Matz Sels waarschuwt Koen Casteels: "Niet flauw over doen"

door
Matz Sels waarschuwt Koen Casteels:

Matz Sels zit in de vorm van zijn leven. De doelman behoort wekelijks tot de uitblinkers van Nottingham Forest en is één van de sterkhouders bij de nummer drie van de Premier League. Onder bondscoach Domenico Tedesco is Sels nu de tweede doelman achter Koen Casteels.

Nadat Thibaut Courtois aankondigde niet meer onder Tedesco uit te zullen komen bij de Rode Duivels werd Casteels de nummer 1 onder de lat. Op het EK was hij één van de weinige uitblinkers bij België. Afgelopen zomer maakte de goalie echter de overstap naar Saudi-Arabië. Daar is hij naar de achtergrond verdwenen terwijl Sels naar de voorgrond is getreden.

LEES OOK: Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Wissel van de wacht?

Sels is 32 jaar, maar denkt er nog lang niet aan om te stoppen bij de Rode Duivels. Zeker niet nu hij dicht bij een basisplek staat. “Integendeel. Ik ben nog altijd heel fier als ik word opgeroepen en zal nooit een interland bewust overslaan. Dat gevoel had ik al bij de nationale jeugdploegen en dat is nog niet veranderd. Ik wil ook gewoon nog zo veel mogelijk interlands spelen. Dat blijft voor mij de grootste eer die je als voetballer te beurt kan vallen.”

Sels spreekt dan ook oorlogstaal uit richting concurrent Casteels. “Elke speler die wordt opgeroepen heeft de ambitie om te spelen. We moeten daar niet flauw over doen. Uiteraard wil ik eerste doelman van de Rode Duivels worden. Het zou gek zijn als ik iets anders beweer. Maar ik zal nooit de keuze van de bondscoach in vraag stellen”, citeert Het Nieuwsblad de sluitpost van Nottingham Forest.

Stinkende best doen

Sels staat aldus klaar om het stokje over te nemen van Casteels wanneer nodig. Eerder werd al geopperd dat Tedesco mogelijk kan verrassen met Sels in doel. “Ik kan uiteindelijk alleen maar mijn stinkende best doen en mijn kans grijpen als ik ze krijg. Ik denk dat ik onder deze bondscoach gelukkig nog nooit heb teleurgesteld. Ook bij Nottingham loopt alles goed. Ach, we zullen wel zien.”

Wie vind jij dat de nummer 1 van de Rode Duivels moet zijn?

Meest recent

Club Brugge incasseert mokerslag: dissonant krijgt 4 op 10

Club Brugge is er niet in geslaagd om de titelstrijd zijn richting uit te trekken en verloor ...

6
6
De Bruyne schaamt zich kapot: Conte hakt er hard in

De vernedering was compleet: Kevin De Bruyne werd tegen Lazio al na één helft aan de ...

32
32
'Nieuwe TD grijpt fors in: tabula rasa bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zondag een gouden zaak gedaan in de strijd om de top vier en won met 1-2 op het ...

128
128
Kampioen Kompany naar City of Real? Sterke man Bayern reageert

Vincent Kompany heeft zondag een nieuwe mijlpaal bereikt in zijn trainerscarrière. Met Bayern ...

64
64
"Maar wel geld tellen" - Club Brugge-leiding hard aangepakt

Club Brugge heeft zondagavond een serieuze tik gekregen in de strijd om de landstitel. Na de ...

138
138
Pijnlijke vaststelling Club: sterkhouder krijgt volle laag

Club Brugge had in de voorbije maanden zonder blozen van de titel zijn hoofddoel gemaakt, maar het ...

155
155
Essevee onthult nieuw doel na redding

Na drie speeldagen is de Relegation Play-Off al helemaal beslist. Rode lantaarn Dender kreeg immers ...

73
73
Zorgen om Vanaken: Leko brengt onrustwekkend nieuws

Club Brugge heeft zondag stevige averij opgelopen in de titelstrijd. Door de 2-1-nederlaag in het ...

180
180
Lyon stunt bij PSG: Franse titelstrijd weer razend spannend

Niet alleen in de Premier League is de titelstrijd zondag weer razend spannend geworden. Ook in ...

53
53
Hubert slaat titelkoorts meteen neer bij Union

Een tweede landstitel op rij lonkt alsmaar meer op Union. De Brusselaars prijken al maandenlang aan ...

49
49
Vermant ontsnapt meteen: dit vindt Lardot

Club Brugge heeft zondag zware averij opgelopen in de titelstrijd, want het ging in de topper met ...

159
159
Titel binnen, nu treble? Kompany blikt vooruit

Bayern München mocht zondag de champagne- of bierflessen al laten knallen. Het kroonde zich op ...

48
48
Dé grote verrassing bij Club: "Tevreden? Ja en nee"

Club Brugge heeft zondag een mokerslag gekregen in de titelstrijd. Het ging onderuit in de kraker ...

131
131
Titelstrijd beslist? Dit denken ze bij Club en Union

Het was zondagavond uitkijken naar de kraker tussen Union en Club Brugge. Het was uiteindelijk de ...

349
349
Essevee zadelt La Louvière met nieuwe sportieve kater op

Zulte Waregem is goed op weg om toch nog iets te maken van de (overbodige) degradatie PO's. Essevee ...

51
51
Club Brugge-fans spreken schande: grote zondebok aangeduid

Club Brugge heeft zondagavond een mokerslag opgelopen binnen de titelstrijd. Op het veld van directe ...

497
497
Pandoering in Nederlandse bekerfinale, Pocognoli vloekt

Slechts enkele dagen na de Europese uitschakeling, heeft AZ Alkmaar beslag gelegd op de KNVB-beker. ...

100
100
Club met rug tegen de muur: Union deelt mokerslag uit

Is Union op weg naar een nieuwe landstitel, en dreigt opnieuw een deceptie voor Club? Het team van ...

229
229
Vrancken streng na 1 op 15: "Hij moet gewoon beter doen"

STVV heeft een onvergetelijk seizoen achter de rug, maar met de eindmeet in zicht begint de motor te ...

108
108
‘Club Brugge wil toeslaan: superspits met monsterstats’

Club Brugge kijkt rond voor extra vuur voorin en is daarbij uitgekomen bij een jonge spits met ...

488
488
Kaiser Kompany II: Bayern kampioen na nieuwe vierklapper

Vincent Kompany heeft zondagavond zijn tweede landstitel veroverd als hoofdcoach van Bayern ...

171
171
City breekt Arsenal: pareltje Cherki doet titelstrijd kantelen

De Engelse titelstrijd stevent af op een zinderende ontknoping. Manchester City won zondagavond ...

70
70
VAR-geluk voor Club? Analisten fileren afgekeurde goal Union

In de Champions' Play-Offs werd zondagavond de titelkraker tussen Union SG en Club Brugge afgewerkt. ...

347
347
Gent-fans spuwen titularis uit: scherp statement De Mil

AA Gent blijft ook na drie speeldagen op zoek naar hun eerste zege in de Champions' Play-Offs. ...

334
334
'PSG nóg sterker: nieuwe smaakmaker naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain is andermaal bezig aan een puik seizoen en blijf goed in de running om zichzelf ...

165
165

Meer sportnieuws