‘Preud’homme én Vanhaezebrouck plots ook bij KBVB genoemd’

door
‘Preud’homme én Vanhaezebrouck plots ook bij KBVB genoemd’

De Koninklijke Belgische Voetbalbond is op zoek naar een vervanger van Frank Vercauteren als technisch directeur, zijn contract loopt eind december af en zal niet worden verlengd. Vincent Mannaert lijkt dé topkandidaat te zijn.

Le Soir komt echter met een opmerkelijk nieuwtje naar buiten. Naar verluidt polste de KBVB ook al bij Hein Vanhaezebrouck en Michel Preud’homme, maar hebben beide voormalige hoofdtrainers het aanbod afgewimpeld.

LEES OOK: ‘Mokio slaat op tafel bij Ajax: transferwending nakend'

Toch Mannaert?

Ex-Club Brugge-pion Mannaert was eerder al in beeld om CEO bij de KBVB te worden, maar uiteindelijk ging dat niet door. Toch kan het goed zijn dat Mannaert alsnog aan de slag zal gaan bij de Belgische voetbalbond. Plots is hij de absolute topkandidaat om Frank Vercauteren op te volgen.

Mannaert zou aan het onderhandelen zijn met Peter Willems en de gesprekken zouden de goede kant opgaan. De KBVB ging echter blijkbaar niet all-in voor Mannaert. Ook Vanhaezebrouck en Preud’homme kwamen nadrukkelijk in beeld. De voetbalbond kreeg echter een dikke nul op het rekest.

Afgewimpeld

Vanhaezebrouck is na zijn afscheid bij KAA Gent analist geworden en het ziet er naar uit dat hij even geen hoofdtrainer meer zal zijn. Een job als technisch directeur zat er echter ook niet in. HVH wil niet actief in het voetbalwereldje actief zijn. En hetzelfde geldt voor Preud’homme.

In het verleden was de voormalige doelman van de Rode Duivels een absolute toptrainer én sportief directeur. Preud’homme werd zelfs meermaals genoemd als bondscoach, maar ook hij lijkt niet meer open te staan voor een actieve job in de voetballerij.

Wie zie jij als ideale TD van de KBVB?

Meest recent

Mokerslag Anderlecht: zo reageert Coucke op Cercle-fiasco

RSC Anderlecht heeft de reguliere competitie in de Jupiler Pro League afgesloten met een pijnlijke ...

55
55
'Eerste zomeraanwinst: Standard op zucht van JPL-uitblinker'

Standard zal in de komende weken via de Europe Play-Offs alsnog trachten om een Europees ticket af ...

62
62
Drama rond Lukaku ontploft: Conte grijpt genadeloos in

Het signaal van Conte kon bijna niet harder zijn voor Romelu Lukaku. Terwijl Napoli blijft winnen, ...

61
61
'Hayen zet orde op zaken: eerste slachtoffer in vizier'

KRC Genk heeft een absolute rotweek achter de rug. Daags na de Europese uitschakeling in Freiburg, ...

157
157
Hommels bij Duivels: ophef rond één naam in selectie

De Rode Duivels reizen eerstdaags naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage op het WK ...

216
216
Nieuwe TD op komst: Anderlecht dropt belangrijke hint

Nu het seizoen even onderbroken wordt door de nationale ploegen, hebben de clubs tijd om zich te ...

179
179
Kalender Play-Offs: groot voordeel Club in volle titelstrijd

In de komende dagen zijn de nationale ploegen aan zet, vervolgens barst de titelstrijd in de ...

438
438
Hoofdrolspelers vellen verdict over kalender Play-Offs

Na de interlandbreak is het money time in de Jupiler Pro League, waar de reguliere competitie dan ...

205
205
'1B-revelatie dropt hint: RSCA, Union, Gent of Club?'

De titelstrijd lijkt straks opnieuw een tweekoppige race tussen Union en Club Brugge te worden, al ...

287
287
Opvallende afwezige bij Club Brugge: veto van Leko?

Club Brugge sloot de reguliere competitie zondag af met een klinkende zege tegen KV Mechelen. ...

331
331
Anderlecht in alle staten: Taravel laat koppen rollen

Het ticket voor de Champions' Play-Offs kwam nooit écht in gevaar, maar op de slotspeeldag ...

516
516
Alderweireld zorgt voor vuurwerk in opvallend debat

Toby Alderweireld blijft ook na zijn actieve carrière enorm geliefd in de voetbalwereld. ...

48
48
Italianen wrijven zich in de ogen: verbluffende vaststelling De Bruyne

Kevin De Bruyne werkte afgelopen vrijdag tegen Cagliari zijn eerste volledige wedstrijd af sinds ...

92
92
Anderlecht spoelt kater door: Bornauw waarschuwt Club Brugge

RSC Anderlecht sloot zondagavond de reguliere competitie af met een pijnlijke slipper in eigen huis ...

331
331
'Flick steekt duim omhoog: eerste zomertransfer Barça'

FC Barcelona gaat na de interland-break op jacht naar de Spaanse titel én de eindzege in de ...

69
69
Gevecht om Gouden Stier: Anderlecht kwelduivel Club Brugge

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Na de interland-break barst de voorlopig laatste ...

313
313
Gezichtsverlies bij Anderlecht: "Ronduit onvergeeflijk"

RSC Anderlecht heeft de interland-break allerminst met een goed gevoel kunnen inzetten. De ...

257
257
‘Club deelt mokerslag uit: Leko furieus door transferdeal'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato, maar botst daarbij stevig op Ivan Leko. Een ...

629
629
'Club Brugge laat oogje vallen op steunpilaar KV Mechelen'

Met een 4-1 nederlaag denderde KV Mechelen zondag tegen Club Brugge van zijn roze welk. Nu het voor ...

387
387
Anderlecht historisch slecht: harde cijfers voor Taravel

Een scenaro waar vooraf haast niemand rekening mee hield, hing even toch in de lucht: KRC Genk en AA ...

170
170
Lardot evalueert Belgische arbitrage: "Een punt op 10?"

Zondag werd in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie afgerond. Ook nu ...

204
204
Club Brugge verschaft update over blessure Vanaken

Met een klinkende 4-1 zege tegen KV Mechelen hield Club Brugge zondag een geslaagde generale ...

234
234
Weyts ziet Anderlecht crashen: pijnlijke foto gaat viraal

De ontgoocheling was groot bij minister Ben Weyts, die net als duizenden supporters van RSC ...

443
443
Bekendmaking kalender PO's: Club-RSCA op speeldag 1

Op een beklijvende slotspeeldag vol verrassende wendingen werden zondag de laatste tickets voor de ...

461
461
Goots wijst op enorm transferdilemma bij Antwerp

Antwerp zal de komende maanden moeten proberen om zijn seizoen nog een beetje kleur te geven in de ...

196
196

Meer sportnieuws