Moris reageert na bier-incidenten: "Niet mijn beslissing"

door
Moris reageert na bier-incidenten:

De zaterdagwedstrijden in de Jupiler Pro League hebben voor de nodige controverse gezorgd. Er was de (onterecht?) afgekeurde gelijkmaker van STVV op Standard, terwijl Union in Mechelen diep in blessuretijd nog een eerste uitzege uit handen gaf na een tumultueuze slotfase.

De wedstrijd werd immers even stilgelegd nadat Anthony Moris door fans van KV Mechelen bekogeld was met bekers bier. De doelman en aanvoerder van Union bleef even liggen, waarop de scheidsrechter de spelers naar binnen stuurde. Moris kreeg het daarbij ook nog aan de stok met Besnik Hasi, die het met bier doorweekte shirt van Moris in zijn gezicht geduwd kreeg.

LEES OOK: KRC Genk krijgt klappen: “Ergste nachtmerrie fans”

Moris wou juist verderspelen na biergooien

Moris was zo de kop van Jut bij een groot deel van de Mechelse aanhang, die lijken te vinden dat hij provoceerde en na het biergooien ook een theaterstukje opvoerde om de match te laten stilleggen. Zelf heeft de Luxemburger wel een andere lezing.

"Het was niet mijn beslissing om de wedstrijd stil te leggen", merkte hij op bij La Dernière Heure. "Ik wou juist verder spelen, maar dat is het protocol van de scheidsrechter. Ik heb alleen aan de kine gevraagd om van shirt te wisselen, want ik wou de match niet uitspelen terwijl ik constant de geur van bier moest ruiken."

Frustrerende avond voor Union

Het was niet de eerste keer dat de fans van Malinwa zich van hun slechtste kant lieten zien en hun gedrag werd ook veroordeeld door aanvoerder Rob Schoofs. Ongetwijfeld zal KV Mechelen ook nog een sanctie krijgen voor de incidenten.

Voor Union werd het zo nog maar eens een frustrerende avond. De Brusselaars blijven in de competitie op de sukkel en wisten in dertien matchen amper zestien punten te sprokkelen. Daardoor staan ze voorlopig op een teleurstellende tiende plaats in de rangschikking.

Was het nodig om de match stil te leggen?

Meest recent

'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

21
21
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

92
92
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

115
115
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

47
47
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

59
59
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

200
200
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

191
191
Belangrijk nieuws uit Napels: "Of De Bruyne blijft?"

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

55
55
'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

87
87
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is de winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

354
354
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

303
303
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

182
182
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

328
328
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

922
922
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

112
112
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

208
208
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

299
299
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

93
93
Transferadvies bij Anderlecht: "Sowieso mooie toekomst"

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

226
226
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

222
222
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

370
370
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

198
198
Sensatie in Nederland: PSV zet champagne al klaar

Op PSV staat nu toch al een aantal jaren geen maat in Nederland. De club uit Eindhoven is ...

65
65
Club Brugge aan zet: zéér opvallende negatieve statistiek

Club Brugge moet in de Jupiler Pro League een constanter niveau gaan halen. De Bruggelingen ...

155
155
Zeneli stomverbaasd bij Union: "Dit heb ik nog nooit gezien"

Union SG won verdiend met 2-1 van een pover KRC Genk. De Brusselaars zagen dat Besfort Zeneli zijn ...

48
48

Meer sportnieuws