Tielemans toont grote klasse na Club Brugge-fluitconcerten

1962
Tielemans toont grote klasse na Club Brugge-fluitconcerten

Op de vierde speeldag heeft Club Brugge voor een fraaie stunt gezorgd in de Champions League door met 1-0 te winnen van Aston Villa. De Belgische kampioen kon in eigen huis dan ook rekenen op de vocale steun van de uitgelaten supporters. Al toonde een deel daarvan zich ook van zijn slechtste kant.

De kalendermakers van de UEFA waren de Brugse fans in de twee voorbije matchen niet echt gunstig gezet. Zo werden de duels tegen AC Milan en Aston Villa telkens bij de wedstrijden in de vooravond gepland. Bijgevolg gingen de twee matchen al om 18u45 van start. Niet evident op een doordeweekse werkdag.

Maar dat vroege aanvangsuur weerhield de blauw-zwarte achterban er niet van om weer in groten getale naar het Jan Breydel-stadion af te zakken. Er heerste dan ook een aangename sfeer op de kille herfstavond. En dat had duidelijk een goede invloed op de manschappen van coach Nicky Hayen.

LEES OOK: Lavia staat weer op bij Chelsea: eindelijk weer basis?

Tielemans geviseerd

Een deel van de Brugse aanhang toonde zich er niet bepaald klassevol ten opzichte van de tegenstander. Meer bepaald ten opzichte van Youri Tielemans. De middenvelder heeft nochtans een jarenlange staat van dienst bij de nationale ploeg en heeft inmiddels al meer dan 70 caps achter zijn naam staan.

Zijn verdiensten voor het vaderland staan dus buiten kijf. Maar daar had een flink aantal Club-fans geen boodschap aan, zijn verleden bij rivaal Anderlecht bleek veel zwaarder door te wegen. Zo kreeg Tielemans bij nagenoeg elke baltoets een striemend fluitconcert over zich heen.

Gepaste reactie

Niet bepaald een groot gebaar van sportiviteit. De middenvelder liet het echter niet aan zijn hart komen en toonde vlak na de match zijn klasse. Ondanks de zure nederlaag en aanhoudende fluitconcerten nam Tielemans immers uitgebreid de tijd om de Bruggelingen persoonlijk te feliciteren. Ook sprak hij even bij met enkele oude bekenden van bij de nationale ploeg zoals Hans Vanaken en Simon Mignolet.

Opvallend dus dat hij zo hard werd aangepakt. "Ik kan me alleen maar inbeelden dat hij werd uitgefloten voor zijn Anderlecht-verleden. Want hij heeft zich toch nooit negatief uitgelaten over Club Brugge. Zo zit hij ook niet in mekaar, dat is een doodbrave gast. Dus dat vind ik wel jammer voor één van onze meest ervaren Duivels op dit moment. Na de match zag je ook hoe supersportief hij was", stelt journalist Koen Frans bij Sjotcast.

Begrijpt u de fluitconcerten aan het adres van Tielemans?

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

5
5
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

27
27
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

79
79
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

20
20
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

23
23
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

36
36
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

55
55
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

86
86
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

110
110
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

46
46
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

51
51
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

269
269
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

563
563
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

72
72
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

22
22
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

140
140
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

79
79
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

146
146
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

178
178
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

325
325
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

632
632
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

239
239
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

194
194
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

575
575
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

100
100

Meer sportnieuws