Geen winnaar in Lommel-Deinze, Beveren houdt demonstratie

door
Geen winnaar in Lommel-Deinze, Beveren houdt demonstratie

In de Challenger Pro League hebben Lommel en Deinze zaterdagavond de kans laten liggen om dichter bij de top drie te sluipen. Ze hielden elkaar in evenwicht en blijven daardoor hangen in het klassement. SK Beveren deed dan weer een goede zaak met een klinkende zege tegen Francs Borains.

Deinze kon met vertrouwen naar Lommel trekken nadat de overname van de club deze week helemaal officieel beklonken werd, waardoor hun toekomst voorlopig veilig gesteld lijkt. Dat vertaalde zich echter niet op het veld, want het was Lommel dat een droomstart nam.

LEES OOK: AA Gent krijgt gezelschap in strijd tegen Pro League

Geen winnaar tussen Lommel en Deinze

Al na drie minuten kwamen de Limburgers immers op voorsprong. Salah mocht vanop de eigen helft een actie opzetten en legde daarna ook gepast af voor Diego Rosa, die bij de eerste paal de vroege openingsgoal binnen kon schuiven. De Braziliaan was later in de eerste helft ook nog dicht bij een tweede goal.

Die maakte hij echter niet en dat stelde Deinze in staat om in de tweede helft nog langszij te komen. Ze kregen op het uur een strafschop na handspel van Tolinsson en vanop de stips zorgde Daci voor 1-1. Daar bleef het bij, waardoor Lommel en Deinze op respectievelijk plaatsen vier en vijf blijven hangen.

Beveren boekt ruime zege

Beveren kende dan weer een geweldige avond tegen Francs Borains. De jonge Japanner Michiwaki bracht hen in de negende minuut op voorsprong en effende zo het pad voor een ruime zege. Na snel opeenvolgende goals van Kerrigan en Servais zaten de Waaslanders nog voor rust op rozen.

In de tweede helft kon Dassy al snel de score verder uitdiepen en die 4-0 werd ook de eindstand. Beveren wipt daardoor naar de negende plaats in de rangschikking, terwijl Francs Borains op de voorlaatste plaats blijft bengelen.

Zal Beveren nog kunnen meestrijden voor de play-offs?

Meest recent

Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

71
71
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

39
39
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

34
34
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

31
31
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

487
487
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

238
238
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

106
106
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

382
382
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

134
134
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

209
209
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

183
183
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

142
142
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

97
97
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

108
108
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

120
120
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

69
69
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

312
312
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

87
87
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

152
152
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

152
152
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

523
523
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

380
380
Sven Kums verrast fans met bizarre carrièreswitch

Er zijn van die namen die blijven nazinderen, ook lang nadat het stadionlicht is gedoofd. Sven Kums ...

121
121
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

527
527
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

396
396

Meer sportnieuws