Fink bevestigt dubbele opdoffer uit ziekenboeg KRC Genk

door
Fink bevestigt dubbele opdoffer uit ziekenboeg KRC Genk

Een week na de topper tegen Antwerp hoopt Genk om ook Union over de knie te leggen. In aanloop naar dat duel kreeg de fiere koploper in onze competitie wel slecht nieuws uit de ziekenboeg.

Tijdens zijn wekelijkse persbabbel bevestigde Thorsten Fink namelijk dat Nikolas Sattlberger en Yira Sor nog steeds niet van de partij zullen zijn. Vorige week moest het duo reeds verstek geven omwille van fysieke perikelen.

LEES OOK: Hoogspanning bij KRC Genk: supporters roeren zich

Sor & Sattlberger out

Die blijken nog niet van de baan. Sattlberger heeft opnieuw last van een enkelblessure die hij enkele weken geleden opliep tijdens een belofteninterland met Oostenrijk, terwijl Sor sukkelt met een probleem aan de adductoren.

Hoewel ze de trainingen intussen voorzichtig hervat hebben komt de kraker tegen Union zoals gevreesd nog te vroeg. "We hopen om hen na de interlandbreak te recupereren", aldus Fink, die voorts alleen nog Luca Oyen mist.

Fink wacht op Oyen

Hij zit volgens Het Belang van Limburg ondertussen wel eveneens in de laatste fase van zijn revalidatie. Wie weet kan Fink na de interlandbreak dus eindelijk een beroep doen op de polyvalente flankaanvaller van eigen kweek.

Hij moet dan Christopher Bonsu Baah het vuur aan de schenen te leggen. Net zoals middenvelder Ibrahima Sory Bangoura mag hij door de afwezigheid van Sor en Satllberger nagenoeg zeker opnieuw op een basisplaats rekenen.

Denkt u dat Oyen dit seizoen nog veel zal spelen?

Meest recent

UCL: Doku en co verbrodden terugkeer KDB, Barça wint nipt

Kevin De Bruyne heeft een terugkeer in mineur beleefd op het veld van Manchester City. De Rode ...

21
21
Forbs gelooft ogen niet bij Club-ploegmaat: "Fenomeen!"

Met een 4-1-overwinning tegen AS Monaco heeft Club Brugge meteen de toon gezet bij de start van zijn ...

170
170
L'Equipe lyrisch voor Club: drie spelers met 8 op 10

Club Brugge KV heeft op de openingsspeeldag van de League Phase in de Champions League meteen stevig ...

320
320
Nieuwe grote doorbraak: DAZN vindt akkoord in Vlaanderen

Daags voor de achtste speeldag in de Jupiler Pro League, is een nieuwe doorbraak bereikt in de soap ...

549
549
Enorme domper: comeback De Bruyne eindigt met pijnlijke wissel

In de Champions League keerde Kevin De Bruyne met SSC Napoli donderdagavond terug naar zijn ...

241
241
Smet op Club-show: Hayen grijpt in, uitbrander aan zijlijn

Club Brugge heeft een fenomenale start van zijn Champions League-campagne genomen. De Belgische ...

500
500
Vanaken speelt Monaco aan flarden: héél Europa wordt gek

Club Brugge KV is donderdagavond als een wervelwind aan de League Phase van de Champions League ...

388
388
Wat een demonstratie! Club maakt brandhout van Monaco

Club Brugge is op ronduit indrukwekkende wijze aan zijn campagne in de League Phase van de ...

195
195
Sneijder maakt brandhout van Godts: "Met zijn kwaliteiten ..."

De Nederlandse clubs zijn tegenvallend aan de League Phase van de Champions League. Na de nederlaag ...

75
75
Union slaat Nederland met verstomming: "Beter elftal dan PSV"

Union SG is dinsdag als een wervelwind begonnen aan zijn eerste Champions League-campagne en haalde ...

252
252
Mignolet pakt uit met klasse-gebaar na ongeziene rollercoaster

De veelbesproken keeperssituatie bij Club Brugge heeft donderdagavond een nieuwe dimensie gekregen. ...

274
274
Club Brugge-fans spreken schande: "Nóóit penalty!"

Tijdens de openingsspeeldag van de Champions League, kreeg Club Brugge donderdagavond het bezoek van ...

142
142
Hoogspanning bij KRC Genk: supporters roeren zich

KRC Genk heeft woensdagavond andermaal steken laten vallen in de Jupiler Pro League. Zo verloren de ...

281
281
Favoriet Club-Monaco bekend: "60-40 in hun voordeel"

Union SG heeft dinsdag op indrukwekkende wijze zijn campagne in de League Phase van de Champions ...

364
364
Opstellingen Club-Monaco: Hayen slachtoffert basispion

Donderdagavond is het zover, dan begint ook Club Brugge aan zijn campagne in de League Phase ...

76
76
'Comebackbom: Odoi kiest toch voor België'

Denis Odoi nam verrassend afscheid van Royal Antwerp FC en de 37-jarige polyvalente middenvelder zit ...

355
355
Sam Kerkhofs haalt vernietigend uit: “Het is een beerput!”

Sam Kerkhofs is ondertussen een klinkende naam geworden in de Belgische voetbalwereld. De supporter ...

123
123
Woedende Leko trekt aan alarmbel bij KAA Gent

KAA Gent won afgelopen speeldag nog tegen Royal Antwerp FC in de Jupiler Pro League, maar toch zette ...

213
213
'Spectaculaire terugkeer Doumbia bij Antwerp'

Mahamadou Doumbia maakte afgelopen zomermercato de overstap van Royal Antwerp FC naar Al-Ittihad. De ...

531
531
Mourinho heeft beet en briest: bizarre clausule

José Mourinho werd een tijdje geleden ontslagen bij Fenerbahçe. Na de uitschakeling ...

63
63
Simic onthult échte reden Anderlecht-vertrek

Jan-Carlo Simic werd op de valreep nog verkocht aan het Saudische Al-Ittihad. De Servische ...

518
518
Liverpool-fan blijft Simeone pesten: “Krijg ik assist?”

De Champions League-clash tussen Liverpool en Atlético Madrid blijft nazinderen. In het slot ...

62
62
DAZN-affaire moddert aan: Bart Verhaeghe kiest kant

De achtste speeldag van de Jupiler Pro League staat voor de deur en naar alle waarschijnlijkheid ...

1719
1719
'Totale transferwending na topmeeting bij Anderlecht'

Nu de zomermercato achter de rug is, kan de sportieve leiding bij RSC Anderlecht zich toeleggen op ...

628
628
Suprematie doorbroken? "Union mag voet zetten naast Club"

Club Brugge opent donderdagavond zijn campagne in de League Phase van de Champions League. Maar er ...

267
267

Meer sportnieuws