Geen winnaar in Lommel-Deinze, Beveren houdt demonstratie

door
Geen winnaar in Lommel-Deinze, Beveren houdt demonstratie

In de Challenger Pro League hebben Lommel en Deinze zaterdagavond de kans laten liggen om dichter bij de top drie te sluipen. Ze hielden elkaar in evenwicht en blijven daardoor hangen in het klassement. SK Beveren deed dan weer een goede zaak met een klinkende zege tegen Francs Borains.

Deinze kon met vertrouwen naar Lommel trekken nadat de overname van de club deze week helemaal officieel beklonken werd, waardoor hun toekomst voorlopig veilig gesteld lijkt. Dat vertaalde zich echter niet op het veld, want het was Lommel dat een droomstart nam.

LEES OOK: SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

Geen winnaar tussen Lommel en Deinze

Al na drie minuten kwamen de Limburgers immers op voorsprong. Salah mocht vanop de eigen helft een actie opzetten en legde daarna ook gepast af voor Diego Rosa, die bij de eerste paal de vroege openingsgoal binnen kon schuiven. De Braziliaan was later in de eerste helft ook nog dicht bij een tweede goal.

Die maakte hij echter niet en dat stelde Deinze in staat om in de tweede helft nog langszij te komen. Ze kregen op het uur een strafschop na handspel van Tolinsson en vanop de stips zorgde Daci voor 1-1. Daar bleef het bij, waardoor Lommel en Deinze op respectievelijk plaatsen vier en vijf blijven hangen.

Beveren boekt ruime zege

Beveren kende dan weer een geweldige avond tegen Francs Borains. De jonge Japanner Michiwaki bracht hen in de negende minuut op voorsprong en effende zo het pad voor een ruime zege. Na snel opeenvolgende goals van Kerrigan en Servais zaten de Waaslanders nog voor rust op rozen.

In de tweede helft kon Dassy al snel de score verder uitdiepen en die 4-0 werd ook de eindstand. Beveren wipt daardoor naar de negende plaats in de rangschikking, terwijl Francs Borains op de voorlaatste plaats blijft bengelen.

Zal Beveren nog kunnen meestrijden voor de play-offs?

Meest recent

Broederstrijd in OHL-Union: "Mama zal blij zijn, wij niet"

De partij tussen OH Leuven en Union was voor velen een speciale wedstrijd. Beide trainers hadden ...

11
11
'Drukte bij KVM: 2 smaakmakers op vertrekken, nieuw target'

Het beloven nog drukke dagen te worden bij KV Mechelen. Er lijken immers heel wat transfers op til ...

59
59
Mbappé loodst Real naar zege, Marseille maakt statement

Real Madrid heeft zich voorlopig op kop genesteld in LaLiga. Het wipt minstens voor even over ...

36
36
Union ontsnapt dankzij VAR aan nederlaag in Leuven

De terugkeer van David Hubert naar Den Dreef heeft Union geen zege opgeleverd. Een stug OH Leuven ...

175
175
Leko kondigt enorme domper aan voor Marseille

Club Brugge heeft in de voorbije week vertrouwen kunnen tanken. Na de bekeruitschakeling tegen ...

218
218
Nainggolan beslissend, Lommel wint op valreep

Radja Nainggolan maakte deze winter een veelbesproken transfer van Lokeren naar Patro Eisden. ...

33
33
Leko en Verhaeghe niet op zelfde lijn: "Ik kon niet kwaad zijn"

Club Brugge heeft zaterdagavond gedaan wat het moest doen door Zulte Waregem te kloppen. Ze moesten ...

481
481
'KV Mechelen schiet in actie voor opvolger Lauberbach'

KV Mechelen hoopt zondag tegen Westerlo op een zege om zo zijn plaats in de top zes veilig te ...

227
227
'Union blijft gaan en wil nog een spits binnenhalen'

Het blijft Union maar voor de wind gaan. Nadat het vorig seizoen al de landstitel veroverde prijkt ...

33
33
'Club slaat meteen weer toe: tweede aanwinst op komst'

Club Brugge heeft zaterdag een eerste keer weten toe te slaan op de transfermarkt. Het rondde immers ...

438
438
Liverpool krijgt nieuwe mokerslag na goal in slotminuut

Liverpool blijft op de sukkel in de Premier League. De uittredende kampioen kon zaterdagavond al ...

37
37
Club moet bibberen tot einde maar knoopt weer aan met zege

Club Brugge heeft zich nu ook in eigen land weer hersteld van de pijnlijke nederlagen tegen ...

125
125
‘Lukaku verrast: Napoli krijgt transferbom om de oren’

Romelu Lukaku traint eindelijk weer volledig mee bij Napoli. Maar nog voor hij écht terug ...

268
268
Saintfiet haalt met straf verhaal keihard uit naar JPL-clubs

Tom Saintfiet is een Belgische coach die een zeer groot aanzien heeft in Afrika. Vreemd genoeg ...

120
120
Kompany ziet oorzaak voor nederlaag Bayern München

Bayern München verloor met 1-2 van FC Augsburg. Het was een verdiende eerste nederlaag in de ...

104
104
Sensatie bij Club Brugge: fans viseren één man

Club Brugge begon om 18u15 aan zijn thuisduel tegen Zulte Waregem. De eerste 45 minuten liggen ...

515
515
Bormans geeft geheim Union prijs: "Zelfs Mourinho niet"

Philippe Bormans levert goed werk bij Union SG. De Brusselaars zijn uitgegroeid tot een topclub in ...

64
64
Sterke Bounida gidst Ajax naar zeer belangrijke zege

Ajax begint nog maar eens opnieuw met Jordi Cruijff. Na de dramatische passages van Sven Mislintat ...

38
38
Hasi ziet kwaliteitsinjectie: "Extra concurrentie"

Bij RSC Anderlecht werden er al een aantal in- en uitgaande transfers afgerond. Trainer Besnik Hasi ...

183
183
Beerschot schiet zichzelf in voet, Lokeren met straffe reeks

In de Challenger Pro League hebben Lokeren en Beerschot de punten onder mekaar verdeeld. In de ...

164
164
Man City veert recht, Tottenham blijft op de dool

We zijn dit seizoen niet onder de indruk van het algemene niveau in de Premier League. Veel topclubs ...

9
9
STVV grijpt koppositie: droomseizoen krijgt vervolg

Het sprookjesachtige seizoen van STVV blijft maar verder vorm krijgen. De Kanaries wisten nu ook een ...

137
137
Sensatie in Bundesliga: Bayern verliest in eigen huis

Van een titelstrijd is geen sprake meer in Duitsland. Het is alleen nog maar de vraag wanneer Bayern ...

86
86
Club Brugge aan zet: Leko voert twee wissels door

Club Brugge speelt om 18u15 tegen Zulte Waregem. Een partij die ze moeten winnen na de nederlaag ...

139
139
'Topclub legt bod neer, Lierse SK haalt opgelucht adem'

Bij Lierse SK hebben ze met Bryan Adinany een zeer interessante spits in hun rangen. Aan interesse ...

143
143

Meer sportnieuws