Pocognoli verrast enorm: “Deze clubs brengen beste voetbal”

door
Pocognoli verrast enorm: “Deze clubs brengen beste voetbal”

Sebastien Pocognoli heeft Union SG nog niet op de rails gekregen. De motor van de Brusselse club sputtert nog in Europa én de competitie. Komende speeldag wacht herfstkampioen KRC Genk, tevens een ex-club van de oefenmeester.

Union SG heeft een drie op twaalf in de competitie en het is al van september geleden dat het nog eens wist te winnen in de Jupiler Pro League (3-0 vs KV Kortrijk). Pocognoli beseft dat KRC Genk echter een stevige kluif zal worden.

LEES OOK: Pocognoli jubelt na enorme stunt: Pogba boven water

Verrassende uitspraken

In de competitie staat Union pas tiende en clubs zoals Antwerp en KV Mechelen verrassen vriend en vijand. Toch verbaasde Pocognoli met uitspraken over wie de best voetballende clubs van het moment zijn. “Ik denk dat we de twee ploegen zijn in België die het beste voetbal brengen, dus wordt het voor de neutrale toeschouwer een aangenaam kijkstuk, denk ik”, citeert Het Nieuwsblad de voormalige Rode Duivel.

Pocognoli weet dat de resultaten zullen moeten gaan komen en is klaar voor de strijd tegen de autoritaire leider. “Het is in ieder geval een goede match om te spelen, ja. We zullen de herfstkampioen hier ontvangen met veel intensiteit en wil om te winnen. Hier thuis zijn we - op dat kwartier tegen Cercle Brugge na - altijd goed en halen we een consistent niveau, dus daar moeten we voor gaan tegen Genk.”

Weerzien met ex-club

Pocognoli heeft een verleden als speler in Limburg. “Tegen KRC Genk spelen blijft voor mij inderdaad wel speciaal, ik kijk er dan ook echt naar uit. Ik ken er veel vertrouwde gezichten en er lopen ook enkele jonkies rond die ik heb getraind in de jeugd, die nu bij de A-ploeg zitten. Het maakt me trots dat ik hen een bepaalde basis heb kunnen bijbrengen en ze zich nu ook mogen tonen bij de grote jongens.”

Heeft Pocognoli hier gelijk?

Meest recent

HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

195
195
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

141
141
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

71
71
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

191
191
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

174
174
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

729
729
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

294
294
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

229
229
“Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Real Madrid is leider-af in de Primera Division. Tegen laagvlieger Girona speelde Thibaut Courtois ...

102
102
'Anderlecht kiest verrassende opvolger Coosemans'

Het loopt de laatste weken lekker bij Anderlecht, maar in het Lotto Park beseffen ze dat er nog ...

224
224
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

97
97
'Club Brugge vindt opvolger Onyedika op bekend terrein'

Club Brugge lijkt op de rand van een crisis te balanceren na een pijnlijke week, met nederlagen ...

194
194
KV Mechelen heeft aanwinst beet: Lierse steigert

KV Mechelen is voorlopig één van de revelaties van het seizoen. Ondanks een ...

155
155
Titelkoorts Anderlecht: "Zo is Union kampioen geworden"

Het gaat Anderlecht de laatste weken voor de wind, want zondag lieten ze al hun vierde ...

140
140
Genk hoort het graag: Karetsas legt transferplan op tafel

Hij kende dit seizoen even een dipje, maar de laatste weken haalt Konstantinos Karetsas weer een ...

365
365
'Oosting helpt Antwerp meteen aan topaanwinst'

Er leeft weer hoop op de Bosuil. Zondag pakte Antwerp een knappe zege op Club Brugge en deze week ...

354
354
'Barça bezorgt Club Brugge nieuwe miljoenen'

Club Brugge cashte de voorbije jaren al stevig en er lijken nog de nodige lucratieve transfers in de ...

589
589
Haroun bezorgt Antwerp extra troeven: "Een no-brainer"

Een week geleden zat Antwerp nog in zak en as, maar nu lijkt de Great Old weer te leven. Na de ...

241
241
Transferadvies voor Anderlecht: "Niet meer doen"

Anderlecht heeft zondag een geweldige zaak gedaan met een zege in de kraker tegen Union. Daarmee ...

306
306
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

125
125
TRANSFERUURTJE: 'Transferplan Anderlecht, bom bij City'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

258
258
‘Wilmots mikt op miljoenen: knaltransfer Standard in vizier’

Standard Luik won afgelopen speeldag met het kleinste verschil van KV Mechelen en de Rouches staan ...

163
163
Eerste wintertransfer: KV Mechelen berooft rivaal

De Belgische clubs zijn al volop de transfermarkt aan het afspeuren naar opportuniteiten. Het ...

140
140
Hayen de weg kwijt bij Club: “Wie begrijpt dit nog?”

Club Brugge kreeg na de pandoering tegen Sporting CP een nieuwe mokerslag in de Jupiler Pro League. ...

422
422
Transfervuurwerk bij RSCA: Vandenbempt verwacht iéts

RSC Anderlecht staat weer onder de mensen. De Brusselaars wonnen van Union SG na een zeer matig ...

501
501

Meer sportnieuws