De Mil onder vuur? Charleroi komt met statement

84 stemmen
De Mil onder vuur? Charleroi komt met statement

Rik De Mil kent geen makkelijke tijden bij Sporting Charleroi. Hij boekte een 2 op 18 en er was de smadelijke bekeruitschakeling tegen Patro Eisden. Moet de coach vrezen voor een ontslag? Het bestuur kwam met een officiële reactie naar buiten.

"Wij maken pas een analyse op het einde van het seizoen. Daarom willen we ook expliciet ons vertrouwen in zowel de coach, zijn staff, de spelers en de CEO (Mehdi Bayat, nvdr.) benadrukken. We zijn er van overtuigd dat de resultaten opnieuw zullen volgen", klinkt het.

LEES OOK: 'Charleroi wijst absoluut monsterbod af'

De Mil doet verder

De club wil de rust bewaren en beseft dat er kwaliteit bij moet komen in januari. De fans mogen duidelijk transfers verwachten. Dat kondigt de club ook aan in het bericht.

"Wij zijn ons er terdege van bewust dat de sportieve resultaten momenteel onvoldoende zijn en ruim onder al onze verwachtingen liggen. In deze periode van twijfel die we doormaken, willen we vooral de banden aanhalen om de trend te keren en het vertrouwen bij de spelers te herstellen", luidt de boodschap. 

Transfers in aantocht

"Het is met deze groep dat we de impasse moeten doorbreken, vóór de aanpassingen die nodig zullen zijn tijdens de transferperiode van januari. Bovendien zijn de gehele sportstaf en de spelers volledig gemobiliseerd en vastbesloten om de dynamiek om te keren, door gebruik te maken van alle beschikbare middelen binnen de club", is de boodschap.

De fans willen protesteren tegen de huidige gang van zaken en vooral tegen Mehdi Bayat. De club waarschuwt alvast. "Gezien de excessen uit het verleden en voor de veiligheid van iedereen in het stadion, tolereren wij geen enkele vorm van geweld of gedrag dat in strijd is met de geest van het voetbal, voor, tijdens of na de wedstrijd."

"Het lijdt geen twijfel dat een groepje supporters opnieuw het imago van Sporting de Charleroi zal aantasten. De club behoudt zich het recht voor om alle noodzakelijke acties en maatregelen te nemen tegen personen die het goede verloop van de wedstrijd verhinderen", klinkt het.

Goede communicatie van Charleroi?

Meest recent

'Plan B voor Van Bommel: shortlist Rode Duivels lekt uit'

De officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat Mark van Bommel ...

108
108
'Klopjacht op Karetsas: De Condé rolt spierballen'

KRC Genk staat niet alleen op het punt om zijn inkomend record te verpulveren, ook op uitgaand vlak ...

60
60
'Bruno schudt elftal door mekaar: frisse wind bij RSCA'

Donderdag staat Vitor Bruno voor zijn vuurdoop als coach van RSC Anderlecht. In de tweede voorronde ...

165
165
'Makelaar bevestigt: Club op zucht van knaltransfer'

Club Brugge vertrok woensdag op zomerstage naar Rennes. Voorlopig stapten er met Yann Sommer, ...

332
332
Peter Vandenbempt laat tranen rollen: "Het laatste woord..."

Na een maand vol voetbal, duizenden kilometers en 104 wedstrijden is ook voor Peter Vandenbempt het ...

331
331
De Mil onthult één dilemma: "Moeten creatief zijn"

AA Gent moet meteen vol aan de bak in zijn eerste officiële opdracht van het nieuwe seizoen. ...

36
36
Eerst pak slaag, dan transferdeal voor Genk?

KRC Genk is dezer dagen zeer druk in de weer. Niet alleen met de voorbereiding op het nieuwe ...

529
529
Vitor Bruno zet Anderlecht op scherp voor debuut

Donderdagavond begint het seizoen van Anderlecht officieel. In de tweede voorronde van de Europa ...

338
338
Westerlo pakt uit met eenmalige Rode Duivel

Bij Westerlo zagen ze deze zomer al een pak sterkhouders vertrekken. 't Kuipje liep vrijwel helemaal ...

51
51
'Straffe transfer op komst voor De Keersmaecker'

In eigen land kon Brian De Keersmaecker niet doorbreken, maar in het buitenland is de middenvelder ...

51
51
Unieke kans voor Antwerp: oude bekende plots vrij

Voor Antwerp blijft het een zeer moeizame transferzomer. De club werd wekenlang gegijzeld door de ...

468
468
Napoli draait volledig: De Bruyne krijgt pijnlijke klap

Napoli leek Kevin De Bruyne nog te willen behouden. Vier dagen later wordt zijn naam plots op de ...

433
433
Van Bommel de juiste keuze? Dit vindt Van der Elst

Met een kwartfinale deden de Rode Duivels op het WK wat er van hen verwacht werd. Desondanks ...

294
294
De Mil keihard: kwartet én aanwinst niet op Europese lijst

Voor twee Belgische clubs begint het nieuwe seizoen deze week al. Naast Anderlecht moet ook AA Gent ...

146
146
Romano meldt mogelijke twist in transferdossier Club

Club Brugge heeft deze zomer al toegeslagen met drie Zwitserse aanwinsten, maar de verwachte ...

369
369
Transfer Casemiro krijgt staartje: onderzoek geopend

Deze zomer gingen enkele grote namen op zoek naar een nieuwe club. Een dossier dat al maandenlang ...

41
41
Cercle pakt uit met verrassende transfer bij Kortrijk

Nu de start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League dichterbij komt, schakelen alle teams ...

141
141
'Kogel door de kerk: Genk heeft recorddeal beet'

Het zijn zeer drukke dagen voor KRC Genk. De Limburgers zetten de voorbije weken enkele mogelijke ...

366
366
Belgische voetbalwereld in rouw: ex-Gouden Schoen overleden

De Belgische voetbalwereld krijgt zeer triest nieuws te verwerken. Een ex-Rode Duivel en gewezen ...

0
0
Transferdomper Anderlecht: "Meer dan 5 miljoen"

Anderlecht staat donderdag al voor zijn eerste opdracht op het Europese toneel. In de tweede ...

511
511
'Barça heeft bijzonder plan met Belgisch toptalent'

Slechts twee Belgen mochten tot dusver ooit het shirt van FC Barcelona dragen. Fernand Goyvaerts was ...

399
399
Is Anderlecht klaar voor Hammarby? Bornauw oordeelt

RSC Anderlecht moet donderdag flink aan de bak tegen Hammarby. De Brusselaars moeten deze voorronde ...

381
381
Hammarby-coach velt oordeel over Anderlecht

Henrik Rydström maakt zich met Hammarby op voor het treffen met RSC Anderlecht in de voorrondes ...

318
318
Zoon Van Bommel verklapt: "Komt wel rond met Duivels"

Mark van Bommel wordt de nieuwe bondscoach van België. De Nederlander tekent weldra zijn ...

112
112
'Anderlecht kent maximprijs die het aan De Cat kan verdienen'

Nathan De Cat verliet RSC Anderlecht voor 20 miljoen euro. Een goed bedrag, maar meer ook niet. De ...

255
255

Meer sportnieuws