Matz Sels flirt met zéér verrassende Belgische club

2029 stemmen
Matz Sels flirt met zéér verrassende Belgische club

Matz Sels is dit seizoen in bloedvorm bij Nottingham Forest. De Engelse club verbaast ook vriend en vijand met een derde plek in de Premier League. Bij de Rode Duivels moet hij voorlopig nog Koen Casteels voor zich dulden.

Maar hoe lang duurt dat nog? Casteels speelt in de anonimiteit in Saudi-Arabië terwijl Sels wekelijks op het hoogste niveau uitblinkt. De voormalige doelman van Anderlecht en KRC Genk sprak met Het Nieuwsblad over zijn toekomst.

LEES OOK: Garcia pakt extra speler mee naar WK: hoop voor De Cat?

Belgische terugkeer

Sels is 32 jaar en bij Nottingham heeft hij nog een contract tot 2027. De doelman geeft toe dat hij al over zijn toekomst begint na te denken. Vooral een terugkeer naar België begint te kriebelen. “Dat begint alsmaar vaker een gespreksonderwerp te worden. Na mijn carrière willen we zeker terugkeren naar de regio rond Lier.”

Sels is een jeugdproduct van Lierse en flirt met een verrassende terugkeer. De achtvoudige Rode Duivel wil de cirkel mogelijk rond maken. “Waarom niet? Daar is het voor mij allemaal begonnen. Al heb ik doorheen de jaren in het voetbal één ding geleerd: je mag nooit verder kijken dan zes maanden.”

Voorlopig goed

Voorlopig zit Sels echter op zijn plaats in de Premier League, maar de goalie weet dat het in het voetbal snel kan gaan. “Elke transferperiode kan er iets gebeuren. Ik laat dat altijd gewoon op mij afkomen. Op dit moment zitten we hier heel goed. We komen absoluut niets tekort en het heeft dan weinig zin om over de toekomst te speculeren.”

Zie jij Matz Sels ooit terugkeren bij Lierse?

Meest recent

Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

1
1
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

54
54
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

24
24
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

24
24
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

216
216
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

137
137
Winteraanwinst drijft eindelijk boven bij Anderlecht

Voor Anderlecht eindigt het seizoen ontgoochelend. Het verloor de bekerfinale van Union en kon in de ...

204
204
'Waanzinnige zomer Union: tot wel 16 vertrekkers'

Union pakte vorige week wel de beker, maar moest enkele dagen later wel een kruis maken over de ...

126
126
'Penders weet waar hij na WK aan de slag gaat'

Rudi Garcia had toch enkele verrassingen in petto in zijn WK-selectie. Mike Penders was daar ...

89
89
TRANSFERUURTJE: 'Titularis weg bij Anderlecht, knaltransfer Fernandez-Pardo'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

193
193
Delorge onthult clash met De Mil: “Telkens open en eerlijk”

Mathias Delorge is terug bij KAA Gent. De middenvelder kampte met een blessure en had vervolgens ...

100
100
KRC Genk draait Antwerp een loer en plukt toptalent weg

Het gebeurt vaker en vaker. Eersteklassers die toptalenten bij elkaar komen wegplukken. Deze keer is ...

338
338
Haroun lanceert twee nieuwe Antwerp-goudhaantjes

Royal Antwerp FC speelde 0-0 gelijk op het veld van KRC Genk. Een flinke opsteker voor Faris Haroun ...

154
154
'Chelsea in de tribune: KRC Genk vreest vroeg vertrek'

Racing Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. Er zat heel wat schoon volk op de tribunes. Erik ten ...

279
279
Tessa Wullaert kondigt nieuwe toptransfer aan

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Ze kende alweer een ...

190
190
'KRC Genk en AA Gent vechten pittige transferstrijd uit'

KRC Genk en AA Gent gaan zich deze zomer ongetwijfeld roeren op de transfermarkt. De twee Belgische ...

128
128
Van Gucht vs Vannieuwkerke: Pittige strijd brandt los

Ruben Van Gucht en Karl Vannieuwkerke zijn al jarenlang collega's bij de VRT. Beide heren worden ...

138
138
'Ten Hag in Genk: FC Twente aast op deze speler'

KRC Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers blijven dramatisch presteren in de ...

106
106
'Anderlecht schakelt door: topvergadering met grote inzet'

RSC Anderlecht hoopt morgenavond een Europees ticket veilig te stellen in eigen huis tegen STVV. De ...

806
806
Jan Vertonghen zet schouders onder uniek WK-project

Het WK loert om de hoek en het is stilaan aftellen naar hét voetbalevenement van het jaar. Er ...

11
11
Antwerp recht rug: Haroun duidt grote uitblinker aan

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

239
239
'Exit Guardiola bezorgt Mourinho droomtransfer bij Real'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar inmiddels is al lang en breed duidelijk dat ...

225
225
Anderlecht-bubbel doorprikt: gruwelijke toekomstvoorspelling

RSC Anderlecht verkeert ondertussen al jarenlang in zwaar weer. Desondanks blijft het geloof heersen ...

833
833
Afscheid in mineur? Genk-lieveling zwaait publiek uit

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

260
260
'Onbegrijpelijk: Club Brugge-held kan plots vertrekken'

Club Brugge zag hem eerst vooral als noodoplossing. Nu is hij plots één van de ...

1329
1329

Meer sportnieuws