'Debast droomt: Amorim wil verdediger weghalen bij Sporting'

340 stemmen
'Debast droomt: Amorim wil verdediger weghalen bij Sporting'

Sporting CP en Zeno Debast baalden enorm toen Manchester United de clausule van 10 miljoen euro lichtte in het contract van Ruben Amorim. De succestrainer trok zo naar de Premier League. The Sun weet al te melden dat de coach in 2025 wil gaan shoppen in Lissabon.

Al is dat vooral giswerk, want het lijkt ons heel onrealistisch dat de tabloid enkele dagen na de komst van de coach diens transferplannen kent. Het is wellicht giswerk en kijken naar de zones waar Man Utd problemen heeft én waar Sporting CP klasse heeft rondlopen.

LEES OOK: PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Man Utd wil Diomande

Volgens de Britse tabloid heeft Amorim Ousmane Diomande op de korrel. De twintigjarige Ivoriaanse centrale verdediger is een smaakmaker bij de Portugese topclub. Hij zou nu al 80 miljoen euro kosten, waardoor hij wel een zeer dure vogel is. Zelfs voor Manchester United.

Diomande zal niet in januari naar Old Trafford verkassen. Amorim wil zijn ex-ploeg niet in januari verzwakken en wil pas in de zomer toeslaan. De verdediger werd anderhalf jaar geleden door Sporting CP voor 7,5 miljoen euro weggehaald bij FC Midtjylland.

Mag Debast hopen?

Bij Sporting CP zouden ze dus meer dan het tienvoudige kunnen vangen voor jonge verdediger. Zeno Debast zal alvast dromen van dergelijke overstap. De jonge Belg is zeer goed begonnen aan het seizoen en als hij op die manier evolutie blijft maken, dan zal hij op termijn ook gelinkt worden aan een toptransfer.

Amorim was al zeer lovend over Debast, dus wie weet binnen een aantal jaren...

Gaat Man Utd Diomande kopen in 2025?

Meest recent

"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

70
70
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

18
18
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

107
107
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

24
24
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

176
176
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

101
101
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

77
77
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

570
570
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

57
57
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

127
127
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

147
147
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

893
893
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

62
62
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

579
579
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

401
401
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

773
773
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

758
758
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

126
126
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

445
445
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

751
751
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

364
364
WK-joker Duivels: "Qua snelheid niet onderdoen voor Doku"

De groepsfase van het wereldkampioenschap zit erop, het echte werk kan nu beginnen. De Rode Duivels ...

204
204
Knock out-fase WK 26: één topfavoriet zwaar in het voordeel

De groepsfase van het WK 2026 zit erop en dus staat het volledige schema voor de rest van het ...

225
225
'De Zerbi op wenken bediend: nieuwe megatransfer Spurs'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

210
210
Invaller Duivels krijgt tik op vingers: "Pas daarmee op!"

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

360
360

Meer sportnieuws