Sardella reageert op mogelijke selectie voor Rode Duivels

door
Sardella reageert op mogelijke selectie voor Rode Duivels

Vrijdag maakt Domenico Tedesco zijn selectie bekend voor de laatste twee wedstrijden in de Nations League, waarin Italië en Israël de tegenstanders worden. De kans lijkt groot dat de bondscoach weer zal experimenteren en enkele nieuwe namen zal oproepen.

Woensdag raakte bekend dat Killian Sardella één van de spelers is die mag dromen van een eerste selectie. De 22-jarige rechtsachter van Anderlecht maakt deel uit van de voorselectie en zal dus binnen twee dagen weten of hij zich een eerste keer bij de grote jongens mag melden.

LEES OOK: Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Sardelle in voorselectie Rode Duivels

"Ik moet toegeven dat ik toch wat verrast was", reageerde Sardella volgens Sudpresse toen hem gevraagd werd naar de selectie op de persconferentie voor de Europa League-wedstrijd tegen Rigas FS. Maar ik denk dat het wel verdiend is op basis van mijn prestaties vorig seizoen en in het begin van dit seizoen."

Bovendien is de rechtsachter ook een knelpuntpositie bij de Duivels. "Ik geef toe dat ik ontgoocheld was dat ik nog niet eerder opgeroepen werd", ging hij nog verder. "Maar ik heb gelukkig wel de kans gehad om met de Jonge Duivels te spelen, waar ik in de laatste matchen zelfs kapitein was."

Geflatteerd door interesse Kameroen

Hij kwam ook nog eens terug op de interesse van Kameroen, het land van zijn moeder dat ook zou aandringen op een selectie. "Ik heb zelf geen contact gehad met de staff van Kameroen, maar mijn makelaar wel. Het is een grote eer dat zo'n rasecht voetballand aan mij denkt. Dat stemt tot nadenken. Maar het is altijd mijn droom geweest om voor België te spelen."

Met een goede prestatie tegen Rigas FS kan Sardella zijn kandidatuur donderdagavond nog wat extra kracht bijzetten. Hij kan mogelijk profiteren van een blessure bij Thomas Meunier en het feit dat Timothy Castagne dit seizoen amper aan de bak komt bij Fulham.

Zal Sardella de definitieve selectie halen?

Meest recent

Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

3
3
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

54
54
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

102
102
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

83
83
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

56
56
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

115
115
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

65
65
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

125
125
Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

67
67
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

105
105
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

94
94
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

146
146
'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

279
279
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

241
241
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

628
628
‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat RSC Anderlecht op het punt staat om het contract van Colin ...

256
256
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

115
115
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

99
99
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

90
90
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

RSC Anderlecht weet wat het zondag moet doen tegen AA Gent: winnen. Anders is het wéér ...

254
254
Monsterdeal bij PSV: "70 miljoen euro"

PSV is ondertussen alleenheerser in Nederland. Ze wonnen voor het derde jaar op rij de landstitel. ...

132
132
Kompany verovert Europa: Schmeichel vol lof

Bayern München won verdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Het deed met oogstrelend ...

188
188
Sterkhouder STVV doet boekje open over mogelijk vertrek

Bij STVV kennen ze een droomseizoen en de Kanaries hopen dat af te sluiten met een Europees ticket. ...

110
110
Fikse waarschuwing Club Brugge: "Kan de titel kosten"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

292
292

Meer sportnieuws