Unai Emery verrast met uitspraken over Club Brugge

door
Unai Emery verrast met uitspraken over Club Brugge

Aston Villa stond voor speeldag 4 van de Champions League aan kop in het hernieuwde kampioenenbal. De Engelsen incasseerden ook nog geen enkele tegengoal, maar daar kwam tegen Club Brugge in het Jan Breydelstadion verandering in.

Blauw-Zwart won met het kleinste verschil in eigen huis en deed een gouden zaak in de Champions League. Kwalificatie voor de volgende ronde begint nu echt een doel te worden. Na afloop verraste coach Unai Emery met uitspraken over Club Brugge.

LEES OOK: Vanaken slaat en zalft na broodnodige overwinning

Ongeziene fout

Tyrone Mings pakte in de tweede helft de bal pardoes op in de zestien nadat doelman Emiliano Martinez een doeltrap had gegeven. De ref wees genadeloos naar de penaltystip en Hans Vanaken schoot de winning-goal tegen de netten. Emery kon zijn ogen niet geloven. “Het is een heel rare fout. Very weird. De zwaarste fout die ik ooit meegemaakt heb in mijn carrière als coach. Zo’n misser kan niet in onze opbouw.”

Mings zat in zak en as na zijn eerste Champions League-match, dat besefte ook Emery. “Maar dit is voetbal. Dit is zonder twijfel ook de grootste fout die Tyrone ooit maakte. Dat beseft hij zelf ook. Dit zal hem niet snel meer overkomen. De strafschop was een sleutelmoment dat de wedstrijd veranderde.”

Veel respect

Voor de wedstrijd gaf Emery al aan dat Club Brugge zeker in staat was om te stunten en ook nadien was het respect erg groot. De Spanjaard verraste en vond dat Club Brugge verdiend had gewonnen. “Na de goal verdedigde Club Brugge heel goed en gefocust. Dit is een fair resultaat”, aldus een lovende Emery.

Vond jij de overwinning van Club Brugge verdiend?

Meest recent

KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

28
28
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

39
39
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

290
290
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

80
80
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

19
19
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

255
255
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

34
34
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

301
301
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

120
120
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

302
302
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

211
211
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

297
297
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

101
101
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

440
440
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

496
496
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

617
617
Hasi glundert: “Sterker en explosiever dan Iachtchouk”

RSC Anderlecht heeft met Danylo Sikan een nieuwe aanvaller binnengehaald. De 24-jarige ...

304
304
Leko spreekt duidelijke taal over transfer Onyedika

Raphael Onyedika werd vorige zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht en dat is ...

212
212
Oosting plots met de handen in het haar bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander heeft weer vuur ...

295
295
Diego Costa hangt vuile was Conte buiten: “Géén seks”

Antonio Conte wordt gezien als een topcoach en hij heeft al bij een resem topclubs gewerkt. De ...

77
77
KAA Gent pakt uit met topdeal: “Een ruwe diamant”

KAA Gent heeft de komst van Moctar Diop bekendgemaakt. De aanvaller komt van het Noorse Lillestrom ...

244
244
Club-fans nog steeds vast in Kazachstan na arrestatie

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Daarmee deed Blauw-Zwart een goede zaak in de ...

131
131
Renard bevestigt volgende vertrekker bij Anderlecht

Anderlecht blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. De teller staat momenteel op vijf deals ...

282
282
'Club wrijft zich in handen: toptarget drukt transfer door'

Club Brugge wist deze winter tot dusver nog geen nieuwe aanwinsten te presenteren, ondanks dat het ...

506
506
'AA Gent hakt knoop door over miljoenendeal'

AA Gent heeft er al een drukke wintermercato opzitten. Het stelde vrijdagochtend nog zijn tweede ...

359
359

Meer sportnieuws