Geen winnaar in Lommel-Deinze, Beveren houdt demonstratie

140 stemmen
Geen winnaar in Lommel-Deinze, Beveren houdt demonstratie

In de Challenger Pro League hebben Lommel en Deinze zaterdagavond de kans laten liggen om dichter bij de top drie te sluipen. Ze hielden elkaar in evenwicht en blijven daardoor hangen in het klassement. SK Beveren deed dan weer een goede zaak met een klinkende zege tegen Francs Borains.

Deinze kon met vertrouwen naar Lommel trekken nadat de overname van de club deze week helemaal officieel beklonken werd, waardoor hun toekomst voorlopig veilig gesteld lijkt. Dat vertaalde zich echter niet op het veld, want het was Lommel dat een droomstart nam.

LEES OOK: Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Geen winnaar tussen Lommel en Deinze

Al na drie minuten kwamen de Limburgers immers op voorsprong. Salah mocht vanop de eigen helft een actie opzetten en legde daarna ook gepast af voor Diego Rosa, die bij de eerste paal de vroege openingsgoal binnen kon schuiven. De Braziliaan was later in de eerste helft ook nog dicht bij een tweede goal.

Die maakte hij echter niet en dat stelde Deinze in staat om in de tweede helft nog langszij te komen. Ze kregen op het uur een strafschop na handspel van Tolinsson en vanop de stips zorgde Daci voor 1-1. Daar bleef het bij, waardoor Lommel en Deinze op respectievelijk plaatsen vier en vijf blijven hangen.

Beveren boekt ruime zege

Beveren kende dan weer een geweldige avond tegen Francs Borains. De jonge Japanner Michiwaki bracht hen in de negende minuut op voorsprong en effende zo het pad voor een ruime zege. Na snel opeenvolgende goals van Kerrigan en Servais zaten de Waaslanders nog voor rust op rozen.

In de tweede helft kon Dassy al snel de score verder uitdiepen en die 4-0 werd ook de eindstand. Beveren wipt daardoor naar de negende plaats in de rangschikking, terwijl Francs Borains op de voorlaatste plaats blijft bengelen.

Zal Beveren nog kunnen meestrijden voor de play-offs?

Meest recent

Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

23
23
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

50
50
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

182
182
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

27
27
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

25
25
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

337
337
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

116
116
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

86
86
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

147
147
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

809
809
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

68
68
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

192
192
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

109
109
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

71
71
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

33
33
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

302
302
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

91
91
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

64
64
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

227
227
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

323
323
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

100
100
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

192
192
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

44
44
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

277
277
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

79
79

Meer sportnieuws