Fink verrast: "Sprak ook met deze Belgische club"

door
Fink verrast:

Thorsten Fink leverde vorig jaar uitstekend werk bij STVV en daardoor versierde hij een transfer naar KRC Genk. De Duitse trainer doet het ook daar voortreffelijk. In Het Laatste Nieuws verklapt hij dat hij ook met een andere Belgische eersteklasser aan tafel zat.

STVV hoopte Fink nog te houden, maar de Truienaars maakten zoveel indruk dat er de nodige interesse was. Marc Degryse had een gesprek met de ex-speler van Bayern München. Degryse vond dat Club Brugge hem had moeten nemen na Ronny Deila, maar het was een andere Belgische club die met hem sprak.

LEES OOK: Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

Geen KVC Westerlo

"Ik was graag bij STVV, maar het was geen club waar ik op de lange termijn succes kon hebben. Ik sprak na het seizoen met KVC Westerlo, maar Racing Genk droeg mijn voorkeur weg", zegt de trainer in Het Laatste Nieuws.

Genk ging voluit voor Fink en dat is een uitstekende keuze gebleken van Dimitri De Condé. Daarnaast kon de club via Fink ook spelers als Jarne Steuckers en Matte Smets overtuigen om terug te keren naar de Cegeka Arena. Beiden doen het uitstekend.

Beste voetbal in België

Racing Genk staat eerste en speelt het beste voetbal van het land. Het is duidelijk dat de Limburgers een grote kanshebber zijn voor de landstitel, maar het zal nog moeten blijken of ze dit niveau ook kunnen aanhouden als er eens een aantal blessures gaan komen. Dat is nog een groot vraagteken.

Het is alvast een feit dat Fink de afgelopen twee jaren veel indruk maakt in België.

Gaat Genk kampioen spelen?

Meest recent

'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

70
70
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

27
27
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

176
176
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

60
60
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

121
121
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

106
106
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

14
14
‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Alexis Saelemaekers maakte de overstap van RSC Anderlecht naar AC Milan, maar de afgelopen seizoenen ...

93
93
Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

RSC Anderlecht won vorige speeldag van Union SG. Het was al een tijdje geleden dat Paars-Wit de ...

285
285
Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Standard Luik is nog steeds op zoek naar nieuwe investeerders. De afgelopen dagen kwam nieuws naar ...

114
114
Parys stampt na op DAZN: Pro League doet deur dicht

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder. Het tv-contract werd stopgezet door het ...

504
504
Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

170
170
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

174
174
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

205
205
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o gaat verder

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

127
127
KV Mechelen zorgt voor enorme rel: speler in shock

KV Mechelen heeft met Mauro Lenaerts al een eerste wintertransfer binnen. De aanvaller komt in ...

300
300
Anderlecht-fans verbazen met boycot: al derde keer

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken vertrouwen getankt. In de competitie werd leider Union SG ...

198
198
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

245
245
TRANSFERUURTJE: ‘Dubbelslag Club Brugge, Anderlecht verrast’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

360
360
‘Drastische VAR-veranderingen op komst: nieuwe regels'

De intrede van de videoref heeft het voetbal enorm veranderd en er lijken nog drastische ...

252
252
'Dure zaak' voor Club Brugge: plannen wintermercato

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League een ferme klap in het gezicht. Tegen ...

427
427
Anderlecht, Genk en Standard balen: spelers vertrekken

Naar goede gewoonte wordt tijdens de winterperiode de Afrika Cup afgewerkt. Op 21 december start het ...

180
180
Rode Duivels houden hart vast: WK-boycot door Trump

De loting voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De Rode ...

194
194
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

119
119
Anderlecht jubelt: geweldig duo sust supporters

Een tijdje geleden lag Besnik Hasi nog zwaar onder vuur bij RSC Anderlecht, maar door de sterke ...

256
256

Meer sportnieuws