Tedesco spreekt Lukaku tegen en deelt ferme waarschuwing uit

door
Tedesco spreekt Lukaku tegen en deelt ferme waarschuwing uit

Domenico Tedesco heeft zijn selectie van de Rode Duivels voor de komende interlandperiode vrijgegeven. Met Club Brugge-back Joaquin Seys is er weer een nieuweling die zijn kans krijgt van de Italiaanse keuzeheer. Het blijft nog zoeken na de Gouden Generatie.

De resultaten vallen dik tegen en Tedesco blijft nieuwe talenten uitproberen. Er is dan ook veel keuze op de Europese velden. Toch is de Italiaan ervan bewust dat de resultaten en prestaties ook van zich zullen moeten laten spreken. Op een persconferentie waarschuwde hij de Duivels.

LEES OOK: 'Oude bekende wil Openda uit Italiaanse hel verlossen'

Niet akkoord met Lukaku

Romelu Lukaku zei eerder dat de huidige generatie Duivels soms te gemakzuchtig is en dat de spelers (nog) niet weten hoe het is om voor de prijzen te spelen. Tedesco is het daar echter niet mee eens. “Ik vind niet dat je iedereen over dezelfde kam kan scheren. Iedereen heeft z’n eigen karakter en speelt in een specifieke club in een specifiek land.”

Vervolgens haalde Tedesco Arne Engels (ex-Club Brugge) als voorbeeld boven. “Arne Engels bijvoorbeeld, speelt bij Celtic voor de titel en in de Champions League. Veel jongeren doen het echt goed bij hun club. Je kan zoiets niet in één zin vatten. Je hebt ook verschillende soorten journalisten hé, die elk voor een ander medium werken.”

Ferme waarschuwing Tedesco

Tedesco deelde ook een ferme waarschuwing uit aan de huidige generatie talenten die een kans bij de Rode Duivels krijgen. “Maar natuurlijk ga ik niet oneindig kansen blijven geven. En de jongeren worden wel degelijk gepusht. Dan is het kwestie of ze het oppikken of niet. Je ziet dat daarom niet altijd meteen terug in de directe resultaten. Er is ook de manier waarop: tegen Frankrijk speelden we thuis heel goed en ook in Italië was het een uur lang goede", citeert Het Laatste Nieuws.

Denk jij dat er momenteel winnaarsmentaliteit ontbreekt bij de Rode Duivels?

Meest recent

Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

2
2
De Bruyne is helemaal terug: Conte en Højlund reageren

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

12
12
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

51
51
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

8
8
Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Union lijkt als leider aan de Champions' Play-Off te zullen beginnen. De Brusselaars wonnen immers ...

13
13
Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Lange tijd leek er vanavond terug spanning te komen in de strijd om de tweede promotieplek. KV ...

41
41
Club toont twee gezichten: "Met Vormer was het geen waar"

Aangezien Union zaterdagavond al zijn wedstrijd won, moet Club zelf ook winnen in Westerlo om in het ...

102
102
Nieuw sprookje bij Union: "Magnifiek!"

Union heeft zaterdag geen steek laten vallen in de titelstrijd. Tegen rode lantaarn Dender ...

22
22
Hayen verklaart 'stijlbreuk' Genk in vergelijking met Club

KRC Genk speelt zondag zijn laatste troeven uit in de strijd om de Champions' Play-Off. Bij een ...

61
61
16-jarige redt Arsenal, Chelsea gaat pijnlijk onderuit

Arsenal blijft stevig aan de leiding in de Premier League. Tegen Everton leek het wel lange tijd op ...

12
12
De Bruyne beslissend: Napoli zet scheve situatie recht

Napoli heeft zaterdag een scheve situatie rechtgezet. Tegen Lecce kwam het in eigen stadion op ...

44
44
Gert Verheyen staat weer op: grote comeback na 20 jaar

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

73
73
Wisselvallig Union kraakt Dender pas na rust in Dudenpark

Union had vanavond aan één goede helft genoeg om Dender over de knie te leggen. De ...

22
22
'Nieuw drama voor Club Brugge: grote paniek rond Ordonez'

Joël Ordóñez leek op weg naar een absolute recorddeal, maar plots duiken er ...

165
165
"Enorme kwaliteiten" - Onana wild van nieuwste Rode Duivel

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

72
72
Herman Brusselmans krijgt enorm zware klap te verwerken

Herman Brusselmans staat al decennia bekend als één van de opvallendste stemmen in de ...

61
61
KVM tegen Anderlecht en Club: "Zij zijn beste van België"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

141
141
Mazzu in de wolken: "Het mooiste cadeau"

De strijd om het behoud heeft zaterdagnamiddag een nieuwe wending gekregen. OH Leuven is op de ...

33
33
'Schokkende transfer Doku: transfersom bekend'

Manchester City kreeg deze week een stevige tik. Het ging met 3-0 onderuit tegen Real Madrid en ...

122
122
Net geen stunt voor NXT: Beveren wendt eerste nederlaag af

SK Beveren liep zaterdag bijna tegen zijn eerste nederlaag van het seizoen aan. Na het titelfeest ...

70
70
OHL wint op Mambourg en wipt weg uit gevarenzone

Felice Mazzu heeft zijn oude club een peer gestoofd. Uitgerekend op Mambourg kon OHL eindelijk nog ...

26
26
Negenkoppig Bayern ontsnapt aan tweede seizoensnederlaag

Bayern München heeft de kans laten liggen om een nieuwe stap richting de titel te zetten. In de ...

88
88
De Ketelaere helpt Atalanta bij comeback aan punt in kraker

Uitstekend nieuws voor de Rode Duivels: Charles De Ketelaere heeft zaterdag zijn rentree gemaakt. De ...

33
33
'Recordtransfer Club: Barça mengt zich in strijd'

Bij Club Brugge zullen er komende zomer ongetwijfeld weer enkele transferrecords sneuvelen. Het ...

240
240
Vergeten Rode Duivel spuwt gal: "Gebrek aan erkenning"

Het wordt komende week uitkijken naar de selectie van de Rode Duivels voor de oefeninterlands tegen ...

182
182

Meer sportnieuws