‘Details Mannaert onthuld, KBVB pakt onverwachte bonus mee’

door
‘Details Mannaert onthuld, KBVB pakt onverwachte bonus mee’

Vincent Mannaert is op weg om aan de slag te gaan bij de Koninklijke Belgische Voetbalbond. Eerder werd de ex-Club Brugge-pion nog genoemd om CEO te worden, maar Mannaert zal Frank Vercauteren opvolgen als Technisch Directeur.

Naar verluidt polste de KBVB ook bij Hein Vanhaezebrouck en Michel Preud’homme, maar weigerden die het voorstel van de Belgische voetbalbond. Het Laatste Nieuws laat nu weten dat Mannaert zo goed als zeker de nieuwe Technisch Directeur van de KBVB zal worden.

LEES OOK: Mannaert verrast met uitspraak over toekomst Lukaku

Winnaarscultuur kweken

Mannaert werd al meerdere keren genoemd bij de KBVB, maar telkens zat er een kink in de kabel. Eerst was het toenmalige CEO Piet Vandendriesche en vervolgens waren het de Franstalige amateurs die tegenpruttelden, maar deze keer lijkt het wel prijs te zijn.

Peter Willems is de nieuwe CEO en hij heeft al positieve gesprekken met Mannaert gevoerd. Zijn taak zal duidelijk zijn: ‘Finaal krijgt Mannaert de sleutels van de (mannelijke) nationale ploegen. Hij zal hij daar een topsportmentaliteit en winnaarscultuur moeten creëren, en als klankbord van de bondscoach moeten dienen.’

Onverwachte bonus

HLN spreekt van vergevorderde gesprekken en niets lijkt de komst van Mannaert deze keer in de weg te staan. De Raad van Bestuur ging al akkoord en de KBVB pakt ook een onverwachte, maar zeer welkome bonus mee. Mannaert kreeg 28 miljoen euro nadat hij zijn aandelen van Club Brugge heeft verkocht en de beleidsbepaler heeft géén hoge looneisen.

Is Mannaert een goede opvolger van Vercauteren?

Meest recent

Mannaert verrast met uitspraak over toekomst Lukaku

Romelu Lukaku is al heel het seizoen buiten strijd met een zeer zware spierblessure. Zijn ...

7
7
'Antwerp haakt af: géén transfer bij Anderlecht'

Royal Antwerp FC heeft ondanks een geweldige maand december zeker versterking nodig. Er moet ...

35
35
'Hayen ontvangt cruciaal transfernieuws bij KRC Genk'

KRC Genk trekt volgende week naar Marbella voor een winterse stage. Een ideaal moment voor nieuwe ...

121
121
'Jackpot Antwerp: toptransfer onverwachte sterkhouder'

Antwerp FC wil bij de start van de tweede seizoenshelft de goede prestaties van in de laatste weken ...

119
119
‘Tzolis verstomd: Palace choqueert met transferwending’

Hij zag het al voor zich: eindelijk die stap naar de Premier League. Maar in Engeland is ...

558
558
Géén Tzolis? "Als je eerlijk bent, geef je hém de Gouden Schoen"

Binnen een dikke week is het weer zover, dan wordt de winnaar van de Gouden Schoen bekend gemaakt. ...

273
273
'Club legt zak geld klaar: twee topaanwinsten onderweg'

Bij Club Brugge gaat de tweede seizoenshelft zaterdag al van start, tenminste toch de voorbereiding ...

562
562
'Anderlecht is los op mercato: eerste vertrekker staat klaar'

Na een dikke week de batterijen te hebben opgeladen, beginnen de eersteklassers eerstdaags aan de ...

370
370
'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

448
448
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

419
419
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

146
146
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

151
151
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

336
336
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

88
88
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

168
168
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

577
577
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

187
187
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

346
346
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

638
638
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

204
204
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

115
115
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

203
203
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

181
181
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

528
528
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

107
107

Meer sportnieuws