Tedesco spreekt Lukaku tegen en deelt ferme waarschuwing uit

door
Tedesco spreekt Lukaku tegen en deelt ferme waarschuwing uit

Domenico Tedesco heeft zijn selectie van de Rode Duivels voor de komende interlandperiode vrijgegeven. Met Club Brugge-back Joaquin Seys is er weer een nieuweling die zijn kans krijgt van de Italiaanse keuzeheer. Het blijft nog zoeken na de Gouden Generatie.

De resultaten vallen dik tegen en Tedesco blijft nieuwe talenten uitproberen. Er is dan ook veel keuze op de Europese velden. Toch is de Italiaan ervan bewust dat de resultaten en prestaties ook van zich zullen moeten laten spreken. Op een persconferentie waarschuwde hij de Duivels.

LEES OOK: Twee verrassende Duivels bij meest waardevolle spelers

Niet akkoord met Lukaku

Romelu Lukaku zei eerder dat de huidige generatie Duivels soms te gemakzuchtig is en dat de spelers (nog) niet weten hoe het is om voor de prijzen te spelen. Tedesco is het daar echter niet mee eens. “Ik vind niet dat je iedereen over dezelfde kam kan scheren. Iedereen heeft z’n eigen karakter en speelt in een specifieke club in een specifiek land.”

Vervolgens haalde Tedesco Arne Engels (ex-Club Brugge) als voorbeeld boven. “Arne Engels bijvoorbeeld, speelt bij Celtic voor de titel en in de Champions League. Veel jongeren doen het echt goed bij hun club. Je kan zoiets niet in één zin vatten. Je hebt ook verschillende soorten journalisten hé, die elk voor een ander medium werken.”

Ferme waarschuwing Tedesco

Tedesco deelde ook een ferme waarschuwing uit aan de huidige generatie talenten die een kans bij de Rode Duivels krijgen. “Maar natuurlijk ga ik niet oneindig kansen blijven geven. En de jongeren worden wel degelijk gepusht. Dan is het kwestie of ze het oppikken of niet. Je ziet dat daarom niet altijd meteen terug in de directe resultaten. Er is ook de manier waarop: tegen Frankrijk speelden we thuis heel goed en ook in Italië was het een uur lang goede", citeert Het Laatste Nieuws.

Denk jij dat er momenteel winnaarsmentaliteit ontbreekt bij de Rode Duivels?

Meest recent

Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

58
58
Historische Gouden Schoen Vanaken? "Zou te makkelijk zijn"

Hans Vanaken kan zondagavond voor een fenomenale mijlpaal zorgen. Indien hij zichzelf opvolgt als ...

32
32
'Barça helemaal overtuigd: eerste zomertransfer al bepaald'

FC Barcelona kruist zondagavond de degens met eeuwige rivaal Real Madrid in de finale van de ...

42
42
'AA Gent pakt uit: publiekslieveling op zucht van terugkeer'

Onder het bewind van nieuwe coach Rik De Mil, wil KAA Gent zich in de komende maanden herpakken na ...

210
210
Coach vh Jaar: ophefmakende naam plots in de running

Zondagavond wordt in Middelkerke de Gouden Schoen uitgereikt. Daarnaast worden ook prijzen ...

273
273
'Recordtransfer Tzolis: minimum-prijs Club Brugge onthuld'

Club Brugge wist in het voorbije kalenderjaar weer een pak miljoenen op te halen met de verkoop van ...

426
426
Courtois maakt Spanjaarden wild: "Reddingsboei Alonso"

Zondagavond wordt in Riyad de finale van de Supercopa de España afgewerkt. Dat wordt ...

210
210
Van Himst verbaast iedereen met Gouden Schoen-favoriet

Zondagavond wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. In aanloop naar het Gala regent het aan ...

698
698
Straffe Anderlecht-onthulling: "Werd zelfs met flesje gegooid"

RSC Anderlecht wist de voorbije maanden verschillende knappe resultaten neer te zetten. Maar die ...

444
444
'Bayern verwent Kompany met supertransfer in 2026'

Zondagavond trapt het Bayern München van coach Vincent Kompany zijn tweede seizoenshelft op ...

109
109
Gouden Schoen: grootste concurrent voor Tzolis bekend

Als gerespecteerd commentator/analist mocht ook Peter Vandenbempt mee bepalen wie straks de Gouden ...

248
248
TRANSFERUURTJE: 'Kompany lonkt naar JPL, plotse exodus Antwerp'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

177
177
Skoras open over exit Leko: “Pijnlijk, dat is het ergste”

KAA Gent zag coach Ivan Leko naar Club Brugge vertrekken. De Kroatische oefenmeester werd de ...

125
125
Courtois zint op wraak: oorlogstaal richting Barça

Thibaut Courtois is al jarenlang de absolute nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. Toch is er ...

112
112
Vandenbempt maakt Gouden Schoen af: “Kwalijke evolutie”

Vanavond staat de Gouden Schoen op het programma. De grote favorieten zijn bekend en de winnaar zit ...

254
254
'Monstertransfer Jude Bellingham: 180 miljoen euro'

Jude Bellingham is één van de grootste voetbalsterren van het moment. Sinds zijn ...

161
161
‘Twist rond Van Den Bosch, Antwerp grijpt drastisch in’

Royal Antwerp FC dreigt deze wintermercato een ferme transferklap te incasseren. Twee centrale ...

583
583
Skoras doet boekje open over Club: “Zij waren niet eerlijk”

Michal Skoras maakte voor een kleine 2 miljoen euro de overstap van Club Brugge naar KAA Gent. Bij ...

305
305
'Galatasaray klopt aan bij Jupiler Pro League-topclub'

De Belgische ploegen zijn vooral bezig met uitgaande transfers, wat geen verrassing is. Door de ...

93
93
‘Anderlecht in shock: ijskoude douche bij Gouden Schoen’

Niemand zag dit aankomen bij Anderlecht. Wat een bekroning moest worden, dreigt plots misschien een ...

492
492
Miljoenendeal bij Patro: "Er kwam al een bod binnen"

Bij Patro Eisden draaien ze alweer een goed seizoen. De Limburgse tweedeklasser heeft alweer een ...

129
129
'Antwerp ferm verzwakt: twee basispionnen meteen weg'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

502
502
Anderlecht-drama? Hasi haalt schouders op

RSC Anderlecht moet aan de bak. Er staan zeer veel pittige duels op het programma de komende weken. ...

254
254
Gouden Schoen davert: onverwachte twist rond winnaar

De favoriet ligt voor de hand, maar de discussie is nog niet voorbij. Analisten, spelers en ...

400
400
Vanaken looft één RSCA'er: “Hij is redelijk indrukwekkend”

Hans Vanaken is al tien jaar aan het schitteren in België. De middenvelder van Club Brugge zag ...

617
617

Meer sportnieuws