Tielemans toont grote klasse na Club Brugge-fluitconcerten

door
Tielemans toont grote klasse na Club Brugge-fluitconcerten

Op de vierde speeldag heeft Club Brugge voor een fraaie stunt gezorgd in de Champions League door met 1-0 te winnen van Aston Villa. De Belgische kampioen kon in eigen huis dan ook rekenen op de vocale steun van de uitgelaten supporters. Al toonde een deel daarvan zich ook van zijn slechtste kant.

De kalendermakers van de UEFA waren de Brugse fans in de twee voorbije matchen niet echt gunstig gezet. Zo werden de duels tegen AC Milan en Aston Villa telkens bij de wedstrijden in de vooravond gepland. Bijgevolg gingen de twee matchen al om 18u45 van start. Niet evident op een doordeweekse werkdag.

Maar dat vroege aanvangsuur weerhield de blauw-zwarte achterban er niet van om weer in groten getale naar het Jan Breydel-stadion af te zakken. Er heerste dan ook een aangename sfeer op de kille herfstavond. En dat had duidelijk een goede invloed op de manschappen van coach Nicky Hayen.

LEES OOK: Brede glimlach Garcia: enorme WK-meevaller voor België

Tielemans geviseerd

Een deel van de Brugse aanhang toonde zich er niet bepaald klassevol ten opzichte van de tegenstander. Meer bepaald ten opzichte van Youri Tielemans. De middenvelder heeft nochtans een jarenlange staat van dienst bij de nationale ploeg en heeft inmiddels al meer dan 70 caps achter zijn naam staan.

Zijn verdiensten voor het vaderland staan dus buiten kijf. Maar daar had een flink aantal Club-fans geen boodschap aan, zijn verleden bij rivaal Anderlecht bleek veel zwaarder door te wegen. Zo kreeg Tielemans bij nagenoeg elke baltoets een striemend fluitconcert over zich heen.

Gepaste reactie

Niet bepaald een groot gebaar van sportiviteit. De middenvelder liet het echter niet aan zijn hart komen en toonde vlak na de match zijn klasse. Ondanks de zure nederlaag en aanhoudende fluitconcerten nam Tielemans immers uitgebreid de tijd om de Bruggelingen persoonlijk te feliciteren. Ook sprak hij even bij met enkele oude bekenden van bij de nationale ploeg zoals Hans Vanaken en Simon Mignolet.

Opvallend dus dat hij zo hard werd aangepakt. "Ik kan me alleen maar inbeelden dat hij werd uitgefloten voor zijn Anderlecht-verleden. Want hij heeft zich toch nooit negatief uitgelaten over Club Brugge. Zo zit hij ook niet in mekaar, dat is een doodbrave gast. Dus dat vind ik wel jammer voor één van onze meest ervaren Duivels op dit moment. Na de match zag je ook hoe supersportief hij was", stelt journalist Koen Frans bij Sjotcast.

Begrijpt u de fluitconcerten aan het adres van Tielemans?

Meest recent

'Inter plukt Club Brugge kaal: bod van 50 miljoen?'

Met ruim 83 miljoen aan inkomsten rinkelde de kassa vorige zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. ...

19
19
Familiedrama bij de Beckhams ontspoort helemaal

De spanningen binnen de familie van David Beckham en Victoria Beckham slepen al een hele tijd aan, ...

17
17
Bornauw zaait mist over toekomst Taravel in Anderlecht

RSC Anderlecht laat zich niet onder druk zetten in de zoektocht naar een technisch directeur, zo ...

67
67
'Gouden tip De Condé: Mignolet van Club naar Genk?'

Tenzij hij in de play-offs alsnog een nieuw contract afdwingt, oogt de toekomst van Simon Mignolet ...

244
244
Korte boodschap van Noa Lang zorgt voor grote onrust

Noa Lang lijkt opnieuw klaar om naast het veld van zich te laten horen. De aanvaller, die momenteel ...

31
31
Felle uithaal naar Leko: “Ik was teleurgesteld in hem”

In december keerde Ivan Leko terug bij Club Brugge, met als voornaamste opdracht om weer vuur in het ...

59
59
'Lukaku-borm barst: Napoli grijpt keihard in'

Romelu Lukaku lijkt zich deze interlandperiode in nesten gewerkt te hebben. De topschutter aller ...

126
126
'Club Brugge-sensatie moet kruis maken over WK'

Club Brugge lijkt in de zomer weer stevig langs de kassa te zullen passeren. Het zag de voorbije ...

173
173
Zeer verrassend centraal duo bij Rode Duivels?

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten voor hun laatste oefenstage voor het ...

128
128
'Rangers hakt transferknoop door over Belgische sensatie'

In Schotland blijft de titelstrijd razend spannend. Hearts prijkt nog steeds verrassend aan de ...

68
68
'Anderlecht waagt nieuwe poging bij oud target'

Er is nog altijd grote onzekerheid over welke richting Anderlecht uit zal gaan, want de zoektocht ...

161
161
'Lukaku gooit olie op vuur bij Napoli'

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten voor twee oefenwedstrijden tegen het ...

128
128
Mannaert komt met Duivels plan dat alles kan veranderen

De Rode Duivels willen komende zomer zo ver mogelijk raken op het WK, maar heel erg hoog zijn de ...

186
186
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in 1B, Arsenal haalt zwaar uit'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

149
149
Jonge Duivel geeft WK niet op: “Het kan snel gaan”

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel in de Verenigde Staten op stage met de Rode Duivels. Het is een ...

68
68
Grote vrees WK 2026: cijfers spreken ‘grote drie’ tegen

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten, maar bondscoach Rudi Garcia zit nu al ...

87
87
‘Rode Duivels landen in VS: één pion haakt af op training'

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten. Er staan oefenwedstrijden tegen ...

253
253
Terugkeer Rode Duivel dichterbij? Anderlecht droomt

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten vertrokken voor hun laatste bijeenkomst voor ...

371
371
BIZAR: KV Mechelen zet opvallende constructie op

KV Mechelen beleeft een sportief topseizoen en wist zich in de allerlaatste editie eindelijk voor de ...

192
192
Dreigt WK-drama voor Lukaku? Mannaert spreekt

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten, waar ze in de komende week twee ...

100
100
Van Gucht verrast met opvallende naam als peter

Ruben Van Gucht heeft voor een opvallend moment gezorgd tijdens een uitzending van Wielerclub ...

43
43
'Strijd om Tresoldi barst los: 2 clubs schieten in actie'

Club Brugge heeft na de interlandbreak maar één doel: in de play-offs zijn 20ste ...

485
485
Marokko schakelt meteen: Bounida staat voor debuut

Het werd deze week duidelijk dat de Rode Duivels in de toekomst opnieuw niet moeten rekenen op een ...

69
69
'Anderlecht schrapt volgende bekende naam als TD'

Bij Anderlecht is de zoektocht naar een sportief directeur nog altijd volop aan de gang. Paars-Wit ...

186
186
Club-fan Julie Vanloo in ongemakkelijke situatie

Wat begon als een luchtig gesprek, kreeg gisterenavond plots een heel intieme wending voor Julie ...

643
643

Meer sportnieuws