Schoofs wijst fans KV Mechelen terecht: "Dat is not done"

226 stemmen
Schoofs wijst fans KV Mechelen terecht:

KV Mechelen blijft zijn ongeslagen reeks in eigen stadion verderzetten. Na vier zeges op een rij moest het zaterdagavond vrede nemen met een punt tegen Union, maar dat voelde door de late gelijkmaker van Touba eigenlijk ook een beetje als een overwinning.

LEES OOK: Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Schoofs veroordeelt gedrag van fans

Pas in de slotseconden kon de verdediger immers Malinwa langszij brengen. En dat nadat de match in blessuretijd nog even stilgelegd was, nadat de thuissupporters Union-doelman Moris met bekers bier bekogeld hadden.

Rob Schoofs is streng voor zijn eigen fans. "Het gedrag van de fans hoort echt niet, met bier gooien is echt not done", maakt hij duidelijk bij Sporza. "Het is al de tweede week op rij dat onze fans gedrag vertonen dat niet correct is. Daar moeten we toch eens over samenzitten om te voorkomen dat het nog eens gebeurt."

Verdiend punt voor KV Mechelen

De aanvoerder was wel blij met het punt. "Het was belangrijk om hier niet te verliezen, dus het is mooi meegenomen dat we hier in de laatste seconden nog een belangrijk punt pakken. Ik heb toch het gevoel dat we meer hadden kunnen doen, zeker in de eerste helft. Als we er vanaf het begin vol voor waren gegaan, had er meer ingezeten. Op zich is een gelijkspel wel een goede uitslag. Op basis van de wedstrijd is het een verdiend punt voor beide ploegen."

Voor Schoofs werd het ook een speciale avond. De 30-jarige middenvelder speelde immers zijn 250ste wedstrijd voor KV Mechelen en werd daarvoor ook gehuldigd voor de aftrap én vereeuwigd in het stadion. In die 250 matchen liet Schoofs 38 doelpunten en 45 assists optekenen.

Verdiende KV Mechelen zijn punt?

Meest recent

'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

136
136
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

42
42
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

254
254
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

99
99
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

556
556
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

144
144
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

463
463
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

154
154
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

293
293
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

898
898
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

383
383
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

289
289
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

420
420
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

362
362
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

263
263
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

192
192
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

442
442
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

349
349
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

149
149
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

127
127
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

202
202
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

234
234
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

174
174
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

106
106
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

486
486

Meer sportnieuws