Spelers Cercle sturen duidelijke boodschap voor Europese trip

door
Spelers Cercle sturen duidelijke boodschap voor Europese trip

Cercle Brugge heeft zondag een zeer deugddoende zege gepakt tegen Charleroi. Het klopte de Carolo's met 2-0 en klimt daardoor eindelijk weg van de voorlaatste plaats. Het wipt zelfs meteen naar een veilige elfde plaats. Dat geeft dan ook vertrouwen voor donderdag.

Dan gaat de Vereniging in de Conference League op bezoek bij het Oostenrijkse LASK Linz. Daar hebben ze iets recht te zetten na de pijnlijke blamage tegen Vikingur Reykjavik van twee weken geleden.

LEES OOK: 'Club Brugge dropt bom: ex-smaakmaker Cercle zet kribbel'

Van der Bruggen wil mee naar Oostenrijk

Cercle trok toen zonder verschillende sterkhouders naar IJsland en ging met 3-1 onderuit. Dat zorgde voor heel wat ophef. De keuze voor een B-ploeg werd in de media fel bekritiseerd en trainer Miron Muslic ging openlijk in de clinch met zijn bestuur over de beslissing.

"Daar was ik niet gelukkig mee", geeft nu ook Hannes Van der Bruggen toe aan Het Nieuwsblad. De ervaren middenvelder was één van de sterkhouders die in Brugge achterbleven. "Ik heb dat intern ook gezegd, maar dat is nu uitgepraat. Ik ga ervan uit dat ik meevlieg naar Oostenrijk."

Spelers Cercle kunnen 3 matchen per week aan

Het argument dat hij of enkele ploegmaats rust nodig zouden hebben, wijst Van der Bruggen dan ook van tafel. "Het is trouwens onzin dat we geen drie matchen per week kunnen spelen. We worden goed begeleid en zijn medisch in orde. Hans Vanaken speelt toch ook alles bij Club Brugge? Zelfs in de beker tegen Belisia Bilzen deed hij mee. Bij ons kan dat ook."

De komende dagen zal blijken met welke selectie Cercle naar Oostenrijk afreist. Met een drie op zes staan ze voorlopig twaalfde in de league phase van de Conference League. Op het einde van de zes speeldagen gaan de eerste acht meteen naar de achtste finales, de nummers negen tot en met 24 spelen nog een play-off.

Moet Cercle tegen LASK met zijn sterkste elf spelen?

Meest recent

Hasi glundert: “Sterker en explosiever dan Iachtchouk”

RSC Anderlecht heeft met Danylo Sikan een nieuwe aanvaller binnengehaald. De 24-jarige ...

7
7
Leko spreekt duidelijke taal over transfer Onyedika

Raphael Onyedika werd vorige zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht en dat is ...

72
72
Oosting plots met de handen in het haar bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander heeft weer vuur ...

87
87
Diego Costa hangt vuile was Conte buiten: “Géén seks”

Antonio Conte wordt gezien als een topcoach en hij heeft al bij een resem topclubs gewerkt. De ...

30
30
KAA Gent pakt uit met topdeal: “Een ruwe diamant”

KAA Gent heeft de komst van Moctar Diop bekendgemaakt. De aanvaller komt van het Noorse Lillestrom ...

94
94
Club-fans nog steeds vast in Kazachstan na arrestatie

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Daarmee deed Blauw-Zwart een goede zaak in de ...

62
62
Renard bevestigt volgende vertrekker bij Anderlecht

Anderlecht blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. De teller staat momenteel op vijf deals ...

188
188
'Club wrijft zich in handen: toptarget drukt transfer door'

Club Brugge wist deze winter tot dusver nog geen nieuwe aanwinsten te presenteren, ondanks dat het ...

353
353
'AA Gent hakt knoop door over miljoenendeal'

AA Gent heeft er al een drukke wintermercato opzitten. Het stelde vrijdagochtend nog zijn tweede ...

221
221
'Schokkende wending: Genk sluit deal met Barça'

Bij KRC Genk mogen we in de komende dagen nog transferactiviteit verwachten. Versterking is niet ...

210
210
'Eigenaars drukken stempel: tweede Japanner naar Beerschot'

Beerschot begon vorig weekend aan zijn tweede seizoenshelft met een zege tegen Olympic Charleroi en ...

159
159
'Anderlecht laat volgende flop gaan: verrassende deal'

Anderlecht is deze week al zeer actief geweest op de transfermarkt. Met Heekeren en Sikan strikte ...

259
259
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt stevig uit, Anderlecht strikt toptalent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

300
300
Nieuwe details Genk-fans onthuld: “Chaos bij politie”

De situatie in Utrecht blijft de gemoederen bezighouden. De Europa League-wedstrijd van KRC Genk ...

275
275
KAA Gent komt met bevestiging: definitieve transfer

KAA Gent heeft op de officiële kanalen een uitgaande transfer bevestigd. Bram Lagae gaat weg ...

119
119
‘Anderlecht wil uitpakken: gesprekken over verdediger’

RSC Anderlecht is de op wintermercato nog naarstig op zoek naar versterkingen. Olivier Renard ligt ...

353
353
STVV kondigt na Van Helden weer uitgaande transfer aan

Rein Van Helden gaat aan de slag bij Royal Antwerp FC. De Belgische jeugdinternational had een ...

85
85
Politie Utrecht reageert: KRC Genk-fans krijgen volle laag

Het liep compleet mis voor FC Utrecht – KRC Genk. De politie moest hard optreden en ...

304
304
Géén Anderlecht: Duranville legt opvallende keuze uit

Julien Duranville maakte al op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund. ...

121
121
Rode Duivels hebben tegenstander voor uitzwaaimatch beet

De Rode Duivels hebben hun voorbereiding op het WK van volgende zomer stilaan helemaal klaar. ...

81
81
Terug naar België of knaltransfer? Cuypers geeft hint

Door de langdurige afwezigheid van Romelu Lukaku was er de voorbije maanden een spitsenkwestie bij ...

198
198
STVV baalt hard: Antwerp plukt smaakmaker weg

STVV blijft iedereen verbazen in de Jupiler Pro League en dat blijft niet onopgemerkt. Stilaan ...

226
226
Onthutsende details over politie-optreden: Genk reageert hard

Eindelijk kon KRC Genk nog eens winnen. Donderdagavond maakte het in Utrecht een einde aan een reeks ...

520
520
AA Gent slaat toe en haalt nieuwe spits binnen

AA Gent veroverde vorig weekend opnieuw de zesde plaats in de rangschikking en ligt zo weer op koers ...

119
119
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

90
90

Meer sportnieuws