'Frisse wind bij Beerschot: Turkse invasie op Het Kiel'

door
'Frisse wind bij Beerschot: Turkse invasie op Het Kiel'

Met een vijf op 12 lijkt Beerschot voorzichtig op te klimmen uit het dal, al is er op het Kiel uiteraard nog steeds veel werk voor de boeg om de degradatie te vermijden. Bovendien blijft het er ook rommelen in de bestuurskamer, waar er een grote wijziging op til staat.

Eerder op de dag geraakte reeds bekend dat Thorsten Theys, die pas vorige zomer werd aangesteld, zijn ontslag had aangeboden als CEO. Reden daarvoor blijkt de ruis tussen het management en de aandeelhouders van de club, die het vertikken om actie te ondernemen.

LEES OOK: Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Baki naar Beerschot

Al blijken ze toch druk in de weer met de toekomst. Het Nieuwsblad weet immers dat er nieuwe mensen in beeld zijn om Beerschot te leiden. Het gaat naar verluidt om de Turkse zakenman Selahattin Baki, die United World eerder ook al hielp om Sheffield United te runnen.

Nu zou de adviseur van de Saoedische prins Abdullah, die in Engeland vooral trachtte om een link te creëren met Al Hilal en Fenerbahçe, dus ook in Antwerpen weldra zijn blijde intrede maken. Dat zal hij nog volgens de krant dan trouwens niet helemaal op zijn eentje doen.

Theys out, Akin in?

Baki zou vergezeld worden door Murat Akin. De 38-jarige Belg van Turkse komaf, als speler nog actief bij Beveren en Sint-Niklaas, wordt aangesteld als sportief directeur. Die rol vertolkte hij tot anderhalf jaar geleden al eens met het benodigde succes bij Fatih Karagümruk.

Binnenkort moet hij dus ook bij Beerschot voor de kentering zien te zorgen. Met het oog op de aanstaande wintermercato, wanneer Dirk Kuyt ongetwijfeld de nodige versterking hoopt te verwelkomen, lijkt operatie redding alleszins toch stilaan te zijn ingezet. Wordt vervolgd.

Gelooft u in deze frisse wind?

Meest recent

‘Belgische clubs gaan vol voor doelpuntenmachine’

De reguliere competitie in België is bijna gedaan en de Play-Offs komen eraan. Veel clubs zijn ...

9
9
Neymar in zak en as na niet-selectie Brazilië: géén WK?

Carlo Ancelotti heeft de selectie van de Braziliaanse nationale ploeg voor de komende ...

6
6
‘Enorm drama voor Belgisch toptalent Noah Fernandez'

PSV zit ni zak en as. Belgisch toptalent Noah Fernandez verlengde zijn contract in Eindhoven en ...

12
12
Vanaken doet monden openvallen: Stankovic en co kijken ogen uit

Club Brugge kon zondagavond opgelucht ademhalen. Na de eerste onderzoeken werd geen zware blessure ...

158
158
Joos vernietigend voor VAR: "Stroompanne of goeie koffie"

De ontknoping van de reguliere competitie draait op volle toeren. En dus worden de beslissing van de ...

93
93
De Cat mee naar WK? Defour velt helder verdict

Nog 86 dagen te gaan tot aan de openingswedstrijd, maar er wordt nu al druk gespeculeerd over de ...

131
131
Puzzelwerk Hayen: logische vervanger El Ouahdi staat klaar

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een plek in de kwartfinales van de Europa League. Daarvoor ...

131
131
'Bliksemtransfer Tresoldi: Club Brugge vraagt forse som'

Nicolo Tresoldi scoort de laatste weken het ene doelpunt na het andere. Het zal voor Club Brugge dan ...

331
331
Brandon Mechele dropt mysterieus bericht: fans in shock

Brandon Mechele is één van de grote publiekslievelingen bij de Brugse fans. De ervaren ...

184
184
Gevecht tegen Play-Downs: dé scenario's voor elke kandidaat

Komend weekend wordt in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie afgewerkt. ...

135
135
Mbappé betrapt?' Pikant dubbelleven zet Spanje in brand'

Wat gebeurt er wanneer een superster niet alleen op het veld, maar ook in de liefde meerdere ...

68
68
Garcia op plichten gewezen: "Hij móét mee naar WK"

Vrijdag is het weer zover, dan maakt Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bij de Rode Duivels ...

141
141
‘Klap na klap: Club Brugge breekt speler volledig’

Bij Club Brugge krijgt een eigen opgeleide speler opnieuw een harde tik. Na een mislukte ...

195
195
Grootste titelkandidaten bekend: "Zij worden géén kampioen"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

426
426
Hete zomer Anderlecht: liefst elf spelers richting exit?

Nu er minstens tot eind dit seizoen uitsluitsel bestaat over de positie van hoofdtrainer, kan RSC ...

299
299
Made in JPL: Thiago en Tolu stelen show in Premier League

Verschillende oude bekenden uit de Jupiler Pro League maken ook dit seizoen weer het mooie weer in ...

116
116
Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

190
190
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

644
644
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

343
343
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

466
466
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

300
300
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

126
126
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

808
808
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

635
635
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

386
386

Meer sportnieuws