Muslic over Cercle-speler: “Normaal raakt hij nog geen bus”

door
Muslic over Cercle-speler: “Normaal raakt hij nog geen bus”

Cercle Brugge won in de competitie met 2-0 van rechtstreekse concurrent Sporting Charleroi. Er kan weer geademd worden bij Groen-Zwart en na afloop was Miron Muslic dan ook in zijn nopjes.

Niet enkel omdat Cercle een broodnodige zege in het Jan Breydelstadion wist binnen te halen, maar ook omdat Hannes van der Bruggen éindelijk wist te scoren. Een zeldzaamheid. Na afloop sprak Muslic met een lach met Sporza.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

Ongezien

Cercle Brugge is met een zeven op negen uit het dal aan het klimmen. Groen-Zwart staat niet meer in de gevarenzone van de Jupiler Pro League en telt nu vijftien punten uit dertien wedstrijden. De Vereniging staat daarmee op een elfde plek. Na 122 matchen gebeurde er ook iets uniek.

Van der Bruggen wist de weg naar doel te vinden, zijn eerste doelpunt voor Cercle Brugge. Muslic was na afloop ironisch. "Ik zal toch eens met hem moeten spreken ... Wij hebben normaal gezien duidelijke regels: wij schieten niet van buiten de grote rechthoek. En hij heeft duidelijk niet geluisterd naar mij.”

Van der Bruggen is geen scorende middenvelder en blijkbaar plagen ze hem daar bij Cercle Brugge vaak mee. "Ach, het is een 'running joke' in de kleedkamer (lacht). Normaal raakt hij nog geen bus, nu maakt hij een prachtig doelpunt. Ik ben heel blij voor hem. Ik denk niet dat ik dit in mijn leven nog zal zien", aldus Muslic.

Revelatie

Cercle Brugge was vorig seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League en wist zelfs Europees voetbal over de streep te trekken. Na een desastreuze start stond Groen-Zwart dit seizoen plots onderin het klassement. Het kon een tijdje zelfs enkel rode lantaarn Beerschot achter zich laten. Nu lijkt het echter weer de goede kant uit te gaan voor Muslic en consorten.

Zie jij Cercle Brugge nog als PO1-kandidaat opstaan?

Meest recent

Garcia krijgt duidelijke boodschap: "Ik wil naar het WK"

Binnen ongeveer een maand blazen de Rode Duivels een laatste keer verzamelen voor de WK-selectie ...

0
0
'Charleroi pakt pittig prijskaartje op smaakmaker'

De kans dat Charleroi straks nog de Champions' Play-Off zal spelen, lijkt stilaan niet al te groot ...

14
14
TRANSFERUURTJE: 'Mannaert antwoordt Anderlecht, verrassing Griezmann'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

110
110
Mannaert geeft Club Brugge transferraad: dubbele jackpot

Vincent Mannaert had in het verleden de touwtjes in handen bij Club Brugge, maar nu is hij actief ...

149
149
Revolutie bij Club Brugge: leegloop en grote vrees

Club Brugge kan weer terugkijken op een geslaagde Champions League-campagne. Blauw-Zwart wist zich ...

226
226
Belgische top loert: JPL-revelatie plots gratis optie

De Belgische competitie is nog niet ten einde, maar de transfergeruchten worden al de wereld ...

114
114
Barça krijgt gelijk: Catalanen halen uit naar voetbalbond

Het is hommeles in Spanje. De titelstrijd is weer enorm spannend tussen FC Barcelona en Real Madrid. ...

62
62
KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Thibaut Courtois, Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne zijn nog de enige constante terugkerende namen ...

46
46
Keeperlegende hakt zwaar in op Courtois én België

De controverse tussen Real Madrid en Benfica blijft nazinderen, zelfs tot in Paraguay. Daar besloot ...

225
225
Pakkende beelden Brandon Mechele gaan door merg en been

Club Brugge speelde gisteren opnieuw een meer dan verdienstelijke partij in de Champions League. Op ...

400
400
Razend ambitieus Club krijgt boodschap: “Geen excuses”

Club Brugge werd door Atlético Madrid uitgeschakeld in de tussenronde van de Champions ...

230
230
Mannaert slaat ferm terug op commotie met De Bilde

Vincent Mannaert heeft de touwtjes stevig in handen achter de schermen bij de Rode Duivels. De ...

133
133
'Schot in de zaak: Anderlecht charmeert 'nieuwe TD''

RSC Anderlecht zal eerstdaags de knoop moeten doorhakken in zijn trainersdossier. Blijft ...

387
387
Oorzaak eliminatie Club gevonden? "Hij had zeker gescoord"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

198
198
Vanaken geeft dé reden voor pijnlijke blunder Mignolet

Na een sterke eerste helft leek het erin te zitten, maar Club Brugge is er uiteindelijk toch niet in ...

384
384
Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

164
164
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

94
94
Spaanse pers fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

655
655
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

312
312
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

742
742
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

515
515
'Anderlecht vloekt: volgend trainersplan valt in water'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

307
307
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

198
198
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

164
164
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

123
123

Meer sportnieuws