'Cercle moet enorme dubbele tegenvaller slikken'

door
'Cercle moet enorme dubbele tegenvaller slikken'

Cercle Brugge gaat donderdag op zoek naar eerherstel in de Conference League na de blamage van twee weken geleden tegen Vikingur Reykjavik. Het won sindsdien wel drie wedstrijden op een rij, waardoor de rust tenminste op het veld teruggekeerd is na een moeilijk seizoensbegin.

Achter de schermen blijft het echter behoorlijk woelig bij Cercle. De Vereniging moet op korte tijd twee grote tegenvallers slikken, zo weet Het Nieuwsblad te melden.

LEES OOK: Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

Cercle moet nieuwe CEO zoeken

Ten eerste zien ze met Alexander Vantyghem hun CEO vertrekken. Hij kiest voor een nieuwe uitdaging bij de voetbalbond, waar hij aan de slag gaat als directeur legal and competition. Hij ziet in die nieuwe functie een betere balans tussen zijn werk en privéleven.

Cercle moet dus nu op zoek naar een opvolger. Vantyghem zou op post blijven tot die gevonden wordt. Hij was sinds de zomer van 2023 aan de slag bij de Bruggelingen.

Bouw trainingscomplex uitgesteld

Die krijgen ook slecht nieuws over de bouw van hun nieuwe trainingscomplex. Enkele maanden geleden stelden ze hun plannen voor om dat neer te poten aan de Gulden Kamer in Sint-Kruis, met steun van het Brugse stadsbestuur. Cercle moest zelf echter ook nog 7 miljoen euro zien te financieren en dat blijkt een lastige zaak.

Eigenaar AS Monaco wil niet betalen en daarom had Cercle gehoopt de bouw te financieren met een verkoop van Kevin Denkey, maar die kwam er dus niet. Voorlopig staat het project daarom on hold. "Het complex komt er sowieso, alleen is nu niet duidelijk wanneer we kunnen starten met de bouw. Het was de bedoeling om nog dit jaar met de werken te beginnen, maar dat is dus niet het geval", aldus woordvoerder Louis-Philippe Depondt.

Zal Cercle snel de nodige centen vinden?

Meest recent

'STVV ontdekt keerzijde: Vrancken richting topcompetitie'

STVV is op weg om zijn uitstekende seizoen te gaan verzilveren met een gunstig Europees ticket. Maar ...

0
0
'Transferspektakel Club Brugge: heuse spitsenwissel pruttelt'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

67
67
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, verrassende ploeg Openda'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

93
93
Toby Alderweireld laat fans compleet sprakeloos achter

Toby Alderweireld zorgt opnieuw voor warme reacties, dit keer ver weg van het voetbalveld. De ...

12
12
Hayen vloekt: Genk slikt bittere pil uit ziekenboeg

KRC Genk vat de terugronde van de Europe Play-Offs als leider aan op het veld van Charleroi. Voor de ...

25
25
Oosting tikt Antwerp-chouchou stevig op de vingers

In de Europe Play-Offs krijgt Antwerp zondag Standard over de vloer. Na de recente negen op negen ...

44
44
'Lukaku verrast vriend en vijand met toekomstplannen'

Romelu Lukaku gaat straks zijn laatste contractjaar in bij Napoli, maar dat onze nationale ...

142
142
'Meevaller voor Genk: bonus van ruim tien miljoen'

KRC Genk gaat straks op bezoek bij Charleroi, waar Nicky Hayen gewoon weer kan rekenen op ...

66
66
'Anderlecht-Club: Taravel & Leko hakken knopen door'

Ook op de andere velden staan er nog een aantal interessante affiches op het programma, maar ...

165
165
Hoefkens verklaart plots bezoek aan ziekenhuis

Het was vorige week toch schrikken toen het bericht kwam dat Carl Hoefkens na de match met NAC Breda ...

37
37
Hayen looft revelatie: "Hij heeft zijn kans gegrepen"

KRC Genk staat voor een belangrijke trip naar Charleroi. Doordat de Limburgers al veel te veel ...

103
103
Mokio doorbreekt de stilte omtrent hetze Rode Duivels

Het zijn pittige weken geweest voor Jorthy Mokio. Hij tekende ondanks de nodige interesse bij in ...

119
119
Terugronde PO's van start: Boskamp duidt kampioen aan

Zaterdagavond gaat de terugronde in de Champions' Play-Offs van start. Er zijn dus nog maar vijf ...

208
208
De Bruyne op Italiaanse voorpagina: radicale transferwending

In de Italiaanse Serie A neemt SSC Napoli het zaterdagavond op tegen revelatie Como in een ...

68
68
Grote Anderlecht-verrader? Goto breekt stilte na relletje

Of hij ooit nog in het shirt van RSC Anderlecht te zien zal zijn, valt voorlopig af te wachten. In ...

455
455
'Onyedika vertrekt bij Club Brugge: prijskaartje al genoemd'

Dat Club Brugge komende zomer een aantal spelers gaat verliezen, staat inmiddels buiten kijf. Ook ...

360
360
'Kompany ontploft: Kane weg voor waanzinnig bedrag'

Bij Bayern gaan ze ervan uit dat Harry Kane blijft, maar helemaal gerust zijn ze niet. Terwijl ...

310
310
Plottwist in bekerfinale-klucht: nieuwe TV-zender duikt op

Op donderdag 14 mei kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met mekaar in de finale van de ...

295
295
Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

227
227
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

42
42
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

71
71
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

46
46
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

174
174
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

120
120
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

30
30

Meer sportnieuws