Matz Sels waarschuwt Koen Casteels: "Niet flauw over doen"

door
Matz Sels waarschuwt Koen Casteels:

Matz Sels zit in de vorm van zijn leven. De doelman behoort wekelijks tot de uitblinkers van Nottingham Forest en is één van de sterkhouders bij de nummer drie van de Premier League. Onder bondscoach Domenico Tedesco is Sels nu de tweede doelman achter Koen Casteels.

Nadat Thibaut Courtois aankondigde niet meer onder Tedesco uit te zullen komen bij de Rode Duivels werd Casteels de nummer 1 onder de lat. Op het EK was hij één van de weinige uitblinkers bij België. Afgelopen zomer maakte de goalie echter de overstap naar Saudi-Arabië. Daar is hij naar de achtergrond verdwenen terwijl Sels naar de voorgrond is getreden.

LEES OOK: Smets wijst miljoenenbod af: “Genk primeert”

Wissel van de wacht?

Sels is 32 jaar, maar denkt er nog lang niet aan om te stoppen bij de Rode Duivels. Zeker niet nu hij dicht bij een basisplek staat. “Integendeel. Ik ben nog altijd heel fier als ik word opgeroepen en zal nooit een interland bewust overslaan. Dat gevoel had ik al bij de nationale jeugdploegen en dat is nog niet veranderd. Ik wil ook gewoon nog zo veel mogelijk interlands spelen. Dat blijft voor mij de grootste eer die je als voetballer te beurt kan vallen.”

Sels spreekt dan ook oorlogstaal uit richting concurrent Casteels. “Elke speler die wordt opgeroepen heeft de ambitie om te spelen. We moeten daar niet flauw over doen. Uiteraard wil ik eerste doelman van de Rode Duivels worden. Het zou gek zijn als ik iets anders beweer. Maar ik zal nooit de keuze van de bondscoach in vraag stellen”, citeert Het Nieuwsblad de sluitpost van Nottingham Forest.

Stinkende best doen

Sels staat aldus klaar om het stokje over te nemen van Casteels wanneer nodig. Eerder werd al geopperd dat Tedesco mogelijk kan verrassen met Sels in doel. “Ik kan uiteindelijk alleen maar mijn stinkende best doen en mijn kans grijpen als ik ze krijg. Ik denk dat ik onder deze bondscoach gelukkig nog nooit heb teleurgesteld. Ook bij Nottingham loopt alles goed. Ach, we zullen wel zien.”

Wie vind jij dat de nummer 1 van de Rode Duivels moet zijn?

Meest recent

KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

22
22
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

32
32
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

43
43
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

74
74
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

229
229
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

201
201
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

671
671
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

481
481
Westerlo weggespeeld door STVV: Charai reageert hard

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

48
48
'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

427
427
Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

129
129
Vrancken zonder twijfel: “De beste in de Jupiler Pro League!"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

131
131
Boskamp geeft RSCA gouden tip in trainerszoektocht

RSC Anderlecht zoekt een nieuwe trainer, maar die zoektocht verloopt moeilijk. Mark van Bommel en ...

260
260
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

122
122
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

67
67
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

250
250
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

133
133
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

188
188
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

256
256
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

355
355
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

21
21
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

446
446
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

60
60
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

229
229
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

386
386

Meer sportnieuws