Domper voor Rode Duivels: 'Ik houd mijn hart vast..."

door
Domper voor Rode Duivels: 'Ik houd mijn hart vast...

De Rode Duivels moeten in de komende twee weken proberen om zich alsnog te kwalificeren voor de kwartfinales van de Nations League of op zijn minst rechtstreekse degradatie te vermijden. Daarvoor zullen ze resultaten moeten halen tegen Italië en Israël.

Terwijl de uitwedstrijd tegen Israël net als de heenmatch in september afgewerkt zal worden in Hongarije, deze keer mét fans in Boedapest, komt eerst Italië op 14 november op bezoek in het Koning Boudewijnstadion. Maar voor die wedstrijd is er toch één grote zorg.

LEES OOK: Wisselvallig Union kraakt Dender pas na rust in Dudenpark

Zorgen over grasmat in Koning Boudewijnstadion

De grasmat in het nationale stadion ligt er immers niet al te best bij. Union speelde er donderdagavond zijn Europa League-wedstrijd tegen AS Roma en Charles Vanhoutte was niet mals. "Ik hou mijn hart vast voor de match van de Belgen. Ze (de greenkeepers, red.) gaan veel werk hebben", verklaarde hij achteraf immers aan Het Laatste Nieuws.

Het zal dus niet evident worden voor de Duivels om op een dergelijke match goed voetbal te brengen. Iets waar ook Union niet in slaagde. Ze moesten uiteindelijk vrede nemen met een 1-1-gelijkspel tegen Roma na een weinig interessante wedstrijd.

Union ondervond ook problemen

"Die eerste helft moet saai geweest zijn voor de neutrale supporter. Ik amuseerde me zelf ook niet zo", was Vanhoutte daarover goudeerlijk. "Het was héél tactisch. Een beetje op zijn Italiaans."

"Een punt tegen AS Roma is niet slecht. Voor de match zou je daarvoor tekenen, maar als je de match zag, mogen we misschien toch een beetje ontgoocheld zijn", was zijn uiteindelijke conclusie dan ook.

Denk je dat de grasmat een probleem zal zijn voor de Rode Duivels?

Meest recent

Dissonant bij matig Anderlecht: kranten delen 4 op 10 uit

RSC Anderlecht is er zondag dan toch niet in geslaagd om zich mathematisch te verzekeren van zijn ...

40
40
Nachtmerrie Kompany komt uit: code rood bij Bayern

Deze week worden de tickets voor de kwartfinales van de Champions League uitgedeeld. Bayern ...

64
64
Hayen grijpt drastisch in: groot slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk heeft een mooie week achter de rug. De Limburgers wonnen in de Europa League van SC ...

101
101
WK-ticket op helling: Rode Duivel maakt zich onmogelijk

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

299
299
Club Brugge blundert zwaar: groot drama rond Vanaken

Club Brugge pakte in Westerlo de drie punten, maar schrok zich vooral een hoedje toen Hans Vanaken ...

155
155
Race om Play-Off I: dit scenario heeft elke kandidaat nodig

Naar jaarlijkse gewoonte belooft de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro ...

165
165
Taravel reageert na domme rode kaart Bertaccini

Anderlecht heeft zondagavond de kans laten liggen om al zekerheid te verkrijgen over deelname aan de ...

299
299
'Genk op stelten: Real Madrid dropt 50 miljoen'

KRC Genk zal volgende week alles uit de kast moeten halen om de top zes nog binnen te dringen. Het ...

391
391
Cercle in play-downs: Van der Bruggen trekt harde conclusie

Na FCV Dender is nu ook Cercle Brugge helemaal zeker dat het straks in de Relegation Play-Off aan de ...

153
153
AC Milan laat unieke kans liggen in titelstrijd

De Italiaanse titelstrijd had dit weekend een volledig nieuw elan kunnen krijgen. Leider Inter had ...

39
39
'WK-finale' op slotspeeldag: "Een slopend seizoen"

De slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League belooft volgende week nog ...

60
60
Anderlecht in zak en as: "Verdienen niet te verliezen"

Anderlecht zal op de laatste speeldag van de reguliere competitie zijn ticket voor de Champions' ...

282
282
Oosting is zeer streng voor Antwerp-schlemiel

Voor Antwerp was de top zes al buiten bereik en dus moet het zich zien klaar te stomen voor de ...

125
125
Emotionele Vanderbiest: "Derde mooiste dag van mijn leven"

De voorbije jaren greep KV Mechelen meermaals op de valreep nog naast deelname aan de Champions' ...

89
89
Cercle moet naar play-downs, La Louvière mag nog hopen

De 29ste speeldag van de Jupiler Pro League werd zondagavond nog afgesloten met een kelderkraker. ...

131
131
Droom Standard spat uiteen: "Nog klein waterkansje"

Standard lijkt zijn droom om de Champions' Play-Off te spelen te mogen gaan opbergen. De Rouches ...

101
101
KV Mechelen klopt in blessuretijd Anderlecht en mag naar PO1

In het duel tussen KV Mechelen en Anderlecht stond zondagavond nog zekerheid over een ticket voor de ...

285
285
Achilleshiel STVV onthuld: "Dat weten andere ploegen nu ook"

STVV lijkt de voeling met Union en Club Brugge wat te verliezen. De Kanaries liepen zondag al tegen ...

131
131
Anderlecht jaagt op grote dubbelslag: nieuwe coach en TD

Anderlecht heeft met Jérémy Taravel tijdelijk duidelijkheid geschapen op de bank. De ...

453
453
'Hoefkens met anderhalf been buiten na gigantische afgang'

In de Nederlandse Eredivisie heeft NAC Breda zondagnamiddag met schandalige 6-0-cijfers verloren van ...

91
91
Tottenham staat op uit doden: Liverpool vloekt in slotminuut

In de Engelse Premier League is Tottenham Hotspur zondagavond opgestaan uit de doden. Op bezoek bij ...

50
50
Club Brugge krijgt eerste blessure-verdict Vanaken te horen

Ondanks de nipte zege op het veld van KVC Westerlo, heerste zaterdagavond grote ongerustheid in het ...

540
540
Toptransfer voor Genk: "Scouts mogen blijven komen"

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

232
232
Barça haalt uit in La Liga, Raphinha heerst met hattrick

In de Spaanse Primera Division heeft FC Barcelona zondagnamiddag gepast gereageerd op de overwinning ...

35
35
Standard gooit PO I te grabbel: Antwerp overleeft penalty en rood

Standard maakt mathematisch gezien nog kans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar heeft ...

127
127

Meer sportnieuws