Sardella reageert op mogelijke selectie voor Rode Duivels

118 stemmen
Sardella reageert op mogelijke selectie voor Rode Duivels

Vrijdag maakt Domenico Tedesco zijn selectie bekend voor de laatste twee wedstrijden in de Nations League, waarin Italië en Israël de tegenstanders worden. De kans lijkt groot dat de bondscoach weer zal experimenteren en enkele nieuwe namen zal oproepen.

Woensdag raakte bekend dat Killian Sardella één van de spelers is die mag dromen van een eerste selectie. De 22-jarige rechtsachter van Anderlecht maakt deel uit van de voorselectie en zal dus binnen twee dagen weten of hij zich een eerste keer bij de grote jongens mag melden.

LEES OOK: Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Sardelle in voorselectie Rode Duivels

"Ik moet toegeven dat ik toch wat verrast was", reageerde Sardella volgens Sudpresse toen hem gevraagd werd naar de selectie op de persconferentie voor de Europa League-wedstrijd tegen Rigas FS. Maar ik denk dat het wel verdiend is op basis van mijn prestaties vorig seizoen en in het begin van dit seizoen."

Bovendien is de rechtsachter ook een knelpuntpositie bij de Duivels. "Ik geef toe dat ik ontgoocheld was dat ik nog niet eerder opgeroepen werd", ging hij nog verder. "Maar ik heb gelukkig wel de kans gehad om met de Jonge Duivels te spelen, waar ik in de laatste matchen zelfs kapitein was."

Geflatteerd door interesse Kameroen

Hij kwam ook nog eens terug op de interesse van Kameroen, het land van zijn moeder dat ook zou aandringen op een selectie. "Ik heb zelf geen contact gehad met de staff van Kameroen, maar mijn makelaar wel. Het is een grote eer dat zo'n rasecht voetballand aan mij denkt. Dat stemt tot nadenken. Maar het is altijd mijn droom geweest om voor België te spelen."

Met een goede prestatie tegen Rigas FS kan Sardella zijn kandidatuur donderdagavond nog wat extra kracht bijzetten. Hij kan mogelijk profiteren van een blessure bij Thomas Meunier en het feit dat Timothy Castagne dit seizoen amper aan de bak komt bij Fulham.

Zal Sardella de definitieve selectie halen?

Meest recent

Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

34
34
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

21
21
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

199
199
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

190
190
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

249
249
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

113
113
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

406
406
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

197
197
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

717
717
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

287
287
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

528
528
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

364
364
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

133
133
'Nieuwe wending De Cat: grootmacht maakt iedereen gelukkig'

Het is nog altijd wachten tot de transferzomer bij Anderlecht helemaal losbarst. Er ligt voor ...

621
621
'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws over vertrek Tzolis'

Het wordt voor Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Zowat de halve basiself geniet ...

263
263
KRC Genk slaat toe en legt piepjong talent vast

De Genkse jeugdopleiding lanceerde in de voorbije maanden en jaren weer enkele pareltjes. Kos ...

182
182
'WK-sores: ook Ivoorkust-speler mag Canada niet binnen'

Het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico is intussen een week aan de gang, maar van een leien ...

30
30
'Transferdomino heeft gevolgen voor Trossard en Tzolis'

Ondanks dat het WK volop aan de gang is, lijkt het nodige transfergeweld toch al los te barsten. In ...

143
143
Kalender JPL: Club opent seizoen, snel eerste Super Sunday

Het seizoen 2025/26 zit er nog maar enkele weken op in de Jupiler Pro League, maar de start van het ...

554
554
Rigaux dropt grote hint over Belg: "Bovenaan de lijst"

Dévy Rigaux kent zeer drukke eerste weken als sportief directeur bij Feyenoord. Onze ...

82
82
'Anderlecht mengt zich voor bij Cercle genoemd target'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig bleef het nog stil over ...

257
257
'Nieuwe bom Real: dit is de Galactico die Perez écht wil'

Voor het tweede seizoen op rij bleef Real Madrid achter zonder prijs en dat is voor de Koninklijke ...

208
208
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht mist jackpot, Bayern heeft beet'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

252
252
Mukau maakt korte metten met Ronaldo, Martinez sneert

Het Portugal van Roberto Martinez en Cristiano Ronaldo kwamen niet verder dan een 1-1 gelijkspel ...

113
113
Mourinho gaat hard: Real slaat wéér enorme transferslag

Real Madrid is aan een nieuw hoofdstuk begonnen onder José Mourinho en president Florentino ...

166
166

Meer sportnieuws