Youri Mulder profiteert van ontslag Geraerts en Wilmots

130
Youri Mulder profiteert van ontslag Geraerts en Wilmots

Karel Geraerts en Marc Wilmots werden ontslagen bij Schalke 04 na tegenvallende resultaten in de Duitse tweede klasse. Geraerts lag al een tijdje onder vuur en sportief directeur Wilmots werd ook afgerekend op de malaise van de club.

De Duitse traditieclub degradeerde in 2023 naar de tweede Bundesliga en het lijkt echter van kwaad naar erger te gaan. Schalke 04 staat onderin het klassement van de Duitse tweede klasse met negen punten. Enkel Braunschweig (negen punten) en Regensburg (zeven punten) doen slechter.

LEES OOK: Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

Belgen buitengezwierd

Geraerts en Wilmots werden buitengezwierd in de hoop een shock-effect te creëren, maar dat is voorlopig nog niet gelukt. Nu heeft de club voor een oude bekende gekozen om het tij te doen keren. Youri Mulder is aangesteld als technisch directeur bij Schalke 04.

Mulder was een paar weken geleden nog te gast bij Extra Time en daar sprak hij onder meer over de perikelen bij Schalke 04. Het ontslag van Geraerts was onvermijdbaar en de traditieclub zoekt nu naar oplossingen om sowieso niet wéér te degraderen.

Tijdelijke oplossing 

De aanstelling van Mulder als technisch directeur lijkt voorlopig maar een tijdelijke oplossing te zijn tot er een vaste directeur wordt aangesteld. Het Schalke 04-icoon zat al in de raad van toezicht en zal zich nu focussen op het beleid bij de club.

“Het was voor mij meteen duidelijk dat ik mee wilde doen. De situatie waarin we ons momenteel bevinden is bekend en we worden ermee geconfronteerd. Om het maar duidelijk en helder te zeggen: wij zijn ervan overtuigd dat we het tij zullen keren”, aldus Mulder.

Denk jij dat Youri Mulder het tij zal kunnen keren bij Schalke 04?

Meest recent

OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

11
11
Ongeziene jackpot Club Brugge: drie recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

28
28
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

21
21
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

11
11
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

35
35
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

31
31
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

77
77
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

176
176
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

12
12
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

80
80
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

28
28
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

252
252
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

102
102
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

47
47
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

30
30
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

19
19
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

72
72
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

173
173
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

52
52
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

41
41
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

125
125
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

71
71
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

108
108
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

63
63
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

54
54

Meer sportnieuws