Tielemans toont grote klasse na Club Brugge-fluitconcerten

door
Tielemans toont grote klasse na Club Brugge-fluitconcerten

Op de vierde speeldag heeft Club Brugge voor een fraaie stunt gezorgd in de Champions League door met 1-0 te winnen van Aston Villa. De Belgische kampioen kon in eigen huis dan ook rekenen op de vocale steun van de uitgelaten supporters. Al toonde een deel daarvan zich ook van zijn slechtste kant.

De kalendermakers van de UEFA waren de Brugse fans in de twee voorbije matchen niet echt gunstig gezet. Zo werden de duels tegen AC Milan en Aston Villa telkens bij de wedstrijden in de vooravond gepland. Bijgevolg gingen de twee matchen al om 18u45 van start. Niet evident op een doordeweekse werkdag.

Maar dat vroege aanvangsuur weerhield de blauw-zwarte achterban er niet van om weer in groten getale naar het Jan Breydel-stadion af te zakken. Er heerste dan ook een aangename sfeer op de kille herfstavond. En dat had duidelijk een goede invloed op de manschappen van coach Nicky Hayen.

LEES OOK: Tielemans haalt loftrompet boven: “Heel speciaal”

Tielemans geviseerd

Een deel van de Brugse aanhang toonde zich er niet bepaald klassevol ten opzichte van de tegenstander. Meer bepaald ten opzichte van Youri Tielemans. De middenvelder heeft nochtans een jarenlange staat van dienst bij de nationale ploeg en heeft inmiddels al meer dan 70 caps achter zijn naam staan.

Zijn verdiensten voor het vaderland staan dus buiten kijf. Maar daar had een flink aantal Club-fans geen boodschap aan, zijn verleden bij rivaal Anderlecht bleek veel zwaarder door te wegen. Zo kreeg Tielemans bij nagenoeg elke baltoets een striemend fluitconcert over zich heen.

Gepaste reactie

Niet bepaald een groot gebaar van sportiviteit. De middenvelder liet het echter niet aan zijn hart komen en toonde vlak na de match zijn klasse. Ondanks de zure nederlaag en aanhoudende fluitconcerten nam Tielemans immers uitgebreid de tijd om de Bruggelingen persoonlijk te feliciteren. Ook sprak hij even bij met enkele oude bekenden van bij de nationale ploeg zoals Hans Vanaken en Simon Mignolet.

Opvallend dus dat hij zo hard werd aangepakt. "Ik kan me alleen maar inbeelden dat hij werd uitgefloten voor zijn Anderlecht-verleden. Want hij heeft zich toch nooit negatief uitgelaten over Club Brugge. Zo zit hij ook niet in mekaar, dat is een doodbrave gast. Dus dat vind ik wel jammer voor één van onze meest ervaren Duivels op dit moment. Na de match zag je ook hoe supersportief hij was", stelt journalist Koen Frans bij Sjotcast.

Begrijpt u de fluitconcerten aan het adres van Tielemans?

Meest recent

'Vlot scorende IJslandse international naar JPL'

De Belgische eersteklassers zetten hun zoektocht naar versterking voor deze winter volop in. Een ...

14
14
Vandaag Inside-schok: 'Derksen in ongeziene leugenstorm'

Johan Derksen ligt (andermaal) zwaar onder vuur. De Vandaag Inside-analist krijgt harde kritiek na ...

2
2
'Nieuwjaarsdag brengt trainersbom bij Chelsea'

Een winterbreak nemen ze in de Premier League niet. Op Nieuwjaarsdag staan er meteen enkele ...

21
21
'Antwerp scheurt zijn broek: 10 miljoen in prullenmand'

Bij Antwerp staan ze voor belangrijke maanden. Er zou weleens een heuse leegloop kunnen aankomen op ...

73
73
Gilles De Coster vertedert voetbalwereld met prachtbeelden

Wie Gilles De Coster volgt, weet dat hij zijn privéleven zorgvuldig buiten de spotlights ...

4
4
'Transferplannen Union tijdens wintermercato bekend'

De wintermercato is officieel van start gegaan en ongetwijfeld zullen we snel de eerste deals ...

26
26
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer bij Club, Neymar beslist'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

261
261
Bounida doet opvallend masterplan Ajax uit de doeken

Rayane Bounida maakte de overstap van de jeugdopleiding van RSC Anderlecht naar Ajax. De Belgische ...

59
59
‘Klap voor Lukaku: Napoli kiest nieuwe aanval’

Romelu Lukaku ligt al maanden in de lappenmand en een comeback op het veld zit er voorlopig nog niet ...

75
75
Deze Belgische topclub voor Benteke: Joos weet meer

Christian Benteke is einde contract in de MLS. De aanvaller werd al meermaals in verband gebracht ...

599
599
Hein prikt naar Verhaeghe: "Zo moet een club bestuurd worden"

Het voetbaljaar 2025 is alweer zeer bewogen geweest. Dat was ook het geval bij Club Brugge, dat in ...

240
240
Neymar hakt knoop door en kiest club voor 2026

In 2026 zullen enkele grote namen knopen moeten doorhakken over hun toekomst. Voor Neymar moest die ...

35
35
Zorgen bij RWDM: imperium Textor brokkelt verder af

De voorbije weken doken er heel wat onrustwekkende verhalen op over de toestand bij RWDM Brussels. ...

110
110
Olivier Deschacht & Jotti: liefdesvonk zet 2026 in brand

Sinds zijn breuk met Annelien Coorevits bleef Deschacht regelmatig in de belangstelling. Er was een ...

139
139
Toni Kroos voorspelt enorme WK-sensatie

Het voetbaljaar 2026 zal uiteraard in grote mate in het teken staan van het WK in de Verenigde ...

97
97
'Club zorgt meteen voor sensatie: deal van 40 miljoen'

Bij Club Brugge mogen de spelers nog heel even van hun vakantie genieten, maar zaterdag moeten ze ...

1161
1161
The NEST van Club: sportief en financieel énorme meerwaarde

Club Brugge zet sinds enkele jaren steeds meer in de op de eigen jeugd. De Bruggelingen zagen ...

285
285
‘Ivanovic-stunt: dit detail zet Club Brugge op z’n kop’

De Club Brugge-fans dromen naar een spits die meteen scoort. Maar zodra Franjo Ivanović ter sprake ...

754
754
Renard moet fout herstellen: na jaar eindelijk vervanger?

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard héél veel werk in januari. De fouten van het ...

216
216
Ex-Rode Duivel over gemiste droomdeal: "Het grote Marseille"

Alvast een Gelukkig Nieuwjaar van de hele redactie van VoetbalNieuws. Ook in 2026 trakteren we ...

66
66
Talentenfabriek Genk: miljoenen rollen steeds vaker binnen

Bij KRC Genk hebben ze een uitstekende jeugdopleiding. Eentje die de club al héél veel ...

201
201
Solden bij JPL-topclubs: deze spelers staan in het uitstalraam

De transfermarkt is officieel weer open. Bij de Belgische topclubs zullen ze deze mercato wellicht ...

407
407
Neerpede in 20 jaar tijd: de goudmijn van Anderlecht

Op 1 juli 2006 verkocht RSC Anderlecht Vincent Kompany voor 10,5 miljoen euro aan Hamburger SV. Hij ...

145
145
JPL blijft cashen: 6 potentiële miljoenentransfers voor 2026

De Jupiler Pro League heeft te kampen met behoorlijk wat problemen, maar blijft desondanks een erg ...

379
379
WK-jaar barst los! Drie Duivels bij 100 grootste blikvangers

Het kalenderjaar 2026 gaat van start en daarin staat weer een historische voetbalafspraak op de ...

123
123

Meer sportnieuws