Unai Emery verrast met uitspraken over Club Brugge

door
Unai Emery verrast met uitspraken over Club Brugge

Aston Villa stond voor speeldag 4 van de Champions League aan kop in het hernieuwde kampioenenbal. De Engelsen incasseerden ook nog geen enkele tegengoal, maar daar kwam tegen Club Brugge in het Jan Breydelstadion verandering in.

Blauw-Zwart won met het kleinste verschil in eigen huis en deed een gouden zaak in de Champions League. Kwalificatie voor de volgende ronde begint nu echt een doel te worden. Na afloop verraste coach Unai Emery met uitspraken over Club Brugge.

LEES OOK: ‘Grote Tielemans-vrees: Garcia huivert, Villa grijpt in’

Ongeziene fout

Tyrone Mings pakte in de tweede helft de bal pardoes op in de zestien nadat doelman Emiliano Martinez een doeltrap had gegeven. De ref wees genadeloos naar de penaltystip en Hans Vanaken schoot de winning-goal tegen de netten. Emery kon zijn ogen niet geloven. “Het is een heel rare fout. Very weird. De zwaarste fout die ik ooit meegemaakt heb in mijn carrière als coach. Zo’n misser kan niet in onze opbouw.”

Mings zat in zak en as na zijn eerste Champions League-match, dat besefte ook Emery. “Maar dit is voetbal. Dit is zonder twijfel ook de grootste fout die Tyrone ooit maakte. Dat beseft hij zelf ook. Dit zal hem niet snel meer overkomen. De strafschop was een sleutelmoment dat de wedstrijd veranderde.”

Veel respect

Voor de wedstrijd gaf Emery al aan dat Club Brugge zeker in staat was om te stunten en ook nadien was het respect erg groot. De Spanjaard verraste en vond dat Club Brugge verdiend had gewonnen. “Na de goal verdedigde Club Brugge heel goed en gefocust. Dit is een fair resultaat”, aldus een lovende Emery.

Vond jij de overwinning van Club Brugge verdiend?

Meest recent

Van der Elst genadeloos voor Leko en Club Brugge

Club Brugge speelt een allesbeslissende wedstrijd in de Champions League tegen Olympique Marseille. ...

28
28
Here we go! ‘KRC Genk rondt knaltransfer met Barça af’

Eerder kwam het nieuws naar buiten dat FC Barcelona aanklopte bij KRC Genk om Juwensley Onstein ...

62
62
Romeo Lavia krijgt duidelijke boodschap bij Chelsea

Romeo Lavia maakte twee jaar geleden de monstertransfer van Southampton naar Chelsea, maar sindsdien ...

51
51
Westerlo grijpt drastisch in na boycot Genk en Anderlecht

Dit seizoen vonden er al verschillende supportersboycots plaats. Ook de fans van KAA Gent zullen ...

72
72
Clublegendes KV Mechelen overtuigen toptransfer

KV Mechelen heeft de transfer van Bouke Boersma op de officiële kanalen bekendgemaakt. De ...

49
49
Doku vloekt en briest: ook Garcia houdt hart vast

Jeremy Doku is dit seizoen een smaakmaker van Manchester City onder Pep Guardiola. De afgelopen ...

55
55
Utrecht onthult schrijnende taferelen Genk: “Hond geschopt”

De perikelen tijdens FC Utrecht – KRC Genk in de Europa League vorige week blijven nog ...

316
316
‘KV Mechelen hakt winterse transferknopen door’

KV Mechelen zag met Lion Lauberbach een sterkhouder vertrekken deze wintermercato. De aanvaller gaat ...

113
113
Gruwelijke beelden: Europese trip wordt ware nachtmerrie

Een nachtelijke rit vol hoop eindigde in pure horror. Zeven supporters van de Griekse topclub PAOK ...

36
36
'Selectie Rode Duivels: grote JPL-stunt in de maak'

Behoudens een heus voetbalmirakel komt woensdagavond een einde aan de eerste Champions ...

220
220
Club Brugge door in UCL? Analisten vellen helder verdict

Club Brugge staat voor het moment van de waarheid. Woensdagavond strijdt het tegen Olympique de ...

317
317
'Lammens krijgt groot nieuws: fatale transfer bij United'

Manchester United is de laatste weken opnieuw herboren onder interim-coach Michael Carrick. Die ...

236
236
Van Gucht krijgt uit onverwachte hoek vernietigende uithaal

Een ferme veeg uit de pan. Ruben Van Gucht die steeds vaker ook het nachtleven opzoekt als DJ, kreeg ...

242
242
Ontknoping UCL: waar kan je Club én Union op tv kijken?

Woensdagavond is het weer smullen geblazen voor de voetballiefhebber. Zo wordt de laatste speeldag ...

234
234
Groot alarm bij Genk: "Nu blijkt hoe ernstig de situatie"

De resultaten in de Europa League mogen gezien worden, maar in eigen land gaat het van kwaad naar ...

426
426
‘Club Brugge gokt alles: miljoenen voor tikkende tijdbom’

Club Brugge zet deze winter een gevaarlijke gok: miljoenen op tafel voor een verdediger die tegelijk ...

710
710
'Club en Union niet gerust: STVV pakt wéér uit op mercato'

Na 22 speeldagen in de Jupiler Pro League staat STVV zowaar op slechts één puntje van ...

445
445
'Klokt tikt voor Renard: 7 (!) last-minute transferdossiers'

RSC Anderlecht kondigde dinsdag de komst van verdediger Moussa Diarra aan. Daarmee zijn de ...

631
631
Club-Marseille: Leko voert drastische ingreep door in basiself

Woensdagavond valt het doek over de League Phase in de Champions League en op de slotspeeldag staat ...

344
344
'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

441
441
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

119
119
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

240
240
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

49
49
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

132
132
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

269
269

Meer sportnieuws