Matz Sels flirt met zéér verrassende Belgische club

door
Matz Sels flirt met zéér verrassende Belgische club

Matz Sels is dit seizoen in bloedvorm bij Nottingham Forest. De Engelse club verbaast ook vriend en vijand met een derde plek in de Premier League. Bij de Rode Duivels moet hij voorlopig nog Koen Casteels voor zich dulden.

Maar hoe lang duurt dat nog? Casteels speelt in de anonimiteit in Saudi-Arabië terwijl Sels wekelijks op het hoogste niveau uitblinkt. De voormalige doelman van Anderlecht en KRC Genk sprak met Het Nieuwsblad over zijn toekomst.

LEES OOK: 'D-Day nadert: 6 dilemma's voor Garcia'

Belgische terugkeer

Sels is 32 jaar en bij Nottingham heeft hij nog een contract tot 2027. De doelman geeft toe dat hij al over zijn toekomst begint na te denken. Vooral een terugkeer naar België begint te kriebelen. “Dat begint alsmaar vaker een gespreksonderwerp te worden. Na mijn carrière willen we zeker terugkeren naar de regio rond Lier.”

Sels is een jeugdproduct van Lierse en flirt met een verrassende terugkeer. De achtvoudige Rode Duivel wil de cirkel mogelijk rond maken. “Waarom niet? Daar is het voor mij allemaal begonnen. Al heb ik doorheen de jaren in het voetbal één ding geleerd: je mag nooit verder kijken dan zes maanden.”

Voorlopig goed

Voorlopig zit Sels echter op zijn plaats in de Premier League, maar de goalie weet dat het in het voetbal snel kan gaan. “Elke transferperiode kan er iets gebeuren. Ik laat dat altijd gewoon op mij afkomen. Op dit moment zitten we hier heel goed. We komen absoluut niets tekort en het heeft dan weinig zin om over de toekomst te speculeren.”

Zie jij Matz Sels ooit terugkeren bij Lierse?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

76
76
KV Kortrijk haalt slag thuis: steunpilaar mee naar JPL

Na één jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn ...

11
11
Vier toppers, één verrassing: ontdek de Europese topscorers

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal nadert met rasse schreden en dus staan ook nog heel wat ...

34
34
'Club Brugge kaalgeplukt: ook Forbs richting exit?'

Of de titelrace tot een goed einde zal worden gebracht valt nog af te wachten, maar hoe dan ook mag ...

162
162
'Duiventil in Genk: verlanglijst De Condé lekt uit'

Of het nog een Europees ticket kan bemachtigen valt voorlopig af te wachten, maar dat KRC Genk ...

107
107
Anderlecht-fans spuwen gal: bestuur in het verweer

Daags na de officiële voorstelling van Antoine Sibierski als technisch directeur zit het er ...

150
150
'Frisse wind bij Club Brugge: unieke kans toptalent'

Om de zopas veroverde leidersplaats te verdedigen rekent Club Brugge zaterdag tegen STVV mogelijk op ...

304
304
Bondsparket maakt opvallende sanctie Burgess bekend

Voor het eerst in deze play-offs is Union op achtervolgen aangewezen, want afgelopen weekend nam ...

555
555
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

379
379
'Grote kuis in Genk: volledig elftal richting exit'

KRC Genk dreigt nog naast een Europees ticket te grijpen, maar zelfs mits een goede afloop hebben de ...

294
294
'Club Brugge hakt knoop door over opvolger Mignolet'

Of hij zaterdag zijn wederoptreden kan vieren tegen STVV valt nog af te wachten, maar Simon Mignolet ...

407
407
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

650
650
'Strijd Karetsas is los: gesprekken met eerste club'

Voor KRC Genk is het op sportief vlak een ontgoochelend seizoen, maar toch lijkt de kassa in de ...

134
134
Club houdt toptalent uit handen van buitenlandse clubs

Club Brugge lijkt alweer voor een hete transferzomer te staan. Het zal opnieuw af te rekenen krijgen ...

141
141
Verrassende transferzet STVV: "Cultuurbewaker in kleedkamer"

STVV beleeft één van de mooiste seizoenen uit haar geschiedenis en is nu al zeker van ...

53
53
Amerikaanse club: "We waren zeer dicht bij komst De Bruyne"

In de Verenigde Staten zullen ze in juni kunnen genieten van Kevin De Bruyne, want de ervaren ...

26
26
'Tottenham gaat all-in voor kandidaat-Rode Duivel'

Tottenham leek af te stevenen op een schokkende degradatie uit de Premier League, maar na een zes op ...

51
51
AA Gent liep op pijnlijke wijze recordtransfer mis

AA Gent wist de laatste jaren heel wat lucratieve uitgaande transfers te doen, maar dat bleek in het ...

71
71
'D-Day nadert: 6 dilemma's voor Garcia'

Er zal de komende dagen nog druk gespeculeerd worden over hoe de selectie van de Rode Duivels op het ...

166
166
'Standard ziet belangrijke pion na één jaar al vertrekken'

Standard mag nog altijd dromen van een Europees ticket, want op vier speeldagen van het einde prijkt ...

113
113
'Club en Anderlecht kennen prijskaartje voor JPL-sensatie'

De eindsprint wordt stilaan ingezet in de Jupiler Pro League, waarna de Belgische clubs hun pijlen ...

348
348
TRANSFERUURTJE: 'Taak voor Sibierski, weer transfer Lang'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

139
139
Club-target legt knaltransfer op tafel: “Dat is de droom”

Club Brugge is door het nakende pensioen van Simon Mignolet op zoek naar een nieuwe doelman. ...

247
247
Beerschot haalt slag thuis met coach Messoudi

Beerschot moet in eigen huis een 3-1 nederlaag tegen Lommel moeten proberen weg te werken. De ...

45
45
Kompany vol ongeloof: ook Vertonghen haalt zwaar uit

Bayern München is uitgeschakeld in de Champions League. De treble is van de baan voor Vincent ...

254
254
La Louvière droomt van dubbele transferstunt

La Louvière wist in zijn eerste seizoen in de Jupiler Pro League meteen het behoud af te ...

67
67

Meer sportnieuws