Dikke dissonant in Brugge: "Moeite met niveau van Club"

door
Dikke dissonant in Brugge:

Club Brugge heeft woensdagavond een gouden driepunter gepakt in de Champions League. Blauw-Zwart haalde het op eigen veld immers met 1-0 van Aston Villa. Desondanks was één van de Brugse sterkhouders wederom niet op de afspraak.

De Belgische kampioen werd op voorhand omschreven als de underdog voor dit duel. Aston Villa had in zijn voorbije duels weliswaar enkele steken laten vallen, maar draait niet voor niets mee in de bovenste regionen van de Premier League. Bovendien had het 9 op 9 gepakt tijdens de eerste drie CL-speeldagen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

Voldoende uitblinkers

Maar Club kon op eigen veld zijn voet naast die van Villa zetten. Het liet zelfs enkele goede kansen liggen om op voorsprong te komen. Vervolgens kreeg het een helpende hand van de bezoekers. Letterlijk: zo veroorzaakte Tyrone Mings een strafschop na wel heel klungelig handspel.

Hans Vanaken nam dat geschenkje gretig in ontvangst en bezorgde zijn ploeg zo de drie punten. De aanvoerder hoorde dan ook bij de Brugse uitblinkers. Ook Ardon Jashari, Christos Tzolis, Brandon Mechele, Joaquin Seys en Joel Ordoñez wisten heel wat punten te scoren op Europees niveau.

Flauwe Skov Olsen

Over het algemeen kwam de hele ploeg van coach Nicky Hayen sterk voor de dag, al was er toch ook één dissonant. Zo maakte Andreas Skov Olsen wederom geen goede indruk. Intrinsiek is de Deen één van de beste spelers bij Club, maar niet voor het eerst dit seizoen speelde hij ronduit ondermaats.

De commentaren aan zijn adres waren dan ook scherp. "Flauwtjes. Opnieuw. Net voor zijn invalbeurt had hij een vrije schietkans, maar hij trapte te wild over. Blijft zoeken naar zijn beste vorm", klonk het bijvoorbeeld bij Het Nieuwsblad. "Een halfuur nergens te bespeuren, maar dan plots even zichzelf. Na de rust opnieuw veel te weinig, al deed hij wel zijn verdedigende werk", aldus Het Laatste Nieuws.

Te mager voor Europese top?

De Champions League zou nochtans een ideaal podium voor Skov Olsen moeten zijn om zich in de kijker te spelen van clubs uit de Europese topcompetities. Maar door zijn wispelturige vormcurve is het maar de vraag of hij dat niveau überhaupt wel aankan. "Het is al te vaak gebeurt in de grote matchen dat Skov Olsen niet opstaat. Dat gaat hij toch moeten terug vinden. Ik dacht ook dat hij een speler was wiens plafond hoger lag, maar op dit moment kan hij maar moeilijk mee op het niveau van Club", aldus GvA-journalist Koen Frans bij Sjotcast.

Indien iedereen fit en in vorm, staat Skov Olsen dan in uw basisploeg bij het huidige Club?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

45
45
'Hard gelag voor Noa Lang: wééral nieuwe transfer'

Na een moeizame periode bij SSC Napoli, kreeg Noa Lang in januari een reddingsboei toegeworpen ...

0
0
'Bom ontploft bij Real: sterren clashen brutaal op training'

Aanstaande zondag kan FC Barcelona zich mathematisch tot landskampioen kronen, uitgerekend op eigen ...

53
53
'Barça beslist: schokkende transfer met Club Brugge'

Barça wil hem koste wat kost binnenhalen, maar Club Brugge denkt er niet aan om hem te laten ...

373
373
Opvallende transformatie bij Lommel: "Op lange termijn..."

Lommel mag nog steeds dromen van promotie naar de Jupiler Pro League. Het moet daarvoor zaterdag op ...

33
33
Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

De voorbije maanden switchten al tal van Belgische spelers naar een ander land. Met het WK in ...

20
20
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

139
139
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

139
139
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

105
105
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

47
47
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

167
167
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

37
37
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

131
131
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

555
555
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

326
326
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

289
289
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

255
255
Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

49
49
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

248
248
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

82
82
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

474
474
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

308
308
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

111
111
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

104
104
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

143
143

Meer sportnieuws