Tedesco spreekt Lukaku tegen en deelt ferme waarschuwing uit

244
Tedesco spreekt Lukaku tegen en deelt ferme waarschuwing uit

Domenico Tedesco heeft zijn selectie van de Rode Duivels voor de komende interlandperiode vrijgegeven. Met Club Brugge-back Joaquin Seys is er weer een nieuweling die zijn kans krijgt van de Italiaanse keuzeheer. Het blijft nog zoeken na de Gouden Generatie.

De resultaten vallen dik tegen en Tedesco blijft nieuwe talenten uitproberen. Er is dan ook veel keuze op de Europese velden. Toch is de Italiaan ervan bewust dat de resultaten en prestaties ook van zich zullen moeten laten spreken. Op een persconferentie waarschuwde hij de Duivels.

LEES OOK: ‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Niet akkoord met Lukaku

Romelu Lukaku zei eerder dat de huidige generatie Duivels soms te gemakzuchtig is en dat de spelers (nog) niet weten hoe het is om voor de prijzen te spelen. Tedesco is het daar echter niet mee eens. “Ik vind niet dat je iedereen over dezelfde kam kan scheren. Iedereen heeft z’n eigen karakter en speelt in een specifieke club in een specifiek land.”

Vervolgens haalde Tedesco Arne Engels (ex-Club Brugge) als voorbeeld boven. “Arne Engels bijvoorbeeld, speelt bij Celtic voor de titel en in de Champions League. Veel jongeren doen het echt goed bij hun club. Je kan zoiets niet in één zin vatten. Je hebt ook verschillende soorten journalisten hé, die elk voor een ander medium werken.”

Ferme waarschuwing Tedesco

Tedesco deelde ook een ferme waarschuwing uit aan de huidige generatie talenten die een kans bij de Rode Duivels krijgen. “Maar natuurlijk ga ik niet oneindig kansen blijven geven. En de jongeren worden wel degelijk gepusht. Dan is het kwestie of ze het oppikken of niet. Je ziet dat daarom niet altijd meteen terug in de directe resultaten. Er is ook de manier waarop: tegen Frankrijk speelden we thuis heel goed en ook in Italië was het een uur lang goede", citeert Het Laatste Nieuws.

Denk jij dat er momenteel winnaarsmentaliteit ontbreekt bij de Rode Duivels?

Meest recent

Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

18
18
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

9
9
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

71
71
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

78
78
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

98
98
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

44
44
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

122
122
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

162
162
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

74
74
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

41
41
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

182
182
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

91
91
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

167
167
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

187
187
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

46
46
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

76
76
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

384
384
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

262
262
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

223
223
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

983
983
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

398
398
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

164
164
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

205
205
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

101
101
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

232
232

Meer sportnieuws