Genk was Union te snel af: "Spraken over 10 miljoen euro"

door
Genk was Union te snel af:

KRC Genk heeft misschien wel het beste transferbeleid in België. Dimitri De Condé en zijn team hebben op dat vlak al een geweldige reputatie bij elkaar weten te spelen. Zo was er het verhaal rondom Christopher Bonsu Baah.

LEES OOK: De Cuyper verrast met lofzang over Belgische club

Bonsu Baah koos voor KRC Genk

KRC Genk haalde Bonsu Baah in de zomer van 2023 voor 5,2 miljoen euro weg bij Sarpsborg. Zijn eerste seizoen was moeizaam. Niet onlogisch in een ploeg die helemaal niet draaide en dat als jonge speler. De Condé kwam in Terril Talks met meer informatie over de transfer van de jonge flankaanvaller.

"Bonsu Baah stond op onze radar, maar een makelaar belde mij snel dat we niet moesten proberen. Brighton toonde interesse en hij sprak over bedragen van 10 miljoen euro. Er was ook sprake van Union SG", verklaarde De Condé.

Moeilijk eerste seizoen

De speler was echter heel tevreden met zijn overgang naar Genk. "Bonsu was een speler die héél fier het truitje van Genk mocht dragen voor het eerst. Maar na die rode kaarten en fluitconcerten kwam hij naar mijn bureau. De lach op zijn gezicht was weg. Hij sprak over een uitleenbeurt, maar dat weigerde en ik zei dat we met hem zouden gaan werken. Je ziet hem nu stralen", vertelt de sportieve baas van Genk.

Bonsu Baah was dit seizoen al goed voor 2 goals en 3 assists in 14 duels. Dat is al beter dan vorig jaar, toen hij 2 keer scoorde en 2 assists uitdeelde in 47 matchen. Onder Thorsten Fink bloeit hij helemaal open.

 

Gaat hij Genk op termijn een fortuin opleveren?

Meest recent

Hubert over situatie bij Anderlecht: "Zie je wel…"

Union SG neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Voor David Hubert is dat toch een speciale ...

22
22
Blessuregolf bij AA Gent: Leko steekt hand in eigen boezem

Na een magere vijf op 15 hoopt AA Gent zondag tegen STVV nog eens aan te knopen met de zege. ...

8
8
Hasi speelt open kaart over hete hangijzers Anderlecht

Na de negen op negen tegen KV Mechelen, Club Brugge en La Louvière hoopt RSC Anderlecht ...

59
59
Haroun moet puzzelen: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Antwerp stelde donderdag Joseph Oosting voor als opvolger van Stef Wils, maar op bezoek bij Club ...

139
139
Vermeeren ontploft: WK-plan van Garcia wankelt

Bij de Rode Duivels tekent zich stilaan een clash van formaat af tussen twee jonge zessen. Arthur ...

63
63
Pro League dumpt DAZN: Proximus & Telenet op vinkenslag

Ondanks de contractbreuk met de Pro League zal DAZN tot het einde van het seizoen de uitzendingen ...

326
326
'Plottwist bij RSCA: Renard hakt opvallende knoop door'

Na drie opeenvolgende zeges wacht zondag een volgende test voor RSC Anderlecht, dat dan Union over ...

187
187
Hugo Broos na tragedie: 'Het had een verwoestende impact'

Hugo Broos is al meer dan een halve eeuw een vaste waarde in het voetbal. Onze landgenoot is ...

57
57
DAZN verstuurt nieuw statement over uitzendingen JPL

In aanloop naar de zestiende speeldag in de Jupiler Pro League worden de krantenkoppen gedomineerd ...

217
217
Pro League klaagt DAZN aan: ultieme deadline bekend

DAZN zegde dinsdag het tv-contract op met de Pro League, die daarop naar de rechtbank trok om het ...

184
184
De Cuyper verrast met lofzang over Belgische club

Maxim De Cuyper maakte de overstap van Club Brugge naar Brighton. De linksback is in Engeland niet ...

214
214
‘Anderlecht vloekt: enorme monstersom voor Stassin’

Lucas Stassin werd bij RSC Anderlecht aan de kant geschoven. De aanvaller kreeg geen kansen in het ...

162
162
DAZN zet ook politiek op zijn kop: drastische veranderingen

DAZN heeft beslist om het TV-contract met de Pro League stop te zetten. Daardoor heerst er veel ...

445
445
El Ouahdi roept erg straffe taal bij KRC Genk

Zakaria El Ouahdi is dit seizoen één van de grote uitblinkers van KRC Genk. De ...

360
360
‘Jackpot Anderlecht: Europese clubs stromen binnen'

RSC Anderlecht staat in de Jupiler Pro League op een derde plek. Paars-Wit mikt uiteraard altijd op ...

245
245
'Real Madrid brengt Liverpool ongenadige transferboodschap'

Bij Real Madrid moeten we naar goede gewoonte geen transferactiviteit te verwachten tijdens de ...

54
54
AA Gent slaat toe: 'leider' tekent langdurig contract

Bij AA Gent ontdekten ze de voorbije maanden weer enkele talenten uit eigen kweek. Eind vorig ...

115
115
'Standard pakt uit met Franse WK-ganger'

Standard hoopt zich vrijdagavond tegen KV Mechelen te kunnen herpakken, want de Rouches blikken ...

157
157
'Bliksemvertrek bij Westerlo: bestemming al bekend'

Het gaat bij Westerlo dit seizoen nog met ups en downs. Wellicht hadden ze in 't Kuipje halfweg de ...

64
64
'Renard vist in Italië: verbazingwekkend target Anderlecht'

Anderlecht lijkt in januari weer de transfermarkt op te gaan trekken en de zoektocht naar mogelijke ...

284
284
Crisis in Brugge: Borkelmans haalt hard uit

Het zijn niet de beste weken voor het Brugse voetbal. Bij Club heersen er toch de nodige vraagtekens ...

184
184
TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

234
234
‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Union SG deed de afgelopen jaren al heel wat straffe transferdeals en dit seizoen kunnen spelers ...

100
100
Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

In de Conference League stond Strasbourg tegenover Crystal Palace. De aantrekkelijke affiche, met ...

158
158
Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

80
80

Meer sportnieuws