Schoofs wijst fans KV Mechelen terecht: "Dat is not done"

226 stemmen
Schoofs wijst fans KV Mechelen terecht:

KV Mechelen blijft zijn ongeslagen reeks in eigen stadion verderzetten. Na vier zeges op een rij moest het zaterdagavond vrede nemen met een punt tegen Union, maar dat voelde door de late gelijkmaker van Touba eigenlijk ook een beetje als een overwinning.

LEES OOK: ‘Grote verrassing: strijd om Union-revelatie barst los’

Schoofs veroordeelt gedrag van fans

Pas in de slotseconden kon de verdediger immers Malinwa langszij brengen. En dat nadat de match in blessuretijd nog even stilgelegd was, nadat de thuissupporters Union-doelman Moris met bekers bier bekogeld hadden.

Rob Schoofs is streng voor zijn eigen fans. "Het gedrag van de fans hoort echt niet, met bier gooien is echt not done", maakt hij duidelijk bij Sporza. "Het is al de tweede week op rij dat onze fans gedrag vertonen dat niet correct is. Daar moeten we toch eens over samenzitten om te voorkomen dat het nog eens gebeurt."

Verdiend punt voor KV Mechelen

De aanvoerder was wel blij met het punt. "Het was belangrijk om hier niet te verliezen, dus het is mooi meegenomen dat we hier in de laatste seconden nog een belangrijk punt pakken. Ik heb toch het gevoel dat we meer hadden kunnen doen, zeker in de eerste helft. Als we er vanaf het begin vol voor waren gegaan, had er meer ingezeten. Op zich is een gelijkspel wel een goede uitslag. Op basis van de wedstrijd is het een verdiend punt voor beide ploegen."

Voor Schoofs werd het ook een speciale avond. De 30-jarige middenvelder speelde immers zijn 250ste wedstrijd voor KV Mechelen en werd daarvoor ook gehuldigd voor de aftrap én vereeuwigd in het stadion. In die 250 matchen liet Schoofs 38 doelpunten en 45 assists optekenen.

Verdiende KV Mechelen zijn punt?

Meest recent

'Beslissende uren aangebroken voor Taravel'

Anderlecht staat voor een zeer belangrijke dag. In de finale van de Croky Cup tegen Union droomt het ...

41
41
Kritiek op defensie en kalender: Union spreekt klare taal

Om 15u kan Union al zijn derde prijs op drie seizoenen tijd pakken. Dan nemen de Brusselaars het ...

91
91
Nieuw-Zeeland maakt als eerste tegenstander Duivels selectie bekend

Vrijdag ontdekken we welke Rode Duivels straks mee mogen naar het WK. Bondscoach Rudi Garcia zal ...

23
23
‘Atletico zet zinnen op verrassende Rode Duivel’

Er zijn de voorbije jaren onder Diego Simeone al de nodige Belgen bij Atletico Madrid gepasseerd. ...

90
90
Domme rode kaarten bij Anderlecht: oorzaak onthuld

Anderlecht snakt al jaren naar een prijs en donderdagnamiddag kan het eindelijk een einde maken aan ...

106
106
Deze Rode Duivel wil dé verrassing in WK-selectie zijn

Het is voor heel wat Belgische spelers nerveus uitkijken naar vrijdagmiddag, want dan maakt Rudi ...

67
67
Anderlecht krijgt duidelijke waarschuwing over Thorgan Hazard

RSC Anderlecht hoopt tegen Union SG eindelijk een prijs te pakken. De afgelopen jaren deden ze al ...

196
196
Union SG werkt aan 'bom in Belgisch voetbal'

Union SG staat voor een cruciale week. Ze spelen de bekerfinale tegen RSC Anderlecht en een ...

469
469
Alarm bij Anderlecht: Sibierski botst meteen op probleem

Vlak na de komst van Sibierski duikt er meteen twijfel op: past een man van het buikgevoel wel in ...

419
419
Borkelmans dropt verrassende WK-selectie voor België

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Wij gingen langs bij Vital Borkelmans, met wie we ...

330
330
De Mil doet transferplannen AA Gent uit de doeken

AA Gent gaat nog serieus moeten stunten als ze een Europees ticket willen bemachtigen. De Buffalo's ...

293
293
Union SG - Anderlecht: drie bekerwinnaars blikken vooruit

RSC Anderlecht en Union SG werken vandaag de bekerfinale af. Het zal alvast een pittig duel worden ...

80
80
'Opvolger Onyedika: Club gaat strijd om international aan'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Ook voor Raphael ...

251
251
Anderlecht kijkt vreemd op: bizarre wending rond Schreuder

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

225
225
Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Paris Saint-Germain heeft zich op de voorlaatste speeldag van de Ligue 1 tot kampioen gekroond. Een ...

43
43
Arsenal bibbert: winnend City houdt titelstrijd springlevend

Met nog slechts twee speeldagen te gaan is de titelstrijd in de Premier League allerminst voorbij. ...

135
135
Analisten unaniem: 'Vaste Rode Duivel gedumpt voor WK'

Nog twee keer slapen en bondscoach Rudi Garcia maakt bekend welke 26 spelers België zullen ...

362
362
'United wild van Lammens: ingrijpend transferbesluit'

Manchester United maakt komend seizoen zijn comeback in de Champions League en lijk het seizoen te ...

183
183
Verschaeren doet Anderlecht-fans dromen vlak voor finale

RSC Anderlecht wil er donderdag alles aan doen om de beker van België veroveren. De Belgische ...

391
391
'Transferschok Lewandowski: kersvers kampioen in de dans'

Nu de landstitel een feit is, kan FC Barcelona zich stilaan kan toeleggen op de voorbereiding op het ...

120
120
WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

558
558
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

560
560
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

357
357
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

104
104
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

195
195

Meer sportnieuws