‘Details Mannaert onthuld, KBVB pakt onverwachte bonus mee’

door
‘Details Mannaert onthuld, KBVB pakt onverwachte bonus mee’

Vincent Mannaert is op weg om aan de slag te gaan bij de Koninklijke Belgische Voetbalbond. Eerder werd de ex-Club Brugge-pion nog genoemd om CEO te worden, maar Mannaert zal Frank Vercauteren opvolgen als Technisch Directeur.

Naar verluidt polste de KBVB ook bij Hein Vanhaezebrouck en Michel Preud’homme, maar weigerden die het voorstel van de Belgische voetbalbond. Het Laatste Nieuws laat nu weten dat Mannaert zo goed als zeker de nieuwe Technisch Directeur van de KBVB zal worden.

LEES OOK: 'Voetbalbond neemt beslissing over toekomst Vertonghen'

Winnaarscultuur kweken

Mannaert werd al meerdere keren genoemd bij de KBVB, maar telkens zat er een kink in de kabel. Eerst was het toenmalige CEO Piet Vandendriesche en vervolgens waren het de Franstalige amateurs die tegenpruttelden, maar deze keer lijkt het wel prijs te zijn.

Peter Willems is de nieuwe CEO en hij heeft al positieve gesprekken met Mannaert gevoerd. Zijn taak zal duidelijk zijn: ‘Finaal krijgt Mannaert de sleutels van de (mannelijke) nationale ploegen. Hij zal hij daar een topsportmentaliteit en winnaarscultuur moeten creëren, en als klankbord van de bondscoach moeten dienen.’

Onverwachte bonus

HLN spreekt van vergevorderde gesprekken en niets lijkt de komst van Mannaert deze keer in de weg te staan. De Raad van Bestuur ging al akkoord en de KBVB pakt ook een onverwachte, maar zeer welkome bonus mee. Mannaert kreeg 28 miljoen euro nadat hij zijn aandelen van Club Brugge heeft verkocht en de beleidsbepaler heeft géén hoge looneisen.

Is Mannaert een goede opvolger van Vercauteren?

Meest recent

Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

6
6
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

33
33
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

95
95
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

61
61
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

107
107
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

156
156
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

134
134
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

127
127
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

25
25
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

167
167
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

340
340
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Hij gaat het ver schoppen"

RSC Anderlecht kent een zeer moeizaam seizoen. Er was de Europese vernedering en in de competitie ...

284
284
AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Om 18u45 zullen de ogen van vrijwel heel Europa op Club Brugge gericht zijn. Dan speelt NXT immers ...

159
159
'Voetbalbond neemt beslissing over toekomst Vertonghen'

Het leeuwendeel van de gouden generatie van de Rode Duivels is inmiddels al gestopt met voetballen, ...

54
54
'Ooit geweigerd door Club, straks aanvalsleider bij Barça'

Bij FC Barcelona belooft het alweer een bewogen transferzomer te gaan worden. Eén van de ...

148
148
Proto en Albert in de clinch: ging Standard over de schreef?

Standard doet nog altijd mee voor de eindzege in de Europe Play-Off. Het volgt nog altijd op twee ...

119
119
'Straffe wending: Lukaku alweer terug naar België'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over Romelu Lukaku. De spits paste immers voor de stage ...

452
452
Leko de mist in: keuzes pakken helemaal verkeerd uit

De voorbije maanden maakten ze er bij Club Brugge geen geheim van dat de titel dit seizoen een must ...

148
148
Degryse: "Hij moet altijd basisspeler zijn bij Anderlecht"

Anderlecht pakte zondag zijn tweede zege op rij in de play-offs, maar met veel glans was dat toch ...

285
285
Geflirt en matige resultaten: Lierse stuurt coach door

Vrijdagavond werd een punt gezet achter het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. ...

56
56
Schandaal in Belgisch vrouwenvoetbal: Agressie slaat toe

De vrouwenwedstrijd tussen Stokkem VV en Lommel SK is vrijdagavond volledig ontspoord in ...

71
71
Opvolger Mignolet al bekend? "Er is een plan uitgestippeld"

Wie wordt volgend seizoen de nummer één onder de lat bij Club Brugge? Het is een vraag ...

403
403
TRANSFERUURTJE: 'Club zoekt topaanwinst, tabula rasa Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

208
208
Gift Orban volledig door het lint: op de vuist met fan

Gift Orban speelde in het verleden bij KAA Gent, maar nu maakt de Nigeriaanse aanvaller het mooie ...

100
100
Club Brugge hoort uitsluitsel over Hans Vanaken

Hans Vanaken blesseerde zich afgelopen vrijdag op training en begon op de bank tegen Union SG. De ...

405
405

Meer sportnieuws