‘Preud’homme én Vanhaezebrouck plots ook bij KBVB genoemd’

door
‘Preud’homme én Vanhaezebrouck plots ook bij KBVB genoemd’

De Koninklijke Belgische Voetbalbond is op zoek naar een vervanger van Frank Vercauteren als technisch directeur, zijn contract loopt eind december af en zal niet worden verlengd. Vincent Mannaert lijkt dé topkandidaat te zijn.

Le Soir komt echter met een opmerkelijk nieuwtje naar buiten. Naar verluidt polste de KBVB ook al bij Hein Vanhaezebrouck en Michel Preud’homme, maar hebben beide voormalige hoofdtrainers het aanbod afgewimpeld.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Mannaert antwoordt Anderlecht, verrassing Griezmann'

Toch Mannaert?

Ex-Club Brugge-pion Mannaert was eerder al in beeld om CEO bij de KBVB te worden, maar uiteindelijk ging dat niet door. Toch kan het goed zijn dat Mannaert alsnog aan de slag zal gaan bij de Belgische voetbalbond. Plots is hij de absolute topkandidaat om Frank Vercauteren op te volgen.

Mannaert zou aan het onderhandelen zijn met Peter Willems en de gesprekken zouden de goede kant opgaan. De KBVB ging echter blijkbaar niet all-in voor Mannaert. Ook Vanhaezebrouck en Preud’homme kwamen nadrukkelijk in beeld. De voetbalbond kreeg echter een dikke nul op het rekest.

Afgewimpeld

Vanhaezebrouck is na zijn afscheid bij KAA Gent analist geworden en het ziet er naar uit dat hij even geen hoofdtrainer meer zal zijn. Een job als technisch directeur zat er echter ook niet in. HVH wil niet actief in het voetbalwereldje actief zijn. En hetzelfde geldt voor Preud’homme.

In het verleden was de voormalige doelman van de Rode Duivels een absolute toptrainer én sportief directeur. Preud’homme werd zelfs meermaals genoemd als bondscoach, maar ook hij lijkt niet meer open te staan voor een actieve job in de voetballerij.

🚀

Wie zie jij als ideale TD van de KBVB?

Meest recent

TD Essevee duidelijk over mogelijk ontslag Vandenbroeck

Voor Zulte Waregem worden het nog spannende weken. De promovendus moet nog alles uit de kast halen ...

10
10
Loting CL: Real-City en PSG-Chelsea als grootste affiches

Vrijdagmiddag om 12u werd in het hoofdkwartier van de UEFA geloot voor de eindfase van de Champions ...

27
27
TRANSFERUURTJE: 'Club volgt oude bekende, toekomst Courtois bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

86
86
De Condé scherp voor KRC Genk: “Dat moet er uit!”

KRC Genk heeft zich geplaatst voor de volgende rode van de Europa League. Na een thriller tegen ...

99
99
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

70
70
Euvrard zet Standard weer met voetjes op de grond

Standard Luik verraste vorige speeldag door met 0-3 te winnen van KRC Genk. De Rouches doen nog ...

40
40
Neymar-circus: wereldgoals, vechtpartij en steun voor Vini

Neymar wil nog naar het WK 2026 en bij het Braziliaanse Santos hoopt de buitenspeler zich in de ...

27
27
KRC Genk roept straffe ambities na Dinamo Zagreb

KRC Genk won na verlengingen van Dinamo Zagreb. In de heenwedstrijd leek het tweeluik al gespeeld ...

136
136
Fan valt Messi aan: Argentijn neergemaaid op veld

Lionel Messi is één van de grootste supersterren op aarde. Inter Miami profiteert dan ...

54
54
Genkse kassa rinkelt: dit bedrag leverde Europa League al op

KRC Genk heeft donderdagavond een lastige avond beleefd tegen Dinamo Zagreb, maar heeft wel mentale ...

188
188
Club Brugge was bijna wéér trainerstalent kwijt

Club Brugge ontpopte zich de voorbije jaren tot een heuse opleidingsclub. Niet alleen vinden hun ...

133
133
Genk bidt voor Karetsas: Hayen brengt nieuws

KRC Genk heeft zich donderdagavond geplaatst voor de achtste finale van de Europa League, al kostte ...

212
212
Garcia krijgt raad: "Spelverdeler à la Modric"

Binnen enkele weken blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Eind maart trekken ze naar de ...

139
139
Overname Standard: François brengt update

Op vier speeldagen van het einde is Standard nog steeds in de running voor de Champions' Play-Off. ...

222
222
Bob Peeters met verstomming geslagen en diep geraakt

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

137
137
Keeperskwestie bij Genk? Hayen en Smets reageren

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren. Na de pandoering tegen Standard van vorig weekend ...

431
431
Ex-Anderlecht-talent droomt van comeback

Met Nathan De Cat wist dit seizoen weer een product van Neerpede helemaal door te breken in de ...

366
366
Red Bull New York pakt uit met verrassende Belg

De laatste jaren slaagt de MLS er alsmaar vaker in om spelers uit Europa te lokken. Ook ...

23
23
‘Alarm bij Club Brugge: Mignolet-bom op springen’

Simon Mignolet ligt opnieuw zwaar onder vuur bij Club Brugge. Na zijn pijnlijke fout tegen ...

841
841
Ito slaat mea culpa: "Had niet mogen gebeuren"

KRC Genk is donderdagavond met de schrik vrijgekomen in de Europa League. Bijna vergooide het tegen ...

73
73
Taravel tot einde seizoen T1? Broer reageert duidelijk

Het is intussen bijna vier weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd als trainer van Anderlecht. ...

180
180
'Union verliest Khalaili aan topclub uit Premier League'

Union pakte vorig seizoen de titel en ligt dit seizoen zelfs nog op koers voor de dubbel, want het ...

152
152
Hayen ging tekeer tegen spelers: "Het was best heftig"

KRC Genk zet zijn knappe Europese parcours verder en plaatste zich voor de achtste finales van de ...

360
360
Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

495
495
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

195
195

Meer sportnieuws