'Kompany krijgt monsteraanwinst: ruildeal op tafel'

door
'Kompany krijgt monsteraanwinst: ruildeal op tafel'

Bayern München kruist zaterdagnamiddag de degens met St. Pauli, vervolgens kunnen ook Vincent Kompany en co aan de interland-break beginnen. Daar zal men ongetwijfeld van gebruik maken om de transferplannen door te spreken. Zo zou Bayern mikken op een absolute topaanwinst voor volgend seizoen.

Bayern is behoorlijk goed aan het seizoen begonnen. Zo charmeerde Kompany met zijn spectaculaire en aanvallende speelstijl, waarmee hij zelfs enkele van de grootste Bayern-critici enthousiast kreeg. Al moet hij er wel over waken dat de resultaten navenant blijven. Zo niet, dreigt er snel weer een negatieve spiraal te komen.

LEES OOK: Alonso was Real-sterren kotsbeu: training ontspoort

Nog meer versterking

De coach beschikt in principe wel over voldoende kwaliteit in zijn selectie om dat scenario te voorkomen. De spelersgroep was voor zijn komst immers al erg sterk. Daarnaast werd Kompany tijdens de zomermercato met Michael Olise, Hiroki Ito en Joao Palhinha van nog enkele stevige aanwinsten voorzien.

In de komende transferperiodes zal dat lijstje ongetwijfeld nog langer worden. De sportieve leiding zou achter de schermen alvast werken aan een spraakmakend plan om de selectie van Kompany te versterken. Zo is het een publiek geheim dat Bayern dolgraag in zee wil gaan met Florian Wirtz.

Ruil met Duitse goudhaantjes

De 21-jarige spelmaker/aanvaller brak volledig door bij Bayer Leverkusen en geldt als één van de grootste talenten die er op de Europese velden rond lopen. Bayern zal dan ook moeten afrekenen met de concurrentie van heel wat andere grootmachten. Bovendien is Leverkusen niet happig om hem naar een directe concurrent te laten gaan.

Maar Der Rekordmeister zou over een nieuwe troef beschikken. Volgens Christian Falk, Bayern-watchter van BILD, is Leverkusen immer gecharmeerd door Paul Wanner. De 17-jarige Duitser wordt momenteel door München uitgeleend aan FC Heidenheim en maakte daar flink indruk. Bayern zou evenwel bereid zijn om hem op te nemen in de deal rond Wirtz.

Kompany is volgend seizoen nog steeds coach van Bayern ...

Meest recent

'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

84
84
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

51
51
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

64
64
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

30
30
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

140
140
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

245
245
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

75
75
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

145
145
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

468
468
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

113
113
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

77
77
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

202
202
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

399
399
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

188
188
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

61
61
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

260
260
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

29
29
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

259
259
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

215
215
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

78
78
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

172
172
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

516
516
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

84
84
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

155
155
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

109
109

Meer sportnieuws