Bondsparket pakt Stijnen keihard aan na fratsen in beker

door
Bondsparket pakt Stijnen keihard aan na fratsen in beker

Patro Eisden is aan een aardig seizoen bezig. Het strijdt in de Challenger Pro League mee voor een plaatsje in de play-offs en vorige week wist het ook te stunten in de Croky Cup. Het klopte Charleroi met forse 4-1-cijfers en mag daardoor in de achtste finales aan de bak tegen Club Brugge.

LEES OOK: Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Patro 'haalde alles uit de kast' tegen Charleroi

De knappe prestatie van Patro werd wel wat overschaduwd door de manier waarop ze de wedstrijd aanpakten. Na de wedstrijd onthulde Rik De Mil immers dat zijn ploeg op weinig fraaie wijze onthaald werd in Maasmechelen. Ze kregen slechts één kleedkamer ter beschikking waarin de verwarming op 30 graden gezet was en hun toiletten werden op een gegeven moment gesloten.

Stijn Stijnen zette de klachen van De Mil achteraf weg als die van een slechte verliezer, al leek hij de aantijgingen niet echt te ontkennen. "Het is aan ons om vervelend te zijn. We willen niet dat onze tegenstander ons aangenaam vindt. We werken binnen onze mogelijkheden en hebben alles uit de kast gehaald", verkondigde hij immers.

Stijnen moet boeten voor fratsen

Maar zijn fratsen komen hem en Patro nu wel duur te staan. Het Laatste Nieuws weet dat het Bondsparket zowel Stijnen als de club wil vervolgen. Voor de trainer wordt een boete van 2.500 euro gevraagd, Patro zou dan weer 5.000 euro moeten gaan ophoesten.

"Het is een aanfluiting voor een faire voorbereiding van een wedstrijd tussen twee ploegen", motiveert het Bondsparket haar beslissing. "Alles wordt uit de kast wordt gehaald om op een onsportieve manier de tegenstrever uit evenwicht te krijgen en diens fysieke en mentale wedstrijdvoorbereiding te breken en te dwarsbomen. Het hoeft geen betoog dat dit schouwspel het imago van het Belgisch voetbal en bij uitbreiding de Koninklijke Belgische Voetbalbond en de Pro League, niet ten goede komt."

Terecht dat Stijnen en Patro vervolgd worden?

Meest recent

'Tijd tikt: Club Brugge pakt harde transferbeslissing'

De euforie na de Champions League-triomf van woensdag was bijzonder groot bij Club Brugge, maar de ...

47
47
Anderlecht dumpt Ashimeru: opvallende details bekend

RSC Anderlecht heeft zijn vijfde uitgaande transfer van de wintermercato afgerond. Zo werd donderdag ...

85
85
Club Brugge schrikt zich rot: last-minute vertrek Tzolis?

Met het ticket voor de tussenronde in de Champions League op zak, beschikt Club Brugge over een ...

390
390
Genk zoekt Europese glorie: Hayen roteert met basiself

Donderdagavond valt het doek over de League Phase van de Champions League. KRC Genk hoopt zich op de ...

20
20
‘Vermeeren zorgt voor opschudding: knaltransfer dichtbij’

Arthur Vermeeren is nog maar net weer in beeld bij Marseille, of het rommelt opnieuw rond de jonge ...

332
332
Punten L'Equipe: uitzonderlijk cijfer voor één Club-speler

Club Brugge heeft woensdag opnieuw een historische avond in de Champions League beleefd. Het ...

303
303
Stiekeme titelambities? STVV pakt weer uit op mercato

Vermits Union SG en Club Brugge de degens met mekaar kruisen, krijgt STVV komend weekend mogelijk ...

106
106
Genkie in Europese picture: opvallende bijnaam onthuld

Donderdag valt het doek over de League Phase in de Europa League. KRC Genk is al zeker van de ...

235
235
Achtste wintertransfer Anderlecht: JPL-deal helemaal rond

Met de komst van verdediger Moussa Diarra, rondde RSC Anderlecht zijn inkomende huiswerk op de ...

280
280
Deadline in zicht: Cercle en Standard passeren langs kassa

Aanstaande dinsdag sluit de winterse transfermarkt genadeloos zijn deuren. Verschillende clubs uit ...

68
68
'Kompany verscheurd na last-minute transfer Bayern'

Bayern München heeft woensdagavond de League Phase van de Champions League afgesloten op een ...

93
93
'Solden in Anderlecht: prijskaartje sterkhouder lekt uit'

Op inkomend vlak lijkt RSC Anderlecht klaar met zijn huiswerk, terwijl er op uitgaand gebied louter ...

678
678
Super Sunday in JPL: aanduidingen scheidsrechters bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League alweer speeldag 23 op het programma. De volgende ...

139
139
'Frutos klapt uit de biecht: done deal met Anderlecht'

In de slotweek van de wintermercato moet RSC Anderlecht nog een oplossing zien te vinden voor een ...

329
329
'Overmars all-in: Antwerp zet zinnen op JPL-revelatie'

Van de beloofde versterkingen kwam tot dusver vrij weinig in huis bij Antwerp, maar in het slot van ...

344
344
'Club Brugge verliest sterkhouder: topscouts in tribune'

De uitblinkers vielen woensdag niet op één hand te tellen bij Club Brugge, maar met ...

506
506
'Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk'

KRC Genk is al zeker van de knock-outfase in de Europa League, maar tegen Malmö FF staat er ...

392
392
Kassa rinkelt bij Club Brugge: record aan diggelen?

Dankzij een fraaie 3-0 zege tegen Olympique Marseille kwalificeerde Club Brugge zich met glans ...

669
669
Code rood op de Bosuil: Antwerp riskeert monsterboete

Heel even leek Antwerp weer naar boven te mogen kijken, maar na een nul op zes lijkt de Great Old ...

643
643
Van hoop naar horror: Exit Marseille met ongeziene beelden

Wat een absolute gala-avond werd voor Club Brugge, veranderde in een ware nachtmerrie voor Marseille ...

358
358
'Toch geen Klopp? Real legt contact met andere topcoach'

Real Madrid beleeft een moeilijk seizoen. Het moet in LaLiga achtervolgen op rivaal FC Barcelona, ...

118
118
OHL ziet spits vertrekken, Eupen haalt speler uit CL

Maandag sluit de transfermarkt weer zijn deuren en dus zal er in de komende dagen nog heel wat ...

53
53
Stroeykens krijgt raad: vertrek bij Anderlecht dichterbij?

Anderlecht lijkt aan inkomende zijde zijn transferhuiswerk voor deze winter al klaar te hebben met ...

357
357
'Leko drukt stempel: Club biedt voor supertalent'

Club Brugge heeft met Felix Lemaréchal tot dusver één winteraanwinst ...

424
424
De Busser spreekt duidelijke transfervoorkeur uit

Een aantal Belgische spelers zijn hot tijdens deze wintermercato. Eén van de landgenoten die ...

62
62

Meer sportnieuws