Hayen laat licht schijnen op hete hangijzers Club Brugge

door
Hayen laat licht schijnen op hete hangijzers Club Brugge

In de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Aston Villa over de vloer. Daags voor de ontmoeting met het nummer zes in de Premier League liet Nicky Hayen zijn licht schijnen op een aantal hete hangijzers in Jan Breydel.

Hoewel hij zich zaterdag tegen OHL met een gelukje tot matchwinnaar kroonde loopt Andreas Skov Olsen daar bijvoorbeeld al een tijdje achter zijn beste vorm aan. Hayen werd gepolst naar de situatie van de vaak wispelturige Deen. "Het klopt dat we de beste Skov Olsen al even niet meer hebben gezien", aldus de Brugse coach.

Gesprek met Skov

"Ik heb met hem een gesprek gehad en hij beseft zelf ook wel dat hij niet in de beste vorm zit of overloopt van vertrouwen. Dat is een goed  teken. Maar goed, het blijft een speler met kwaliteiten. Op dit moment is hij niet de beste versie van zichzelf, maar daar proberen we hem wel naar toe te pushen zonder extra druk op te leggen."

"Laat ons hopen dat hij woensdag wel de beste versie van zichzelf kan tonen, als starter of als invaller", deed Hayen zijn best om niet in zijn kaarten te laten kijken. Ook over de vervanger van Gustaf Nilsson, die nog altijd in de lappenmand ligt met een achilleespeesblessure, weigerde hij om het achterste van zijn tong te laten zien.

Jutglà of Vermant

"Het zijn twee verschillende types", klonk het over diens back-ups Ferran Jutglà en Romeo Vermant. "Twee jongens ook die op het juiste moment het vertrouwen terug hebben gevonden met hun doelpunten, waardoor je toch een bepaalde dynamiek ziet terugkomen. Welke keuze wij ook maken, het zal zeker geen verkeerde zijn."

Tot slot ging het nog over de afwezigheid van Nilsson zelf. "Uiteraard is het vervelend, want hij is een ander type spits. Maar de situatie is zo, dus ik hoef daar niet teveel bij stil te staan. Het is een optie die niet beschikbaar is", aldus Hayen, die wel instemmend leek te knikken op de suggestie dat de Zweed enkele weken out zal zijn.

Denkt u dat Skov Olsen zal starten tegen Aston Villa?

Meest recent

Efficiënt Union knoopt eindelijk weer met de zege aan

Na een maand zonder zege en een twee op negen heeft Union eindelijk weer een competitiematch ...

4
4
Openda maakt eindelijk einde aan waanzinnige reeks

Voor Loïs Openda is 2025 zeker niet het makkelijkste jaar geweest. De spits zakte weg in de ...

8
8
Kater voor Ajax ondanks nieuwe goal Godts

Ajax had de voorbije weken de weg naar boven weer ingezet met vijf overwinningen op een rij, maar is ...

10
10
Beveren wint topper na remontada, Kortrijk blijft in spoor

SK Beveren is zaterdag zeer dicht bij zijn eerste nederlaag van het seizoen gekomen. Na een ...

68
68
Charleroi komt met update over trainersdossier

De voorbije weken heeft er weer een heuse trainerswals plaatsgevonden in de Jupiler Pro League. Club ...

25
25
Ontlading bij Westerlo: "Daarom is deze zege belangrijk"

Westerlo is bezig aan een fraaie opmars. Na een wisselvallig seizoensbegin hebben ze de top zes ...

25
25
'Bom op ontploffen bij Club na trainerssoap'

Zondag staat de Slag om Vlaanderen tussen Club Brugge en AA Gent op het programma en die zal een ...

560
560
Liverpool bibbert tegen negenkoppig Spurs top vier binnen

Liverpool is na een moeilijke periode weer de top vier van de Premier League binnengeslopen. De ...

28
28
Westerlo mengt zich na dolle slotfase in strijd om top zes

Westerlo pakte in de laatste weken een knappe vier op zes tegen Anderlecht en Genk, en slaagde er ...

37
37
Oranje bonje: Simons pakt rood na aanslag op Van Dijk

In de Premier League waren de ogen zondagavond gericht op de topper tussen Tottenham Hotspur en ...

38
38
Enorme schok in Club-Gent? Markante voorspelling Boskamp

Dé affiche van het weekend in de Jupiler Pro League is ongetwijfeld de zogenaamde 'Slag om ...

367
367
1B-duel escaleert compleet: "Met paraplu op ref proberen slaan"

In de Challenger Pro League werd de voorbije dagen een midweekspeeldag afgewerkt. Het duel van ...

115
115
Wending in trainerszoektocht? 'Genk houdt opvallend gesprek'

KRC Genk hoopt eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer te presenteren. Het heeft er alle schijn van dat ...

634
634
Antwerp op scherp gezet: Janssen stelt toekomst-voorwaarde

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

403
403
Fenomenale Haaland passeert Ronaldo, Lokonga wéér belangrijk

Manchester City heeft voorlopig beslag gelegd op de koppositie in de Premier League. Het legde ...

64
64
Standard terug zesde: doelpunt na 34 seconden nekt Dender

De spelers van Standard kunnen straks met een gerust gemoed aanschuiven bij de het kerstbuffet. De ...

73
73
Club Brugge-Gent: Leko verrast met selectie voor clash

De Jupiler Pro League maakt zich op voor een uiterst geladen 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge ...

811
811
'Verrassend vertrek steunpilaar? Bal in kamp Anderlecht gelegd'

RSC Anderlecht is bezig aan een degelijk seizoen tot dusver en mag daar verschillende spelers voor ...

560
560
Ferguson heeft héél slecht nieuws voor Man Utd-fans

Het draait al vele jaren vierkant bij Manchester United. Ook dit seizoen doen ze absoluut niet mee ...

119
119
Broos over RSCA: "Zijn vertrek heeft de sfeer veranderd"

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Een positie waar ze de afgelopen jaren wel ...

337
337
Crasson verrast met nieuwe uitdaging in het voetbal

Bertrand Crasson is een bekende naam in het Belgische voetbal. De voormalige Rode Duivel is in ...

31
31
Vanderhaeghe trok naar CPL: "Plots interesse uit die hoek"

Yves Vanderhaeghe is sinds enkele weken weer trainer in het Belgische profvoetbal. Hij tekende ...

96
96
Newcastle en Chelsea blijven gefrustreerd achter

In de Premier League stond het duel der subtoppers op het programma. Newcastle United ontving in ...

35
35
Broos: "Hij wordt ooit bondscoach van de Rode Duivels"

Hugo Broos gaat zijn voorlaatste uitdaging aan bij Zuid-Afrika. Hij zal deelnemen aan de Afrika Cup ...

279
279
Oosting waarschuwt voor twee spelers van Anderlecht

Royal Antwerp FC kent een geweldige periode met een 9 op 9 en bekerkwalificatie. Zondag nemen ze het ...

235
235

Meer sportnieuws