Standard is verrast: "Ajax of Feyenoord moet hem halen"

152 stemmen
Standard is verrast:

Bij Standard was het de afgelopen jaren vooral kommer en kwel. De club werd leeggezogen door tal van malafide mensen, die er jammer genoeg te vaak rondlopen in het voetbal. Eén van de voormalige floptransfers doet het nu wel goed. Rafael van der Vaart is lyrisch.

LEES OOK: 'Club speelt met vuur: komst Beuker is regelrechte ramp'

Alen Halilovic

Kent u Alen Halilovic nog? De Kroatische middenvelder stond ooit genoteerd als de nieuwe Luka Modric, maar die verwachtingen kon hij niet inlossen. De 28-jarige middenvelder speelde voor FC Barcelona en AC Milan, maar doorbreken lukte niet.

Hij kwam ook uit voor ploegen als Dinamo Zagreb, Sporting Gijon, Hamburger SV, Las Palmas, sc Heerenveen én Standard. Hij speelde in 2019 zes maanden voor de Luikenaars, maar hij kwam er niet verder dan 635 minuten in veertien matchen. Bij Fortuna Sittard bewijst hij zich wel in Nederland.

Rafael van der Vaart

Van der Vaart is heel erg gecharmeerd door hem, dat liet hij duidelijk merken in de Nederlandse pers. “Ik blijf erbij dat Ajax of Feyenoord hem moet halen. Halilovic is een speler die wedstrijden voor je wint. Hij laat zijn ploeg makkelijker voetballen, omdat hij in zijn eentje iets kan creëren. Als Halilovic nu naar Ajax zou gaan, is hij meteen de beste speler van de hele selectie. Ik zou daar geen seconde over hoeven nadenken", zei Van der Vaart. 

"Het is maar net hoe je naar zulke spelers kijkt. Halilovic laat heus steekjes vallen. Maar welke voetballer doet dat níét? Als nummer 10 word je dan meteen geslachtofferd. Terwijl een verdediger zes keer de bal mag uitschieten of blind naar voren mag rossen." 

"Het publiek vindt dat doorgaans goede ingrepen. Terwijl een nummer 10 dan denkt: ik sta met kneuzen op het veld. Dat is het verschil", aldus Van der Vaart.

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"
Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"
279

Moeten Belgische topclubs Halilovic scouten?

Meest recent

Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

56
56
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

59
59
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

75
75
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

449
449
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

253
253
"Als je hem ziet spelen ..." - Vanaken vaste basisspeler op WK?

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

126
126
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

127
127
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

70
70
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

186
186
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

169
169
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

488
488
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

582
582
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

302
302
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

558
558
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

455
455
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

635
635
Titelkoorts bij Club Brugge: feestplannen al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

280
280
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

89
89
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

272
272
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

316
316
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

174
174
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

410
410
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

171
171
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

262
262
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

695
695

Meer sportnieuws