Conte doet onthulling: "Lukaku weigerde die aanbiedingen"

door
Conte doet onthulling:

Na een rampzalig jaar lijkt Napoli weer helemaal klaar om dit seizoen een gooi te doen naar de Scudetto. Het wist acht van de tien eerste competitiewedstrijden te winnen en heeft nu al een ruime voorsprong van zeven punten op Inter en acht op Juventus, al hebben de twee concurrenten wel nog een wedstrijd te goed. Daarvoor mag Napels Antonio Conte en Romelu Lukaku danken.

De succescoach heeft het kwakkelende elftal van vorig seizoen helemaal getransformeerd, onder meer met hulp van de topschutter aller tijden van de Rode Duivels. Al was er de laatste weken toch wat kritiek op Lukaku, want hij had al sinds 15 september geen veldgoal meer gemaakt.

LEES OOK: 'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku weigerde aanbiedingen uit Premier League

Maar daar bracht Big Rom dinsdagavond in San Siro verandering in. Hij opende al na vijf minuten de score en zette Napoli zo op weg naar een knappe 0-2-overwinning in de topper tegen AC Milan. Daarmee haalde hij zijn gram, al moest hij Conte zeker niet overtuigen.

De trainer deed na de wedstrijd een opvallende onthulling over Lukaku. "Hij heeft in de zomer aanbiedingen van clubs uit de Premier League geweigerd", vertelde Conte immers aan DAZN. "Want hij wou tot elke prijs naar Napoli komen, zelfs al moest hij daarvoor wachten tot augustus."

Grote lof van Conte

"Hij wou absoluut weer voor mij komen spelen en dat is fantastisch. Romelu is een topkerel en een topspeler", ging Conte nog verder. Ik heb het geluk te mogen werken met een hele groep vol fantastische jongens. Als de spelers bereid zijn om te sterven voor het shirt, kan je hen alles vragen."

Ondanks de kritiek van de voorbije weken ogen de statistieken van Lukaku bij Napoli nog altijd gewoon zeer goed. Hij zit nu in negen officiële wedstrijden aan vier doelpunten en vijf assists, wat betekent dat hij gemiddeld bij een doelpunt per wedstrijd betrokken is.

Heeft Lukaku de juiste transferkeuze gemaakt?

Meest recent

Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Thibaut Courtois ligt in de lappenmand bij Real Madrid, maar de doelman lijkt op de weg terug. Ook ...

11
11
Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

70
70
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

177
177
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

43
43
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

90
90
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

238
238
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

132
132
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

267
267
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

114
114
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

270
270
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

271
271
Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

258
258
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

518
518
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

559
559
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

97
97
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

182
182
'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

512
512
‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

535
535
Vrancken vs. Burgess: directe trigger voor conflict onthuld

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

319
319
'Pro League Player of the Season': grote favoriet al bekend

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

259
259
Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

79
79
Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

281
281
Club Brugge in nesten: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

255
255
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

276
276
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

85
85

Meer sportnieuws