Schoofs wijst fans KV Mechelen terecht: "Dat is not done"

door
Schoofs wijst fans KV Mechelen terecht:

KV Mechelen blijft zijn ongeslagen reeks in eigen stadion verderzetten. Na vier zeges op een rij moest het zaterdagavond vrede nemen met een punt tegen Union, maar dat voelde door de late gelijkmaker van Touba eigenlijk ook een beetje als een overwinning.

LEES OOK: Échte reden voor reactie Leko: “Verhaeghe in kleedkamer”

Schoofs veroordeelt gedrag van fans

Pas in de slotseconden kon de verdediger immers Malinwa langszij brengen. En dat nadat de match in blessuretijd nog even stilgelegd was, nadat de thuissupporters Union-doelman Moris met bekers bier bekogeld hadden.

Rob Schoofs is streng voor zijn eigen fans. "Het gedrag van de fans hoort echt niet, met bier gooien is echt not done", maakt hij duidelijk bij Sporza. "Het is al de tweede week op rij dat onze fans gedrag vertonen dat niet correct is. Daar moeten we toch eens over samenzitten om te voorkomen dat het nog eens gebeurt."

Verdiend punt voor KV Mechelen

De aanvoerder was wel blij met het punt. "Het was belangrijk om hier niet te verliezen, dus het is mooi meegenomen dat we hier in de laatste seconden nog een belangrijk punt pakken. Ik heb toch het gevoel dat we meer hadden kunnen doen, zeker in de eerste helft. Als we er vanaf het begin vol voor waren gegaan, had er meer ingezeten. Op zich is een gelijkspel wel een goede uitslag. Op basis van de wedstrijd is het een verdiend punt voor beide ploegen."

Voor Schoofs werd het ook een speciale avond. De 30-jarige middenvelder speelde immers zijn 250ste wedstrijd voor KV Mechelen en werd daarvoor ook gehuldigd voor de aftrap én vereeuwigd in het stadion. In die 250 matchen liet Schoofs 38 doelpunten en 45 assists optekenen.

🚀

Verdiende KV Mechelen zijn punt?

Meest recent

Drie wissels bij Gent, Leko laat grote naam links liggen

Zondagmiddag staat opnieuw een erg mooie affiche op het programma in de Champions' Play-Offs. Zo ...

76
76
'Zomerse transferbom: PSG pakt zwaar uit op mercato'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

168
168
TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar Ajax, transfergevecht Karetsas'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

97
97
Horror bij Schalke 04: Medewerkers in shock na vondst lijk

In het stadion van FC Schalke 04 is een tragische ontdekking gedaan. In een toilet van de ...

27
27
'RSCA-Union: Taravel dumpt duo, Hubert verrast'

Nadat het op een diefje won van AA Gent en KV Mechelen werd RSC Anderlecht donderdag door STVV met ...

167
167
'Club Brugge heeft beet: toptarget geeft jawoord'

In de titelrace kan Club Brugge zich wellicht geen fouten meer veroorloven, en dus is het straks ...

286
286
'Sibierski drukt stempel: eerste wapenfeit in Anderlecht'

RSC Anderlecht zit nog altijd zonder technisch directeur, want voorlopig blijft het wachten op een ...

266
266
'Gent-Club: De Mil waagt gokje, dilemma voor Leko'

In de Champions' Play-Offs geven AA Gent en Club Brugge straks het startschot voor speeldag vier. In ...

104
104
BV’s in zinderend titelduel: Drama loert om de hoek

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

206
206
'Anderlecht loopt blauwtje: comeback van de baan'

Terwijl er alsmaar meer gespeculeerd wordt over de comeback van Romelu Lukaku, flirt RSC Anderlecht ...

116
116
Vanden Borre verrast: uitspraken over Anderlecht en Club

RSC Anderlecht hoopt dit jaar met de beker eindelijk nog eens een prijs te pakken, Club Brugge ...

309
309
Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

De nasleep van zijn passage in De Slimste Mens ter Wereld blijft Herman Brusselmans achtervolgen. De ...

83
83
AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

In de Serie A nemen AC Milan en Juventus het tegen elkaar op. De titel is vliegen voor de twee, maar ...

44
44
Opschudding in Breda: Hoefkens na match naar het ziekenhuis

NAC Breda speelde gisterenavond in eigen huis tegen Ajax. De Amsterdammers waren met 0-2 te sterk na ...

90
90
Meunier zet deur open: JPL-topclub loert

Thomas Meunier is einde contract bij Lille OSC. Daar is de Rode Duivel nog steeds een vaste waarde. ...

375
375
Gedoemd te mislukken: Club twijfelt aan transfer

Club Brugge zit met een probleem dat maar blijft aanslepen. De rechtsachterpositie zorgt al maanden ...

349
349
Guardiola slaat terug: critici likken wonden

Manchester City staat momenteel tweede in de Premier League met een match minder. Als ze die winnen, ...

35
35
Antwerp droomt weer: mooi verhaal krijgt vorm

Royal Antwerp FC mag weer dromen van een Europees ticket. De Great Old won met 2-4 van KVC Westerlo ...

192
192
Klopt KRC Genk in JPL aan voor vervanger El Ouahdi?

De kans is héél groot dat Zakaria El Ouahdi KRC Genk komende zomer gaat verlaten. Er ...

258
258
Na Hazard vreest Anderlecht: volgende vertrek lonkt

Bij RSC Anderlecht vertrekt Thorgan Hazard. Alwéér een ervaren speler weg. Tegen Union ...

449
449
Kompany perplex: Kane neemt besluit met enorme gevolgen

Rond Harry Kane is de voorbije weken opnieuw wat beweging vanuit de markt ontstaan, en dat blijft ...

350
350
'Salah, Casemiro en Neymar samen: competitie verrast'

Mo Salah (Liverpool), Casemiro (Manchester United) en Neymar (Santos) gaan deze zomer wellicht een ...

31
31
Anderlecht draait koers: succesrecept keert terug?

RSC Anderlecht verandert het geweer (alweer) van schouder. De Brusselaars gaan in hun transferbeleid ...

491
491
Charaï baalt: "VAR heeft wedstrijd kapotgemaakt"

Westerlo kreeg zaterdagavond een unieke kans om na het puntenverlies van Genk weer de leiding te ...

96
96
Godts komt met verklaring voor weergaloze goal

Mika Godts zal de komende dagen de wereld rondgaan. De kersverse Rode Duivel scoorde zaterdagavond ...

28
28

Meer sportnieuws