'Debast droomt: Amorim wil verdediger weghalen bij Sporting'

340 stemmen
'Debast droomt: Amorim wil verdediger weghalen bij Sporting'

Sporting CP en Zeno Debast baalden enorm toen Manchester United de clausule van 10 miljoen euro lichtte in het contract van Ruben Amorim. De succestrainer trok zo naar de Premier League. The Sun weet al te melden dat de coach in 2025 wil gaan shoppen in Lissabon.

Al is dat vooral giswerk, want het lijkt ons heel onrealistisch dat de tabloid enkele dagen na de komst van de coach diens transferplannen kent. Het is wellicht giswerk en kijken naar de zones waar Man Utd problemen heeft én waar Sporting CP klasse heeft rondlopen.

LEES OOK: PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Man Utd wil Diomande

Volgens de Britse tabloid heeft Amorim Ousmane Diomande op de korrel. De twintigjarige Ivoriaanse centrale verdediger is een smaakmaker bij de Portugese topclub. Hij zou nu al 80 miljoen euro kosten, waardoor hij wel een zeer dure vogel is. Zelfs voor Manchester United.

Diomande zal niet in januari naar Old Trafford verkassen. Amorim wil zijn ex-ploeg niet in januari verzwakken en wil pas in de zomer toeslaan. De verdediger werd anderhalf jaar geleden door Sporting CP voor 7,5 miljoen euro weggehaald bij FC Midtjylland.

Mag Debast hopen?

Bij Sporting CP zouden ze dus meer dan het tienvoudige kunnen vangen voor jonge verdediger. Zeno Debast zal alvast dromen van dergelijke overstap. De jonge Belg is zeer goed begonnen aan het seizoen en als hij op die manier evolutie blijft maken, dan zal hij op termijn ook gelinkt worden aan een toptransfer.

Amorim was al zeer lovend over Debast, dus wie weet binnen een aantal jaren...

Gaat Man Utd Diomande kopen in 2025?

Meest recent

'Totale chaos bij Antwerp: duidelijkheid wél op komst'

Royal Antwerp FC heeft momenteel een kern die niet waardig is voor de Jupiler Pro League. Dat is een ...

0
0
De Ketelaere ziet vriendin zwaar uitpakken: fans smelten weg

Charles De Ketelaere kende tot nu toe een wisselvallig WK, al zijn het uiteraard grote schoenen om ...

6
6
STVV geeft stevige transferplannen prijs

STVV stelde vandaag Frederic De Meyer voor als de nieuwe coach. Hij krijgt de enorm zware taak om ...

5
5
Anderlecht in zee met Qatar? Verschueren héél duidelijk

RSC Anderlecht is een héél interessante club voor investeerders. De afgelopen jaren ...

101
101
Lukaku zet puntjes op de i met één zinderend bericht

Er werd getwijfeld aan zijn vorm, aan zijn fitheid en zelfs aan zijn rol binnen deze generatie Rode ...

52
52
Niet alleen Trossard: ook andere Duivel plots onmisbaar

De Rode Duivels pakten een 5 op 9 en zijn zo zeker van groepswinst en de volgende ronde. Bij de ...

59
59
Broos de Belgische Advocaat? Plotse twist is mogelijk

Hugo Broos wist met Zuid-Afrika zich te plaatsen voor de volgende ronde. Daarin treffen ze vanavond ...

31
31
Eerste barst bij Rode Duivels: ploegmaats pikken dit niet

De Rode Duivels hebben hun WK weer nieuw leven ingeblazen, maar de rust is nog niet helemaal terug. ...

400
400
Bruno ziet deze rol voor Bertaccini én looft 'nieuwe' spits

Vitor Bruno sprak voor het eerst de pers toe. De Portugese trainer zei daarbij twee opvallende ...

270
270
België treft Senegal: volgende tegenstanders ook bekend

België mag bewijzen dat het tegen Nieuw-Zeeland zijn WK écht is gestart. In de zestiende ...

154
154
Zware loting Rode Duivels, Messi slaat wéér toe

De groepsfase van het WK ligt achter de rug. De laatste matchen werden afgelopen nacht afgewerkt. ...

217
217
Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

47
47
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

76
76
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

29
29
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

68
68
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

123
123
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

385
385
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

147
147
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

367
367
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

500
500
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

39
39
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1225
1225
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

43
43
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

51
51
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

130
130

Meer sportnieuws