'Tedesco tovert volgend wit konijn uit de hoed'

603 stemmen
'Tedesco tovert volgend wit konijn uit de hoed'

Vrijdag maakt Domenico Tedesco de selectie van de Rode Duivels bekend voor de laatste wedstrijden in de Nations League tegen Italië en Israël. Daarbij zal de bondscoach wellicht opnieuw experimenteren, zoals hij ook in september en oktober al deed.

Voor de laatste interlands haalde hij maar liefst vijf debutanten bij de selectie met Maarten Vandevoordt, Ortwin De Wolf, Matte Smets, Malick Fofana en Cyril Ngonge. De kans lijkt groot dat er ook nu weer minstens één nieuwe naam in de selectie zal prijken, ook omdat de spoeling op enkele posities dun is.

LEES OOK: Jan Vertonghen zet schouders onder uniek WK-project

Tedesco blijft zoeken op rechtsachter

Dat is bijvoorbeeld op de rechtsachter zeker het geval. Daar zijn in principe de enige opties Thomas Meunier en Timothy Castagne. Die eerste ontbrak dinsdagavond echter in de selectie bij Lille in de Champions League tegen Juventus, terwijl Castagne dit seizoen bij Fulham amper van de bak komt.

Tedesco experimenteerde sinds zijn aanstelling dan ook al regelmatig op die positie met spelers als Saelemaekers, Siquet en Debast. De bondscoach liet ook al de naam vallen van Kyriani Sabbe, die bij Club Brugge stilaan weer naar zijn beste niveau toegroeit.

Sardella zit in voorselectie

Maar ook Killian Sardella werd al naar voor geschoven als kandidaat om de rechtsachterpositie in te vullen, zeker nadat hij vorig seizoen helemaal ontplofte bij Anderlecht. Daardoor loopt hij ook in de kijker bij Kameroen, dat hem graag zou willen oproepen.

Maar Het Nieuwsblad weet nu te melden dat ook Tedesco de 22-jarige in zijn voorselectie opgenomen heeft. Sardella maakt dus wel degelijk kans om volgende week te debuteren als Rode Duivel. Zekerheid zal hij daarover krijgen op vrijdag bij de officiële aankondiging van de selectie.

Moet Sardella de definitieve selectie halen?

Meest recent

Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

0
0
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

39
39
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

60
60
Winteraanwinst drijft eindelijk boven bij Anderlecht

Voor Anderlecht eindigt het seizoen ontgoochelend. Het verloor de bekerfinale van Union en kon in de ...

136
136
'Waanzinnige zomer Union: tot wel 16 vertrekkers'

Union pakte vorige week wel de beker, maar moest enkele dagen later wel een kruis maken over de ...

87
87
'Penders weet waar hij na WK aan de slag gaat'

Rudi Garcia had toch enkele verrassingen in petto in zijn WK-selectie. Mike Penders was daar ...

73
73
TRANSFERUURTJE: 'Titularis weg bij Anderlecht, knaltransfer Fernandez-Pardo'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

175
175
Delorge onthult clash met De Mil: “Telkens open en eerlijk”

Mathias Delorge is terug bij KAA Gent. De middenvelder kampte met een blessure en had vervolgens ...

88
88
KRC Genk draait Antwerp een loer en plukt toptalent weg

Het gebeurt vaker en vaker. Eersteklassers die toptalenten bij elkaar komen wegplukken. Deze keer is ...

276
276
Haroun lanceert twee nieuwe Antwerp-goudhaantjes

Royal Antwerp FC speelde 0-0 gelijk op het veld van KRC Genk. Een flinke opsteker voor Faris Haroun ...

131
131
'Chelsea in de tribune: KRC Genk vreest vroeg vertrek'

Racing Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. Er zat heel wat schoon volk op de tribunes. Erik ten ...

242
242
Tessa Wullaert kondigt nieuwe toptransfer aan

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Ze kende alweer een ...

160
160
'KRC Genk en AA Gent vechten pittige transferstrijd uit'

KRC Genk en AA Gent gaan zich deze zomer ongetwijfeld roeren op de transfermarkt. De twee Belgische ...

120
120
Van Gucht vs Vannieuwkerke: Pittige strijd brandt los

Ruben Van Gucht en Karl Vannieuwkerke zijn al jarenlang collega's bij de VRT. Beide heren worden ...

123
123
'Ten Hag in Genk: FC Twente aast op deze speler'

KRC Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers blijven dramatisch presteren in de ...

99
99
'Anderlecht schakelt door: topvergadering met grote inzet'

RSC Anderlecht hoopt morgenavond een Europees ticket veilig te stellen in eigen huis tegen STVV. De ...

763
763
Jan Vertonghen zet schouders onder uniek WK-project

Het WK loert om de hoek en het is stilaan aftellen naar hét voetbalevenement van het jaar. Er ...

10
10
Antwerp recht rug: Haroun duidt grote uitblinker aan

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

224
224
'Exit Guardiola bezorgt Mourinho droomtransfer bij Real'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar inmiddels is al lang en breed duidelijk dat ...

214
214
Anderlecht-bubbel doorprikt: gruwelijke toekomstvoorspelling

RSC Anderlecht verkeert ondertussen al jarenlang in zwaar weer. Desondanks blijft het geloof heersen ...

808
808
Afscheid in mineur? Genk-lieveling zwaait publiek uit

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

249
249
'Onbegrijpelijk: Club Brugge-held kan plots vertrekken'

Club Brugge zag hem eerst vooral als noodoplossing. Nu is hij plots één van de ...

1275
1275
Trainerswals van start: 'Still per direct terug naar JPL'

Het einde van seizoen is in zicht en dus beginnen de clubs al volop met de voorbereidingen op de ...

110
110
'Vernieuwd bestuur vol aan de bak: transferspektakel Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

816
816
'Anderlecht drukt door voor terugkeer publiekslieveling'

RSC Anderlecht staat de komende weken andermaal voor een grote wederopbouw. En daarbij zal men niet ...

474
474

Meer sportnieuws