Karetsas speelt plots minder: entourage reageert

door
Karetsas speelt plots minder: entourage reageert

Na het vertrek van Bilal El Khannouss in de zomer zijn alle ogen bij KRC Genk tegenwoordig gericht op Kos Karetsas om helemaal door te breken en de nieuwe draaischijf van de Limburgers te worden. Dat gaat voorlopig wel nog met vallen en opstaan voor het nog altijd maar 16-jarige toptalent.

LEES OOK: KRC Genk pakt ferm uit en troeft AC Milan af

Karetsas speelt amper in oktober

Karetsas begon nog aan het seizoen als titularis en verzamelde zes basisplaatsen in de eerste negen competitiewedstrijden. De laatste weken komt hij echter plots een pak minder aan bod. Zijn laatste basisplaats dateert intussen alweer van 28 september tegen KV Mechelen.

Sinsdien volgde nog amper één invalbeurt van 20 minuten in Kortrijk. In de laatste twee wedstrijden tegen STVV en AA Gent bleef Karetsas telkens aan de bank gekluisterd. Binnen de entourage van de tiener maken ze zich echter geen zorgen.

Entourage tevreden met speelminuten bij Genk

"Vorige week hebben we nog samengezeten met zijn managementbureau om de evaluatie te maken en we zijn heel tevreden met de minuten die hij gekregen heeft", reageert vader Vaios Karetsas immers in Het Laatste Nieuws. "We liggen perfect op schema. Kosta respecteert de keuzes van de coach. Op Kortrijk vonden ze het beter om hem niet te laten starten. Klein veld, fysieke ploeg, … De staf communiceert daar heel goed over."

Woensdagavond zal Karetsas normaliter nog eens de kans krijgen om zijn kunsten te tonen, want hij wordt in de basis verwacht voor de bekerwedstrijd tegen SK Beveren. Tot dusver was hij goed voor één assist in acht wedstrijden. Zijn prestaties zorgden ervoor dat hij in oktober ook zijn debuut mocht maken voor de Jonge Duivels.

Mag Karetsas tevreden zijn over zijn speelminuten?

Meest recent

Ruben Van Gucht verrast met grote dump: "Wees moedig!"

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

7
7
Groen licht: Patro Eisden pakt uit met Radja Nainggolan

De kogel is door de kerk, Radja Nainggolan verhuist deze wintermercato naar Patro Eisden, dat liet ...

41
41
‘Stroeykens deze winter nog weg: drie clubs strijden’

Mario Stroeykens werd al verschillende keren in verband gebracht met een vertrek bij RSC Anderlecht, ...

65
65
Van der Heyden vloekt en briest: “Dat zei de ref…”

De bekerclash tussen RSC Anderlecht en KAA Gent zindert nog na. De Buffalo’s vinden dat ...

130
130
Terug naar Anderlecht? Goto zaait grote twijfel

Bij Anderlecht willen ze deze winter nog een nieuwe spits binnenhalen, want de voorbije maanden ...

122
122
'Nieuwe Onyedika-update: Club houdt been stijf'

Bij Club Brugge was het in de laatste wedstrijden puzzelen op het middenveld. Ze moesten het immers ...

146
146
'Anderlecht baalt en krijgt koekje van eigen deeg'

Anderlecht was deze winter al actief op de transfermarkt, want met Omar Sarr haalde het nog maar ...

95
95
Volgende vertrekker bij Westerlo, Gent dreigt mis te grijpen

De wintermercato is nog een tweetal weken open en dus wordt er alsmaar meer werk gemaakt van ...

45
45
'Man City pakt zwaar uit: hele Europese top afgetroefd'

Manchester City heeft deze winter al stevig uitgepakt met de komst van Antoine Semenyo, die voor ...

55
55
'Anderlecht gaat hard: dubbel transferplan op tafel'

Bij Anderlecht lijkt de wintermercato eindelijk helemaal op gang te komen. Het heeft er alle schijn ...

486
486
TRANSFERUURTJE: 'City meldt zich bij Club, eerste eis Klopp bij Real'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

175
175
Max Dean foetert na Anderlecht: VAR afgemaakt

KAA Gent voelt zich bestolen na de bekerclash tegen RSC Anderlecht. Paars-Wit trok uiteindelijk aan ...

271
271
‘Anderlecht versnelt op wintermercato: verrassing op komst'

RSC Anderlecht is aan het versnellen op de wintermercato. Paars-Wit is naarstig op zoek naar een ...

206
206
Emotioneel nieuws rond Jan Boskamp raakt veel fans diep

Jan Boskamp is al decennialang een vaste waarde in het Nederlandse en Belgische voetbalwereldje. De ...

255
255
STVV heeft nieuw Japans groeibriljant definitief binnen

Sint-Truiden VV blijft de Japanse toer opgaan. De Kanaries stelden op de officiële kanalen de ...

41
41
KRC Genk pakt ferm uit en troeft AC Milan af

KRC Genk heeft op de officiële kanalen uitgepakt met een contractverlenging dat kan tellen. De ...

245
245
Kassa Cercle: 60 miljoen euro én straffe herinvestering

Cercle Brugge kan de afgelopen jaren straffe transfercijfers voorleggen. Het Laatste Nieuws zocht ...

274
274
‘Ongeziene trainerscarrousel met Mourinho en Amorim’

De Europese topclubs beginnen te bewegen. De resultaten van de eerste seizoenshelft zijn ...

164
164
Union haalt zijn gram met opmerkelijke koers

Bij Union loopt het dit seizoen alweer zeer netjes. De Brusselaars prijken al maandenlang aan de ...

40
40
Hasi moet puzzelen achterin: onverwachte oplossing?

Anderlecht begon het nieuwe jaar uitstekend, want het plaatste zich donderdag met een zege tegen AA ...

238
238
'Lammens en Openda slikken transferdompers'

Verschillende Rode Duivels maakten vorige zomer een transfer. Voor sommigen leek dat op het moment ...

158
158
Kritiek op Verhaeghe: "Daar zal Leko niet gelukkig mee zijn"

Voor Club Brugge is 2026 begonnen met een flinke tegenvaller. Het leverde dinsdag op Mambourg immers ...

438
438
'Strijd om Keita helemaal los: nog 2 clubs melden zich'

In oktober 2023 maakte Mandela Keita nog zijn debuut voor de Rode Duivels, maar voorlopig is het bij ...

79
79
'Club ziet kansen op komst toptalent stijgen'

Club Brugge heeft deze wintermercato voorlopig nog niet toegeslaan, maar achter de schermen worden ...

249
249
'Bounida maakt in de zomer absolute droomtransfer'

Het heeft langer geduurd dan velen verwacht hadden, maar dit seizoen is Rayane Bounida eindelijk ...

129
129

Meer sportnieuws