'Monstertransfer Manchester City: prijs van 150 miljoen'

928 stemmen
'Monstertransfer Manchester City: prijs van 150 miljoen'

Manchester City zit momenteel in een moeizame periode. De Engelse kampioen verloor zijn drie laatste wedstrijden, wat alweer een hele poos geleden was. Binnen de muren van het Etihad Stadium worden dan ook al volop plannen gesmeed voor de komende transferperiodes.

In de voorbije seizoenen was City één van de meest toonaangevende ploegen ter wereld, met resultaten die voor zich spreken. Dat heeft uiteraard te maken met supercoach Pep Guardiola, de onwaarschijnlijk sterke selectie en indrukwekkende omkadering. Daarnaast slaagden de Engelsen er ook in om hun transferbeleid relatief stabiel te krijgen.

LEES OOK: Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Transferuitgaven beperkt

Tijdens de eerste jaren onder Guardiola haalde de puissant rijke club nagenoeg elke mercato een hele waslijst aan spelers in huis. Tijdens de voorbije transferperiodes werd echter vooral voort gebouwd op de bestaande selectie. Aanwinsten werden enkel nog aangetrokken om vertrekkers te vervangen of als ze voor onmiskenbare sportieve meerwaarde zorgen.

Afgelopen zomer werden bijvoorbeeld slechts twee directe aanwinsten in huis gehaald. Savinho kwam zoals gepland over van AC Troyes, een andere club uit het City Football Group-netwerk. Ilkay Gündogan keerde dan weer transfervrij terug van FC Barcelona. Allesbehalve absolute knaltransfers dus. Maar daar zou komende zomer wel eens verandering in kunnen komen.

Goudhaantje Bayern München

Zo blijft City naar verluidt aan de mouw van Jamal Musiala trekken. Volgens TBR stuurde de club deze week nog scouts op pad om de dribbelaar van Bayern München live aan het werk te zien in de Champions League tegen Benfica. Musiala, die in de voetsporen van Kevin De Bruyne kan treden, scoorde toen het enige doelpunt. Het Spaanse Fichajes beweert zelfs dat City tot 150 miljoen euro voor hem overheeft.

Desondanks is een transfer van het Chelsea-jeugdproduct niet voor meteen. Zo hoopt Bayern hem in eerste instantie te overtuigen tot een contractverlenging. Daarnaast moeten bij City eerst nog enkele andere cruciale toekomstvragen opgelost worden. Blijft Guardiola bijvoorbeeld op post? En wat zijn de gevolgen van het Financial Fair Play-proces? Van een concreet bod is dus allerminst sprake ... op dit moment.

🚀

Welke speler zou u momenteel het liefst in uw ploeg hebben?

Meest recent

Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

10
10
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

263
263
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

10
10
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

180
180
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

21
21
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

9
9
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

22
22
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

117
117
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

196
196
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

172
172
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

640
640
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

483
483
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

356
356
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

225
225
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

242
242
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

95
95
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

62
62
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

230
230
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

94
94
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

74
74
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

429
429
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

210
210
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

246
246
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

501
501
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

121
121

Meer sportnieuws