Conte doet onthulling: "Lukaku weigerde die aanbiedingen"

door
Conte doet onthulling:

Na een rampzalig jaar lijkt Napoli weer helemaal klaar om dit seizoen een gooi te doen naar de Scudetto. Het wist acht van de tien eerste competitiewedstrijden te winnen en heeft nu al een ruime voorsprong van zeven punten op Inter en acht op Juventus, al hebben de twee concurrenten wel nog een wedstrijd te goed. Daarvoor mag Napels Antonio Conte en Romelu Lukaku danken.

De succescoach heeft het kwakkelende elftal van vorig seizoen helemaal getransformeerd, onder meer met hulp van de topschutter aller tijden van de Rode Duivels. Al was er de laatste weken toch wat kritiek op Lukaku, want hij had al sinds 15 september geen veldgoal meer gemaakt.

LEES OOK: De Bruyne zet Conte op z’n plek: de maat is vol

Lukaku weigerde aanbiedingen uit Premier League

Maar daar bracht Big Rom dinsdagavond in San Siro verandering in. Hij opende al na vijf minuten de score en zette Napoli zo op weg naar een knappe 0-2-overwinning in de topper tegen AC Milan. Daarmee haalde hij zijn gram, al moest hij Conte zeker niet overtuigen.

De trainer deed na de wedstrijd een opvallende onthulling over Lukaku. "Hij heeft in de zomer aanbiedingen van clubs uit de Premier League geweigerd", vertelde Conte immers aan DAZN. "Want hij wou tot elke prijs naar Napoli komen, zelfs al moest hij daarvoor wachten tot augustus."

Grote lof van Conte

"Hij wou absoluut weer voor mij komen spelen en dat is fantastisch. Romelu is een topkerel en een topspeler", ging Conte nog verder. Ik heb het geluk te mogen werken met een hele groep vol fantastische jongens. Als de spelers bereid zijn om te sterven voor het shirt, kan je hen alles vragen."

Ondanks de kritiek van de voorbije weken ogen de statistieken van Lukaku bij Napoli nog altijd gewoon zeer goed. Hij zit nu in negen officiële wedstrijden aan vier doelpunten en vijf assists, wat betekent dat hij gemiddeld bij een doelpunt per wedstrijd betrokken is.

Heeft Lukaku de juiste transferkeuze gemaakt?

Meest recent

Genk tóch naar Play-Off I? Boskamp doet voorspelling

Zondagavond worden de laatste tickets voor de Champions' Play-Offs uitgedeeld. Ook KRC Genk maakt ...

13
13
Alarm bij België: Godts duwt Garcia in een ongeziene crisis

Mika Godts zet Rudi Garcia meteen voor een lastige keuze bij de Rode Duivels. Met het WK in zicht ...

58
58
Voetbalfans Baetens en Huybrechts laten Wieze ontploffen

Een opsteker van formaat, zo kan je de 'Belgische' openingsdag noemen van de Euro Tour-manche in ...

5
5
'Barça krijgt dikke 'njet': toptransfer van tafel geveegd'

De komende interland-periode komt voor een aantal clubs als een ideaal moment om hun transferplannen ...

13
13
Garcia genadeloos: de grootste afwezigen in selectie Duivels

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke Rode Duivels volgende week mee op het vliegtuig ...

156
156
Merckx met verborgen strijd: RSCA fans diep geraakt

De naam van Eddy Merckx klinkt nog altijd als een klok in de wielerwereld. De grootste Belgische ...

56
56
Noodmiddenveld bij Anderlecht: verbazende naam op tafel

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge verzekeren van zijn ticket voor de ...

164
164
'Zomertransfer bepaald: Club speelt steunpilaar kwijt' '

Club Brugge lijkt na amper één seizoen al afscheid te moeten nemen van Aleksandar ...

249
249
De Bruyne maakt 90 minuten vol: Conte geeft mooi compliment

Kevin De Bruyne heeft voor het eerst sinds zijn zware blessure opnieuw een volledige wedstrijd ...

97
97
Drie debutanten bij Duivels: "Hij is de meest verrassende"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

70
70
Maguire antiheld United, Leipzig en Lens halen stevig uit

Geen vrijdagavond voetbal in de Jupiler Pro League, maar elders in Europa ging de bal wel aan het ...

33
33
'Made in Neerpede' : Anderlecht eist selectie Duivels op

Bij RSC Anderlecht zal ongetwijfeld tevreden zijn geweest met de selectie van de Rode Duivels. Met ...

182
182
'Monstertransfer Kompany: titanengevecht met City en United'

Bayern München is onder leiding van Vincent Kompany bezig aan een fenomenaal seizoen. Maar ook ...

148
148
Beerschot haalt Patro door gehaktmolen, Eupen mist kansen

In de Challenger Pro League heeft een efficiënt Beerschot vanavond Patro door de gehaktmolen ...

128
128
Publieke opinie tegen Garcia: één naam zorgt voor storm

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

117
117
Lammens of Sels? 'Doublure voor Courtois staat al vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

156
156
Klaar voor Duivels! De Bruyne speelt volle match in zege Napoli

Kevin De Bruyne lijkt volledig hersteld van de blessure die hem maandenlang aan de kant hield. ...

54
54
Genk likt zijn wonden: "Iedereen had hiervoor getekend"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

233
233
Club Brugge houdt de adem in: Leko werkt aan ‘comebackbom’

Ivan Leko lijkt bij Club Brugge aan een opvallende comeback te werken. De trainer wil een ...

540
540
Garcia negeert JPL-smaakmaker: "Als je mijn mening vraagt ..."

Bondscoach Rudi Garcia maakte vrijdagmiddag zijn selectie bekend voor het komende oefenkamp van de ...

192
192
Gevecht om Play-Off I: doemscenario voor één kandidaat?

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

403
403
Taravel reageert op selectie Rode Duivels: "Hazard?"

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat eindelijk weer een Rode Duivel in de rangen. Al hadden dat er ...

97
97
Geel gevaar in JPL: wie riskeert een schorsing in PO's?

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Nadien gaat het pas ...

143
143
'Anderlecht bindt transferstrijd aan met Atlético'

RSC Anderlecht heeft voorlopig nog altijd geen technisch directeur aangeworven, maar dat belet de ...

159
159
Alarm bij AA Gent: bemoedigend signaal voor KRC Genk

Mathematisch kan het nog. De vier woorden die de Rode Duivels jarenlang moed inpeperden, vaak ...

417
417

Meer sportnieuws