‘Details Mannaert onthuld, KBVB pakt onverwachte bonus mee’

518 stemmen
‘Details Mannaert onthuld, KBVB pakt onverwachte bonus mee’

Vincent Mannaert is op weg om aan de slag te gaan bij de Koninklijke Belgische Voetbalbond. Eerder werd de ex-Club Brugge-pion nog genoemd om CEO te worden, maar Mannaert zal Frank Vercauteren opvolgen als Technisch Directeur.

Naar verluidt polste de KBVB ook bij Hein Vanhaezebrouck en Michel Preud’homme, maar weigerden die het voorstel van de Belgische voetbalbond. Het Laatste Nieuws laat nu weten dat Mannaert zo goed als zeker de nieuwe Technisch Directeur van de KBVB zal worden.

LEES OOK: KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Winnaarscultuur kweken

Mannaert werd al meerdere keren genoemd bij de KBVB, maar telkens zat er een kink in de kabel. Eerst was het toenmalige CEO Piet Vandendriesche en vervolgens waren het de Franstalige amateurs die tegenpruttelden, maar deze keer lijkt het wel prijs te zijn.

Peter Willems is de nieuwe CEO en hij heeft al positieve gesprekken met Mannaert gevoerd. Zijn taak zal duidelijk zijn: ‘Finaal krijgt Mannaert de sleutels van de (mannelijke) nationale ploegen. Hij zal hij daar een topsportmentaliteit en winnaarscultuur moeten creëren, en als klankbord van de bondscoach moeten dienen.’

Onverwachte bonus

HLN spreekt van vergevorderde gesprekken en niets lijkt de komst van Mannaert deze keer in de weg te staan. De Raad van Bestuur ging al akkoord en de KBVB pakt ook een onverwachte, maar zeer welkome bonus mee. Mannaert kreeg 28 miljoen euro nadat hij zijn aandelen van Club Brugge heeft verkocht en de beleidsbepaler heeft géén hoge looneisen.

Is Mannaert een goede opvolger van Vercauteren?

Meest recent

Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

3
3
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

3
3
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

49
49
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

111
111
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

170
170
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

205
205
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

41
41
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

37
37
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

188
188
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

158
158
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

87
87
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

96
96
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

80
80
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

47
47
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

175
175
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

66
66
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

278
278
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

114
114
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

258
258
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

38
38
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

342
342
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

199
199
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

1010
1010
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

1351
1351
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

447
447

Meer sportnieuws