Leandro Trossard incasseert enorme uppercut bij Arsenal

door
Leandro Trossard incasseert enorme uppercut bij Arsenal

Het gaat plots van kwaad naar erger bij Arsenal. Eerder werd al bekend dat sportief directeur Edu plots op weg was naar de uitgang en dat nieuws werd inmiddels op de officiële kanalen bekendgemaakt. De Braziliaanse beleidsbepaler is op weg naar Premier League-verrassing Nottingham Forest.

Een enorme klap voor Leandro Trossard en Mikel Arteta. Edu was de vertrouweling van de Spaanse hoofdtrainer van Arsenal en haalde onder meer Trossard naar de club. Nu neemt hij ontslag bij The Gunners en gaat hij aan de slag bij een rechtstreekse concurrent, een uppercut voor de Londenaren. 

LEES OOK: ‘Arne Engels maakt last-minute knaltransfer’

Sleutelfiguur

In de Engelse media werd Edu een sleutelfiguur van Arsenal en Arteta genoemd. Nu gaat de 46-jarige directeur mogelijk de lijnen uitzetten bij Nottingham Forest. “Het was een hele moeilijke beslissing”, laat Edu weten op de webstek van Arsenal.

Edu ziet uit naar een nieuwe uitdaging. “Arsenal heeft mij de kans gegeven met zoveel fantastische mensen samen te werken en deel uit te maken van iets speciaals in de clubgeschiedenis. Nu is het tijd voor iets anders maar Arsenal blijft in mijn hart.”

Sterke transfers

Edu heeft enkele knappe transfers gerealiseerd. Zo haalde hij in 2023 Trossard van Brighton naar Arsenal, een schot in de roos. De Belgische aanvaller is één van de publiekslievelingen in het Emirates Stadium. Ook onder meer Martin Odegaard, Declan Rice en Gabriel Jesus werden door Edu naar Arsenal gehaald.

Moet Leandro Trossard Arsenal verlaten?

Meest recent

Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

12
12
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

71
71
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

101
101
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

354
354
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

367
367
Westerlo weggespeeld door STVV: Charai reageert hard

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

30
30
'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

316
316
Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

106
106
Vrancken zonder twijfel: “De beste in de Jupiler Pro League!"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

103
103
Boskamp geeft RSCA gouden tip in trainerszoektocht

RSC Anderlecht zoekt een nieuwe trainer, maar die zoektocht verloopt moeilijk. Mark van Bommel en ...

206
206
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

102
102
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

58
58
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

226
226
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

128
128
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

178
178
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

238
238
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

336
336
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

19
19
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

427
427
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

59
59
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

208
208
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

338
338
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

70
70
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

212
212
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

273
273

Meer sportnieuws