Gaat Tedesco verrassende wijziging doorvoeren?

door
Gaat Tedesco verrassende wijziging doorvoeren?

Domenico Tedesco maakte zijn selectie bekend. Zo keerde Matz Sels terug in de kern nadat hij de vorige keer moest afhaken met een lichte blessure. De bondscoach kreeg een vraag over de doelman van Nottingham Forest. Gaat hij weldra onder de lat staan?

Koen Casteels doet het sinds het (voorlopige?) afscheid van Thibaut Courtois als Rode Duivel niet onaardig als eerste doelman van de Rode Duivels. Al ging hij tegen Frankrijk toch wel een beetje in de fout. Vandaag kreeg de bondscoach een opvallende vraag.

LEES OOK: Trump doet wereld daveren: wordt dít nieuwe WK-opponent Duivels?

Sels maakt indruk

Zo vroegen ze of Sels misschien de nieuwe nummer een gaat worden in de komende interlandperiode. Tedesco verklaarde dat Sels zeker de kwaliteiten heeft om de nummer een te zijn van België. Hij liet niet in zijn kaarten kijken of Sels de plaats van Casteels gaat overnemen.

Voorlopig lijkt daar geen reden voor, aangezien Casteels niet op een foutje mag afgerekend worden. De keeper heeft wél het nadeel dat hij voor een transfer naar Saudi-Arabië koos. Daar valt hij niet op en Sels doet dat wél in de Premier League. 

Casteels moet opletten

Goede prestaties bij Nottingham Forest, waar hij het nodige werk krijgt, worden meer in de picture gezet. Wat ook opvallend is: Thomas Kaminski lijkt zijn plaats als derde doelman kwijt te zijn.

Maarten Vandevoordt zit weer in de kern en lijkt daardoor een rijtje te zijn opgeschoven in de rangorde. Volgende week zullen we zien voor wie Tedesco gaat kiezen: Sels of Casteels.

Wie moet de nummer 1 zijn?

Meest recent

AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

3
3
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

6
6
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

65
65
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

27
27
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

42
42
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

87
87
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

34
34
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

483
483
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

292
292
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

39
39
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

312
312
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

123
123
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

351
351
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

109
109
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

166
166
Enorm probleem bij Union SG: "Te weinig voor een kampioen"

Wat Union SG liet zien tegen KVC Westerlo, dat deed pijn aan de ogen. Dat was zeker niet de eerste ...

69
69
Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

261
261
Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

210
210
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

174
174
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

776
776
Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

AA Gent heeft zijn deelname aan de Champions' Play-Offs zelf te grabbel gegooid. Na twee ...

348
348
'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

SSC Napoli boekte afgelopen weekend een cruciale zege na een doelpunt van Romelu Lukaku in de extra ...

373
373
Walgelijk incident na Charleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

929
929
Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Nog drie speeldagen te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. De strijd ...

702
702
‘Club Brugge op z'n kop: ongehoorde toptransfer barst los'

Club Brugge weet dat er deze zomer opnieuw stevig aan de ploeg zal worden getrokken. Maar wat nu op ...

446
446

Meer sportnieuws