Conte doet onthulling: "Lukaku weigerde die aanbiedingen"

door
Conte doet onthulling:

Na een rampzalig jaar lijkt Napoli weer helemaal klaar om dit seizoen een gooi te doen naar de Scudetto. Het wist acht van de tien eerste competitiewedstrijden te winnen en heeft nu al een ruime voorsprong van zeven punten op Inter en acht op Juventus, al hebben de twee concurrenten wel nog een wedstrijd te goed. Daarvoor mag Napels Antonio Conte en Romelu Lukaku danken.

De succescoach heeft het kwakkelende elftal van vorig seizoen helemaal getransformeerd, onder meer met hulp van de topschutter aller tijden van de Rode Duivels. Al was er de laatste weken toch wat kritiek op Lukaku, want hij had al sinds 15 september geen veldgoal meer gemaakt.

LEES OOK: Einde verhaal Lukaku? “Beter om uit elkaar te gaan”

Lukaku weigerde aanbiedingen uit Premier League

Maar daar bracht Big Rom dinsdagavond in San Siro verandering in. Hij opende al na vijf minuten de score en zette Napoli zo op weg naar een knappe 0-2-overwinning in de topper tegen AC Milan. Daarmee haalde hij zijn gram, al moest hij Conte zeker niet overtuigen.

De trainer deed na de wedstrijd een opvallende onthulling over Lukaku. "Hij heeft in de zomer aanbiedingen van clubs uit de Premier League geweigerd", vertelde Conte immers aan DAZN. "Want hij wou tot elke prijs naar Napoli komen, zelfs al moest hij daarvoor wachten tot augustus."

Grote lof van Conte

"Hij wou absoluut weer voor mij komen spelen en dat is fantastisch. Romelu is een topkerel en een topspeler", ging Conte nog verder. Ik heb het geluk te mogen werken met een hele groep vol fantastische jongens. Als de spelers bereid zijn om te sterven voor het shirt, kan je hen alles vragen."

Ondanks de kritiek van de voorbije weken ogen de statistieken van Lukaku bij Napoli nog altijd gewoon zeer goed. Hij zit nu in negen officiële wedstrijden aan vier doelpunten en vijf assists, wat betekent dat hij gemiddeld bij een doelpunt per wedstrijd betrokken is.

Heeft Lukaku de juiste transferkeuze gemaakt?

Meest recent

Hayen in clinch met Antwerp-fans: Genk-coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

6
6
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

28
28
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

5
5
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

60
60
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

45
45
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

52
52
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

227
227
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

29
29
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

372
372
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

257
257
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

340
340
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

22
22
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

33
33
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

67
67
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

91
91
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

111
111
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

67
67
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

422
422
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

164
164
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

331
331
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

127
127
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

479
479
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

289
289
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

239
239
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

178
178

Meer sportnieuws