Genk was Union te snel af: "Spraken over 10 miljoen euro"

door
Genk was Union te snel af:

KRC Genk heeft misschien wel het beste transferbeleid in België. Dimitri De Condé en zijn team hebben op dat vlak al een geweldige reputatie bij elkaar weten te spelen. Zo was er het verhaal rondom Christopher Bonsu Baah.

LEES OOK: Vreemde tendens JPL-wintermercato: onheil op komst?

Bonsu Baah koos voor KRC Genk

KRC Genk haalde Bonsu Baah in de zomer van 2023 voor 5,2 miljoen euro weg bij Sarpsborg. Zijn eerste seizoen was moeizaam. Niet onlogisch in een ploeg die helemaal niet draaide en dat als jonge speler. De Condé kwam in Terril Talks met meer informatie over de transfer van de jonge flankaanvaller.

"Bonsu Baah stond op onze radar, maar een makelaar belde mij snel dat we niet moesten proberen. Brighton toonde interesse en hij sprak over bedragen van 10 miljoen euro. Er was ook sprake van Union SG", verklaarde De Condé.

Moeilijk eerste seizoen

De speler was echter heel tevreden met zijn overgang naar Genk. "Bonsu was een speler die héél fier het truitje van Genk mocht dragen voor het eerst. Maar na die rode kaarten en fluitconcerten kwam hij naar mijn bureau. De lach op zijn gezicht was weg. Hij sprak over een uitleenbeurt, maar dat weigerde en ik zei dat we met hem zouden gaan werken. Je ziet hem nu stralen", vertelt de sportieve baas van Genk.

Bonsu Baah was dit seizoen al goed voor 2 goals en 3 assists in 14 duels. Dat is al beter dan vorig jaar, toen hij 2 keer scoorde en 2 assists uitdeelde in 47 matchen. Onder Thorsten Fink bloeit hij helemaal open.

 

Gaat hij Genk op termijn een fortuin opleveren?

Meest recent

Deschacht legt de vinger op open RSCA-wonde

RSC Anderlecht moet vandaag aan de bak tegen Royal Antwerp FC. Een zéér belangrijk ...

29
29
PSV zorgt voor 'paniek' in Nederland na demonstratie

In Nederland lijken ze toch wel een probleem te hebben. Daar is er één club die ver ...

14
14
‘Keiharde beslissing: Club Brugge zet speler bij huisvuil’

Wat begon als een statement-transfer, is uitgegroeid tot een dossier vol blessures en twijfel. Na ...

481
481
Smets wijst miljoenenbod af: “Genk primeert”

KRC Genk verkocht Hyeon-gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. De Limburgers hadden ook Matte ...

57
57
Vanhaezebrouck naar Anderlecht? Niet zolang hij daar zit

Anderlecht moet opnieuw op zoek naar een trainer na het vertrek van Besnik Hasi. In de HLN-podcast ...

153
153
'Anderlecht praat na Fink met tweede coach'

RSC Anderlecht is intensief bezig met de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi. De ...

186
186
Janssen ziet Antwerp-diamant ontploffen

Bij Royal Antwerp FC moeten ze de kaart van de jeugd trekken. Er is amper geld voor heel stevige ...

88
88
Anderlecht droomt: zes miljoenendossiers op tafel

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo voor 17 miljoen euro. In tegenstelling tot wat een bepaalde ...

139
139
Antwerp lijkt ‘verdoemd’: eindelijk de vloek weg?

Als Royal Antwerp FC iets van een alweer pover seizoen wil maken, dan moet het voorbij RSC ...

53
53
Na verkoop Angulo: nieuwe coach meteen in de problemen

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo, waar ze ongeveer 15 miljoen euro netto aan verdienen. ...

61
61
Grote favoriet in trainerszoektocht RSCA: Zetterberg vol lof

Bij RSC Anderlecht draait de zoektocht naar een nieuwe trainer momenteel op volle toeren. Daarbij ...

375
375
Union houdt hart vast: "Hij had een open wonde"

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

68
68
Man City naar droomfinale, Inter blijft op treble-koers

Net zoals in België stond woensdagavond ook elders in Europa bekervoetbal op het programma. Zo ...

35
35
Nieuwe superstunt Club? "Dán wordt het hapje voor Atlético"

Club Brugge plaatste zich woensdag op indrukwekkende wijze voor de tussenronde in de Champions ...

243
243
Alles open in Croky Cup: Union met kopzorgen huiswaarts

In de eerste halve finale van de Croky Cup ligt na de heenwedstrijd nog alles open. Landskampioen ...

150
150
Transfer Oh rond: Besiktas maakt exacte prijs bekend

Daags nadat de transfermarkt in België weer achter slot en grendel ging, heeft KRC Genk toch ...

131
131
WK-selectie Rode Duivels: 6 potentiële JPL-verrassingen

Nog 127 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt officieel op gang getrapt. Bondscoach ...

398
398
'Club vol aan de bak: eerste zomertransfer staat al vast'

De winterse transferperiode zit er nog maar net op, maar bij heel wat ploegen zal de knop snel ...

548
548
Lemmelijn en Alderweireld doen showbizzwereld daveren

Hangt er een sensationele samenwerking in de lucht tussen een notoir STVV-fan en een voormalig ...

45
45
Genk pakt jackpot op Oh: nu al grote vraagtekens bij topdeal

In de meeste grote Europese voetbalnaties is de wintermercato inmiddels gesloten, maar in bepaalde ...

349
349
'Totale rollercoaster bij Bayern: Kompany in de wolken'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

117
117
'Verrassing op komst? Anderlecht droomt van trainerstunt'

Anderlecht moet snel een nieuwe hoofdcoach vinden na het ontslag van Besnik Hasi. Achter de schermen ...

1164
1164
'OHL houdt pion uit klauwen City en denkt aan ex-Duivel'

De strijd om het behoud belooft de komende weken nog spannend te worden. OH Leuven heeft nog werk ...

66
66
Brentford doet plannen met Furo uit de doeken

De wintermercato zit erop voor de Belgische clubs en die leverde enkele verrassende deals op. ...

124
124
Still kondigt veranderingen aan: "Dat zou dom zijn"

Bij Anderlecht staat er donderdag heel wat druk op de ketel, want na de zwakke resultaten van de ...

205
205

Meer sportnieuws