Zeqiri doet boekje open over vertrek bij Genk: "Door hen"

door
Zeqiri doet boekje open over vertrek bij Genk:

Bij KRC Genk haalden ze ruim een jaar geleden Andi Zeqiri voor 2,75 miljoen euro weg bij Brighton, maar hij werd er geen vaste waarde. De Limburgers verpatsten hem een jaar later al aan Standard. De Rouches huren hem. De aanvaller kwam bij RTBF terug op zijn vertrek uit Limburg.

LEES OOK: Genk-fan Brecel reageert fel na golf aan haatreacties

Zeqiri looft Fink

Racing Genk haalde Hyeon-gyu Oh in huis en zo werd Zeqiri derde spits. Hij trok dus naar de Vurige Stede, waar hij een vaste waarde is. Met 4 goals en 2 assists in 10 duels is hij daar goed begonnen.

"Fink is een uitstekende coah die het wel hard voor mij. Dat ik Genk verliet, was in overleg met de directie. Maar ik had een heel goede band met Fink: een heel eerlijke en zeer bekwaam persoon. Hij heeft mij veel geleerd in de korte tijd dat ik hem had. Met hun tactische aanpak wist ik dat Genk geweldig voetbal zou produceren en zou staan ​​waar ze nu zijn. Fink is echt een geweldige coach", verklapte Zeqiri.

Standard boven Charleroi

De aanvaller kon ook naar Sporting Charleroi. Mehdi Bayat haalde nog uit naar de aanvaller, maar die verklaart waarom hij toch voor Standard heeft gekozen.

"Ik sprak met Mehdi Bayat, dat klopt, maar ik voelde meteen dat ik Standard nodig had. Standard is vurig en veel passie. Ik was al met Genk naar Sclessin gekomen, maar om dat elke twee weken mee te maken. Heerlijk", verklaart de aanvaller.

Standard heeft een aankoopoptie die tussen de 2,5 en 3 miljoen euro ligt. Gaan zij Zeqiri kunnen kopen in de zomer?

Had Genk hem moeten houden?

Meest recent

'Rode Duivels grijpen nu toch weer naast toptalent'

Er was in 2025 heel wat te doen over spelers met een dubbele nationaliteit bij de Rode Duivels. Heel ...

13
13
TRANSFERUURTJE: 'Club troeft Anderlecht af, Barça ontdekt Gentse parel'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

71
71
Hubert haalt snoeihard uit naar Anderlecht

David Hubert werd een tijdje geleden ontslagen bij RSC Anderlecht. Nu zit de hoofdtrainer bij Union ...

98
98
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

126
126
Zulte Waregem roept oorlogstaal naar Antwerp

Zulte Waregem kent dit seizoen wisselvallige resultaten, maar de promovendus doet het behoorlijk in ...

224
224
Held: Vuskovic (ex-Westerlo) redt leven na akelig moment

Luka Vuskovic maakte op 17-jarige leeftijd op huurbasis furore bij Westerlo, maar nu zit de centrale ...

29
29
‘KAA Gent slaat bal mis: wéér toptalent op weg naar exit'

KAA Gent krijgt dit seizoen klappen. De resultaten vallen dik tegen en als klap op de vuurpijl ...

238
238
Einde verhaal? Fans keren zich nu ook tegen Marc Brys

Marc Brys staat officieel nog onder contract als bondscoach van Kameroen, maar de Belgische ...

85
85
'Real schiet in actie: opvolger voor clubicoon bepaald'

Bij Real werkten ze in de voorbije zomers al aan een verjonging van het elftal, met dit seizoen nog ...

58
58
'Afrikaanse kampioen op weg naar Belgische club'

De wintermercato gaat binnen enkele dagen van start en de zoektocht naar versterking is bij de ...

231
231
Tip voor De Mil: "Hij moet meer kansen krijgen"

Rik De Mil heeft tot dusver nog maar weinig plezier beleefd aan zijn overstap naar AA Gent. De ...

153
153
'Paniek bij Club: ook transfer Tzolis weer op tafel'

Club Brugge gaat vrijdagmiddag in Genk nog op zoek naar een resultaat, maar daarna kan het vizier ...

233
233
Ophef op Africa Cup: Saintfiet haalt keihard uit

Op tweede kerstdag wordt er ook op de Africa Cup weer gevoetbald. Daarbij zijn ook twee Belgische ...

132
132
Plots vreemde situatie voor Nicky Hayen

De Kerstspeeldag in de Jupiler Pro League wordt straks om 13u30 afgetrapt met meteen een pikante ...

374
374
'Transferplannen Standard: zes deals op til'

Na twee derde van de reguliere competitie lijken Union, Club Brugge, STVV en Anderlecht al vrijwel ...

261
261
‘Club Brugge schrikt: Broos’ comeback botst direct’

Hugo Broos wil stoppen als coach, maar niet verdwijnen uit het voetbal. Alleen: de manier waarop hij ...

416
416
KV Mechelen in Play-Off I? Revelatie schat kansen in

Vrijdag en zaterdag staan nog de laatste wedstrijden van 2025 in de Jupiler Pro League op het ...

129
129
Marouane Fellaini toch nog langer bij Charleroi?

Charleroi pakte onlangs groots uit met de komst van Marouane Fellaini. De ex-Rode Duivel was sinds ...

31
31
Cinel keert plots helemaal zijn kar bij Cercle

Cercle Brugge sluit zijn kalenderjaar af met een lastige opdracht, want vrijdag komt Union op bezoek ...

299
299
'Club Brugge onderhandelt keihard: 35 miljoen'

Club Brugge gaat vrijdagnamiddag in Genk op zoek naar een mooie afsluiter van 2025. Daarna kan het ...

399
399
Zucht van opluchting bij Club: Leko maakt selectie bekend

Vrijdag gaat de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League van start met een bijzonder aantrekkelijke ...

301
301
'City zet nieuwe jaar in met knal: eerste toptransfer 2026'

Na een ietwat aarzelende start van het seizoen, is Manchester City de voorbije weken weer helemaal ...

123
123
Gouden Schoen: Anderlecht favoriet voor twéé grote prijzen

RSC Anderlecht moest tijdens de voorbije gala's van de Gouden Schoen telkens vrede nemen met een ...

800
800
Enorme verrassing in Play-Off I? "Onder radar blijven"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League is voor ...

153
153
'Club ruikt wéér record: ongelooflijke transfersom Ordoñez'

Club Brugge KV wist in 2025 opnieuw straffe financiële cijfers voor te leggen en dat had het in ...

490
490

Meer sportnieuws