Muslic over Cercle-speler: “Normaal raakt hij nog geen bus”

door
Muslic over Cercle-speler: “Normaal raakt hij nog geen bus”

Cercle Brugge won in de competitie met 2-0 van rechtstreekse concurrent Sporting Charleroi. Er kan weer geademd worden bij Groen-Zwart en na afloop was Miron Muslic dan ook in zijn nopjes.

Niet enkel omdat Cercle een broodnodige zege in het Jan Breydelstadion wist binnen te halen, maar ook omdat Hannes van der Bruggen éindelijk wist te scoren. Een zeldzaamheid. Na afloop sprak Muslic met een lach met Sporza.

LEES OOK: Extra boost Cercle: publiekslieveling blijft aan boord

Ongezien

Cercle Brugge is met een zeven op negen uit het dal aan het klimmen. Groen-Zwart staat niet meer in de gevarenzone van de Jupiler Pro League en telt nu vijftien punten uit dertien wedstrijden. De Vereniging staat daarmee op een elfde plek. Na 122 matchen gebeurde er ook iets uniek.

Van der Bruggen wist de weg naar doel te vinden, zijn eerste doelpunt voor Cercle Brugge. Muslic was na afloop ironisch. "Ik zal toch eens met hem moeten spreken ... Wij hebben normaal gezien duidelijke regels: wij schieten niet van buiten de grote rechthoek. En hij heeft duidelijk niet geluisterd naar mij.”

Van der Bruggen is geen scorende middenvelder en blijkbaar plagen ze hem daar bij Cercle Brugge vaak mee. "Ach, het is een 'running joke' in de kleedkamer (lacht). Normaal raakt hij nog geen bus, nu maakt hij een prachtig doelpunt. Ik ben heel blij voor hem. Ik denk niet dat ik dit in mijn leven nog zal zien", aldus Muslic.

Revelatie

Cercle Brugge was vorig seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League en wist zelfs Europees voetbal over de streep te trekken. Na een desastreuze start stond Groen-Zwart dit seizoen plots onderin het klassement. Het kon een tijdje zelfs enkel rode lantaarn Beerschot achter zich laten. Nu lijkt het echter weer de goede kant uit te gaan voor Muslic en consorten.

Zie jij Cercle Brugge nog als PO1-kandidaat opstaan?

Meest recent

Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

2
2
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

4
4
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

70
70
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

32
32
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

114
114
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

87
87
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

177
177
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

224
224
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

181
181
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

87
87
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

109
109
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

86
86
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

110
110
JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

103
103
Raes tipt Antwerp om concurrent kaal te plukken

Antwerp hoopt om in de Europe Play-Off nog iets van zijn seizoen te kunnen maken. De Great Old kan ...

150
150
Union bibbert: smaakmaker sluit vertrek niet uit

Nadat het vorig seizoen al de titel veroverde, kan Union dit seizoen zowaar nog beter doen. Het ...

45
45
'Anderlecht neemt alweer afscheid van doelman'

Bij Anderlecht lijkt de zomermercato stilaan vorm te krijgen. Die zal in eerste instantie gepaard ...

166
166
'Genk hakt keepersknoop door voor play-offs'

KRC Genk trapt om 20u45 de play-offs op gang met een trip naar de Bosuil. Daar kunnen de Limburgers ...

245
245
‘Mignolet weg na clash: Verhaeghe dreef hem buiten'

Bart Verhaeghe zette Simon Mignolet bij zijn afscheid op een voetstuk, maar achter die mooie woorden ...

533
533
'Anderlecht baalt keihard na transferupdate De Cat'

Voor de eerste keer in bijna anderhalf jaar had Anderlecht in de voorbije week nog eens een Rode ...

470
470
'Nieuwe klap Antwerp: 4 sterkhouders gratis weg'

Antwerp opent zijn play-offs vrijdagavond op de Bosuil tegen Genk. Die kraker wordt niet afgewerkt ...

356
356
‘Vertrek Lukaku krijgt vorm: eerste club meldt zich‘

Het wordt nog altijd afwachten hoe het conflict tussen Napoli en Romelu Lukaku opgelost zal worden. ...

341
341
Schreuder onthult alles over flirt met Anderlecht

Anderlecht gaat nog zeker tot het einde van het seizoen door met Jérémy Taravel als ...

206
206
Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

176
176
'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

111
111

Meer sportnieuws