Moris reageert na bier-incidenten: "Niet mijn beslissing"

door
Moris reageert na bier-incidenten:

De zaterdagwedstrijden in de Jupiler Pro League hebben voor de nodige controverse gezorgd. Er was de (onterecht?) afgekeurde gelijkmaker van STVV op Standard, terwijl Union in Mechelen diep in blessuretijd nog een eerste uitzege uit handen gaf na een tumultueuze slotfase.

De wedstrijd werd immers even stilgelegd nadat Anthony Moris door fans van KV Mechelen bekogeld was met bekers bier. De doelman en aanvoerder van Union bleef even liggen, waarop de scheidsrechter de spelers naar binnen stuurde. Moris kreeg het daarbij ook nog aan de stok met Besnik Hasi, die het met bier doorweekte shirt van Moris in zijn gezicht geduwd kreeg.

LEES OOK: Titelrace barst los: Union, Club Brugge of underdog?

Moris wou juist verderspelen na biergooien

Moris was zo de kop van Jut bij een groot deel van de Mechelse aanhang, die lijken te vinden dat hij provoceerde en na het biergooien ook een theaterstukje opvoerde om de match te laten stilleggen. Zelf heeft de Luxemburger wel een andere lezing.

"Het was niet mijn beslissing om de wedstrijd stil te leggen", merkte hij op bij La Dernière Heure. "Ik wou juist verder spelen, maar dat is het protocol van de scheidsrechter. Ik heb alleen aan de kine gevraagd om van shirt te wisselen, want ik wou de match niet uitspelen terwijl ik constant de geur van bier moest ruiken."

Frustrerende avond voor Union

Het was niet de eerste keer dat de fans van Malinwa zich van hun slechtste kant lieten zien en hun gedrag werd ook veroordeeld door aanvoerder Rob Schoofs. Ongetwijfeld zal KV Mechelen ook nog een sanctie krijgen voor de incidenten.

Voor Union werd het zo nog maar eens een frustrerende avond. De Brusselaars blijven in de competitie op de sukkel en wisten in dertien matchen amper zestien punten te sprokkelen. Daardoor staan ze voorlopig op een teleurstellende tiende plaats in de rangschikking.

Was het nodig om de match stil te leggen?

Meest recent

Voetbalfans helemaal overtuigd: "Híj́ wordt de topschutter"

Na de interland-break barst niet enkel de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal los. In de ...

65
65
Miljoenenaankoop verdwenen bij Anderlecht: pijnlijke reden bekend

RSC Anderlecht haalde in januari een vijftal aanwinsten in huis. Daarvan is Moussa Diarra inmiddels ...

152
152
Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

82
82
Haaland geeft fortuin uit en raakt daarmee duizenden fans

Erling Haaland leeft van doelpunten en doet dat nu al ruime tijd bij Manchester City. De Noorse ...

45
45
'Salah verlaat Liverpool: twee toekomstopties genoemd'

Liverpool FC kondigde dinsdagavond het einde van een tijdperk aan. Via de officiële kanalen ...

37
37
'Garcia zwaar de mist in met Romeo Vermant'

Omdat zijn fysieke gesteldheid nog steeds niet optimaal is, besloot Romelu Lukaku om de trip van de ...

259
259
De Condé aan de slag: grote transferprioriteit bij Genk

Bij KRC Genk zal van de interland-break ongetwijfeld gebruik gemaakt worden om een evaluatie van de ...

253
253
Lukaku deelt publieke uppercut uit: mokerslag voor Garcia

Rudi Garcia zag in de oefentrip naar de VS een ideaal moment om Romelu Lukaku weer ritme te geven. ...

158
158
Lavia níét naar Jonge Duivels: oorzaak bizarre soap bekend

Hoewel hij liefst 28 spelers selecteerde, had bondscoach Rudi Garcia geen plaats voor Roméo ...

111
111
'Kompany onverbiddelijk: peperdure aankoop moet opkrassen'

Nu het seizoen even onderbroken is door het interland-voetbal, is het voor de clubs een ideaal ...

87
87
'Nervositeit bij Anderlecht: vertrek De Cat krijgt vorm'

Nathan De Cat meldde zich dinsdag voor een eerste keer bij de nationale ploeg. Een zoveelste ...

393
393
Op naar titanenduel: analisten geven dé titelfavoriet

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

210
210
2 Rode Duivels (en halve Belg) in lijst 50 grootste talenten

Komende zomer zullen de Rode Duivels niet meer als een topfavoriet aan de start van het WK ...

113
113
'Hoefkens moet nieuwe opdoffer slikken'

Vorig seizoen was Carl Hoefkens nog God in Breda nadat hij met NAC tegen alle verwachtingen in het ...

90
90
'Belgische sensatie in LaLiga: miljoenentransfer op komst'

Er zijn dit seizoen toch de nodige Belgen actief in LaLiga, met Thibaut Courtois, Axel Witsel, Adnan ...

95
95
STVV strikt broer van Rode Duivel

STVV sloot de reguliere competitie af met drie nederlagen in vier wedstrijden, maar mag desondanks ...

49
49
Duitsland of Italië? Tresoldi duidelijk over keuze

De laatste maanden verkeert Nicolo Tresoldi bij Club Brugge in grootse vorm. Hij scoorde zeven keer ...

176
176
TD Cercle verklaart verrassende trainerskeuze

De komende dagen zullen de ogen gericht zijn op interlandvoetbal, maar in de schaduw beginnen de ...

106
106
'Belachelijke blunder van Real met blessure Mbappé'

Bij Real Madrid konden ze de voorbije maanden niet zoveel rekenen op Kylian Mbappé als ze ...

74
74
Nieuw format op de helling: BMA keihard voor Pro League

Na de interlandbreak gaan de play-offs in de Jupiler Pro League van start. In principe moet het de ...

323
323
Fans in de wolken: 'Anderlecht vol voor terugkeer publiekslieveling'

Nu het woord aan de nationale ploegen is, hebben de clubleiders enkele dagen tijd om al richting het ...

440
440
Bommetje op Anfield: Liverpool kondigt vertrek Salah aan

Eind dit seizoen neemt Liverpool FC afscheid van een waar boegbeeld in de Premier League. De Engelse ...

153
153
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

Anderlecht heeft een jong aanvallend talent op de radar. Paars-wit volgt een razendsnelle ...

184
184
Einde tijdperk: Griezmann voorgesteld bij verrassende club

Het Europees voetbal neemt na het seizoen andermaal afscheid van een grote naam. Zo zal Antoine ...

105
105
Voetbalbond slaat toe: meubelstuk verlaat KV Mechelen

Eindelijk is het zover voor KV Mechelen, dat op de valreep voor de eerste keer mag deelnemen aan de ...

186
186

Meer sportnieuws