Sardella reageert op mogelijke selectie voor Rode Duivels

118 stemmen
Sardella reageert op mogelijke selectie voor Rode Duivels

Vrijdag maakt Domenico Tedesco zijn selectie bekend voor de laatste twee wedstrijden in de Nations League, waarin Italië en Israël de tegenstanders worden. De kans lijkt groot dat de bondscoach weer zal experimenteren en enkele nieuwe namen zal oproepen.

Woensdag raakte bekend dat Killian Sardella één van de spelers is die mag dromen van een eerste selectie. De 22-jarige rechtsachter van Anderlecht maakt deel uit van de voorselectie en zal dus binnen twee dagen weten of hij zich een eerste keer bij de grote jongens mag melden.

LEES OOK: WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Sardelle in voorselectie Rode Duivels

"Ik moet toegeven dat ik toch wat verrast was", reageerde Sardella volgens Sudpresse toen hem gevraagd werd naar de selectie op de persconferentie voor de Europa League-wedstrijd tegen Rigas FS. Maar ik denk dat het wel verdiend is op basis van mijn prestaties vorig seizoen en in het begin van dit seizoen."

Bovendien is de rechtsachter ook een knelpuntpositie bij de Duivels. "Ik geef toe dat ik ontgoocheld was dat ik nog niet eerder opgeroepen werd", ging hij nog verder. "Maar ik heb gelukkig wel de kans gehad om met de Jonge Duivels te spelen, waar ik in de laatste matchen zelfs kapitein was."

Geflatteerd door interesse Kameroen

Hij kwam ook nog eens terug op de interesse van Kameroen, het land van zijn moeder dat ook zou aandringen op een selectie. "Ik heb zelf geen contact gehad met de staff van Kameroen, maar mijn makelaar wel. Het is een grote eer dat zo'n rasecht voetballand aan mij denkt. Dat stemt tot nadenken. Maar het is altijd mijn droom geweest om voor België te spelen."

Met een goede prestatie tegen Rigas FS kan Sardella zijn kandidatuur donderdagavond nog wat extra kracht bijzetten. Hij kan mogelijk profiteren van een blessure bij Thomas Meunier en het feit dat Timothy Castagne dit seizoen amper aan de bak komt bij Fulham.

Zal Sardella de definitieve selectie halen?

Meest recent

WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

78
78
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

64
64
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

138
138
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

419
419
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

244
244
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

231
231
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

340
340
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

312
312
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

249
249
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

155
155
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

384
384
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

265
265
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

136
136
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

113
113
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

163
163
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

201
201
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

150
150
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

97
97
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

467
467
De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

113
113
Vandenbempt ziet groot gevaar na nieuwe titel Club

Het doek is donderdagavond gevallen over de titelstrijd in de Jupiler Pro League. Op de voorlaatste ...

313
313
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, Genk verliest El Ouahdi'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

135
135
Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Hans Vanaken is alwéér de grote man bij Club Brugge. De middenvelder was dit seizoen ...

304
304
Engeland ontploft: Tuchel laat sterren thuis en slaat terug

Het WK is nog niet begonnen of er is al een grote rel in Engeland. Eerder kwam het nieuws al naar ...

168
168
Mechele verrast Club Brugge met straffe toekomsttaal

Club Brugge is kampioen na een zenuwslopend einde van speeldag 39. Blauw-Zwart speelde 2-2 gelijk ...

414
414

Meer sportnieuws