‘Preud’homme én Vanhaezebrouck plots ook bij KBVB genoemd’

door
‘Preud’homme én Vanhaezebrouck plots ook bij KBVB genoemd’

De Koninklijke Belgische Voetbalbond is op zoek naar een vervanger van Frank Vercauteren als technisch directeur, zijn contract loopt eind december af en zal niet worden verlengd. Vincent Mannaert lijkt dé topkandidaat te zijn.

Le Soir komt echter met een opmerkelijk nieuwtje naar buiten. Naar verluidt polste de KBVB ook al bij Hein Vanhaezebrouck en Michel Preud’homme, maar hebben beide voormalige hoofdtrainers het aanbod afgewimpeld.

LEES OOK: ‘Transferbom naast het veld: Mannaert naar Anderlecht?’

Toch Mannaert?

Ex-Club Brugge-pion Mannaert was eerder al in beeld om CEO bij de KBVB te worden, maar uiteindelijk ging dat niet door. Toch kan het goed zijn dat Mannaert alsnog aan de slag zal gaan bij de Belgische voetbalbond. Plots is hij de absolute topkandidaat om Frank Vercauteren op te volgen.

Mannaert zou aan het onderhandelen zijn met Peter Willems en de gesprekken zouden de goede kant opgaan. De KBVB ging echter blijkbaar niet all-in voor Mannaert. Ook Vanhaezebrouck en Preud’homme kwamen nadrukkelijk in beeld. De voetbalbond kreeg echter een dikke nul op het rekest.

Afgewimpeld

Vanhaezebrouck is na zijn afscheid bij KAA Gent analist geworden en het ziet er naar uit dat hij even geen hoofdtrainer meer zal zijn. Een job als technisch directeur zat er echter ook niet in. HVH wil niet actief in het voetbalwereldje actief zijn. En hetzelfde geldt voor Preud’homme.

In het verleden was de voormalige doelman van de Rode Duivels een absolute toptrainer én sportief directeur. Preud’homme werd zelfs meermaals genoemd als bondscoach, maar ook hij lijkt niet meer open te staan voor een actieve job in de voetballerij.

Wie zie jij als ideale TD van de KBVB?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

40
40
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

4
4
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

51
51
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

240
240
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

69
69
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

125
125
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

224
224
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

261
261
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

300
300
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

438
438
KRC Genk op oorlogspad: Heymans waarschuwt concurrentie

KRC Genk won oververdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers blijven zo meedoen voor de top ...

143
143
'Renard gaf twee spelers veeg uit de pan'

RSC Anderlecht verloor in een week tijd van Standard, Royal Antwerp FC en KRC Genk. Enkel op ...

259
259
Anderlecht grijpt in: Renard per direct op straat gezet

Een week na het ontslag van hoofdcoach Besnik Hasi, heeft RSC Anderlecht opnieuw stevig ingegrepen. ...

452
452
Still kiest exit: Anderlecht zonder hoofdcoach naar Bosuil?

Aanstaande donderdag staat RSC Anderlecht voor de levensbelangrijke terugmatch in de halve finales ...

355
355
12 op 12 voor United: Engelse pers ziet één foutje Lammens

Manchester United is onder het bewind van caretaker Michael Carrick bezig aan een sterke reeks. ...

175
175
Anderlecht genekt door VAR? Oud-ref dient Still van antwoord

RSC Anderlecht ging zondagmiddag redelijk kansloos onderuit op het veld van KRC Genk. Maar volgens ...

378
378
'Anderlecht speelt met vuur: topkandidaat is tijdbom'

Bij RSC Anderlecht tikt de klok: de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi sleept aan en de ...

321
321
KRC Genk helemaal terug? Hayen trekt conclusie

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

187
187
Open oorlog in Genk-Anderlecht: "Dat is geen respect"

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

711
711
'Club speelt steunpilaar kwijt: ook Tottenham klopt aan'

Nog anderhalve week te gaan en Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen ...

264
264
Kritieke week Anderlecht: nieuwe coach en twéé vertrekkers?

RSC Anderlecht staat andermaal voor een cruciale week. In de bekermatch op Antwerp en het ...

360
360
KV Mechelen smult van nieuw koningskoppel

De droom van KV Mechelen om Play-Off I te halen, leek de voorbije weken uiteen te spatten. ...

277
277
Grappig moment: Leko gunt Mechele geen cadeau

Club Brugge boekte zondagavond een vlotte zege tegen Standard en dus waren er bij Blauw-Zwart ...

181
181
Real zwoegt zonder vedetten maar wint wel in Valencia

Real Madrid is zondagavond in het spoor van FC Barcelona gebleven in LaLiga. Evident bleek dat niet, ...

35
35
PSG duwt Marseille in diepe crisis, Juve ontsnapt in slot

PSG heeft zondagavond serieus uitgehaald in de Franse klassieker tegen Olympique Marseille. Het ...

52
52

Meer sportnieuws