Tedesco spreekt Lukaku tegen en deelt ferme waarschuwing uit

door
Tedesco spreekt Lukaku tegen en deelt ferme waarschuwing uit

Domenico Tedesco heeft zijn selectie van de Rode Duivels voor de komende interlandperiode vrijgegeven. Met Club Brugge-back Joaquin Seys is er weer een nieuweling die zijn kans krijgt van de Italiaanse keuzeheer. Het blijft nog zoeken na de Gouden Generatie.

De resultaten vallen dik tegen en Tedesco blijft nieuwe talenten uitproberen. Er is dan ook veel keuze op de Europese velden. Toch is de Italiaan ervan bewust dat de resultaten en prestaties ook van zich zullen moeten laten spreken. Op een persconferentie waarschuwde hij de Duivels.

LEES OOK: Garcia geeft zijn WK-wens prijs: "Dat hoop ik héél hard"

Niet akkoord met Lukaku

Romelu Lukaku zei eerder dat de huidige generatie Duivels soms te gemakzuchtig is en dat de spelers (nog) niet weten hoe het is om voor de prijzen te spelen. Tedesco is het daar echter niet mee eens. “Ik vind niet dat je iedereen over dezelfde kam kan scheren. Iedereen heeft z’n eigen karakter en speelt in een specifieke club in een specifiek land.”

Vervolgens haalde Tedesco Arne Engels (ex-Club Brugge) als voorbeeld boven. “Arne Engels bijvoorbeeld, speelt bij Celtic voor de titel en in de Champions League. Veel jongeren doen het echt goed bij hun club. Je kan zoiets niet in één zin vatten. Je hebt ook verschillende soorten journalisten hé, die elk voor een ander medium werken.”

Ferme waarschuwing Tedesco

Tedesco deelde ook een ferme waarschuwing uit aan de huidige generatie talenten die een kans bij de Rode Duivels krijgen. “Maar natuurlijk ga ik niet oneindig kansen blijven geven. En de jongeren worden wel degelijk gepusht. Dan is het kwestie of ze het oppikken of niet. Je ziet dat daarom niet altijd meteen terug in de directe resultaten. Er is ook de manier waarop: tegen Frankrijk speelden we thuis heel goed en ook in Italië was het een uur lang goede", citeert Het Laatste Nieuws.

Denk jij dat er momenteel winnaarsmentaliteit ontbreekt bij de Rode Duivels?

Meest recent

Ophef over Bounida en Mokio: Ajax-coach reageert

Het gaat bij Ajax alleen maar van kwaad naar erger. Ook een trainerswissel bracht geen zoden aan de ...

21
21
Club ontsnapte aan domper: "Als ik hem gezien had..."

Club Brugge heeft zaterdag zijn opdracht volbracht door te winnen van Charleroi. Daardoor blijft het ...

41
41
'Volgende trainerswissel in JPL? Fans eisen ontslag'

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League is na dit seizoen halfweg en stilaan tekenen zich ...

77
77
Clement meteen met neus op feiten: "Geen mirakels"

Philippe Clement verraste vorige week vriend en vijand door plots weer aan de slag te gaan. Daar ...

27
27
Courtois krijgt enorme lofzang van Xabi Alonso

De Rode Duivels konden tijdens de voorbije interlands niet rekenen op Thibaut Courtois. De doelman ...

36
36
Biglia kondigt nu al nakend vertrek bij Anderlecht aan

Anderlecht hertekende afgelopen zomer drastisch zijn technische staf, waarbij ze enkele oude ...

392
392
Kompany lacht vergelijking weg: "Je lacht er zelf mee"

Bayern München maakte zaterdag nog maar eens indruk door Freiburg met spectaculaire 6-2-cijfers ...

71
71
STVV raast door en laat Mazzu verweesd achter

STVV kon een geweldige zaak doen en uitlopen op AA Gent. De Truienaars gingen op bezoek bij OH ...

78
78
Hasi haalt opgelucht adem: "Hopelijk is hij nu vertrokken"

RSC Anderlecht juichte, zonder uitfans, toch heel hard na 93 minuten voetballen. De Brusselaars ...

245
245
Pover Anderlecht viert in extra tijd alsnog feest

RSC Anderlecht speelde om 18u30 op het veld van La Louvière. De Brusselaars hadden een ...

206
206
Antwerp zet Stef Wils op straat

Royal Antwerp FC heeft zopas Stef Wils ontslagen. Dat volgt na de zwakke prestatie tegen FCV Dender, ...

369
369
KV Mechelen stunt: Vanderbiest ziet grote kwaliteit

KV Mechelen zorgde voor een geweldige stunt door te winnen op het veld van KRC Genk. Voor de eerste ...

174
174
Scorende Trossard geeft met Arsenal Tottenham pak slaag

In de Premier League stond om 17u30 de topper tussen Arsenal en Tottenham op het programma. Wat ...

43
43
Anderlecht bevestigt niet: "Wat staan we te doen?"

RSC Anderlecht is om 18u30 begonnen aan zijn partij tegen La Louvière. De eerste 45 minuten ...

144
144
C4 onvermijdelijk? Wils spreekt zich uit over ontslag

Antwerp FC heeft zondagnamiddag gezichtsverlies geleden op eigen veld. De Great Old ging immers met ...

197
197
Alwéér goud waard: Trossard beukt Londense derby open

In de Premier League waren de ogen zondagavond op het noorden van Londen gericht. Daar stond ...

44
44
CPL razend spannend: Beerschot weer volop in titelstrijd

In de Challenger Pro League heeft ook Beerschot VA optimaal geprofiteerd van het puntenverlies bij ...

156
156
Totale afgang Antwerp: Dender pakte eerste zege op Bosuil

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een zoveelste dieptepunt bereikt. De Great Old verloor op eigen veld ...

248
248
La Louvière-Anderlecht: Hasi voert bijzondere wissel door

Na twee verdiende thuiszeges wil RSC Anderlecht zondagavond ook bevestigen op verplaatsing. Maar dat ...

230
230
Bedroevende 8 op 21 in eigen huis: Fink maakt balans op

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

207
207
PSV lacht tanden bloot: ook Feyenoord blameert zich thuis

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV dit weekend gouden zaken gedaan. Terwijl het zelf won ...

50
50
Arbitrage velt helder verdict na VAR-relletje Westerlo-Gent

KVC Westerlo speelde zaterdag een meer dan degelijke wedstrijd, maar bleef uiteindelijk op 0-0 ...

301
301
Sporting-coach dropt groot nieuws voor clash met Club

Volgende week wordt de League Phase van de Champions League hervat. Club Brugge staat voor een ...

372
372
Antwerp slikt dubbele opdoffer vlak voor kelderkraker

Antwerp FC wil zondagnamiddag koste wat kost de volle buit pakken in de thuiswedstrijd tegen FCV ...

55
55
Genk blijft sputteren: KVM boekt fraaie stunt in Cegeka Arena

KRC Genk is er niet in geslaagd om op de slotspeeldag van de heenronde in de reguliere een plekje in ...

201
201

Meer sportnieuws