Schoofs wijst fans KV Mechelen terecht: "Dat is not done"

door
Schoofs wijst fans KV Mechelen terecht:

KV Mechelen blijft zijn ongeslagen reeks in eigen stadion verderzetten. Na vier zeges op een rij moest het zaterdagavond vrede nemen met een punt tegen Union, maar dat voelde door de late gelijkmaker van Touba eigenlijk ook een beetje als een overwinning.

LEES OOK: Degryse snapt niets van Anderlecht: “Vrees ik voor…”

Schoofs veroordeelt gedrag van fans

Pas in de slotseconden kon de verdediger immers Malinwa langszij brengen. En dat nadat de match in blessuretijd nog even stilgelegd was, nadat de thuissupporters Union-doelman Moris met bekers bier bekogeld hadden.

Rob Schoofs is streng voor zijn eigen fans. "Het gedrag van de fans hoort echt niet, met bier gooien is echt not done", maakt hij duidelijk bij Sporza. "Het is al de tweede week op rij dat onze fans gedrag vertonen dat niet correct is. Daar moeten we toch eens over samenzitten om te voorkomen dat het nog eens gebeurt."

Verdiend punt voor KV Mechelen

De aanvoerder was wel blij met het punt. "Het was belangrijk om hier niet te verliezen, dus het is mooi meegenomen dat we hier in de laatste seconden nog een belangrijk punt pakken. Ik heb toch het gevoel dat we meer hadden kunnen doen, zeker in de eerste helft. Als we er vanaf het begin vol voor waren gegaan, had er meer ingezeten. Op zich is een gelijkspel wel een goede uitslag. Op basis van de wedstrijd is het een verdiend punt voor beide ploegen."

Voor Schoofs werd het ook een speciale avond. De 30-jarige middenvelder speelde immers zijn 250ste wedstrijd voor KV Mechelen en werd daarvoor ook gehuldigd voor de aftrap én vereeuwigd in het stadion. In die 250 matchen liet Schoofs 38 doelpunten en 45 assists optekenen.

Verdiende KV Mechelen zijn punt?

Meest recent

'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

56
56
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend?

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

114
114
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

128
128
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

298
298
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

156
156
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

47
47
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

255
255
Garcia schrikt: verrassende wending Debast tegen Trossard

Zeno Debast is bij Sporting CP uitgegroeid tot een polyvalente speler. Het jeugdproduct van RSC ...

54
54
Degryse snapt niets van Anderlecht: “Vrees ik voor…”

RSC Anderlecht heeft meteen een eerste mokerslag gekregen in de Champions Play-Offs. Paars-Wit ging ...

200
200
‘Charleroi grijpt genadeloos in: Hans Cornelis ontslagen’

Sporting Charleroi koos voor Hans Cornelis als de vervanger voor de naar KAA Gent vertrokken Rik De ...

170
170
‘Amadou Onana op weg naar absolute monstertransfer’

Amadou Onana is niet meer weg te denken bij de Belgische nationale ploeg, maar ook in Engeland ...

86
86
Anderlecht ferm op hun plek gezet: ondergrens bereikt

De topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht zindert nog na. Paars-Wit werd in de eerste helft ...

244
244
Vandenbempt maakt korte metten met Leko

Club Brugge-coach Ivan Leko haalde na de topper tegen RSC Anderlecht ferm uit. De Kroaat zag een ...

183
183
KAA Gent gooit pijnpunten eerlijk op tafel na KV Mechelen

KAA Gent leek op weg naar een eerste driepunter in de Champions Play-Offs, maar tegen KV Mechelen ...

110
110
Mechele legt ziel bloot: Pijn achter succes raakt iedereen

De carrière van Brandon Mechele verloopt sprookjesachtig, al was dat zeker niet altijd zo. De ...

143
143
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat al toe, KV Mechelen jubelt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

328
328
BAS hakt knoop door: forfaitzege in Challenger Pro League

KV Kortrijk kreeg eerder een forfaitzege tegen RFC Seraing nadat die wedstrijd werd afgelast. ...

176
176
Leko verklaart oorlog aan Garcia en Mannaert: "Géén vrienden"

Ivan Leko deed na de winst tegen RSC Anderlecht enkele opvallende uitspraken. De Kroaat zag een ...

136
136
Anderlecht heeft goud in handen: nieuw toptalent verbaast

RSC Anderlecht legt veel vertrouwen in de jeugdopleiding en elk jaar komen er weer nieuwe talenten ...

252
252
Hans Vanaken zorgt voor diep vertederende beelden na topper

De topper tussen Club Brugge en Anderlecht kende gisteren een bijzonder verloop. Blauw Zwart walste ...

92
92
Napoli-ploegmakkers vellen oordeel over Lukaku

De situatie van Romelu Lukaku is penibel aan het worden bij Napoli. De aanvaller ligt in de clinch ...

313
313
Ivan Leko met de handen in het haar: “Een raadsel”

Club Brugge won afgelopen speeldag met 4-2 van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart speelde een ...

154
154
De Cat uitgefloten op Jan Breydel: pittige discussie barst los

RSC Anderlecht incasseerde maandagmiddag een pijnlijke 4-2-nederlaag op het veld van Club Brugge en ...

918
918
'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Komende zomer komen weer verschillende (kandidaat-)Rode Duivels in aanmerking voor een mooie ...

107
107
'Leko haalt verschroeiend uit: drie spelers geviseerd'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

220
220

Meer sportnieuws