Dikke dissonant in Brugge: "Moeite met niveau van Club"

907 stemmen
Dikke dissonant in Brugge:

Club Brugge heeft woensdagavond een gouden driepunter gepakt in de Champions League. Blauw-Zwart haalde het op eigen veld immers met 1-0 van Aston Villa. Desondanks was één van de Brugse sterkhouders wederom niet op de afspraak.

De Belgische kampioen werd op voorhand omschreven als de underdog voor dit duel. Aston Villa had in zijn voorbije duels weliswaar enkele steken laten vallen, maar draait niet voor niets mee in de bovenste regionen van de Premier League. Bovendien had het 9 op 9 gepakt tijdens de eerste drie CL-speeldagen.

LEES OOK: Nieuw koningskoppel bij Duivels? “Stond gewoon goed”

Voldoende uitblinkers

Maar Club kon op eigen veld zijn voet naast die van Villa zetten. Het liet zelfs enkele goede kansen liggen om op voorsprong te komen. Vervolgens kreeg het een helpende hand van de bezoekers. Letterlijk: zo veroorzaakte Tyrone Mings een strafschop na wel heel klungelig handspel.

Hans Vanaken nam dat geschenkje gretig in ontvangst en bezorgde zijn ploeg zo de drie punten. De aanvoerder hoorde dan ook bij de Brugse uitblinkers. Ook Ardon Jashari, Christos Tzolis, Brandon Mechele, Joaquin Seys en Joel Ordoñez wisten heel wat punten te scoren op Europees niveau.

Flauwe Skov Olsen

Over het algemeen kwam de hele ploeg van coach Nicky Hayen sterk voor de dag, al was er toch ook één dissonant. Zo maakte Andreas Skov Olsen wederom geen goede indruk. Intrinsiek is de Deen één van de beste spelers bij Club, maar niet voor het eerst dit seizoen speelde hij ronduit ondermaats.

De commentaren aan zijn adres waren dan ook scherp. "Flauwtjes. Opnieuw. Net voor zijn invalbeurt had hij een vrije schietkans, maar hij trapte te wild over. Blijft zoeken naar zijn beste vorm", klonk het bijvoorbeeld bij Het Nieuwsblad. "Een halfuur nergens te bespeuren, maar dan plots even zichzelf. Na de rust opnieuw veel te weinig, al deed hij wel zijn verdedigende werk", aldus Het Laatste Nieuws.

Te mager voor Europese top?

De Champions League zou nochtans een ideaal podium voor Skov Olsen moeten zijn om zich in de kijker te spelen van clubs uit de Europese topcompetities. Maar door zijn wispelturige vormcurve is het maar de vraag of hij dat niveau überhaupt wel aankan. "Het is al te vaak gebeurt in de grote matchen dat Skov Olsen niet opstaat. Dat gaat hij toch moeten terug vinden. Ik dacht ook dat hij een speler was wiens plafond hoger lag, maar op dit moment kan hij maar moeilijk mee op het niveau van Club", aldus GvA-journalist Koen Frans bij Sjotcast.

Indien iedereen fit en in vorm, staat Skov Olsen dan in uw basisploeg bij het huidige Club?

Meest recent

Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

14
14
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

109
109
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

247
247
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

119
119
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

108
108
Ook De Bruyne ontsnapt niet aan kritiek na Egypte

De analisten keuvelen rustig door na het 1-1 gelijkspel van de Belgen tegen Egypte. Het WK is aldus ...

120
120
Duivels wapen staat op: “WK-tegenstanders huiveren”

Ondanks het gelijkspel van België tegen Egypte zou de sfeer in het Duivelse kamp nog goed zijn. ...

142
142
‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Cercle Brugge is naarstig op zoek naar zomerse opportuniteiten om de kern voor volgend seizoen te ...

104
104
Nieuw koningskoppel bij Duivels? “Stond gewoon goed”

Het gelijkspel van België tegen Egypte op het WK maakt heel wat wakker. Ook bij de analisten is ...

258
258
“Kan hem niet uitstaan!”: Rudi Garcia compleet afgemaakt

De Belgen speelden 1-1 gelijk tegen Egypte op de eerste groepswedstrijd van het WK. Geen drama, maar ...

324
324
Frustratie loopt op: Egypte haalt ferm uit na België

Egypte stond dicht bij een stunt tegen de Rode Duivels. Mohamed Salah en consorten kwamen op ...

533
533
‘Schoktransfer Lukaku: Spaanse club all-in voor Rode Duivel’

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kwam afgelopen seizoen amper in actie voor ...

419
419
Grijpt Garcia genadeloos in? “Iemand anders kapitein”

Het 1-1 gelijkspel van de Rode Duivels tegen Egypte zindert nog na. België start niet optimaal ...

505
505
Grote Duivelse vrees bij Vandenbempt: “Een schande!”

De eerste WK-wedstrijd van de Rode Duivels in de Verenigde Staten zit erop. Tegen Egypte kwamen de ...

280
280
Beerschot haalt uit en plukt pion weg bij concurrent

Beerschot greep dit seizoen net naast promotie naar de Jupiler Pro League, maar de Kielse Ratten ...

83
83
TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

566
566
Mechele briest: "Dit liep er mis bij de Rode Duivels"

Brandon Mechele kreeg tegen Egypte het vertrouwen van Rudi Garcia. De centrale verdediger van Club ...

358
358
Één Rode Duivel volledig afgeserveerd op WK?

De Rode Duivels speelden 1-1 gelijk tegen Egypte. Als vervanger van Romelu Lukaku koos bondscoach ...

369
369
Ngoy slaat op tafel na Egypte: “Tuurlijk ontgoocheling”

België kwam niet verder dan een 1-1 gelijkspel tegen Egypte. De eerste wedstrijd op het WK ...

169
169
Emoties bij Kaapverdië: 40-jarige WK-held gaat viraal

De eerste grote stunt van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is een feit. ...

64
64
Burgess verlaat Union voor KAA Gent: grote ambities

Christian Burgess was de afgelopen jaren de steunpilaar van Union SG, maar de ervaren verdediger was ...

303
303
'Opvolger Tzolis: Club Brugge meldt zich in Bundesliga'

Club Brugge nam inmiddels afscheid van Simon Mignolet, Dani van den Heuvel en Aleksandar Stankovic. ...

363
363
L'Equipe buist twee Duivels: kop van Jut krijgt pijnlijke 3

De Rode Duivels hebben geen al te beste beurt gemaakt tijdens hun WK-opener tegen Egypte (1-1). Ook ...

484
484
Mechele bejubelt 'echte leider' bij Duivels: "Op training ..."

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

262
262
Grove 'Vanaken-blunder' Garcia: analisten trekken fel van leer

Een puntendeling tegen Egypte is op zich geen slecht resultaat, maar naar het vervolg van het WK ...

1833
1833

Meer sportnieuws