Dikke dissonant in Brugge: "Moeite met niveau van Club"

door
Dikke dissonant in Brugge:

Club Brugge heeft woensdagavond een gouden driepunter gepakt in de Champions League. Blauw-Zwart haalde het op eigen veld immers met 1-0 van Aston Villa. Desondanks was één van de Brugse sterkhouders wederom niet op de afspraak.

De Belgische kampioen werd op voorhand omschreven als de underdog voor dit duel. Aston Villa had in zijn voorbije duels weliswaar enkele steken laten vallen, maar draait niet voor niets mee in de bovenste regionen van de Premier League. Bovendien had het 9 op 9 gepakt tijdens de eerste drie CL-speeldagen.

LEES OOK: 'Renard speelt hoog spel: zéér bizarre transferwending'

Voldoende uitblinkers

Maar Club kon op eigen veld zijn voet naast die van Villa zetten. Het liet zelfs enkele goede kansen liggen om op voorsprong te komen. Vervolgens kreeg het een helpende hand van de bezoekers. Letterlijk: zo veroorzaakte Tyrone Mings een strafschop na wel heel klungelig handspel.

Hans Vanaken nam dat geschenkje gretig in ontvangst en bezorgde zijn ploeg zo de drie punten. De aanvoerder hoorde dan ook bij de Brugse uitblinkers. Ook Ardon Jashari, Christos Tzolis, Brandon Mechele, Joaquin Seys en Joel Ordoñez wisten heel wat punten te scoren op Europees niveau.

Flauwe Skov Olsen

Over het algemeen kwam de hele ploeg van coach Nicky Hayen sterk voor de dag, al was er toch ook één dissonant. Zo maakte Andreas Skov Olsen wederom geen goede indruk. Intrinsiek is de Deen één van de beste spelers bij Club, maar niet voor het eerst dit seizoen speelde hij ronduit ondermaats.

De commentaren aan zijn adres waren dan ook scherp. "Flauwtjes. Opnieuw. Net voor zijn invalbeurt had hij een vrije schietkans, maar hij trapte te wild over. Blijft zoeken naar zijn beste vorm", klonk het bijvoorbeeld bij Het Nieuwsblad. "Een halfuur nergens te bespeuren, maar dan plots even zichzelf. Na de rust opnieuw veel te weinig, al deed hij wel zijn verdedigende werk", aldus Het Laatste Nieuws.

Te mager voor Europese top?

De Champions League zou nochtans een ideaal podium voor Skov Olsen moeten zijn om zich in de kijker te spelen van clubs uit de Europese topcompetities. Maar door zijn wispelturige vormcurve is het maar de vraag of hij dat niveau überhaupt wel aankan. "Het is al te vaak gebeurt in de grote matchen dat Skov Olsen niet opstaat. Dat gaat hij toch moeten terug vinden. Ik dacht ook dat hij een speler was wiens plafond hoger lag, maar op dit moment kan hij maar moeilijk mee op het niveau van Club", aldus GvA-journalist Koen Frans bij Sjotcast.

Indien iedereen fit en in vorm, staat Skov Olsen dan in uw basisploeg bij het huidige Club?

Meest recent

Union ontsnapt dankzij VAR aan nederlaag in LeuvenUn

De terugkeer van David Hubert naar Den Dreef heeft Union geen zege opgeleverd. Een stug OH Leuven ...

22
22
Leko kondigt enorme domper aan voor Marseille

Club Brugge heeft in de voorbije week vertrouwen kunnen tanken. Na de bekeruitschakeling tegen ...

43
43
Nainggolan beslissend, Lommel wint op valreep

Radja Nainggolan maakte deze winter een veelbesproken transfer van Lokeren naar Patro Eisden. ...

16
16
Leko en Verhaeghe niet op zelfde lijn: "Ik kon niet kwaad zijn"

Club Brugge heeft zaterdagavond gedaan wat het moest doen door Zulte Waregem te kloppen. Ze moesten ...

258
258
'KV Mechelen schiet in actie voor opvolger Lauberbach'

KV Mechelen hoopt zondag tegen Westerlo op een zege om zo zijn plaats in de top zes veilig te ...

115
115
'Union blijft gaan en wil nog een spits binnenhalen'

Het blijft Union maar voor de wind gaan. Nadat het vorig seizoen al de landstitel veroverde prijkt ...

14
14
'Club slaat meteen weer toe: tweede aanwinst op komst'

Club Brugge heeft zaterdag een eerste keer weten toe te slaan op de transfermarkt. Het rondde immers ...

300
300
Liverpool krijgt nieuwe mokerslag na goal in slotminuut

Liverpool blijft op de sukkel in de Premier League. De uittredende kampioen kon zaterdagavond al ...

29
29
Club moet bibberen tot einde maar knoopt weer aan met zege

Club Brugge heeft zich nu ook in eigen land weer hersteld van de pijnlijke nederlagen tegen ...

112
112
‘Lukaku verrast: Napoli krijgt transferbom om de oren’

Romelu Lukaku traint eindelijk weer volledig mee bij Napoli. Maar nog voor hij écht terug ...

215
215
Saintfiet haalt met straf verhaal keihard uit naar JPL-clubs

Tom Saintfiet is een Belgische coach die een zeer groot aanzien heeft in Afrika. Vreemd genoeg ...

96
96
Kompany ziet oorzaak voor nederlaag Bayern München

Bayern München verloor met 1-2 van FC Augsburg. Het was een verdiende eerste nederlaag in de ...

81
81
Sensatie bij Club Brugge: fans viseren één man

Club Brugge begon om 18u15 aan zijn thuisduel tegen Zulte Waregem. De eerste 45 minuten liggen ...

463
463
Bormans geeft geheim Union prijs: "Zelfs Mourinho niet"

Philippe Bormans levert goed werk bij Union SG. De Brusselaars zijn uitgegroeid tot een topclub in ...

53
53
Sterke Bounida gidst Ajax naar zeer belangrijke zege

Ajax begint nog maar eens opnieuw met Jordi Cruijff. Na de dramatische passages van Sven Mislintat ...

32
32
Hasi ziet kwaliteitsinjectie: "Extra concurrentie"

Bij RSC Anderlecht werden er al een aantal in- en uitgaande transfers afgerond. Trainer Besnik Hasi ...

162
162
Beerschot schiet zichzelf in voet, Lokeren met straffe reeks

In de Challenger Pro League hebben Lokeren en Beerschot de punten onder mekaar verdeeld. In de ...

147
147
Man City veert recht, Tottenham blijft op de dool

We zijn dit seizoen niet onder de indruk van het algemene niveau in de Premier League. Veel topclubs ...

8
8
STVV grijpt koppositie: droomseizoen krijgt vervolg

Het sprookjesachtige seizoen van STVV blijft maar verder vorm krijgen. De Kanaries wisten nu ook een ...

128
128
Sensatie in Bundesliga: Bayern verliest in eigen huis

Van een titelstrijd is geen sprake meer in Duitsland. Het is alleen nog maar de vraag wanneer Bayern ...

83
83
Club Brugge aan zet: Leko voert twee wissels door

Club Brugge speelt om 18u15 tegen Zulte Waregem. Een partij die ze moeten winnen na de nederlaag ...

138
138
'Topclub legt bod neer, Lierse SK haalt opgelucht adem'

Bij Lierse SK hebben ze met Bryan Adinany een zeer interessante spits in hun rangen. Aan interesse ...

127
127
Gouden zet van Hasi: "Hij is zeer belangrijk voor Anderlecht"

Besnik Hasi maakt tot op heden weinig indruk als coach van RSC Anderlecht. Maar de trainer heeft wel ...

284
284
Club Brugge slaat toe: eerste wintertransfer is een feit

Dat Club Brugge versterking nodig heeft, dat is duidelijk. Het bestuur weet dit ook en heeft vandaag ...

343
343
Lukaku naar Anderlecht: icoon stelt zich grote vragen

Bij RSC Anderlecht haalden ze ondertussen al bijna zeven jaar geleden Vincent Kompany terug naar het ...

338
338

Meer sportnieuws