Unai Emery verrast met uitspraken over Club Brugge

2467 stemmen
Unai Emery verrast met uitspraken over Club Brugge

Aston Villa stond voor speeldag 4 van de Champions League aan kop in het hernieuwde kampioenenbal. De Engelsen incasseerden ook nog geen enkele tegengoal, maar daar kwam tegen Club Brugge in het Jan Breydelstadion verandering in.

Blauw-Zwart won met het kleinste verschil in eigen huis en deed een gouden zaak in de Champions League. Kwalificatie voor de volgende ronde begint nu echt een doel te worden. Na afloop verraste coach Unai Emery met uitspraken over Club Brugge.

LEES OOK: Scholes velt oordeel over transfer Tielemans naar Man Utd

Ongeziene fout

Tyrone Mings pakte in de tweede helft de bal pardoes op in de zestien nadat doelman Emiliano Martinez een doeltrap had gegeven. De ref wees genadeloos naar de penaltystip en Hans Vanaken schoot de winning-goal tegen de netten. Emery kon zijn ogen niet geloven. “Het is een heel rare fout. Very weird. De zwaarste fout die ik ooit meegemaakt heb in mijn carrière als coach. Zo’n misser kan niet in onze opbouw.”

Mings zat in zak en as na zijn eerste Champions League-match, dat besefte ook Emery. “Maar dit is voetbal. Dit is zonder twijfel ook de grootste fout die Tyrone ooit maakte. Dat beseft hij zelf ook. Dit zal hem niet snel meer overkomen. De strafschop was een sleutelmoment dat de wedstrijd veranderde.”

Veel respect

Voor de wedstrijd gaf Emery al aan dat Club Brugge zeker in staat was om te stunten en ook nadien was het respect erg groot. De Spanjaard verraste en vond dat Club Brugge verdiend had gewonnen. “Na de goal verdedigde Club Brugge heel goed en gefocust. Dit is een fair resultaat”, aldus een lovende Emery.

Vond jij de overwinning van Club Brugge verdiend?

Meest recent

Nu ook definitief: Trossard heeft lucratieve transfer beet

De uitschakeling in de kwartfinale van het WK betekende voor de Rode Duivels dat ze nu tijd hebben ...

0
0
Emotioneel afscheid bij Anderlecht: "CEO van mijn leven"

Opvallend nieuws uit Neerpede. Niet een speler of trainer, maar een bekend gezicht achter de ...

0
0
'Arteta meteen zwaar onder indruk: Tzolis scoort punten'

Club Brugge was de voorbije dagen al zeer actief op de transfermarkt, want na Cheveyo Tsawa streken ...

25
25
'Zeer straffe transferwending rond Openda op komst'

Nu het WK voor hen voorbij is, vinden heel wat Rode Duivels een nieuwe club. Dat geldt ook voor ...

20
20
'Dender-speler na degradatie naar landskampioen'

Voor FCV Dender kwam er afgelopen seizoen na twee jaar een einde aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

30
30
Pro League kondigt héél wat nieuwe regels aan

Binnen een tweetal weken gaat het nieuwe Belgische voetbalseizoen van start met de Supercup tussen ...

126
126
Vertrek Karetsas en Adedeji-Sternberg: De Condé spreekt

Bij KRC Genk zullen ze de voorbije weken toch even geschrokken zijn toen Nicky Hayen plots op weg ...

300
300
'Transferbom bij Bayern: Olise dringt aan op vertrek'

Vincent Kompany pakte vorig seizoen met Bayern München op overtuigende wijze de dubbel, maar ...

262
262
Rooney: "Hij is de beste speler op het WK"

Nog drie matchen en het WK is voorbij. Een halve finale, een troostfinale en de finale. Wayne Rooney ...

79
79
'Anderlecht kent prijs vanuit Nederland: weldra bod?'

RSC Anderlecht heeft nog héél veel werk om een ploeg samen te stellen die top drie ...

537
537
'Manchester City en Lommel SK op weg naar nieuwe deals'

Manchester City en Lommel SK hebben dezelfde eigenaar met The City Football Group. Door de promotie ...

63
63
Sibierski wil na Nga Kana nieuwe slag slaan bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft geleerd uit de fouten van het verleden. De Brusselaars wisten Joshua Nga Kana ...

380
380
Anderlecht hakt knoop door: twee spelers keren terug

RSC Anderlecht speelt volgende week donderdag tegen Hammarby. Als er één ding ...

695
695
Toptransfers Tielemans en Trossard: Defour geeft mening

Leandro Trossard en Youri Tielemans hebben hun goed WK meteen verzilverd met een transfer. Tielemans ...

253
253
Opvallende reünie na blitzvertrek: De Condé en Thorup spreken

KRC Genk moest deze zomer plots op zoek naar een nieuwe trainer, nadat Nicky Hayen weggekaapt werdt ...

150
150
'Vrancken mag volgende 1B-sensatie bij Hearts verwelkomen'

Wouter Vrancken koos deze zomer voor een verrassende uitdaging. Na een topseizoen koos hij ervoor om ...

78
78
'Anderlecht laat talent naar reeksgenoot vertrekken'

Bij Anderlecht ligt er nog heel wat transferwerk op de planken. Sportief directeur Antoine Sibierski ...

165
165
'Exit Bounida bij Ajax wordt concreet'

Bij Ajax staat er deze zomer heel wat op til, want na een tegenvallend jaar willen ze het over een ...

150
150
'Club Brugge gaat loodzware transferstrijd aan'

Het leeft langer geduurd dan gebruikelijk, maar tijdens de eindfase van het WK is Club Brugge ...

588
588
'Clement wil bij Cercle Brugge komen shoppen'

Sinds november is Philippe Clement aan de slag in Engeland, waar hij trainer werd bij Norwich City. ...

116
116
Genk en STVV stellen hun nieuwe shirts voor

Binnen een drietal weken gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League alweer van start. De ...

81
81
Garcia vol in de wind: onthulling over Courtois en Tielemans

De Rode Duivels genieten na het WK van hun vakantie, terwijl bij de voetbalbond er ongetwijfeld druk ...

1163
1163
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft nieuwe coach, droomtransfer Tielemans'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

158
158
Club Brugge profiteert optimaal van relatie: toptransfers

Club Brugge gaat deze zomermercato de Zwitserse toer op. Na Yann Sommer werd ook Andrej Vasovic ...

556
556
‘Toekomst Courtois bekend, Real hakt knopen door’

Thibaut Courtois is al jarenlang de nummer 1 van Real Madrid. De Belgische goalie wordt gezien als ...

337
337

Meer sportnieuws