Schoofs wijst fans KV Mechelen terecht: "Dat is not done"

door
Schoofs wijst fans KV Mechelen terecht:

KV Mechelen blijft zijn ongeslagen reeks in eigen stadion verderzetten. Na vier zeges op een rij moest het zaterdagavond vrede nemen met een punt tegen Union, maar dat voelde door de late gelijkmaker van Touba eigenlijk ook een beetje als een overwinning.

LEES OOK: KAA Gent slaat grote slag: 'Leidersfiguur blijft Buffalo!'

Schoofs veroordeelt gedrag van fans

Pas in de slotseconden kon de verdediger immers Malinwa langszij brengen. En dat nadat de match in blessuretijd nog even stilgelegd was, nadat de thuissupporters Union-doelman Moris met bekers bier bekogeld hadden.

Rob Schoofs is streng voor zijn eigen fans. "Het gedrag van de fans hoort echt niet, met bier gooien is echt not done", maakt hij duidelijk bij Sporza. "Het is al de tweede week op rij dat onze fans gedrag vertonen dat niet correct is. Daar moeten we toch eens over samenzitten om te voorkomen dat het nog eens gebeurt."

Verdiend punt voor KV Mechelen

De aanvoerder was wel blij met het punt. "Het was belangrijk om hier niet te verliezen, dus het is mooi meegenomen dat we hier in de laatste seconden nog een belangrijk punt pakken. Ik heb toch het gevoel dat we meer hadden kunnen doen, zeker in de eerste helft. Als we er vanaf het begin vol voor waren gegaan, had er meer ingezeten. Op zich is een gelijkspel wel een goede uitslag. Op basis van de wedstrijd is het een verdiend punt voor beide ploegen."

Voor Schoofs werd het ook een speciale avond. De 30-jarige middenvelder speelde immers zijn 250ste wedstrijd voor KV Mechelen en werd daarvoor ook gehuldigd voor de aftrap én vereeuwigd in het stadion. In die 250 matchen liet Schoofs 38 doelpunten en 45 assists optekenen.

Verdiende KV Mechelen zijn punt?

Meest recent

El Ouahdi roept erg straffe taal bij KRC Genk

Zakaria El Ouahdi is dit seizoen één van de grote uitblinkers van KRC Genk. De ...

12
12
‘Jackpot Anderlecht: Europese clubs stromen binnen'

RSC Anderlecht staat in de Jupiler Pro League op een derde plek. Paars-Wit mikt uiteraard altijd op ...

89
89
'Real Madrid brengt Liverpool ongenadige transferboodschap'

Bij Real Madrid moeten we naar goede gewoonte geen transferactiviteit te verwachten tijdens de ...

19
19
AA Gent slaat toe: 'leider' tekent langdurig contract

Bij AA Gent ontdekten ze de voorbije maanden weer enkele talenten uit eigen kweek. Eind vorig ...

17
17
'Standard pakt uit met Franse WK-ganger'

Standard hoopt zich vrijdagavond tegen KV Mechelen te kunnen herpakken, want de Rouches blikken ...

43
43
'Bliksemvertrek bij Westerlo: bestemming al bekend'

Het gaat bij Westerlo dit seizoen nog met ups en downs. Wellicht hadden ze in 't Kuipje halfweg de ...

27
27
'Renard vist in Italië: verbazingwekkend target Anderlecht'

Anderlecht lijkt in januari weer de transfermarkt op te gaan trekken en de zoektocht naar mogelijke ...

139
139
Crisis in Brugge: Borkelmans haalt hard uit

Het zijn niet de beste weken voor het Brugse voetbal. Bij Club heersen er toch de nodige vraagtekens ...

99
99
TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

191
191
‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Union SG deed de afgelopen jaren al heel wat straffe transferdeals en dit seizoen kunnen spelers ...

76
76
Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

In de Conference League stond Strasbourg tegenover Crystal Palace. De aantrekkelijke affiche, met ...

114
114
Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

60
60
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

201
201
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

207
207
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

157
157
'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

195
195
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

229
229
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

280
280
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

129
129
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

121
121
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

80
80
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

362
362
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

264
264
'Transferoorlog los: Club vs. Anderlecht om 1 man'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

301
301
Overmars voelt hitte: Antwerp eist topbeslissing

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

487
487

Meer sportnieuws