Unai Emery verrast met uitspraken over Club Brugge

door
Unai Emery verrast met uitspraken over Club Brugge

Aston Villa stond voor speeldag 4 van de Champions League aan kop in het hernieuwde kampioenenbal. De Engelsen incasseerden ook nog geen enkele tegengoal, maar daar kwam tegen Club Brugge in het Jan Breydelstadion verandering in.

Blauw-Zwart won met het kleinste verschil in eigen huis en deed een gouden zaak in de Champions League. Kwalificatie voor de volgende ronde begint nu echt een doel te worden. Na afloop verraste coach Unai Emery met uitspraken over Club Brugge.

LEES OOK: Revolutie bij Club Brugge: leegloop en grote vrees

Ongeziene fout

Tyrone Mings pakte in de tweede helft de bal pardoes op in de zestien nadat doelman Emiliano Martinez een doeltrap had gegeven. De ref wees genadeloos naar de penaltystip en Hans Vanaken schoot de winning-goal tegen de netten. Emery kon zijn ogen niet geloven. “Het is een heel rare fout. Very weird. De zwaarste fout die ik ooit meegemaakt heb in mijn carrière als coach. Zo’n misser kan niet in onze opbouw.”

Mings zat in zak en as na zijn eerste Champions League-match, dat besefte ook Emery. “Maar dit is voetbal. Dit is zonder twijfel ook de grootste fout die Tyrone ooit maakte. Dat beseft hij zelf ook. Dit zal hem niet snel meer overkomen. De strafschop was een sleutelmoment dat de wedstrijd veranderde.”

Veel respect

Voor de wedstrijd gaf Emery al aan dat Club Brugge zeker in staat was om te stunten en ook nadien was het respect erg groot. De Spanjaard verraste en vond dat Club Brugge verdiend had gewonnen. “Na de goal verdedigde Club Brugge heel goed en gefocust. Dit is een fair resultaat”, aldus een lovende Emery.

Vond jij de overwinning van Club Brugge verdiend?

Meest recent

Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

24
24
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

98
98
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

39
39
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

124
124
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

339
339
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

41
41
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

85
85
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

42
42
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

196
196
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

137
137
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

52
52
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

53
53
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

82
82
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

182
182
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

116
116
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

107
107
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

369
369
Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

91
91
AA Gent krijgt flinke opsteker voor topper tegen Genk

De strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Dat komt onder ...

97
97
'Atletico berooft Club na eliminatie ook van smaakmaker'

Voor Club Brugge is het avontuur in de Champions League dit seizoen uiteindelijk in de tussenronde ...

717
717
Preud'homme geeft verklaring voor vreemd seizoen Club NXT

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond in de Champions League tegen Atletico Madrid, maar helemaal van ...

230
230
Anderlecht krijgt stevige waarschuwing over Sibierski

Het zijn drukke tijden voor Anderlecht, want na het ontslag van Olivier Renard en Besnik Hasi moeten ...

272
272
Toch verrassend: Dender zet Milkon op straat

De trainerswals van dit seizoen in de Jupiler Pro League gaat deze week verder. Het zesde ontslag ...

168
168
Wat speelt er écht tussen Céline Dept en Lionel Messi?

De ene week duikt ze op bij de Rode Duivels, de andere staat ze oog in oog met de grootste sterren ...

74
74
Niemand beter in de PL: zeer straffe statistiek Lammens

Manchester United ging maandag winnen op het veld van Everton en zette daarmee zijn straffe reeks ...

117
117

Meer sportnieuws