Tielemans toont grote klasse na Club Brugge-fluitconcerten

door
Tielemans toont grote klasse na Club Brugge-fluitconcerten

Op de vierde speeldag heeft Club Brugge voor een fraaie stunt gezorgd in de Champions League door met 1-0 te winnen van Aston Villa. De Belgische kampioen kon in eigen huis dan ook rekenen op de vocale steun van de uitgelaten supporters. Al toonde een deel daarvan zich ook van zijn slechtste kant.

De kalendermakers van de UEFA waren de Brugse fans in de twee voorbije matchen niet echt gunstig gezet. Zo werden de duels tegen AC Milan en Aston Villa telkens bij de wedstrijden in de vooravond gepland. Bijgevolg gingen de twee matchen al om 18u45 van start. Niet evident op een doordeweekse werkdag.

Maar dat vroege aanvangsuur weerhield de blauw-zwarte achterban er niet van om weer in groten getale naar het Jan Breydel-stadion af te zakken. Er heerste dan ook een aangename sfeer op de kille herfstavond. En dat had duidelijk een goede invloed op de manschappen van coach Nicky Hayen.

LEES OOK: UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

Tielemans geviseerd

Een deel van de Brugse aanhang toonde zich er niet bepaald klassevol ten opzichte van de tegenstander. Meer bepaald ten opzichte van Youri Tielemans. De middenvelder heeft nochtans een jarenlange staat van dienst bij de nationale ploeg en heeft inmiddels al meer dan 70 caps achter zijn naam staan.

Zijn verdiensten voor het vaderland staan dus buiten kijf. Maar daar had een flink aantal Club-fans geen boodschap aan, zijn verleden bij rivaal Anderlecht bleek veel zwaarder door te wegen. Zo kreeg Tielemans bij nagenoeg elke baltoets een striemend fluitconcert over zich heen.

Gepaste reactie

Niet bepaald een groot gebaar van sportiviteit. De middenvelder liet het echter niet aan zijn hart komen en toonde vlak na de match zijn klasse. Ondanks de zure nederlaag en aanhoudende fluitconcerten nam Tielemans immers uitgebreid de tijd om de Bruggelingen persoonlijk te feliciteren. Ook sprak hij even bij met enkele oude bekenden van bij de nationale ploeg zoals Hans Vanaken en Simon Mignolet.

Opvallend dus dat hij zo hard werd aangepakt. "Ik kan me alleen maar inbeelden dat hij werd uitgefloten voor zijn Anderlecht-verleden. Want hij heeft zich toch nooit negatief uitgelaten over Club Brugge. Zo zit hij ook niet in mekaar, dat is een doodbrave gast. Dus dat vind ik wel jammer voor één van onze meest ervaren Duivels op dit moment. Na de match zag je ook hoe supersportief hij was", stelt journalist Koen Frans bij Sjotcast.

Begrijpt u de fluitconcerten aan het adres van Tielemans?

Meest recent

Genk hoort het graag: Karetsas legt transferplan op tafel

Hij kende dit seizoen even een dipje, maar de laatste weken haalt Konstantinos Karetsas weer een ...

0
0
'Oosting helpt Antwerp meteen aan topaanwinst'

Er leeft weer hoop op de Bosuil. Zondag pakte Antwerp een knappe zege op Club Brugge en deze week ...

12
12
'Barça bezorgt Club Brugge nieuwe miljoenen'

Club Brugge cashte de voorbije jaren al stevig en er lijken nog de nodige lucratieve transfers in de ...

118
118
Haroun bezorgt Antwerp extra troeven: "Een no-brainer"

Een week geleden zat Antwerp nog in zak en as, maar nu lijkt de Great Old weer te leven. Na de ...

90
90
Transferadvies voor Anderlecht: "Niet meer doen"

Anderlecht heeft zondag een geweldige zaak gedaan met een zege in de kraker tegen Union. Daarmee ...

138
138
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

56
56
TRANSFERUURTJE: 'Transferplan Anderlecht, bom bij City'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

141
141
‘Wilmots mikt op miljoenen: knaltransfer Standard in vizier’

Standard Luik won afgelopen speeldag met het kleinste verschil van KV Mechelen en de Rouches staan ...

104
104
Eerste wintertransfer: KV Mechelen berooft rivaal

De Belgische clubs zijn al volop de transfermarkt aan het afspeuren naar opportuniteiten. Het ...

101
101
Hayen de weg kwijt bij Club: “Wie begrijpt dit nog?”

Club Brugge kreeg na de pandoering tegen Sporting CP een nieuwe mokerslag in de Jupiler Pro League. ...

310
310
Transfervuurwerk bij RSCA: Vandenbempt verwacht iéts

RSC Anderlecht staat weer onder de mensen. De Brusselaars wonnen van Union SG na een zeer matig ...

363
363
Vandenbempt doet boekje open: nam Club Brugge énorm risico?

Club Brugge is voorlopig bezig aan een heel grijs seizoen. De Bruggelingen spelen in de Jupiler Pro ...

336
336
Anderlecht titelkandidaat? Hasi zet puntjes op de i

Voor de neutrale voetbalfan was RSC Anderlecht - Union SG niet bepaald een leuke match. Geen goed ...

80
80
Anderlecht krijgt verdict over blessure van Marco Kana

RSC Anderlecht gaf achteraan amper iets weg tegen Union SG. Defensief speelde RSCA een ijzersterke ...

373
373
Crisis loert om de hoek bij AA Gent: "Als je dat bekijkt..."

Ivan Leko krijgt AA Gent niet op de rails. De ploeg toont amper beterschap ten opzichte van vorig ...

222
222
Llansana over ploegmaat: "Zoiets heb ik nog nooit gezien"

RSC Anderlecht won met 1-0 van Union SG. De Brusselaars doen zo weer mee voor de titel, al zal het ...

311
311
Gent zakt wéér door ondergrens: "Onderling gesprek nodig"

De zogenaamde 'Super Sunday' in de Jupiler Pro League heeft enkele frappante resultaten opgeleverd. ...

103
103
Verbijsterend transferplan Club: Van der Elst gelooft oren niet

Club Brugge zit momenteel in een moeilijke periode. Ook in aanvallend opzicht sputtert de motor, met ...

650
650
"Op WK-niveau" - kranten zien grote uitblinker bij Anderlecht

Het Lotto Park kon zondagavond nog eens uitgebreid vieren. Enkele weken na de knappe zege tegen Club ...

355
355
Verbazend optreden De Cuyper: Engelse pers gaat los

In de Engelse Premier League is Brighton and Hove Albion opgerukt naar een fraaie vijfde plaats in ...

369
369
'Club Brugge verbluft: 'Portugese Hazard' als transferbom'

Stel je voor: de man die ooit heel Jan Breydel stil kreeg, staat plots weer op de radar van Club ...

571
571
Karetsas dropt straffe uitspraak na heropstanding Genk

Op een week tijd kan er veel veranderen in het voetbal, dat is ook bij KRC Genk het geval. Na de ...

322
322
'Premier League davert: eerste transferbom van 2026'

Manchester City won zaterdag op de valreep van Leeds United, maar moest tot in de extra tijd knokken ...

173
173
Anderlecht tóch titelkandidaat? Analisten trekken conclusie

RSC Anderlecht is één van de grote winnaars van het voorbije Jupiler Pro ...

535
535
Hayen wankelt, crisis dreigt: dé oorzaken voor verval Club

Club Brugge heeft allesbehalve een geslaagde novembermaand achter de rug. De stunt tegen FC ...

786
786

Meer sportnieuws