Genk was Union te snel af: "Spraken over 10 miljoen euro"

door
Genk was Union te snel af:

KRC Genk heeft misschien wel het beste transferbeleid in België. Dimitri De Condé en zijn team hebben op dat vlak al een geweldige reputatie bij elkaar weten te spelen. Zo was er het verhaal rondom Christopher Bonsu Baah.

LEES OOK: Échte reden voor reactie Leko: “Verhaeghe in kleedkamer”

Bonsu Baah koos voor KRC Genk

KRC Genk haalde Bonsu Baah in de zomer van 2023 voor 5,2 miljoen euro weg bij Sarpsborg. Zijn eerste seizoen was moeizaam. Niet onlogisch in een ploeg die helemaal niet draaide en dat als jonge speler. De Condé kwam in Terril Talks met meer informatie over de transfer van de jonge flankaanvaller.

"Bonsu Baah stond op onze radar, maar een makelaar belde mij snel dat we niet moesten proberen. Brighton toonde interesse en hij sprak over bedragen van 10 miljoen euro. Er was ook sprake van Union SG", verklaarde De Condé.

Moeilijk eerste seizoen

De speler was echter heel tevreden met zijn overgang naar Genk. "Bonsu was een speler die héél fier het truitje van Genk mocht dragen voor het eerst. Maar na die rode kaarten en fluitconcerten kwam hij naar mijn bureau. De lach op zijn gezicht was weg. Hij sprak over een uitleenbeurt, maar dat weigerde en ik zei dat we met hem zouden gaan werken. Je ziet hem nu stralen", vertelt de sportieve baas van Genk.

Bonsu Baah was dit seizoen al goed voor 2 goals en 3 assists in 14 duels. Dat is al beter dan vorig jaar, toen hij 2 keer scoorde en 2 assists uitdeelde in 47 matchen. Onder Thorsten Fink bloeit hij helemaal open.

 

Gaat hij Genk op termijn een fortuin opleveren?

Meest recent

Alarm voor Karetsas: Hayen komt met eerste update

KRC Genk is zaterdag weer tegen een domper aangelopen in de Europe Play-Off. Ook de derde ...

12
12
Euvrard eerlijk: "Winnen was overdreven geweest"

Standard is nog steeds in de running in de Europe Play-Off. Het sprokkelde zaterdagavond een puntje ...

7
7
Woeste Mazzu pakt spelers OHL keihard aan

Voor OH Leuven lijkt de Europe Play-Off nu al een maat voor niets te worden. Het blijft achter met ...

14
14
Titelstrijd blijft thriller: Arsenal wipt weer naar leiding

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Manchester City komt dit weekend niet in ...

25
25
Genk laat het liggen: Standard sleept punt uit de brand

Een inefficiënt Racing Genk heeft zich vanavond de kaas van het brood laten eten door Standard. ...

37
37
Doku zet comeback in: City op valreep naar bekerfinale

Manchester City heeft nog altijd uitzicht op de Engelse treble. Het plaatste zich zaterdagavond ...

27
27
Crisis dreigt: Club en sterspeler vliegen elkaar in de haren

Club Brugge en zijn sterspeler staan opnieuw lijnrecht tegenover elkaar. De spanningen van afgelopen ...

505
505
Hoop én zorgen bij Taravel en Anderlecht

RSC Anderlecht hoopt morgen buur Union SG het leven zuur te maken. De Brusselaars kunnen maar best ...

101
101
Smets spreekt zich uit over vertrek bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaan Konstantinos Karetsas en Zakaria El Ouahdi de club in de zomer verlaten. Dat lijkt ...

74
74
Mulder geeft hét probleem van Anderlecht prijs

RSC Anderlecht kent alweer een moeizaam seizoen. De Brusselaars hopen dit wel nog prachtig te ...

104
104
STVV heeft opvallende 'deal' met Feyenoord

STVV kent een absoluut droomseizoen. De Kanaries lijken op weg naar Europees voetbal, wat dé ...

61
61
Smaakmaker Standard stilaan grof wild: "Meerdere clubs"

Bij Standard hopen ze alsnog een Europees ticket te behalen, maar dan gaan ze toch nog ...

81
81
'Anderlecht drukt door voor eerste zomeraanwinst'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. Er komen steeds meer namen naar ...

168
168
Sensatie in Premier League: rollercoaster voor Tottenham

Om 16u stonden er een aantal duels op het programma in de Premier League. Vooral de matchen van ...

51
51
Charleroi bezorgt ex-coach Mazzu frustrerende namiddag

In de Europe Play-Offs namen OH Leuven en Sporting Charleroi om 16u tegen elkaar op. Beide ploegen ...

10
10
Bayern München zet 3-0 alsnog recht na weergaloze helft

In de Bundesliga stonden er maar liefst vijf matchen op het programma. Vincent Kompany trok met ...

96
96
Van der Elst begrijpt Leko niet: "Raar..."

Club Brugge deed midweeks een zeer goede zaak door met 6-1 te winnen van KV Mechelen. Union SG ...

90
90
‘Cuypers grof wild: toptransfer lonkt’

Hugo Cuypers hoopt met de Rode Duivels alsnog mee te gaan naar het WK, maar dat wordt moeilijk. De ...

100
100
Deschacht messcherp voor RSCA en ziet dure fout

Er is al héél veel gezegd en geschreven over de viering van Keisuke Goto na de zege ...

119
119
Taravel komt met straffe boodschap over Kompany

Jeremy Taravel valt niet te benijden. De coach probeert RSC Anderlecht naar een Europees ticket te ...

159
159
Belangrijke Castagne bezorgt Tielemans zware namiddag

In de Premier League stond Aston Villa om 13u30 voor een verplaatsing naar Fulham. De club van Youri ...

20
20
'Club Brugge krijgt gouden kans op transfer Rode Duivel'

Club Brugge gaat in de zomer flink aan de bak moeten op de transfermarkt. Blauw-Zwart zal jonge ...

395
395
Union SG gaat voor groots project: “In 2030”

Union SG is de afgelopen jaren sportief op het niveau van Club Brugge gekomen. De twee beste clubs ...

106
106
'Anderlecht zet alles op alles voor terugkeer oude bekende'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een vijftal echte basisspelers moeten halen. Jongens die de ploeg ...

310
310
'Club Brugge duwt door en gaat voor transfer bij Ajax'

Club Brugge gaat een zeer drukke zomermercato tegemoet. In elke linie zal de club versterking moeten ...

274
274

Meer sportnieuws