'Monstertransfer Manchester City: prijs van 150 miljoen'

door
'Monstertransfer Manchester City: prijs van 150 miljoen'

Manchester City zit momenteel in een moeizame periode. De Engelse kampioen verloor zijn drie laatste wedstrijden, wat alweer een hele poos geleden was. Binnen de muren van het Etihad Stadium worden dan ook al volop plannen gesmeed voor de komende transferperiodes.

In de voorbije seizoenen was City één van de meest toonaangevende ploegen ter wereld, met resultaten die voor zich spreken. Dat heeft uiteraard te maken met supercoach Pep Guardiola, de onwaarschijnlijk sterke selectie en indrukwekkende omkadering. Daarnaast slaagden de Engelsen er ook in om hun transferbeleid relatief stabiel te krijgen.

LEES OOK: Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

Transferuitgaven beperkt

Tijdens de eerste jaren onder Guardiola haalde de puissant rijke club nagenoeg elke mercato een hele waslijst aan spelers in huis. Tijdens de voorbije transferperiodes werd echter vooral voort gebouwd op de bestaande selectie. Aanwinsten werden enkel nog aangetrokken om vertrekkers te vervangen of als ze voor onmiskenbare sportieve meerwaarde zorgen.

Afgelopen zomer werden bijvoorbeeld slechts twee directe aanwinsten in huis gehaald. Savinho kwam zoals gepland over van AC Troyes, een andere club uit het City Football Group-netwerk. Ilkay Gündogan keerde dan weer transfervrij terug van FC Barcelona. Allesbehalve absolute knaltransfers dus. Maar daar zou komende zomer wel eens verandering in kunnen komen.

Goudhaantje Bayern München

Zo blijft City naar verluidt aan de mouw van Jamal Musiala trekken. Volgens TBR stuurde de club deze week nog scouts op pad om de dribbelaar van Bayern München live aan het werk te zien in de Champions League tegen Benfica. Musiala, die in de voetsporen van Kevin De Bruyne kan treden, scoorde toen het enige doelpunt. Het Spaanse Fichajes beweert zelfs dat City tot 150 miljoen euro voor hem overheeft.

Desondanks is een transfer van het Chelsea-jeugdproduct niet voor meteen. Zo hoopt Bayern hem in eerste instantie te overtuigen tot een contractverlenging. Daarnaast moeten bij City eerst nog enkele andere cruciale toekomstvragen opgelost worden. Blijft Guardiola bijvoorbeeld op post? En wat zijn de gevolgen van het Financial Fair Play-proces? Van een concreet bod is dus allerminst sprake ... op dit moment.

Welke speler zou u momenteel het liefst in uw ploeg hebben?

Meest recent

Dolberg krijgt lof van icoon: "Zie je meteen"

Besnik Hasi laat zijn naam regelmatig vallen. Dat is geen toeval, want met Kasper Dolberg zag hij de ...

9
9
Straf gerucht Baouf meteen ontkracht: "Fake news"

Bij RSC Anderlecht zullen Olivier Renard en Tim Borguet van Kenneth Bornauw misschien toch eens de ...

9
9
Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Christian Benteke is vanaf 1 januari 2026 een vrije speler. De 35-jarige Belgische aanvaller verlaat ...

92
92
'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Noah Sadiki maakte afgelopen zomer de overstap van Union SG naar Sunderland. De defensieve ...

36
36
Hasi zet speler op scherp: "Hij moet zich herpakken"

Bij RSC Anderlecht stond de defensie de afgelopen maanden pal. Dat kwam onder meer dankzij de ...

52
52
Vrancken misnoegd over actie RSCA: "Dat weten ze nochtans"

Zaterdavond staat de topper tussen RSC Anderlecht en STVV op het programma. De Truienaars gaan ...

215
215
De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Rik De Mil werd al in verband gebracht met Royal Antwerp FC én Union SG. Telkens wilde ...

108
108
Hasi vol lof: "Een van de slimste spelers in de JPL"

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag zwaar onderuit tegen Westerlo. Besnik Hasi en consorten zaten ...

146
146
Hubert over trainerscarrousel: “Je bent met mensen bezig…”

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge liet ...

46
46
Hartverscheurend verhaal De Laet beroert fans héél diep

Ritchie De Laet blijft voor Antwerp-supporters een absolute cultheld. De voormalige rechtsachter ...

67
67
Verhaeghe doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge verraste maandag vriend en vijand door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko als ...

347
347
Genk slikt bittere pil: wangedrag fans breekt zuur op

KRC Genk zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen. Na de bekeruitschakeling en zware ...

155
155
Leko drukt stempel: Club Brugge vist 'miskoop' weer op

Ivan Leko vierde een comeback in mineur bij Club Brugge, dat woensdag met 0-3 onderuit ging tegen ...

782
782
Anderlecht titelkandidaat? Hasi spreekt duidelijke taal

RSC Anderlecht zat in de zevende hemel na zeges tegen Union SG en KRC Genk, maar Westerlo zette ...

148
148
Fans Rode Duivels in zak en as: WK-fiasco aan het licht

De Rode Duivels nemen het volgende zomer in de groepsfase op tegen Egypte, Nieuw-Zeeland en Iran ...

82
82
De Mil bonkt direct op tafel: “Zeker versterkingen"

Rik De Mil staat voor zijn vuurdoop bij KAA Gent. De oefenmeester verliet Sporting Charleroi voor de ...

252
252
Groot nieuws voor Kompany: Bayern doet ferme geste

Vincent Kompany is dit seizoen geweldig bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester is ...

91
91
Opvolger De Mil bekend: Bayat verbaast vriend en vijand

Door het ontslag van Nicky Hayen klopte Club Brugge aan bij KAA Gent en door de exit van Ivan Leko ...

421
421
Hasi looft verrassend trio bij Anderlecht: “Stappen gezet”

RSC Anderlecht kreeg afgelopen speeldag een pandoering van Westerlo en komende speeldag wacht ...

245
245
UEFA brengt geweldig nieuws voor Belgische refs

In eigen land is er zeer vaak grote kritiek op de Belgische scheidsrechters. Spelers, trainers en ...

72
72
Anderlecht troeft Standard en buitenland af: dit is waarom

Anderlecht maakte donderdag bekend dat het nog maar eens schuift in zijn organigram. Nadat de ...

243
243
'Napoli heeft masterplan voor Lukaku klaar'

De terugkeer van Romelu Lukaku nadert met rasse schreden. Meer dan vier maanden lag de Rode Duivel ...

62
62
Maxime Lestienne weldra weer op Belgische velden?

Ooit leek Maxime Lestienne voorbestemd voor de Rode Duivels. Een cap zou de flankaanvaller ...

195
195
Ajax-trainer doet boekje open over Godts, Bounida en Mokio

Ajax wist deze week eindelijk zijn eerste punten te pakken in de Champions League door met 2-4 te ...

140
140
Hasi hint naar opmerkelijke wintertransfer: "Hij is welkom"

Anderlecht zat de voorbije weken op een wolk, maar donderde daar vorig weekend weer af met een ...

517
517

Meer sportnieuws