Tielemans toont grote klasse na Club Brugge-fluitconcerten

door
Tielemans toont grote klasse na Club Brugge-fluitconcerten

Op de vierde speeldag heeft Club Brugge voor een fraaie stunt gezorgd in de Champions League door met 1-0 te winnen van Aston Villa. De Belgische kampioen kon in eigen huis dan ook rekenen op de vocale steun van de uitgelaten supporters. Al toonde een deel daarvan zich ook van zijn slechtste kant.

De kalendermakers van de UEFA waren de Brugse fans in de twee voorbije matchen niet echt gunstig gezet. Zo werden de duels tegen AC Milan en Aston Villa telkens bij de wedstrijden in de vooravond gepland. Bijgevolg gingen de twee matchen al om 18u45 van start. Niet evident op een doordeweekse werkdag.

Maar dat vroege aanvangsuur weerhield de blauw-zwarte achterban er niet van om weer in groten getale naar het Jan Breydel-stadion af te zakken. Er heerste dan ook een aangename sfeer op de kille herfstavond. En dat had duidelijk een goede invloed op de manschappen van coach Nicky Hayen.

LEES OOK: Duivels plan met Tielemans onthuld: “Essentieel”

Tielemans geviseerd

Een deel van de Brugse aanhang toonde zich er niet bepaald klassevol ten opzichte van de tegenstander. Meer bepaald ten opzichte van Youri Tielemans. De middenvelder heeft nochtans een jarenlange staat van dienst bij de nationale ploeg en heeft inmiddels al meer dan 70 caps achter zijn naam staan.

Zijn verdiensten voor het vaderland staan dus buiten kijf. Maar daar had een flink aantal Club-fans geen boodschap aan, zijn verleden bij rivaal Anderlecht bleek veel zwaarder door te wegen. Zo kreeg Tielemans bij nagenoeg elke baltoets een striemend fluitconcert over zich heen.

Gepaste reactie

Niet bepaald een groot gebaar van sportiviteit. De middenvelder liet het echter niet aan zijn hart komen en toonde vlak na de match zijn klasse. Ondanks de zure nederlaag en aanhoudende fluitconcerten nam Tielemans immers uitgebreid de tijd om de Bruggelingen persoonlijk te feliciteren. Ook sprak hij even bij met enkele oude bekenden van bij de nationale ploeg zoals Hans Vanaken en Simon Mignolet.

Opvallend dus dat hij zo hard werd aangepakt. "Ik kan me alleen maar inbeelden dat hij werd uitgefloten voor zijn Anderlecht-verleden. Want hij heeft zich toch nooit negatief uitgelaten over Club Brugge. Zo zit hij ook niet in mekaar, dat is een doodbrave gast. Dus dat vind ik wel jammer voor één van onze meest ervaren Duivels op dit moment. Na de match zag je ook hoe supersportief hij was", stelt journalist Koen Frans bij Sjotcast.

Begrijpt u de fluitconcerten aan het adres van Tielemans?

Meest recent

'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

28
28
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

16
16
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

358
358
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

36
36
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

43
43
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

254
254
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

59
59
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

304
304
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

351
351
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

51
51
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

159
159
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

133
133
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

80
80
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

35
35
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

267
267
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

52
52
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

46
46
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

223
223
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

120
120
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

308
308
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

231
231
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

298
298
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

706
706
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

287
287
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

158
158

Meer sportnieuws