat toe: revelatie blijft aan boord

Bij AA Gent lijkt het tij na een moeilijke periode eindelijk te keren. Dankzij drie zeges op rij ...

81
81
'Geen Schjelderup? Club lonkt naar Engelsman én ex-flop'

Club Brugge wist deze winter met de komst van Felix Lemaréchal al zijn middenveld te ...

375
375
Emery bevestigt mokerslag voor Tielemans en Rode Duivels

Aston Villa is al zeker van de top acht in de Europa League en dus staat er voor de Engelsen ...

71
71
Hallucinante FIFA-cijfers: JPL met bijna 700 miljoen

In 2025 is er met 24.558 internationale voetbaltransfers in het professionele mannenvoetbal een ...

133
133
Lawal verklapt waarom Genk in Europa wél sterk presteert

In België draait het dit seizoen voor geen meter bij Racing Genk. Ze liggen uit de Beker van ...

90
90
Kompany vol lof: "Net zoals bij Anderlecht"

Bayern München speelt vanavond in de Champions League op het veld van PSV. Dat zou wel eens een ...

129
129
Club Brugge, Union en Genk: de kassa rinkelt enorm

Club Brugge, KRC Genk en Union SG zijn de enige Belgische ploegen die nog actief zijn in Europa. De ...

183
183
Hayen kondigt grote wijziging aan bij KRC Genk

KRC Genk is al zeker van minstens de tussenronde in de Europa League. Donderdag spelen ze in eigen ...

254
254
Vermeeren en De Ketelaere: waarom de tijd héél erg dringt

Arthur Vermeeren en Charles De Ketelaere keren met Marseille en Atalanta terug naar België. De ...

112
112
'Ngonge verbaast en versiert weer fraaie transfer'

De carrière van Cyril Ngonge kende al een zeer opmerkelijk verloop. Nadat hij bij Club Brugge ...

44
44
Nieuwe megatransfer wenkt voor Union: "Deze winter?"

Bij Union hebben ze in de voorbije zomers de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer wisten ze ...

68
68
'Anderlecht mag toch nog hopen op verhoopte vertrekker'

Bij Anderlecht presenteerden ze dinsdag met Moussa Diarra hun derde aanwinst van de winter. Daarmee ...

309
309
'Carrasco bidt voor transfer en doet straffe zet'

In de slotdagen van de wintermercato lijkt Yannick Carrasco nog een hoofdrol te gaan vertolken. De ...

67
67
'Leko grijpt in: Club ziet af van wintertransfer'

Bij Club Brugge haalden ze deze maand tot dusver met Felix Lemaréchal één ...

372
372
'Anderlecht verliest pion, KV Mechelen vangt nog meer'

Er zal de komende dagen nog heel wat verschuiven bij de Belgische clubs, want de wintermercato is in ...

311
311
KV Kortrijk haalt keihard uit na racisme-incident

Grote verrassing dinsdagavond in de Challenger Pro League, want KV Kortrijk liet zich verrassen door ...

82
82
Sonck velt zeer verrassend oordeel over defensie Club

Het is woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het moet immers winnen ...

250
250
'Besiktas wil na Özcan ook bij Union shoppen'

Bij Anderlecht lijken ze weldra het vertrek van Yasin Özcan aan te zullen kondigen, want de ...

108
108
TRANSFERUURTJE: 'Verrassing bij RSCA, JPL-sensatie naar Club?'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

434
434
Bad boy van Marseille dreigt Brugse CL-droom te ruïneren

Hij is de naam die vanavond door Jan Breydel zal zoemen nog voor de aftrap. Mason Greenwood staat in ...

152
152
Van der Elst genadeloos voor Leko en Club Brugge

Club Brugge speelt een allesbeslissende wedstrijd in de Champions League tegen Olympique Marseille. ...

342
342
Here we go! ‘KRC Genk rondt knaltransfer met Barça af’

Eerder kwam het nieuws naar buiten dat FC Barcelona aanklopte bij KRC Genk om Juwensley Onstein ...

318
318

Meer sportnieuws